mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 17:35 
Cytuj  
No sprawdziłem i oferta została odwołana na prośbę tego kupującego.

Tylko dziwi mnie, że skoro licytowały dwie osoby - ja i ten drugi ktoś - to czemu ja teraz mam zapłacić o wiele więcej na początku? Jest to aukcja bez ceny minimalnej. Gdyby ta druga osoba nie uczestniczyła w aukcji to nigdy nie dałbym tyle co teraz. Ble.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:07 
Cytuj  
Jak byś nie dał jak sam podbijałeś do takiej kwoty przecież. ;> Może gościu się zorientował, że za daleko zabrnął z kasą i chciał odwołać, albo sam sobie podbijał z innego konta albo przez znajomego, teraz już po ptokach.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:11 
Cytuj  
Nie po ptokach. Dzwoniłem właśnie pod numer telefonu podany w aukcji i Sprzedającym jest dziecko. Poprosiłem o wycofanie oferty. Jeżeli do tego nie dojdzie zgłaszam sprawę do Allegro.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:14 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Sprzedającym jest dziecko.

I to wystarczy, żeby odwołać. Aukcja niezgodna z regulaminem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 18:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
wodny napisał(a):
Sprzedającym jest dziecko.

I to wystarczy, żeby odwołać. Aukcja niezgodna z regulaminem.

X.

Dzięki. Tak właśnie zrobię. Moja oferta została wycofana przed chwilą przez Sprzedającego "z powodu pomyłki". Dobre. OK, oferta odwołana, ale konto i tak nie jest zgodne z regulaminem.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 19:35 
Cytuj  
Jesli konto jest 'JUNIOR' to jest zgodne z regulaminem.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 21:13 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Jesli konto jest 'JUNIOR' to jest zgodne z regulaminem.

Wiem. To konto akurat nie ma tego znaczka.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2013, 05:13 
Cytuj  
Swoja droga o jakiego SFa chodzilo, bo mam bodajze SF 4 arcade edition na PCa, a ze PCta nie mam w tej chwili to moge pozyczyc na kilka miechow klucz.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2013, 06:46 
Cytuj  
Dobry zwyczaj - nie pożyczaj! ;)


_________________
LaMoon#2988

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 11:44 
Cytuj  
Zapłaciłem gościom z keye.pl za klucz (automat 24/7, 398 kluczy dostępnych z 400 wystawionych), a ci przysłali mi maila, że kluczy nie posiadają i dopiero będą uzupełniać zapasy. Kasa już poszła (od razu, przelew elektroniczny przez PayU). Jest jakiś sposób aby poprzez allegro tę transakcję anulować? Tylko tak żebym to ja przez przypadek nie wyszedł na kogoś kto wylicytował, a potem się rozmyślił bo to nie tak było.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 11:49 
Cytuj  
A zwyczajnie dogadac sie z keye.pl, zeby zwrocili kase i tyle?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 11:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A zwyczajnie dogadac sie z keye.pl, zeby zwrocili kase i tyle?


Rozmawialem z "konsultantem" online, "apelowal" o cierpliwosc bo klucze maja lada moment nadejsc, a ewentualna reklamacja "potrwala by na pewno dluzej".

Kurde, jacys niepowazni ludzie - ostatni moj zakup w tej firmie. Jak mozna sprzedawac cos czego sie nie posiada? Zenada..


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 12:25 
Cytuj  
W tym momencie to kasa jest juz na ich koncie (przez allegro zalatwienie czegos tez pewnie trwaloby wieki), niestety chyba serio lepiej byc cierpliwym :/


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 10:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W tym momencie to kasa jest juz na ich koncie (przez allegro zalatwienie czegos tez pewnie trwaloby wieki), niestety chyba serio lepiej byc cierpliwym :/


Wychodzi na to, że cierpliwość nic nie daje jak ma się do czynienia z kimś kto najwidoczniej nie ma zamiaru wywiązać się ze swoich zobowiązań. Klucz kupiłem i zapłaciłem we wtorek, do dziś dnia go nie otrzymałem mimo zapewnień od konsultanta online oraz maili z keye.pl ("na pewno dziś pan otrzyma"). Wygląda na to, że nie pozostaje mi nic innego jak skierować sprawę do Allegro. Jednocześnie ostrzegam wszystkich przed tym sprzedawcą (keye.pl) aby przed zakupem dobrze się zastanowili bo inaczej mogą zostać na lodzie - bez klucza i bez wpłaconych pieniędzy.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 10:27 
Cytuj  
Ciekawe czy po tych paru ostrych masowych wtopach ktoś tam jeszcze łasi sie na troche tansze gry w keye.pl


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 10:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ciekawe czy po tych paru ostrych masowych wtopach ktoś tam jeszcze łasi sie na troche tansze gry w keye.pl


Heh i ty Tomu przeciw mnie? Trafilo na nich przypadkowo. Obiecalem siostrzencowi na imieniny gre i wybralem pierwsza oferte z dostepnych w allegro. Nie mialem za duzo czasu na szukanie, a do glowy by mi nie przyszlo, ze ktos moze robic takie jaja za 70 zeta.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 11:31 
Cytuj  
No coz, wydawalo mi sie, ze nie sciemniaja z tym, ze "klucze beda niedlugo". Ja nawet nie wiedzialem, ze takie cyrki robia. Wiec, dzieki za info.

Powinni zwrocic i tyle w takim razie.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2013, 21:25 
Cytuj  
Odkopie temat. Chciałem coś kupić przez allegro, za towar zapłaciłem przez payu i do dziś nic nie dostałem. Koleś przez telefon mówił, że wyśle ale coś nic do mnie nie dotarło. Otworzyłem spór na allegro ale nic się nie zmieniło. Jeśli ktoś miał podobną sprawę, to po jakim czasie warto zgłaszać sprawę odpowiednim organom? Chodzi gównie o to, by uniknąć sytuacji że polecę na policję a koleś jednak w końcu towar wyśle. Czekać do końca sporu?

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 08:15 
Cytuj  
Wysyłasz listem poleconym odstąpienie od umowy i wezwanie do zapłaty z terminem np. pięciu dni. Po tym terminie zglaszasz sprawę na policji.
Ostatnio kupiliśmy sprzęt do kuchni i sklep w necie naciął nas na 3000pln i przez 21 dni nie chciał zwrócić kasy. Żona z nimi się cackała, kłóciła przez net, dzwoniła a trzeba było po tygodniu zgłosić cwaniaków i po problemie.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 11:45 
Cytuj  
Tak samo jeśli towar był kupiony od osoby prywatnej?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.