mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:31 
Cytuj  
Dana - argument jest z dupy.

Palenie tak samo zabija jak alko i dragi (tylko trwa to dłużej), ciekawe że nie krzyczysz, że sklep z dopalaczami zamknęli albo dilera wsadzili - przecież to też prywatny biznes. Tu krzyczenie o zamachu na wolność gospodarczą jest po prostu śmieszne.

Ale jeżeli chodzi o wolność gospodarczą i pieniądze to: płacę za leczenie tych którzy zdychają na rozedmę płuc i innego raka a to powinien być ich problem a nie mój - bo zrobili to sobie sami i w pełni świadomi zagrożenia.

Jak zobaczysz ile kasy z podatków idzie na leczenie chorób odtytoniowych to może zmieniłbyś zdania albo nie....

bo ludzie z nałogami (nałogowcy) mają klapki na oczach i nie widzą że to co robią jest totalnie bez sensu, bez względu na to czy palą chodzą do kasyna czy wciągają nosem potłuczone szkło z chemia. Odwoływanie się do rozsądku nałogowca jest bezsensowne.

tylko jak pijesz albo ćpasz to robisz to sam - a jak palisz to zatruwasz wszystkich w promieniu kilku metrów - to że śmierdzisz to Twój problem (i tych którzy muszą wąchać twój oddech).


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:32 
Cytuj  
Chyba kpisz. Co najwyżej miej pretensje do ludzi głosujących na partię która stworzyła taką ustawę, oraz tych którzy głosowali na partie, które ją poparły.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:33 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Constantin napisał(a):
tiomor napisał(a):
Spierdalaj. Wystarczy mi juz banda debili wpadla na zajebisty pomysl zakazania palenia w malych barach(bo maja kurwa jedna sale). Nawet kiedy nie palilem taka siekiera w barze tworzyla jakis klimat. Teraz to jakias parodia jest.


Chyba ochujałeś, nie przykładaj swojej miary do innych. To, że lubisz smak popielniczki w japie i smród dookoła to Twoja sprawa. Zamknij się w domu, czy innej komórce i się baw na całego. Poza śmierdzielami Twojego pokroju istnieją też inni. Wyobraź to sobie sobie.


Chyba ochujałeś, nie przykładaj swojej miary do innych. To że nie lubisz zapachu fajek to Twoja sprawa, zmien lokal najlepiej. Zamknij sie w domu, czy innej komórce i pachnij sobie na całego. Poza pedałkami twojego pokroju istnieją też inni. Wyobraź to sobie i nie próbuj ustawiać wszystkich pod siebie.

Zresztą, nie umiesz czytać wybitnie. Chodziło mi głównie o jednosalowe puby w ktorych ten dym fajek(GDZIE JARALI WSZYSCY) tworzyl specyficzny klimat danego miejsca. To że obecnie są sale dla palacych mi wisi, nie wisi mi za to udupienie malych, pseudointelektualnych i klimatycznych pubow.

I na dodatek chuje zamykaja pawilony.
koniec, bo offtop:C


Mamy zupełnie inne podejście do życia, ale to chyba kwestia wychowania, a w zasadzie jego braku. Chcesz się truć proszę Cię bardzo. O ile się nie mylę to palenie na wolnym powietrzu jest dozwolone.

Sam nie palę, ale dym mi nie przeszkadza. Rodzice palili po dwie paczki dziennie to i miałem okazję się przyzwyczaić. Wychowali mnie jednak, by poza czubkiem własnego nosa widzieć też kawałek otaczającego świata. Ważniejsze jest dla Ciebie zapalenie, bo masz ochotę, niż zdrowie pracujacych w pubach ludzi. Nie interesuje Cię, że może nie mają wyboru i muszą wdychać dym.

Nie bardzo rozumiem, wycieczki pod tytułem "pedałek". Według Ciebie tylko pedały są przeciwko paleniu w zamkniętych, dostępnych dla każdego miejscach? Ciekawe.
Czy to może jakaś trauma? Nie stać Cię na coś bardziej wymyślnego? Z kolegami obrzucacie się "pedałami"?

koniec, bo offtop


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:34 
Cytuj  
Czytanie ze zrozumieniem.

Gówno mnie obchodzi jak zatruwa palenie, gówno mnie obchodzi że zatruwa się wszystkich dookoła. Mnie obchodzi tylko że to ja powinienem decydować o tym czy palenie jest dozwolone czy nie, w moim prywatnym lokalu.

I tak, broniłem sklepów z dopalaczami, ba, ja jestem za legalizacją WSZYSTKICH narkotyków.

ps. jestem niepalący.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:36 
Cytuj  
Wyjsciem na to jest otwieranie PALARNI zamiast KAWIARNI. W Palarniach nikt nie zabronil podawania jedzenia.

"PALARNIA. U nas tanio, smacznie i pożywnie!"


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:38 
Cytuj  
Masz rację, a jak zabronią (już niedługo) stosowania tłuszczy nasyconych, to nie będziesz mówił restauracja tylko SMAŻALNIA. Really nigra.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:39 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Wyjsciem na to jest otwieranie PALARNI zamiast Kawiarni


Nie jest


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:40 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Huragan napisał(a):
Wyjsciem na to jest otwieranie PALARNI zamiast Kawiarni


Nie jest


czemu nie ?


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:42 
Cytuj  
W swoim lokalu to możesz decydować o wielu rzeczach (np czy wolno srać na podłogę) ale nie o tym co jest legalne w miejscu w którym mieszkasz.

Źle ci w naszej pięknej ojczyźnie to "ulubione słowo" asmaxa.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:44 
Cytuj  
Nie będę cię znowu poprawiał, bo nie zadajesz sobie trudu by zrozumieć tekst pisany, ponownie.

ps. nie nie możesz decydować o tym czy można srać na podłogę.

Jak ci się nie podoba wolność, to "ulubione słowo asmaxa" do Iranu czy N.Korei.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:48 
Cytuj  
Przy okazji wprowadzania zakazu palenia wprowadzilbym tez zakaz sprzedawania hamburgerow w MacDonaldach, bo jest udowodnione, ze szkodliwe jedenie zle wplywa na zdrowie rowniez.
Idac dalej powinni rowniez zakazac PRACY.. bo wiadomo ze praca niszczy zdrowie i powoduje rozne choroby zawodowe.


_________________



****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:50 
Cytuj  
jak zwykle zgubiliscie watek przewodni topic'a ;)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:50 
Cytuj  
Takie gadanie, po co niepalacy chodzili tam, gdzie sie pali. A jaki mieli inny wybor? Chyba tylko napic sie piwa w domu.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:50 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Senex napisał(a):
Huragan napisał(a):
Wyjsciem na to jest otwieranie PALARNI zamiast Kawiarni


Nie jest


czemu nie ?


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... a_tam.html


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:53 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Mnie obchodzi tylko że to ja powinienem decydować o tym czy palenie jest dozwolone czy nie, w moim prywatnym lokalu.

Powołując się na święte nienaruszalne prawo własności to Ty powinieneś decydować czy kotlet serwowany w twojej restauracji jest zgniły od miesiąca albo czy lokal spełnia normy budowlane, a jak ktoś zachoruje na salmonellę albo sufit mu na łeb spadnie to przecież mógł iść gdzie indziej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:53 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Nie będę cię znowu poprawiał, bo nie zadajesz sobie trudu by zrozumieć tekst pisany, ponownie.

ps. nie nie możesz decydować o tym czy można srać na podłogę.

Jak ci się nie podoba wolność, to "ulubione słowo asmaxa" do Iranu czy N.Korei.


To pisz tak aby dało się zrozumieć albo przynajmniej podaj jakikolwiek racjonalny argument - na razie nie podałeś.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 16:01 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Ale jeżeli chodzi o wolność gospodarczą i pieniądze to: płacę za leczenie tych którzy zdychają na rozedmę płuc i innego raka a to powinien być ich problem a nie mój - bo zrobili to sobie sami i w pełni świadomi zagrożenia.

Jak zobaczysz ile kasy z podatków idzie na leczenie chorób odtytoniowych to może zmieniłbyś zdania albo nie....



moze ty bys zobaczyl ile kasy wplywa do panstwa i ilu chorych sponsoruja palacze kupujac papierosy. bo jak na razie to JA place na leczenie CIEBIE, kupujac papierosy.
a nie na odwrot.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 16:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bo jak na razie to JA place na leczenie CIEBIE, kupujac papierosy.
a nie na odwrot.


To by wyjaśniało czemu mamy taką chujową opiekę zdrowotną


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 16:04 
Cytuj  
wybacz ale nie bede wiecej palil, zebys mogl swoj katarek leczyc bez kolejek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 16:05 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
To pisz tak aby dało się zrozumieć albo przynajmniej podaj jakikolwiek racjonalny argument - na razie nie podałeś.


Ja nie mam nic przeciwko byś się ze mną nie zgadzał, ale jeżeli nie potrafisz ogarnąć prostych rzeczy o których pisałem, to nie zamierzam na ciebie strzępić języka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.