mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 09:38 
Cytuj  
o ile znajdzie drugiego Heath'a Ledgera. Bo miecho w drugim batmanie w calosci opieralo sie na Jokerze. Jak wygladalaby druga czesc bez Jokera mozna zobaczyc w czesci trzeciej;)
Ale ogolnie ma to sens - skoro glowny bohater jest nieciekawy, to dajmy mu chociaz ciekawego przeciwnika.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 09:54 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
o ile znajdzie drugiego Heath'a Ledgera. Bo miecho w drugim batmanie w calosci opieralo sie na Jokerze. Jak wygladalaby druga czesc bez Jokera mozna zobaczyc w czesci trzeciej;)
Ale ogolnie ma to sens - skoro glowny bohater jest nieciekawy, to dajmy mu chociaz ciekawego przeciwnika.


No generalnie w Batmanach film ciagna villaini - zawsze swietnie zagrani: Jack Nicholson jako Joker, Danny DeVito jako Pingwin, Michelle Pfeiffer jako kobieta-kot, Arnold Schwarzenegger jako MrFreeze, Uma Thurman jako Poison Ivy czy Tommy Lee Jones jako czlowiek dwie twarze.

Christian Bale i tak wypadl imo o wiele lepiej w roli Batmana niz Michael Keaton czy Val Kilmer.

Ja strasznie jestem ciekaw nowego reboota Batmana. Mam nadzieje, ze pojde jeszcze bardziej w mrok, choc jestem wielkim fanem obu dotychczasowych serii.

BTW nowy terminator tez ma byc ponoc rebootem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 09:56 
Cytuj  
Eheheh tczewiak czepia się nielogicznosci kiedy jakiś czas temu bronił prometeusza niczym własnej cnoty


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 10:07 
Cytuj  
cipas ja wiem, że dla ciebie geolog to to samo geograf, bo ma takie same literki na początku, a po sterydach ciężko czytać dłuższe wyrazy :)
Ja wiem, że czujesz się załamany, bo koksujesz, koksujesz, a tu się okazało, że twój idol nie jest pipką i nie goli sobie klaty tak jak ty.
Ale już skończ, bo Prometeusz >>>> Man of Steel.

Na obronę - Lex Luthor może wyciągnąć to gówno na wyżyny. Chociaż po tym jak kent robi rozpierdol w metropolis jakoś nie widzę wyjaśnienia sensownego, aby jakikolwiek ludź mógł mu podskoczyć, bo nawet nie ma czegoś takiego jak szkodzący mu kryptonit - szkodzi mu tylko atmosfera kryptonu (tak jak i każdemu ludziowi).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 10:53 
Cytuj  
Byłem w weekend w kinie na "1000 lat po Ziemi"

Szczerze mówiąc, mocno przeciętny film. W sumie za bardzo nie było nawet efektów specjalnych... Ot, jeden siedzi na krzesełku i dyryguje drugim który pomyka po lesie. No i to zakończenie... tak sztampowe, tak przewidywalne, że aż płakać się chce, że tego typu filmy jeszcze powstają.

Mam prośbę do tego kto się wybierze na ten film... przypatrzcie się, statkowi - dlaczego tam jest tyle papieru toaletowego or wtf is this shit?! No i ta akcja z ptakiem :/

Nie polecam :(

Z całego filmu podobały mi się reklamy w których wyhaczyłem trzy tytuły na które z chęcią pójdę:

Pacific Rim - wielkie stwory spod ziemi + mechy = zajebiste efekty specjalne, pewnie sam plot będzie kiepski... ale efekty na samym trailerze mnie wgniotły (jak nigdy)

World War Z - z pewnością na to pójdę, tak jak kiedyś były bardzo mocno rozreklamowane tematy związane z wampirami tak teraz modne stały się zombiaki... a że ten temat do mnie bardziej przemawia to może okazać się ciekawym widowiskiem.

No i coś na co mocno czekam to Minionki Rozrabiają :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 13:05 
Cytuj  
minionki pewnie będą najlepsze bo reszta to filmy na fajne trailery i tyle :(

candidoser napisał(a):
o ile znajdzie drugiego Heath'a Ledgera. Bo miecho w drugim batmanie w calosci opieralo sie na Jokerze. Jak wygladalaby druga czesc bez Jokera mozna zobaczyc w czesci trzeciej;)
Ale ogolnie ma to sens - skoro glowny bohater jest nieciekawy, to dajmy mu chociaz ciekawego przeciwnika.


ojej ojej, parę lat minie i moda na mhrocznościowe przerabianie komiksów, przecież batman stary był zajebisty, thurman, schwarzeneger, jones, devito itd wykreowali świetne postacie, a to że potem przychodzi moda i zmienia się komiksowy klimat na mhroczny to inna sprawa, podobnie smieszny superman, coś musieli zrobić bo generalnie żenujący komiks jak na 2013 rok, star trek też ewoluował z obciachowej tandety w dobre sci-fi kino akcji ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 13:13 
Cytuj  
embe napisał(a):
minionki pewnie będą najlepsze bo reszta to filmy na fajne trailery i tyle :(


Gdybym mógł wyhodować sobie takie minionki ;)

A co do reszty, World War Z może mnie zawieźć bo oczekuję czegoś więcej po tym filmie a Pacific Rim nie bardzo... w sumie po Pacific Rim oczekuję tylko dobrych efektów połączonych z mocnym dźwiękowym pierdolnięciem, nie wiem jak bardzo musieliby zchrzanić temat jeżeli połączyli potwory i mechy w jednym :) To nie może się nie udać :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 13:21 
Cytuj  
Obrazek


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 18:57 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A co do reszty, World War Z może mnie zawieźć


a dokad?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 19:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
cipas ja wiem, że dla ciebie geolog to to samo geograf, bo ma takie same literki na początku, a po sterydach ciężko czytać dłuższe wyrazy :)
Ja wiem, że czujesz się załamany, bo koksujesz, koksujesz, a tu się okazało, że twój idol nie jest pipką i nie goli sobie klaty tak jak ty.
Ale już skończ, bo Prometeusz >>>> Man of Steel.

Na obronę - Lex Luthor może wyciągnąć to gówno na wyżyny. Chociaż po tym jak kent robi rozpierdol w metropolis jakoś nie widzę wyjaśnienia sensownego, aby jakikolwiek ludź mógł mu podskoczyć, bo nawet nie ma czegoś takiego jak szkodzący mu kryptonit - szkodzi mu tylko atmosfera kryptonu (tak jak i każdemu ludziowi).

Szkoda dla Ciebie czasu marnowac zeby Ci tlumaczyc Twoj kretynizm.
http://www.youtube.com/watch?v=RBaKqOMGPWc
Obejrzyj sobie i wracaj do walenia gruchy pod kamerki


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 20:09 
Cytuj  
cypis napisał(a):
i co z tego, że masz rację, a ja się mylę?! jak sam broniłeś coś co jest chujowe moim zdaniem


faiiiiiil


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 21:05 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
A co do reszty, World War Z może mnie zawieźć


a dokad?


W sina dal, zwykla literowka.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 21:15 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
No generalnie w Batmanach film ciagna villaini - zawsze swietnie zagrani (...) Arnold Schwarzenegger jako MrFreeze, Uma Thurman jako Poison Ivy

Obrazek
Kocham Arnolda, ale to zdanie to chyba jakiś żart.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 21:20 
Cytuj  
Znając gust filmowy mrynara to może być na poważnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 22:02 
Cytuj  
No co ty, złote karty w historii kina http://www.youtube.com/watch?v=YkTHtWX7CCY


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 22:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No co ty, złote karty w historii kina http://www.youtube.com/watch?v=YkTHtWX7CCY


Zwłaszcza Bane był wyjebany.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 22:33 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Zwłaszcza Bane był wyjebany.

Druga rola Gimpa z Pulp Fiction.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 03:44 
Cytuj  
Był zjebany w porównaniu do komiksu (gdzie on i kumple byli naciągani,ale fajni) ale był jeszcze Venom, jeden z lepszych albumów. 3 batman to zaprzepaszczenie całego knightfalla, jednej z najlepszych sag. W komiksie po wypuszczeniu świrów Batman był po prostu zmęczony łapaniem ich. Bane go dobił. Bo Bane był mądrzejszy i silniejszy. Film spłycił go do gupka i służalca.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 21:30 
Cytuj  
kurde słabiutki ten nowy star trek, jedyne co działa bez zarzutu to Cumberbatch

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 08:32 
Cytuj  
Iluzja (Now You See Me) - szczerze mówiąc to zawiodłem się, liczyłem na coś ciekawszego. Pierwsze minuty może nawet i ok ale im dalej tym bardziej człowiek oczekuje momentu gdy będzie mógł opuścić kino. M.Caine się nie nagrał, M.Freeman zdecydowanie zmęczony wiekiem, jedyna przyjemność to scenki z Woody Harrelsonem - ten gość nigdy nie zawodzi. Reszta mocno taka sobie - oglądać na własne ryzyko.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.