mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Osczędności trzymam głównie w
Złotówkach 44%  44%  [ 17 ]
Euro 3%  3%  [ 1 ]
Dolary 5%  5%  [ 2 ]
Waluty Skandynawskie 10%  10%  [ 4 ]
Jeny/Frank Szwajcarski/Funty Brytyjskie 10%  10%  [ 4 ]
Kruszce, dzieła sztuki, etc. 18%  18%  [ 7 ]
Wiele walut 0%  0%  [ 0 ]
Inwestycje 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 39
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 14:38 
Cytuj  
czemu nikt kto mieszka/ pracuje za granica nie mowi o kosztach tylko ile zarabia? ok. zarabiaja 25-35k funtow rocznie, a ile musza wydac na utrzymanie? czy mieszkaja w 5 studentow w 1 mieszkaniu czy normalne wlasne mieszkanie itp. ?

Lepiej bylo isc do zawodowy zostac spawaczem, wieczorowe i potem na studia ;] tylko, ze nie pohulalbym za duzo ;d


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 17:23 
Cytuj  
A Nefallus jesteś kurwa ciężkim przypadkiem idioty, ledwo to gówno po polsku pisze, a odpierdala jakieś patetyczne monologi o polskości...
Na prawdę to, że przeczytasz jakieś 3 newsy z Polski miesięcznie nie czyni cie człowiekiem zorientowanym w temacie.

Później jeszcze takie polaki mają prawo głosu. Wiadomo, ze wszystkie partie polityczne manipulują i operują populizmami, ale napisanie czegoś takiego
Cytuj:
Sprzedajecie się jak dziwki, dalej glosujcie na Tuska Ruska co dzieli i cieli.
pokazuje po prostu, że Ty łykasz propagandę z jednej strony barykady w 100%, bez cienia wątpliwości.

Ergo jesteś idiotą (myślę, że Twoja asymilacja przebiegła pozytywnie).


Cytuj:
a ja mowie ze w uk zarobisz po studiach 100k zł/rok a w polsce placa ci 30k/rok - a wacha ubrania i jedzenie kosztuje tyle samo


Zarobisz za to, że masz studia?
Myślisz, że to tak działa, skończone studia = praca w UK za 100k/rok?
Ale ciebie meterr kurwa życie zaskoczy. :D Możesz dla przykładu skonczyć informatykę z dobrymi wynikami i nie umieć programować i to jest bardziej norma niż coś niespotykanego. Albo z własnej inicjatywy zdobedziesz podczas studiow szereg praktycznych umiejetnosci, albo mozesz schowac swoj dyplom do szafy i zapierdalac w castoramie.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 18:12 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
A Nefallus jesteś kurwa ciężkim przypadkiem idioty, ledwo to gówno po polsku pisze, a odpierdala jakieś patetyczne monologi o polskości...
Na prawdę to, że przeczytasz jakieś 3 newsy z Polski miesięcznie nie czyni cie człowiekiem zorientowanym w temacie.

Później jeszcze takie polaki mają prawo głosu. Wiadomo, ze wszystkie partie polityczne manipulują i operują populizmami, ale napisanie czegoś takiego
Cytuj:
Sprzedajecie się jak dziwki, dalej glosujcie na Tuska Ruska co dzieli i cieli.
pokazuje po prostu, że Ty łykasz propagandę z jednej strony barykady w 100%, bez cienia wątpliwości.

Ergo jesteś idiotą (myślę, że Twoja asymilacja przebiegła pozytywnie).


Cytuj:
a ja mowie ze w uk zarobisz po studiach 100k zł/rok a w polsce placa ci 30k/rok - a wacha ubrania i jedzenie kosztuje tyle samo


Zarobisz za to, że masz studia?
Myślisz, że to tak działa, skończone studia = praca w UK za 100k/rok?
Ale ciebie meterr kurwa życie zaskoczy. :D Możesz dla przykładu skonczyć informatykę z dobrymi wynikami i nie umieć programować i to jest bardziej norma niż coś niespotykanego. Albo z własnej inicjatywy zdobedziesz podczas studiow szereg praktycznych umiejetnosci, albo mozesz schowac swoj dyplom do szafy i zapierdalac w castoramie.


Znawca polityki sie znalazl, lol. Debil to naprawde Ty jestes jak dajesz takie wypowiedzi, ale jak chcesz zyc w swiecie fantasy i pierdolic, to rob swoje. :]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 18:45 
Cytuj  
nefa a moze jakis argument, przyklad, jakies doswiadczenie wlasne badz zaslyszane? a nie tylko frazesy i skoncz pierdolic albo cytowanie podrecznika histori dla 6 klasistow. serio po kims ksztalconym w ameryce oczekiwalbym czegos wiecej. chociaz czekaj tam tez sa rozne szkoly. czlowiek zagadka z ciebie nefa. ale ogolnie rozczarowujesz i nie sadze ze to system szkolnictwa w usa dal ciala.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 22:17 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
siostrzenica studiuje w veronie nie raz z nia rozmawiam i mowi ze nawet po studiach jest problem z praca chyba ze masz znajomosci uklady lub najzwyczajniej w swiecie jestes naprawde w czyms dobry (skad ja to znam). Ja nie neguje wyjazdow za granice jesli chcesz sie tam uczyc (zawsze jakies odciazenie dla budzetu ;D) tylko dalej twierdze ze zagranica badz studia nie zrobia z frajera milionera. musisz miec leb po prostu albo szczescie albo duzo zapierdalac samo nie przyjdzie bo ty skonczyles studia.

I co pewnie planuje po studiach wrócić do polski? Jak najbardziej zgadzam się z tym, że żadne studia nie zrobią z nikogo milionera. Natomiast różnica w poziomie życia, stosunkach społecznych w polsce i krajach zachodniej europy istnieje i niestety nie przemawia na korzyść polski.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 22:34 
Cytuj  
havok to mloda dziewczyna zycie przed nia ale tak woli wrocic do polski tu pracowac dalej sie uczyc itd. dziwne nie?:) ale coz tak zostala wychowana i ma dobre wiezi rodzinne. ma troche zdolnosci po mnie takze w sumie nie ma znaczenia gdzie wszedzie sobie poradzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 22:52 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
siostrzenica

Piszpan napisał(a):
ma troche zdolnosci po mnie

ułaa..

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 22:52 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
havok to mloda dziewczyna zycie przed nia ale tak woli wrocic do polski tu pracowac dalej sie uczyc itd. dziwne nie?:) ale coz tak zostala wychowana i ma dobre wiezi rodzinne. ma troche zdolnosci po mnie takze w sumie nie ma znaczenia gdzie wszedzie sobie poradzi.

Dziwne to źle powiedziane. Kwestia tego co co dla kogo jest w życiu ważne. Ba nawet zapominając o polskiej mentalności napiszę, a niech jej się wiedzie jak najlepiej :). Poważnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 23:03 
Cytuj  
Cytuj:
Zarobisz za to, że masz studia?
Myślisz, że to tak działa, skończone studia = praca w UK za 100k/rok?
Ale ciebie meterr kurwa życie zaskoczy. Możesz dla przykładu skonczyć informatykę z dobrymi wynikami i nie umieć programować i to jest bardziej norma niż coś niespotykanego. Albo z własnej inicjatywy zdobedziesz podczas studiow szereg praktycznych umiejetnosci, albo mozesz schowac swoj dyplom do szafy i zapierdalac w castoramie.

jezu czy ja gdzies pisze ze tylko studia wystarcza? przestancie sobie kurwa dopowiadac rzeczy ktorych nie pisalem
jestem na 5 roku, pracuje w zawodzie od 1,5 roku wiec zycie mnie raczej nie zaskoczy bo dobrze wiem jak ono wyglada i wiem ze jest ono w polsce chujowe

a odnosnie studentow to fakt, duzo jest osob ktore mysla kategoriami, ok teraz sie przemecze pare lat a potem nie bede sie juz musial nic martwic o robote
ale co sie dziwic , mnie np rozjebal tekst jednego z prowadzacych na uczelni .... uczcie sie , ja uprawnienia budowlane juz mam to nie musze - polska kurwa inzynieria
zeby nie bylo to na pwr kilku dobrych tez jest, ale ogol inzynierow w polsce przedstawia raczej ta pierwsza postawe, z roznych przyczyn

@Highlander , chyba mi nie powiesz ze lepiej sie zyje w polsce za 30k zl niz w UK za 30k funtow, serio lata 90 XXw sie skonczyly i ceny mamy europejskie - poza cenami nieruchomosci reszta jest niemal identyczna jesli porownamy duze miasta typu warszawa krakow wroclaw do londynu birmingahm leeds - tak jak powiedzialem wacha ubrania i jedzenie kosztuja tyle samo, drozszy jest wynajem, alkohol i ogolnie uzywki
ale jak kupujesz niemieckie auto to kosztuje ono tyle samo w polsce co w uk, jak jedziesz na wczasy to samo


Ostatnio edytowano 10 gru 2011, 23:18 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 23:14 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
ale co sie dziwic , mnie np rozjebal tekst jednego z prowadzacych na uczelni .... uczcie sie , ja uprawnienia budowlane juz mam to nie musze - polska kurwa inzynieria

To akurat jest jakaś pomyłka, bo de facto praca inżyniera nijak się ma do nauki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 00:26 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
havok to mloda dziewczyna zycie przed nia ale tak woli wrocic do polski tu pracowac dalej sie uczyc itd. dziwne nie?:) ale coz tak zostala wychowana i ma dobre wiezi rodzinne. ma troche zdolnosci po mnie takze w sumie nie ma znaczenia gdzie wszedzie sobie poradzi.


wolna? ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 02:57 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
@Highlander , chyba mi nie powiesz ze lepiej sie zyje w polsce za 30k zl niz w UK za 30k funtow, serio lata 90 XXw sie skonczyly i ceny mamy europejskie - poza cenami nieruchomosci reszta jest niemal identyczna jesli porownamy duze miasta typu warszawa krakow wroclaw do londynu birmingahm leeds - tak jak powiedzialem wacha ubrania i jedzenie kosztuja tyle samo, drozszy jest wynajem, alkohol i ogolnie uzywki
ale jak kupujesz niemieckie auto to kosztuje ono tyle samo w polsce co w uk, jak jedziesz na wczasy to samo

Nic takiego nie mowie, tylko prosze o kompleksowa wypowiedz. Tylko wynajem mowisz, no jak sie samemu chce wynajac to pewnie juz tak kolorowo nie jest... nie wiem nie znam sie na tamtejszych cenach, dlatego pytam.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 09:23 
Cytuj  
tak sie zlozylo smeag ze akurat mialem duzy wplyw w jej wychowanie.

aldatha hehe jest wolna i ladna ale poki co w glowie ma tylko nauke i kariere:) coz wujek dla jej kiedys pare dobrych rad.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 09:28 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Ja inwestuje w węgiel. Czysty biznes. W piwnicy mam już 50 ton, a co roku cena za tonę skaczę o 100-200zl. Teraz wejdzie w życie akcyza na węgiel więc w ogóle będę bogaty.


To ze wejdzie akcyza to racze spowoduje ze zbiedniejesz :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 10:58 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tak sie zlozylo smeag ze akurat mialem duzy wplyw w jej wychowanie.

aldatha hehe jest wolna i ladna ale poki co w glowie ma tylko nauke i kariere:) coz wujek dla jej kiedys pare dobrych rad.


mloda, ladna, za granica i ze moze niby sie tam nie bawi czy nie lata za obcokrajowcami, wtf ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 11:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Piszpan napisał(a):
tak sie zlozylo smeag ze akurat mialem duzy wplyw w jej wychowanie.

aldatha hehe jest wolna i ladna ale poki co w glowie ma tylko nauke i kariere:) coz wujek dla jej kiedys pare dobrych rad.


mloda, ladna, za granica i ze moze niby sie tam nie bawi czy nie lata za obcokrajowcami, wtf ;d


masz skrzywione podejscie. serio.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 11:20 
Cytuj  
ehm, nie. taki stereotyp.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.