mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 10:02 
Cytuj  
No racja jest po obu stronach. Nie widać żałoby po ricie na dexterze, ale z drugiej strony nigdy nie było widać, żeby to małżeństwo to było dla niego wszystko. I to jest spójne strasznie i bardzo mi sie podoba. Zawsze były rzeczy ważniejsze od Rity i dzieci, przez to z resztą zginęła, a młody Harrison podzielił los tatusia jeśli chodzi o kontakty z matką.
Teraz znowu są rzeczy ważniejsze od śmierci Rity i żałoby, co jest naturalne dla Dextera, bo dla niego najważniejsze jest to, żeby miał kogo położyć na stole. Taki już jest Dexter. Małżeństwo z Ritą było wypadkiem, bo pojawiło się dziecko. Wprawdzie uczłowieczył sie trochę od czasu kiedy musi sam zajmowac się Harrisonem ale w dalszym ciągu robi to na swój pokrętny sposób.
Po spotkaniu Lumen objawiło mu się, że nie mógł uratować Rity (a przecież mógł, spokojnie dałby radę) to teraz musi pomóc Lumen zemścić się na oprawcach.
No i znowu cholernie spójne z punktu widzenia psychologii człowieka, taki mechanizm ma nawet swoją nazwę (nie pomnę) kiedy jakieś złe zdarzenie z przeszłości, którego jesteś winien chcesz zrekompensować innym w przyszłości, dobrym.

Motyw przewodni faktycznie na początku trochę rozmyty z każdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej jaskrawy. Wątek poboczny - kłopoty Debry i śledztwo ws. maczeciarza - też bardzo ciekawy.

Ogólnie to jak dla mnie kazdy odcinek jest mocniejszy i czekam na kolejne.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 12:12 
Cytuj  
Dla mnie własnie 3 odcinek walking dead najlepszy póki co , pierwszy też mi sie bardzo podobał. Wogóle w kręca się ten serial, dexter też coraz lepszy sezon.
Niewiem jak mozna mowic ze House w ktorym jest wkolko to samo - trzyma poziom a od reszty wieje nuda;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 12:13 
Cytuj  
nie odwazylbym sie powiedziec, ze w SoA wieje nuda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 12:21 
Cytuj  
Cytuj:
Nie widać żałoby po ricie na dexterze


Po czterech sezonach powinieneś już wiedzieć że Dexter ma hmm, problemy z wyrażaniem swych uczuć :D

Myślę że zajebanie tego rednecka na przystani to była żałoba w jego stylu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 13:28 
Cytuj  
Ostatni dexter byl mistrzowski, nie wiem na co wy narzekacie. Ostatnie minuty kiedy Lumen zaczyna rozumiec ze Dex to nie jest jakis zwyczajny czlowiek ktory przypadkiem ja uratowal tylko stuprocentowy psychopata (plan, zakupy, usypiacz no i oczywiscie trofeum w szybkach) to byla jedna z lepszych scen w tv jakie ostatnio ogladalem.

Mozna sie czepiac, ze troche naiwnie niektore rzeczy sie ukladaja (to, ze po kilku minutach ochrona obejrzalaby tasmy z hotelu i od razu by wiedzieli kto zabil; robocop robiacy zdjecia na przystani, kiedy jakis czas temu Dex sam mowil, ze wyrzuca trupy gleboko w oceanie itp itd) i ze pierwsze odcinki byly slabe, ale ostatni ep to byl Dexter w starym stylu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 13:45 
Cytuj  
dzieki za spoilerki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 13:50 
Cytuj  
osnap, kilka dni po tym jak odcinek byl w tv ktos o tym rozmawia? W topicu o serialach? KTO BY POMYSLAL~
Nie ogladales i nie chcesz spoilow, to nie zagladaj do tego freda. Proste.

A w ogole to fajnie by bylo jakby Ojciec zmigrowal w koncu forum i dodal [spoiler] tagi. O :<


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 13:53 
Cytuj  
No niektorzy czytaja opinie a nie tresc odcinka. Ja ogladalem wczoraj i wkurwilbym sie gdybym dowiedział sie o istotnych elementach fabuly zawartych na tej stronie.

To definicja spoilera.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 13:58 
Cytuj  
jak pomyśle co robocop zrobi z tymi zdjęciami... nie mogę się doczekać dziewiątego.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 14:06 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No niektorzy czytaja opinie a nie tresc odcinka. Ja ogladalem wczoraj i wkurwilbym sie gdybym dowiedział sie o istotnych elementach fabuly zawartych na tej stronie.

To definicja spoilera.

Chyba normalne, ze jak sie rozmawia o czyms to zwykle bazuje sie na przykladach, tak? Poza tym jakos nie widze wiekszego sensu w zagladaniu do forum i czytaniu 'opinii' na temat odcinka przed obejrzeniem go. Po co?
Strasznie sie paranoiczni robicie, niedlugo ktos sie bedzie burzyc za wrzucenie na forum jakichs cyckow albo chuja szaduna.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 14:23 
Cytuj  
niektorzy czytaja bo co jakis czas pojawia sie nowy serial, ktory warto obejrzec.
ewentualnie ktos obejrzal wlasnie kilka odcinkow z serii i moze napisac 'pomimo, ze na poczatku bylo kiepsko,to od 4 odcinka serial mocno sie rozkreca' - czym zacheca innych do przemeczenia sie przez poczatek (spartacus).
ale po co pomyslec skoro jest sie cypisem i ciezko wpasc na to, ze nie wszyscy ogladaja wszystkie seriale na bierzaco.
i jakos nie widze powodu dla ktorego mam tu nie zagladac, przez jednego glupeczka.

next time po prostu zmniejsz czcionke i nie bedzie problemu.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 14:39 
Cytuj  
Dla mnie tez sezon Dextera cienki strasznie. Poprzedni zreszta tez byl slaby, tylko koncowka dobra:). Ogolnie ogladam z przyzwyczajenia. Moze teraz sie cos ruszy, ale obawiam sie, ze rozwiazanie bedzie strasznie naciagane i naiwne.
Ogolnie nie mialbym nic przeciwko, gdyby to byl ostatni sezon i na koncu Dex'a by zlapali.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:27 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Mozna sie czepiac, ze troche naiwnie niektore rzeczy sie ukladaja (to, ze po kilku minutach ochrona obejrzalaby tasmy z hotelu

Po ki pies taśmy? Wystarczy wejść do jego pokoju i zauważyć rozjebane drzwi... To był największy fuckup fabularny od czasu s01e01 dextera.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.04.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:30 
Cytuj  
Z tymi drzwiami to lekka wpadka, gość wywala drzwi, a oni jak gdyby nigdy nic sobie siedzą w pokoju cala noc i robią to co robią. Chyba ze brakło im czasu aby pokazać Dexa jak jedzie do Ikei i wstawia nowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:37 
Cytuj  
Ale te drzwi chyba wywalone z zawiasów nie były.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 16:17 
Cytuj  
to moze niech ktos opowie od poczatku ten sezon ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 16:36 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ale te drzwi chyba wywalone z zawiasów nie były.
ej no własnie wywalił je ostro a przecież tam chodziła sprzataczka - widzieli by to z zewnatrz imo

mogli zrobic że otwiera super kartą szefa ochrony


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 16:41 
Cytuj  
No właśnie już nie mam na dysku więc nie mogę sprawdzić, ale mi się zdawało że po prostu wypchnął taranem sam zamek.

Jak mówisz że wywalil to wywalił.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 16:50 
Cytuj  
może wypchnął tez skasowałem ... ale wyglądało na ostry wjazd


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 16:54 
Cytuj  
Moje info utonelo chyba gdzies wczesniej wiec jeszcze raz: kto sie jeszcze nie zainteresowal serialem Nikita, to warto to zrobic. Bardzo fajny remake.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.