mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 19:31 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Junkersa mam chyba z Predom-Metrixu jako, że Metrix mieścił się w Tczewie. Starsi wyjadacze pewnie skojarzą :D
4000zł to szacunkowy budżet na prysznic - nie na remont łazienki, bo na ten obecnie nawet nie mam pomysłu. W domu tylko pomieszkuję i śpię póki co. 5-8h w pracy numer 1, 8h w pracy numer 2, 2h dojazdów. I tak co najmniej jeszcze rok. To co pewne to to, iż muszę podwyższyć sobie standard sanitarny - dla mnie to podstawa. Szukam rozwiązań jak najprostszych - żeby później się nie pieprzyć z tym. Bo czekanie w razie czego na hydraulików i różnych speców nie wchodzi w rachubę. I ja i panna spędzać nadal będziemy czas w pracy.
Nie jest to blok - to kamienica z wszystkimi tego konsekwencjami. Brak uziomów to pierwsze. Jednak instalację elektryczną będę też kłaść w maju i będzie już przystosowana do podłączenia trzeciego druta jak tylko te uziomy z monopolistą załatwimy.
Ściany i podłogi krzywe w uj. Jedyny kąt prosty znajduje się na kartce. Nie mam też zamiaru pakować dziesiątek tysięcy w renowację mieszkania, cekolowanie itp. bo istnieje możliwość, że będziemy się przeprowadzać do innego miasta i mieszkanie po prostu przeznaczę na magazyn lub wynajmę. No i druga sprawa - tak czy siak za rok, maksymalnie dwa przenoszę się do innego mieszkania o większym metrażu - trzeba je tylko... wyremontować po lokatorach. Tutaj jedynie będę chciał wstawić ściankę działową pomiędzy kuchnią, a łazienką - bo zgodnie z modą roku 1920 jest to jedno pomieszczenie :/
Nie chciałbym też kłaść jakiś ujowych kafelków, bo ich nie znoszę.
No to po co w ogóle to pytanie ? :wtf: W tym momencie to zaczynam się zgadzać z Oycem, bo ten temat robi się conajmniej na poziomie "chcę kupić sandały - proszę doradźcie mi" :roll: Weź po prostu kup sobie zespoloną kabinę do tych 4k zł według własnego uznania, ewentualnie doradź się w sklepie i tyle, bo to tak na prawdę jeden chuj skoro to mieszkanie może być w przyszłości nawet magazynem :) .... no chyba, że masz zamiar wymontowywać potem kabinę i zawozić ją na nowe mieszkanie, ale takie pomysły to .... litości....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 26 kwi 2010, 19:39 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 19:37 
Cytuj  
Na przykład

http://www.abclazienki.pl/opis_produktu ... tatem.html

+ ładna kabina i sie zamniesz w 4000.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 19:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
postanowiłem wymienić wannę na prysznic.
fajny topic ...

a myślałem ze już gorzej na tym forum być nie może


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 19:52 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
no chyba, że masz zamiar wymontowywać potem kabinę i zawozić ją na nowe mieszkanie, ale takie pomysły to .... litości....

Drugie mieszkanie mam 3 piętra wyżej ;) Ze względu na to, że 90m2 > 40m2 to zamierzam się do niego przeprowadzić w przeciągu 24 miesięcy. Póki co nie jestem na nic zdecydowany - szukam sensownych rozwiązań. Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, ale nie jest powiedziane, że ograniczę się do 4k jeśli konieczne będzie wyłożenie większej kwoty. Napisałem ino, że remontować łazienki w całości zamiaru nie mam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 19:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a myślałem ze już gorzej na tym forum być nie może

Moze, myslalem, ze bedzie to topic o tym jak czesto uzytkownicy tego forum biora prysznic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 19:57 
Cytuj  
topic ok, fajnego linka tu dorwalem; sam mam lekki kanal,bo mam w lazience zrobione przez jakiegos super majstra ustrojstwo typu brodzik z kafelkow, ktory zaczal przepuszczac wode w jednym rogu i mysle nad wymiana tego na normalny,gotowy brodzik ze sklepu ;P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 20:11 
Cytuj  
ja myslalem, ze deshroom rozwinie topik i napisze jakie prysznice i kabiny ma w swoich mieszkaniach/samochodach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 20:36 
Cytuj  
Jezeli juz tym tropem isc, to stawialbym na sobtainera i jego wanne (bo przeciez jego wanna jest lepsza, bo jest jego).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 20:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jezeli juz tym tropem isc, to stawialbym na sobtainera i jego wanne (bo przeciez jego wanna jest lepsza, bo jest jego).
Albo Marek bo jego wanna jest kupiona w UK i jest znacznie lepsza od X360 :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 20:55 
Cytuj  
wanna marka ma zintegrowane ps3 z move. nie znasz sie kassei.
wracaj na swe miejsce 'betonie' ty :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 20:56 
Cytuj  
Nie ma co porownywac wanien w UK i Polsce. W Polsce ludzi nie stać na wanny, ew. na kredyt. Ale na cholere to kupowac, skoro nikt nie ma mieszkania na wlasnosc


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 21:00 
Cytuj  
pies z mieszkaniem.
kogo w polsce stac na wode? nawet buzkowa kreci reklamy, zebysmy mieli co pic.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 21:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Drugie mieszkanie mam 3 piętra wyżej ;)


viewtopic.php?p=741393&highlight=#741393

szybko się uwinąłeś tczewiak - rispekt :lol:

dawaj mendol - finiszuj!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 21:15 
Cytuj  
Kazdy tworzy w necie wlasna fikcje. Jeden jest ania lat 15, drugi wlascicielem kilku mieszkan i maczosem w kinie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 21:17 
Cytuj  
mendol bo zaczynam przyspieszać ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 21:18 
Cytuj  
Well - to jest po prostu mieszkanie w moim budynku rodzinnym. Tak czy siak chcę zakupić w najbliższych latach mieszkanie poza kamienicami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.