mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2011, 20:34 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
same here. piszpan pewnie ma swoje korzenie w tczewie.


tylko, ze tczewiak to dupy moze wozic pewnie tylko na ramie rowerowej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2011, 21:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Mrynar mozna jechac i 190 i 220 i wiecej ale powiem szczerze ze debilom nie ufam (nie mowiac juz o motocyklistach) co on zrobi w danym momencie czy zasygnalizuje czy moze nagle zahamuje bo se cos przypomnial. majac rodzine to juz jakos tak to nie kreci. Kiedys owszem lada 2107 170 na liczniku (tam sie licznik konczyl ale bylo jeszcze miejsce) predkosc pewnie ze 180-190 z boku kumpel z tylu dwie dupy do ruchania... to byly czasy... ale jak ma sie z tylu dziecko z boku zone to jadac 150 czlowiek trzyma dystans do aut i stara sie myslec nie tylko samemu ale takze za innych kierowcow. Moc w aucie jest fajna ale najlepsza jest do wyprzedzania i powiedzmy krotkich wycigow :) jak spod swiatel ze 100-200 metrow i styka pozniej moze mnie koles wyprzedzac wyjebane mam :) a jak jeszcze jebnie go jakis fotoradar czy suszarka :)


ale ja nigdy nie siedze nikomu na zderzaku. Zazwyczaj to wyglada tak: jedzie jakis fajny niemiec mercedes czy audi tak ze 160 lewym pasem, ja jade z tylu, mrugam, koles zjezdza na prawy, wyprzedzam go zjezdzam na lewy, ale w niemcu prawdopodobnie rodzi sie mysl: "jak to kurwa japonczyk mnie wyprzedza" i koles zaczyna cisnac, ale tak kolo 200 ludzie zazwyczaj odpuszczaja.
Czasem sie zdarza oczywiscie ze ktos zapierdala z 240 ale rzadko u nas. Fajnie ludzie cisna na autostradzie Berlin - Monachium.

Jak bylem mlody to lubilem nocne "wyscigi" spod swiatel u nas na grunwaldzkiej, ale do tego najlepsze sa male lekkie auta z mocnym silnikiem.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 03:36 
Cytuj  
Poczytaj watek od poczatku. Jak tu ktos pisal ze 4.2 audi quattro benzyna spala 12 litrów w miescie - to sie Piszpan zdziwil :(

A ja sobie sukcesywnie spelniam marzenia z lat mlodosci i czaje sie na jakiegos rarytsa CL w140 6.0 V12. Nie wiem po co i nie wiem ile tym bede jezdzill ale jak teraz nie kupie to niebawem zaczna mi schnac jaja i nigdy juz go nie bede mial.
Raczej za granica - w Polsce te auta sa tak schrzanione ze szkoda gadac. To jest samochod ktorego sie nie zmienia, nie dodaje radia z ekranem dotykowym, nawigacji na pol deski, czarnych felg i nie dokleja chromow. Niestety z tymi pieknymi autami polacy robia taki badziew, ze nie dziwie sie, ze mowia ze mercedesy to cyganskie auta:<.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:03 
Cytuj  
nie chce mi sie jakos dzis rano z toba dyskutowac cashasty.

Asmax a czemu cl a nie clk? taki dwudrzwiowy piekny jest. Ja podobnie mialem kiedys o mustangu. kumpel sprowadzil czerwonego ladnie mruczal ladnie chodzil ladnie wygladal ale jakos mi sie odechcialo po paru jzadach auto fajne ale jako 2 czy 3 w domu. Takim cl podejrzewam dlugo bys sie tez nie najezdzil jakby ci co miesiac na paliwo po 3-4k splywalo. Usiadlbys kiedys policzyl i by ci wyszlo ze rocznie to moglbys sobie za te chwile w wymarzonym aucie kupic mase innych rzeczy. Np 5 lasek i ty i caly tydzien na wakacjach:) to imho duzo lepsze na schniecie jaj :) Ja pamietam jeszcze z czasow liceum jak z kuplem zawsze mowilismy ze bedziemy prawnikami i jezdzili mercami s klasse. Mnie w sumie jednak najabrdziej chyba zawsze ciagnelo do wyzszych aut typu terenowe/suvy i pierwsze tydzien jazdy ML byl naprawde rozkoszny:) Teraz w sumie to tak jakbym jezdzil czymkolwiek czlowiek sie po prostu przyzywczail.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:08 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
@Piszpan - sie usmialem czytajac ostatni post (fragment o Ladzie i dupach) ;

mam getza 82KM i wychodzi na to,ze pipa jestem :(


Rufen kazdy od czegos zaczyna, kiedys jezdzilem maluchem, lada, polonezem caro, fiatem siena, skoda, renault, paroma mercedesami, audi, alfa romeo. Powolutku kiedys sobie zmienisz na lepszy inny. Moge ci tylko odradzic nie kupuj nigdy alfy romeo albo renault :)

dredlel ja roumiem ze cie to bawi ze jak sie jest w liceum to sie wozilo dziewczyny autem na ruchanie. Tylko uwierz mi ze to jest lepsze niz internet i reka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:17 
Cytuj  
Jak jestesmy przy marzeniach to chcialbym miec honde s2000 jako drugi samochod i nie chodzi o lans. Strasznie mi sie takie roadstery podobaja.
Jak widze latem kogos w takim samochodzie to sie czuje jak glupek w puszce z wlaczona klima. :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:21 
Cytuj  
ladne auto tylko kurde moze na zachod polski u mnie na bialorusi to raz dwa by wszystkie spojlery poodpadaly;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jak jestesmy przy marzeniach to chcialbym miec honde s2000 jako drugi samochod i nie chodzi o lans. Strasznie mi sie takie roadstery podobaja.
Jak widze latem kogos w takim samochodzie to sie czuje jak glupek w puszce z wlaczona klima. :/


To juz nie lepiej z4 albo TT?

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:38 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Asmax a czemu cl a nie clk? taki dwudrzwiowy piekny jest.


mam clk od 2 lat, samochod rzeczywiscie jest zajebiscie ladny. jezdze glownie sam, ewentualnie z laska, wiec problem, ze to coupe dla mnie praktycznie nie istnieje. co do silnika, diesel, 2.7CDI, 170 KM. po miescie 10-11 litrow, raz chcialem zobaczyc ile spali przy spokojnej jezdzie i wyszlo 8.7, takze kwestia jak sie go cisnie.

samochod jest duzy, wiekszy, niz nowa c klasa (ktora tez sporo kilometrow zrobilem, nie ma takiego przyspieszenia, ale tez nie ma na co narzekac, do tego jest duzo bardziej oszczedna, no i 4 drzwi).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:39 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
mrynar napisał(a):
Jak jestesmy przy marzeniach to chcialbym miec honde s2000 jako drugi samochod i nie chodzi o lans. Strasznie mi sie takie roadstery podobaja.
Jak widze latem kogos w takim samochodzie to sie czuje jak glupek w puszce z wlaczona klima. :/


To juz nie lepiej z4 albo TT?


z4 spoko, ale TT w wersji coupe mi sie nie podoba.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:46 
Cytuj  
Ostanio wlasnie mam faze na z4 albo m5:s

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 10:42 
Cytuj  
Kurwa, ostatnio w mojej 800tce zjebali otwór chłodnicy więc postanowiłem w końcu wymienić całość bo w sumie już chyba czas (stara - http://dl.dropbox.com/u/35652006/IMG-20110913-00100.jpg ), oczywiście nowej już się nie da kupić za normalne pieniądze, używana za ~300 nie wchodzi w grę więc postanowiłem dorobić.
Pojechałem wczoraj do zakładu gdzie dorabiają, po paru przymiarkach w końcu zrobią nową od podstaw całą z alu za jedyne 450zł, a wracając do domu w służbowym Berlingo zgubiłem całą puszkę z filtrem powietrza + samochód słabuje (turbo out?). Ja pierdolę :x


_________________
.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 19:40 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Rufen kazdy od czegos zaczyna, kiedys jezdzilem maluchem, lada, polonezem caro, fiatem siena, skoda, renault, paroma mercedesami, audi, alfa romeo.


Ile aut, tyle dup ;]

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 10:42 
Cytuj  
Piszpan nie rdzewieje ci ten merc? Ponoć właśnie ten model ma tendencje.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 10:58 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Piszpan nie rdzewieje ci ten merc? Ponoć właśnie ten model ma tendencje.


Wszystkie nowe mercedesy to nie to samo co mercedesy sprzed 30 lat. Teraz wszystkie auta rdzewieja rowno i szybko :)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 11:10 
Cytuj  
Właśnie o dziwo PSA mieliśmy w firmie dużo aut i nie rdzewiały. Natomiast jak mieliśmy forda transita (ale już dawno) to od nowości w 5 lat był tak zgnity że konieczny był totalny remont budy, nie tam jakieś drobne poprawki. Przebieg miał umiarkowany.


_________________
O.o

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 11:56 
Cytuj  
Znacie jakiś fajny portal motoryzacyjny, na zasadzie portalu społecznościowego bardziej, gdzie userzy wrzucają niezależne i subiektywne opinie, podają spalanie, wady i zalety aut.

Sporo jest portali pr0, ale praktyka pokazuje, że zazwyczaj gówno tam jest.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 12:33 
Cytuj  
forumsamochodowe.pl a typowo informacyjny autocentrum.pl

i nic wiecej nie potrzebujesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 12:51 
Cytuj  
Ja polecam Mondeo kombi :lol:

Kupiłem Forda (tak wiem co się mówi o Fordzie) i jestem bardzo zadowolony. Bez problemu części, każdy umie to naprawić. Wszystko się mieści :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 13:59 
Cytuj  
Niemiec / Japończyk, tylko. Stereotypy (a w niektorych przypadkach wrecz legendy) nie powstaly bez powodow. Chcesz tanie czesci i pewnosc, ze nawet pan wiesiek z kopydłowa naprawi, to kup opla / vw.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.