mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 09:48 
Cytuj  
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=hurom

Chyba to, ale za drogie imho zeby sobie czasem sok zrobic (jak juz mnie najdzie to blenderem miksuje owoce - tylko do marchewek/burakow sie nie nadaje)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 10:16 
Cytuj  
No myslalem o czyms do 500-600zl raczej...

Blenderem soku nie zrobisz tylko przecier:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 10:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No i kolejne pytanie z dupy - chudnę, tłuszcz spalam, więc pojawia się zwisająca skóra. Ona sama się naciągnie? Czy coś trzeba kombinować? Chodzi mi o tą skórę, co była na mięśniu piwnym.

Sama z siebie sie nie naciagnie calkiem. Trzeba o nia zadbac. Najlepiej tymi kremami co to kobiety w ciazy uzywaja

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 11:52 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kolejne pytanie z dupy. Czy blender nadaje się do robienia soku z pomarańczy (oczywiście po obraniu skórki). A może istnieją maszyny, które robią to optymalniej od ręcznej wyciskarki?
Zrzucanie wagi na siłowni idzie całkiem spoko o dziwo - lepiej niż myślałem. Zmiana diety też wyszła na dobre. Mimo, że Asmax mnie tu zbluzgał jak psa to jednak przekazał kilka wartościowych informacji.
Kondycha całkiem ostro w górę. 20km na rowerze to już nie problem. Mam nadzieję, że wkrótce podbiję to do 30km (chodzi o jazdę bez zatrzymywania się)., a potem tak jak kiedyś do 40km + powrót.
Jeśli ktoś ma z tym problem - mniej żreć, więcej dietetycznego żarcia (nie sztucznego - po prostu trochę owoców, trochę niskotłuszczowego żarcia, trochę zbóż) i odstawić sztuczne napoje. Do tego ruch i aktywniejsze życie. Pierwszy miesiąc to męczarnia, ale potem jest tylko lepiej.
Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Wszelakie pepsi, sprite, i inne gazowane gówna naprawdę bardzo źle wpływają na organizm.

No i kolejne pytanie z dupy - chudnę, tłuszcz spalam, więc pojawia się zwisająca skóra. Ona sama się naciągnie? Czy coś trzeba kombinować? Chodzi mi o tą skórę, co była na mięśniu piwnym.


Pogadamy za rok. :) Szybkie schudniecie jest easy.
Ja kiedys na zrzucenie 12 kg potrzebowalem pol roku (staralem sie odchudzac rozsadnie), a na powrot do poprzedniej wagi wystarczyly mi juz tylko 2 miesiace. :)
12 kg pewnie da sie zrzucic i w miesiac, ale po pierwsze powrot do starej wagi moze byc ultraszybki, a po drugie moze sie to odbic na zdrowiu, organizm nie przyzwyczajony do oszczedzania kalorii moze fiksowac, o obwislej skorze czy rozstepach nie wspominajac.

Generalnie odchudzanie to dieta i aktywnosc fizyczna, ale i jedno i drugie musza byc wprowadzane stopniowo, tak zeby organizm powoli sie przyzwyczajal do nowego stylu zycia.
No i nowy styl zycia nie moze byc na miesiac czy na dwa tylko na cale zycie. Ja juz kupuje tylko roczne karnety na silownie (dokladnie to zona mi kupuje), jak gdzies moge to jade rowerem a nie samochodem. Gorzej z dieta, bo lubie dobrze zjesc i czasem wypic, ale mniej zdrowe rzeczy staram sie jesc glownie po silowni, kiedy metabolizm jest mocno nakrecony.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:25 
Cytuj  
Może ktoś polecić sprawdzonego dietetyka w Poznaniu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:42 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Może ktoś polecić sprawdzonego dietetyka w Poznaniu?


Znam dobrego ale z tczewa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 14:51 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Kolejne pytanie z dupy. Czy blender nadaje się do robienia soku z pomarańczy (oczywiście po obraniu skórki). A może istnieją maszyny, które robią to optymalniej od ręcznej wyciskarki?
Zrzucanie wagi na siłowni idzie całkiem spoko o dziwo - lepiej niż myślałem. Zmiana diety też wyszła na dobre. Mimo, że Asmax mnie tu zbluzgał jak psa to jednak przekazał kilka wartościowych informacji.
Kondycha całkiem ostro w górę. 20km na rowerze to już nie problem. Mam nadzieję, że wkrótce podbiję to do 30km (chodzi o jazdę bez zatrzymywania się)., a potem tak jak kiedyś do 40km + powrót.
Jeśli ktoś ma z tym problem - mniej żreć, więcej dietetycznego żarcia (nie sztucznego - po prostu trochę owoców, trochę niskotłuszczowego żarcia, trochę zbóż) i odstawić sztuczne napoje. Do tego ruch i aktywniejsze życie. Pierwszy miesiąc to męczarnia, ale potem jest tylko lepiej.
Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Wszelakie pepsi, sprite, i inne gazowane gówna naprawdę bardzo źle wpływają na organizm.

No i kolejne pytanie z dupy - chudnę, tłuszcz spalam, więc pojawia się zwisająca skóra. Ona sama się naciągnie? Czy coś trzeba kombinować? Chodzi mi o tą skórę, co była na mięśniu piwnym.


Pogadamy za rok. :) Szybkie schudniecie jest easy.
Ja kiedys na zrzucenie 12 kg potrzebowalem pol roku (staralem sie odchudzac rozsadnie), a na powrot do poprzedniej wagi wystarczyly mi juz tylko 2 miesiace. :)
12 kg pewnie da sie zrzucic i w miesiac, ale po pierwsze powrot do starej wagi moze byc ultraszybki, a po drugie moze sie to odbic na zdrowiu, organizm nie przyzwyczajony do oszczedzania kalorii moze fiksowac, o obwislej skorze czy rozstepach nie wspominajac.


Ale nikt nie karze oszczędzać kalorii, mniej jesz, organizm spowalnia metabolizm. Musisz znać zapotrzebowanie swojego organizmu i według tego ustalać sobie dietę, nic więcej.

mrynar napisał(a):
Generalnie odchudzanie to dieta i aktywnosc fizyczna, ale i jedno i drugie musza byc wprowadzane stopniowo, tak zeby organizm powoli sie przyzwyczajal do nowego stylu zycia.
No i nowy styl zycia nie moze byc na miesiac czy na dwa tylko na cale zycie. Ja juz kupuje tylko roczne karnety na silownie (dokladnie to zona mi kupuje), jak gdzies moge to jade rowerem a nie samochodem.


Bzdury gadasz. Jak nie jesteś w temacie to zobacz sobie pierwszy lepszy program, na tvn leciało nawet takie coś, trzeba od razu wypierdolić wszystkie śmieci z lodówki a nie stopniowo.

mrynar napisał(a):
Gorzej z dieta, bo lubie dobrze zjesc i czasem wypic, ale mniej zdrowe rzeczy staram sie jesc glownie po silowni, kiedy metabolizm jest mocno nakrecony.


Dlatego wyglądasz jak wyglądasz. :)
Niestety jednego z drugim nie da się pogodzić, zależy jakie masz priorytety. Jeśli ćwiczysz dla dobrego samopoczucia to za dużo energii w to nie musisz wkładać.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 15:10 
Cytuj  
Cytuj:
12 kg pewnie da sie zrzucic i w miesiac, ale po pierwsze powrot do starej wagi moze byc ultraszybki, a po drugie moze sie to odbic na zdrowiu, organizm nie przyzwyczajony do oszczedzania kalorii moze fiksowac

O to. Sam znam przypadek z kolesiem, który sam sobie zaaplikował ostrą diete. Schudnąć schudnął, ale wszyscy sądzili, że się przejedzie na drugi świat. Pewnie dietkę sobie wziął z netu lub jakiejś gazetki.

Miał wszystkie możliwe wyniki na tragicznym poziomie, organizm szwankował i wylądował w ciężkim stanie w szpitalu.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 15:16 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Bzdury gadasz. Jak nie jesteś w temacie to zobacz sobie pierwszy lepszy program, na tvn leciało nawet takie coś, trzeba od razu wypierdolić wszystkie śmieci z lodówki a nie stopniowo.
Pierdolisz (mrynar zreszta tez :D)... :) Zapisz sie na boks (tak 3x w tygodniu) jedz ile jadles a i tak stracisz wage.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 15:46 
Cytuj  
Ja z drugiej strony chcialbym choc troche przybrac na wadze a nie moge ;/ Ogolnie jesli chodzi o jedzenie to niczego sobie nie odmawiam wlaczajac w to slodycze wszelkiego rodzaju. Mniej wiecej od 3-4 lat trzymam ta sama wage +/- 2 kg i ni chu chu nie moge tego ruszyc. Uprawiam sport, czasami cwicze i i raczej nie chcialbym z tego rezygnowac. Jakies pomysly wykluczajace suple i siedzenie przed tv mile widziane ;d

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 16:17 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Bzdury gadasz. Jak nie jesteś w temacie to zobacz sobie pierwszy lepszy program, na tvn leciało nawet takie coś, trzeba od razu wypierdolić wszystkie śmieci z lodówki a nie stopniowo.

mrynar napisał(a):
Gorzej z dieta, bo lubie dobrze zjesc i czasem wypic, ale mniej zdrowe rzeczy staram sie jesc glownie po silowni, kiedy metabolizm jest mocno nakrecony.


Dlatego wyglądasz jak wyglądasz. :)
Niestety jednego z drugim nie da się pogodzić, zależy jakie masz priorytety. Jeśli ćwiczysz dla dobrego samopoczucia to za dużo energii w to nie musisz wkładać.


No TVN (i ogolnie telewizja) to zajebiste zrodlo informacji dla odchudzajacych sie. W TV chodzi o to, zeby pokazac skrajne przypadki, najlepiej jakas grubaske tkora w miesiac schudla 20kg, a cos sie z nia dzieje potem to juz nikogo nie obchodzi.
Chyba niejasno sie wyrazilem, nie chodzi mi o to, zeby pic najpierw 1l coli, potem 0,5 l a na koncu wcale. Pewnie rzeczy trzeba z diety usunac to oczywiste. Chodzilo mi o to, ze jak ktos wpierdalal w siebie 4k i nagle przeskoczy na 500 to organizm zareaguje drastycznym spowolnieniem metabolizmu.

Jestem zadowolony ze swojego wygladu. Moje priorytety sa takie: dobre samopoczucie / dobra kondycja - przyjemnosci zycia (w tym jedzenie) - wyglad.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 16:50 
Cytuj  
Davich napisał(a):
Ja z drugiej strony chcialbym choc troche przybrac na wadze a nie moge ;/ Ogolnie jesli chodzi o jedzenie to niczego sobie nie odmawiam wlaczajac w to slodycze wszelkiego rodzaju. Mniej wiecej od 3-4 lat trzymam ta sama wage +/- 2 kg i ni chu chu nie moge tego ruszyc. Uprawiam sport, czasami cwicze i i raczej nie chcialbym z tego rezygnowac. Jakies pomysly wykluczajace suple i siedzenie przed tv mile widziane ;d

W dwu slowach:
Bialko i silka jak chcesz nabrac masy miesniowej. Jak nie chcesz zazywac bialka ze sklepu (to naprawde nie jest chemia), to twarog, kurczak gotowany, bialka jajek.

Ogolnie to to, ze sobie nie odmawiasz niczego nic nie znaczy. Widocznie po prostu wciaz jesz _za malo_. Musisz zaczac wiecej jesc, rozciagnac sobie zoladek, zeby sie w nim wiecej zmiescilo ;] No albo przynajmniej bardziej kaloryczne rzeczy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:27 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
bialka jajek.

cale jajka, kurwa, CALE. Sam mialem na poczatku problemy z wmuszeniem w siebie duzej ilosci jedzenia (tzn jadlem 'do oporu', nie moglem w siebie wcisnac wiecej, a potem sie okazywalo ze ledwo zjadlem 2k kalorii). Dla mnie dobrym rozwiazaniem byly gainery dopoki nie przyzwyczailem zoladka do wiekszych ilosci jedzenia.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:33 
Cytuj  
hehehehehehe cypis paker

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 17:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehehehehehe cypis paker


Obrazek


;]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:46 
Cytuj  
hehehehehehe come at me bro
Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:57 
Cytuj  
aaagegegehahehaehehae
o kurwa poplakalem sie
majty masz zajebiste

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 21:59 
Cytuj  
spoko, trzymaj erekcje na wodzy tylko i nie zachlap monitora


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:17 
Cytuj  
Szkoda, że Shadzia nie ma, bo by pewnie odesłał skrina jak sfapował do tego zdjęcia.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 22:34 
Cytuj  
widzę, że nie tylko na forum się spinasz


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.