mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 10:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Zycze Ci bys kiedys jeszcze poczul sie jak 14 latek ;p


wyglądam jakbym miał 14 lat, więc chce chociaż zachowywać się jak stary dziad :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 11:21 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ostatnio widziałem taki film https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=auzlC7O_i8k i czy faktycznie warto trenować?


zenadafchuj

ontopic - odkad zapisalem sie na silke, mniej czasu marnuje na kompie, lepiej mi sie wstaje rano, zdrowiej sie odzywiam (bo jak mi trener zapodal trening interwalowy i myslalem, ze sledzione wypluje, to pozniej tak jakos zal wpierdolic smiecia z kfc, albo dwa snickersy i zapic pepsi). Same plusy.

Pytanie do bardziej doswiadczonych - czy ta specjalna waga, ktora robi wydruk ile miesni, ile fatu, jaki metabolizm etc jest wiarygodna?

Druga sprawa - podzielcie sie jakimis ogolnikami co wpierdalacie, bo odrzucilem biale pieczywo, bialy ryz i makaron, slodycze, fast foody, kolorowe napoje, maslo, zolty ser i w sumie moje zarcie teraz kreci sie ciagle wokol kurczaka w roznych postaciach, twarogu, jajek, musli, zieleniny + brazowy ryz lub makaron do porcji obiadowej. Przerzucilem sie z codziennych kfc/pizza + tona slodyczy + pepsi i szczerze mowiac az sam sie sobie dziwie, ze motywacja jest i sie trzymam, po prostu zaczyna brakowac urozmaicenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 11:46 
Cytuj  
czemu zolty ser wylecial?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 11:56 
Cytuj  
Ja ostatnio do pracy musze brac na zimno kurczaka w roznych postaciach i mnie juz powoli skręca ;p ostatnio slabo z dieta i motywacja, wiec nei poradze, ale na dniach mowie sobie "koniec opierdalania sie" ;)

generalnie kurczak+ cos. Warzywa, orzechy i takie tam pierdy tez warto.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 11:59 
Cytuj  
Większość wag sprawdzających bodyfat można o kant dupy rozbić.
Co do jedzenia to nie widzę większego sensu wyrzucania niektórych produktów, chyba że ktoś chce się poczuć moralnie lepiej. Jedz tak żeby dobić wymagane makra, ja ostatnio jem słodycze i żarcie z fastfoodow bo nie mam czasu na gotowanie. Atm 8-10 bf


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 12:17 
Cytuj  
Dokładnie to nie kulturystyka, że musimy się trzymać aż tak kurczowo restrykcji.
Ja tam z fastów nie jadam, bo po prostu mi to żarcie nigdy nie smakowało. ;>


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 12:26 
Cytuj  
Chyba nie zrozumiałes. Na dłuższą metę nie ma znaczenia czy twój organizm dostanie 100g wegli w formie brązowego ryżu czy snickersa. Reakcja insulinowa na pewno jest większa w drugim przypadku, ale na dobrą sprawę liczą się tylko kalorie i makra


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 12:30 
Cytuj  
Waga pokazala 75,3 kg przy 182 cm wzrostu, 14,8% body fat, przy czym trener stwierdzil, ze nierownomiernie rozlozony, za duzo na brzuchu.

Moj cel, to po prostu rozbudowa masy miesniowej, nie chce chudnac, raczej wolalbym przybrac do tych 80 kg, ale zeby sylwetka sie poprawila. No a zdrowa dieta sie chyba sprawdzi w tym przypadku?

Cypis, co to sa makra? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 12:37 
Cytuj  
Robisz a AutoHotKeys makro na push&pull, odpalasz i koksuje za ciebie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 12:44 
Cytuj  
Deadrael - ja sie trzymam jednej zasady, nie doprowadzic sie do glodu. A przed treningiem wrzucam slodycze jak najbardziej. Nie lubie i nie mam czasu na gotowanie, jem ile wlezie z wiekszym nastawieniem na bialko i wegle. Ja obecnei lipa 180 cm i 83 kg, wazylem 87 kg juz i teraz bedzie walka by to odzyskac.


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 12:52 
Cytuj  
High, ty masz juz jakis staz, ja zaczynam, wiec na poczatek mierze w zauwazalna poprawe sylwetki, zarysowanie miesni + 80 kg i mysle, ze jest to do zrealizowania w ciagu 4 miesiecy. W tym czasie przyjdzie tez jakies minimalne doswiadczenie, zobacze jak sie zachowuje moje cialo i bede wiedzial, czego mozna oczekiwac nastepnie.

Po prostu zastanawiam sie, czy jest sens uwazac tak restrykcyjnie co sie je, czy musze liczyc kalorie, gramy bialka jakie spozylem itd... Jesli jest sens i beda z tego lepsze efekty, to sie dostosuje i zaczne, ale jesli nie jest to konieczne i wystarczy po prostu sie nie glodzic, to wygoda wins.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 12:56 
Cytuj  
ja z rok chodze...

U mnie to bylo tak. Przyszedlem, wazylem 70 kg, same cwiczenia, 0 pilnowania diety +5kg. To chyba trwalo z 2 miesiace. Pozniej zaczalem wiecej jesc, dorzucilem jakies bialko, bcaa, jakis gainer w miedzyczasie i skoczylo do 80 kg. Pozniej kreatyna+bialko.

nigdy nie liczylem kalorii, ale mi nie zalezy dojebac do 120 kg...


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 13:06 
Cytuj  
No ja tez w wyglad kulturysty nie celuje, jak wklejaliscie wczesniej zdjecia (no homo) to ktos tam juz byl zajebiscie duzy i do tego shredded, bodajze cypis, ale glowy nie dam - na tym mi nie zalezy. Polowa z tego, to bylaby juz dla mnie meta, pozniej tylko utrzymywac.

Trener tez mi powiedzial, zeby sobie darowac na razie jakies wielkie rozpiski zarcia, jesc po prostu zdrowo i nie byc glodnym, a gosc doswiadczenie ma ponad 20letnie. Zawsze to jednak lepiej doinformowac sie na mmorpg, wiadomo jak jest. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 13:12 
Cytuj  
spoko jakbys potrzebowal dywn, sweter, spodnie czy kanape to zawsze doradzimy ;]


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 13:13 
Cytuj  
Nie zapominajmy o instrukcji obierania awokado.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 14:19 
Cytuj  
Jak chcesz przytyc to niekoniecznie musisz liczyć kalorie, wystarczy patrzeć na reakcje organizmu. Ja na początku liczyłem z wagą ale tylko dlatego że mam fetysz. Teraz oceniam na oczy.
Inna sprawa że choćbym się zesral teraz to nie przytyje na czysto


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 15:40 
Cytuj  
Panowie, jeszcze jedno pytanko - lwia czesc mojego planu ulozonego przez trenera opiera sie na maszynach, z wolnych ciezarow tylko hantle jak na razie (pierwszy trening nog mam jutro, wiec moze cos dojdzie) - a nasluchalem sie, ze maszyny sa nierozwojowe, pracuje tylko konkretny miesien, a naokolo wszystko jest izolowane etc.

Jak to jest z waszego doswiadczenia? Bo nie powiem gosciowi, ktory od 20 lat siedzi w temacie "wie pan, chyba chujowy ten plan, bo w internecie pisali..." bez poparcia tego sensowna argumentacja. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 15:53 
Cytuj  
Ile juz cwiczysz? To nie jest obwodowy trening? Ja 2 tygodnie robilem obwod na maszynach, pozniej kolejne dwa tygodnie na wolnych ciezarach. A pozniej w sumie split, ale mysle, ze warto bylo najpierw jakis pro wytrzymalosciowy zrobic. Obecnie wolne ciezary.

Jak na poczatek to nie dziwie sie, ze chce bys robil nogi na maszynach a nie przysiady ;p

Maszyny bardziej skupiaja sie na danym miesniu. Przy wolnych ciezarach pracuja tez prostowniki. Ja np. jesli mam zmeczone barki, to klate mi ciezko zrobic i niektore cwiczenia robilem na maszynach.

Ogolnie chyba cypis naparza/l duzo na maszynach to Ci powie ;p
cypis to forumowy pro trainer z anglii ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 7 mar 2013, 15:58 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 15:54 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
"wie pan, chyba chujowy ten plan, bo w internecie pisali..." bez poparcia tego sensowna argumentacja. :)

Nie "w internecie" a "na mmorpg.pl" to zasadnicza różnica ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 16:07 
Cytuj  
Maszyny zwykle poleca się z prostego powodu: bardzo ciężko zrobić sobie na nich krzywdę. Generalnie to nie ma w nich nic złego, one po prostu izoluja dana grupę mięśni i omijają stabilizatory.
Trening na wolnych ciezarach jest po prostu szybszy


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.