mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 21:58 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
wszyscy uwazaja ze jak obejrzeli pare odc. house'a to stali sie mistrzami sarkazmu ironii i ciętej riposty :F


Demotywatory.pl to nie jest dobre źródło jeżeli chodzi o to co mówią/myślą wszyscy.

Ja tam oglądam co mi się podoba, alternatywnym rebelem byłem w gimnazjum.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 22:32 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
alternatywnym rebelem byłem w gimnazjum.


rebelem jest sie cale zycie :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 00:43 
Cytuj  
Cytuj:
how i meet your mother

To się zrobiło jakoś ostatnio popularne w Polsce? Bo sporo ludzi dookoła mnie zaczęło się tym jarać ostatnimi czasy.
Razoth napisał(a):
Gleader napisał(a):
Obejrzałem 2 odcinki housa i nie moge skumac co w nim takiego fajnego oO.


House. Jeżeli nie jarasz się głównym bohaterem, to ten serial nie ma już nic do zaoferowania.

qft
Do tego stopnia, że często olewam fragmenty kiedy nie ma House'a na ekranie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:19 
Cytuj  
To pewnie nawet jak jakis serial ci sie zajebiscie spodoba i nagle zyska wielka popularnosc okaze sie ze wszyscy w pracy , necie gadaja tylko o tym to automatycznie przestaniesz ogladac i zaczniesz pisac ze jest glupi itp:P

Nie oszukuj sie emo rebelu:P
Cytuj:
Nie wiem, nie slyszalem nic o tym serialu ostatnimi czasy na jakis portalach, tv czy whatever.


Uff cale szczescie, to moze ci sie podobac i nie bedzie cie "chj strzelal"

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 11:17 
Cytuj  
cashasty: spartacusa też nie oglądaj, bo się ludziom spodobał. Jak dla ciebie to można polecić Vampire Diaries, Flashpoint, Legend of the Seeker. Nikt tego nie ogląda, a przynajmniej nikt się do tego nie przyznaje. Także masz szansę wskoczyć w niszę dla siebie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 11:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
cashasty(...)dla ciebie to można polecić Vampire Diaries(...) Nikt tego nie ogląda, a przynajmniej nikt się do tego nie przyznaje. Także masz szansę wskoczyć w niszę dla siebie.

2late.
Cytuj:
Śnił mi się Damon. Jako Damon, nie Ian :P
Dochodziło między nami do romantyczno-perwersyjnych scen na łóżku gdzieś tam...I powiedziałam do niego, że jest kochany i wcale nie zły. A on do mnie 'Ze wszystkich rzeczy najbardziej lubię Ciebie' :mrgreen: Spojrzałam na niego i powierdziałam 'rzeczy?', a on 'ze wszystkich rzeczy, osób, istnień'. Mmm... zachichotałam i pocałowałam go...Po chwili zaczął pić moją krew, a ja czułam się jak w niebie...Potem poszliśmy na spacer. Było tak...droga pośrodku jakby pola/łąki, przed nami most. Poszliśmy pod ten most, taki długi tunel, trzymaliśmy się za ręce. Stało tam 3-ch kolesi a'la dresy i karki i coś tam zaczął jeden gadać do Damona... On swoja mina pt. 'nudzisz mnie', puścił mnie, w jednej ręce trzymał komórkę i zaczął przez nią rozmawiać, a drugą złapał tego karka za nos i ten zaczął krzyczeć xD reszta uciekła, nad nami słychać było grzmot błyskawicy. Spojrzałam na niego oniemiała, on puścił kolesia, wziął mnie za rękę i poszliśmy dalej nieco szybciej. Wyszliśmy z tunelu, zaczęło mocno padać. Jakiś koleś [inny niż tamta 3] zaczął nas gonić wołając do Damona 'zaczekaj! skąd umiesz takie rzeczy?'. Po lewej stronie były takie ogródki działkowe, więc weszliśmy tam, bo lało strasznie, byłam cała przemoczona, a Ian też nie za dobrze czuł się w deszczu [?]. Skręciliśmy w alejkę mijając domki, w których byli ludzie, w końcu znaleźliśmy odosobniony i pusty domek. Damon przeskoczył płot, pomógł mi przejść, w tym czasie dogonił nas krzyczący facet. Stałam przy drzwiach, które D. otworzył, a on sam podszedł do płotu i 'nakłonił' tego gościa, żeby się ulotnił, bo zostawił w domu włączone żelazko. Chwila ciszy, koleś spojrzał na niego, wymamrotał coś w stylu 'eee...chyba muszę wrócić do domu' i odszedł, a Damon odwrócił się do mnie ze swoim pięknym uśmieszkiem wyrażającym zadowolenie z siebie i zaczął iść w moją stronę. Pamiętam, że szeroko i uwodzicielsko się uśmiechałam no i oczywiście się obudziłam... :|

Sauce: http://forum.vampirediaries.pl/viewtopic.php?p=43240#p43240.


_________________
[ i rooted crap here ]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 12:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Legend of the Seeker. .


a ja zaczalem ogladac drugi sezon i jest bardzo si , znakomity odprężacz , dupcie chyba najladniejsze ze wszystkich serialow wlacznie ze Spartacusem , glownie Cara zasluguje na wyroznienie , troche Xena troche Hercules , mozna sie posmiac , pobawic z ogromnych problemow rozwiazywanych w ciagu 40 min , a rzadko kiedy jest to rozbite na dwa odcinki :)

fajny serial


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 13:28 
Cytuj  
to ja sie przyznam,ze z braku laku ogladam The Vampire Diaries siedzac przy kompie "w pracy" ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 13:31 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
to ja sie przyznam,ze z braku laku ogladam The Vampire Diaries siedzac przy kompie "w pracy" ;d

Ja tez :F

Musze zaliczic jedna teen drame na sezon. (juz czekam, jak alda mi to zdanie fixnie)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 15:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
RufeN napisał(a):

Ja tez :F

Musze zaliczic jedna teen na sezon.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 17:39 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Legend of the Seeker

Próbowałem, ale ze względu na to że całą sagę przeczytałem, głowa mnie bolała od ciągłych facepalmów.
Jeśli chodzi o Spartacusa - pierwszy odcinek musiałem na trzy razy brać. Dialogi były po prostu żenujące, w kolejnych odcinkach dopiero na luz nieco weszli. "Jupiter's cock" i chyba "piz*a Junony" rozkładają na łopatki :D
Ogólnie dużo dobrych pomysłów, bardzo słabe wykonanie, częste zakłopotanie w stosunku do siebie słuchając tych dialogów (wtf, co ja oglądam).
Obrazek
Cytuj:
{10801}{10855}Dałem słowo, Suro.
{10859}{10926}Na krew i honor.
{10938}{11003}Daję przykład innym.
{11007}{11119}Nic nie powstrzyma mnie|przed powrotem w twoje ramiona.
{11123}{11200}Ani Getowie, ani Rzymianie,
{11211}{11279}ani sami bogowie.
{11348}{11398}Noce są takie zimne.
{11402}{11483}Co pocznę bez ciebie w łożu?
{11542}{11605}Unieś suknię.
{11977}{12053}Trzymaj mnie blisko ud.
{12058}{12131}Myśli ogrzeją je oba.
{12561}{12629}Zabij ich wszystkich.
{12633}{12695}Dla ciebie.


Oh come on:<
A potrafili błysnąć tekstami po których pluło się herbatą:
Cytuj:
- Coś mnie łaskocze w gardle.
- To pewnie kutas, którego wsadził ci Glaber.
- Chuj z legatem.

Mimo wszystko mam bardziej pozytywne niż negatywne nastawienie do serialu, ale rewelacja to-to nie była (imo).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 18:44 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o Spartacusa to będą musieli znaleźć niezłych zastępców dla postaci które pożegnały się z życiem w sezonie pierwszym.

Imo niełatwe zadanie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 19:07 
Cytuj  
najtrudniejsze zadanie to zeby aktor grajacy Spartacusa wyszedl z raka


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 19:36 
Cytuj  
roball napisał(a):
Breaking Bad jest zajebiste. Wczoraj zaczalem drugi sezon i dawno zaden serial mnie tak nie wciagnal.


Przeczytalem sobie opis tego serialu i powiem szczerze ze brzmi bardzo ciekawie ;)

Czesto mowia o chorobach/chorobie glownego bohatera?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 02:06 
Cytuj  
roball napisał(a):
Obejzyj pierwsze 3-4 odcinki, jak do 4 ci sie spodoba to ogladaj dalej. Watek choroby jest zajebiscie wplatany w fabule wiec nie bede spoilowal, nic nie jest plastikowe ani serial nie probuje nikogo na sile uswiadamiac o tym jaki rak jest straszeczny, to nie jest glowny motyw serii.

imo serial sie dopiero pozniej rozkreca, a drugi sezon wymiata, atm zbieram odcinki z 3 zeby od razu zrobic sobie dluzszy seans bo takie ogladanie z tygodnia na tydzien po 1 odcinku w przypadku tego serialu sie dla mnie nie sprawdza ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 08:04 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
roball napisał(a):
Obejzyj pierwsze 3-4 odcinki, jak do 4 ci sie spodoba to ogladaj dalej. Watek choroby jest zajebiscie wplatany w fabule wiec nie bede spoilowal, nic nie jest plastikowe ani serial nie probuje nikogo na sile uswiadamiac o tym jaki rak jest straszeczny, to nie jest glowny motyw serii.

imo serial sie dopiero pozniej rozkreca, a drugi sezon wymiata, atm zbieram odcinki z 3 zeby od razu zrobic sobie dluzszy seans bo takie ogladanie z tygodnia na tydzien po 1 odcinku w przypadku tego serialu sie dla mnie nie sprawdza ;]


Hehe to tak jak u mnie z The Mentalsit :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 09:32 
Cytuj  
Na polsacie puścili Szoguna!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 09:51 
Cytuj  
Przeczytałem opis Breaking Bad i IMO kozacko sie zpaowiada.
Zasysam

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 11:57 
Cytuj  
Breaking Bad imho jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Od pierwszego odcinka co odcinek dostajemy dobrą dawkę funu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2010, 19:30 
Cytuj  
niestety wskazuje wiele na to ze 3 sezon "Legend of the seeker" nie powstanie :( , wielka szkoda mam nadzieje ze fani uratuja ten serial

specjalnie nie czytalem ksiazki nawet


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.