mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 23:15 
Cytuj  
Tusk zostawia tyle żeby przeżyć i na wódkę było.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 23:19 
Cytuj  
Nie mierz innych swoją miarką.
Właśnie dla takiego plebu jak ty wyjazd jest najkorzystniejszy, bo wiadomo, że i tak i tu i tu będziesz robił za maksymalnie średnią krajową. Oczywiście w UK za średnią krajową lepiej pożyjesz, ale nie zakładaj, że każdy jest takim nieudacznikiem jak ty, że będzie całe życie zapierdalał na etacie jako szeregowy robol. Dlatego dobrze zdiagnozowałeś, że będziesz całe życie nikim, a nikim bardziej opłaca się być w UK - także dobry wybór.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 23:34 
Cytuj  
Z tymi rocznymi zarobkami to przypomina nastolatków z kutasami i linijką ile kto ma cm.
Mark odpierdol się od namawiania że w PL idioci zostali i Tor odpierdol się że marek jest jakimś podrzędnym białym murzynem i będzie spoko.
Już tym tematem Mendol pierdoła forumowa, Ojciec zrzęda w chuj i Alda pedofil się zmęczyli i nie postują.
Dajmy już na luz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 23:48 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Mark odpierdol się od namawiania że w PL idioci zostali i Tor odpierdol się że marek jest jakimś podrzędnym białym murzynem i będzie spoko.

potem wyleczymy raka oraz zlikwidujemy wojnę i głód na świecie

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 06:49 
Cytuj  
i pozostanie nam jeden problem do rozwiazania: kogo wybierzemy na miss world


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 07:28 
Cytuj  
Xantha na chopperku ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 12:28 
Cytuj  
Masz racje Pieszczoch - mnie po prostu wkurwia to polaczkowe napinanie sie byle gownem, oraz szufladkowanie ludzi ze wzgledu na to co postanowili w zyciu robic. O ile w pelni rozumialem takie podejscie jak jeszcze mieszkalem w PL, ba pewnie sam taki bylem, to teraz mnie to po prostu drazni. Rozumiem, ze w Polsce highlife to starbucks, rozumiem napinanie sie zarobkami w kwotach takich, ze mieszkaniec zachodu umarlby z glodu po 10-tym, ba rozumiem osmieszanie wszystkich naokolo z poza branzy IT i corpo. Faktycznie w Polsce to kretyni bo cala moc intelektualna sa zmuszeni przeznaczyc na kombinowanie jak tu dopiac budzet do wyplaty. Na zachodzie ludzie pracuja w tym zawodzie jaki im sie podoba, tu wszedzie mozna zarobic kase wystarczajaca w zupelnosci na potrzeby zyciowe a w operze mozna spotkac angielki z tasm produkcyjnych fabryk. Torbis/Tczewiak niech siedza w Polsce - bo tam sa postrzegani jako pewien rodzaj elity. Tutaj to bylaby zwykla klasa srednia (ktorej w PL nie ma). Popijaliby starbucksowa kawe na przerwie w pracy z rubish pickerem siedzacym tuz obok, do tego czarnym, muslimem i gejem, ktory interesuje sie teatrem i raz 2razy w tygodniu gra male rolki. I przy okazji jest bardziej oczytany niz Mendol.
Zreszta oni i tak nie zalapia. Ty byles to wiesz o czym pisze ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 12:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mnie po prostu wkurwia to polaczkowe napinanie sie byle gownem, oraz szufladkowanie ludzi ze wzgledu na to co postanowili w zyciu robic.


Kolejny self-own.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 12:51 
Cytuj  
Może komuś się chce i zrobi top10 Mareczka?
Nawet topic można zrobić we flames i podkleić!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 14:37 
Cytuj  
No jeżeli chodzi o brak "cross-culture" w naszym kraju to racja. Murzyn jest ewenementem (nawet w Wawie), Hindus brudasem, Azjata micro chujkiem, Rosjanin frajerem, Niemiec parówą, Czech zdrajcą, Słowak cipeczką, Turek kebabem itd.

W Londynie i Antwerpii to ewenementem są biali tubylcy i ludzie jednak mają wywalone czym jeździsz, jak się ubierasz i co w życiu robisz. Albo jesteś dupkiem albo nie i to ich interesuje. Oczywiście zawsze się znajdzie % uprzedzonych ale mało jest to spotykane. Poza Marokańską mniejszością w Holandii, tam jednak są mocno hermetyczni i anty holenderscy.

Co do tych top 10 - to żeby przerabiać jednego usera z 10k postów trzeba by zatrudnić Chinola na 4 etaty :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 15:00 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Może komuś się chce i zrobi top10 Mareczka?
Nawet topic można zrobić we flames i podkleić!


Dla mnie wystarczy jeden:

szaki24 napisał(a):
silncium Xanth, uwierz mi że już trochę z fizyki sobie przypomniałem. Po prostu myślałem, ze fale akustyczne i radiowe mają mniej więcej te same właściwości.


5 lat później założył słynny temat o fizyce na forum. Od zera do bohatera!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 17:53 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Xantha na chopperku ;)

Musiałbym się jeszcze trochę zestarzeć i zapuścić brzuch i siwą brodę ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 19:40 
Cytuj  
Polska jest dla twardych skurwieli, a Mark boi sie przyznac, że jest miętkim dydem :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 20:09 
Cytuj  
Myślę, że czas żeby Mareczek zaprezentował nam słynne rozliczenie roczne. Zrobi nam fatality.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2014, 11:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Polska jest dla twardych skurwieli, a Mark boi sie przyznac, że jest miętkim dydem :p


udowodnij, że jesteś jeszcze twardszy - wyjedź do Etiopii.

Torbiś - propozycja cała czas aktualna. Nie wstydź się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2014, 19:05 
Cytuj  
Ok, wklejaj pierwszy.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2014, 19:35 
Cytuj  
rotfl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 00:03 
Cytuj  
Ej no ja tam narzekam, że u nas zarobki za niskie. Na etacie robiłem za 30zł/h rok temu. Teraz wiadomo troszkę lepiej, ale nadal to poniżej 12GBP :( (czyli stawki Marka sprzed roku?)
Za to zarabia się po godzinach na kontraktach, ale wkurwia czasami taki tryb życia, że aby mieć sensowną kasę to trzeba 12-14, a nie 8h dziennie pracować.
Tyle, że w PL żyję w zajebistej okolicy, w zajebistym mieszkaniu, a jadąc do UK z mniej niż perfect angielskim nie mógłbym uderzać na takie stanowiska jak tutaj. No i musiałbym w murzyńskiej dzielnicy skończyć co mi się kompletnie nie widzi. Ze słabszych ofert to od ręki mogę za 3,5-4k/m-c jechać teraz (na etat do obecnego zleceniodawcy), ale już kiedyś sobie postanowiłem (po wcześniejszych wyliczeniach kosztów życia - 2,5k za kawalerkę w centrum londka - blisko pracy), że za mniej niż 5k mi się nie opłaca w Londynie. Chociaż i 5k to trochę mało, ale start dobry.
Przy czym jednak taki Londyn to ssie pałę w porównaniu do Trójmiasta. W Trójmieście jednak 100x lepsze powietrze, ludzie milsi, mniej ciapatych i cyganów.
Może w mniej zaludnionych miejscowościach jest i fajniej w UK, ale znowu tam nie ma sensownej pracy w branży.


Jednak kosztem tego holideja w Portugalii to mam naprawdę fajne życie na co dzień. Fajną pracę, którą lubię, fajnych ludzi wokół. Wakacje muszę sobie sam zorganizować, aby tak na co dzień móc sobie wyskoczyć do kina, na piwko, wódeczkę, gierki jak akurat wyjdą (a, że lubię kolekcjonować pudełeczka to nie targam się z nimi później po ebayu jak mark). W starbaksie się nie stołuję, bo nie lubię kawy - więc nie wydaję pieniędzy na hajlajf ;)

Biorąc pod uwagę, że przy pracy za <4kGBP to trzeba żyć w tej murzyńskiej dzielnicy i 2-3h dziennie poświęcać na dojazdy to ja wolę zamiast tych dojazdów w korkach ze śmierdzącymi murzynami (nie chodzi o rasizm tylko, że robotnik czarny po prostu śmierdzi bardziej) w komunikacji miejskiej (bo w londku nie ma gdzie parkować sensownie) posiedzieć 1-3h więcej i mieć nieco mniejszą kasę w PL. Tutaj do pracy mam kilka minut drogi :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 08:50 
Cytuj  
Są znacznie ciekawsze kierunki emigracji niż UK, jeśli chodzi o specjalistów.

@Mareczek Czyli tchórzysz? Wiedziałem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 08:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Są znacznie ciekawsze kierunki emigracji niż UK, jeśli chodzi o specjalistów.


a w co bys celowal jakbys już miał emigrować?
Bo jak ja wlasnie mysle o UK jako o czyms więcej niż miejsce do zarabiania pieniędzy to jakos mnie się to nie uśmiecha.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.