mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 14:35 
Cytuj  
Junkier napisał(a):

Idę dzisiaj wieczorem, ale po tym co słyszę i czytam o tym filmie traktuję to już raczej jako obowiązek do odbębnienia.


To po co w ogole idziesz?;)
U mnie na hobbita to idzie moja zona z tesciowa.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 17:30 
Cytuj  
Hobbit jako film to tak sobie bo chyba jest już zmęczenie wizją jaką nam przez tyle lat oferuje jackson, jednak wykonanie i to że jest to HFR 3D podnosi walory wizualne na tyle że 8/10 daje przy czym lotr 9/10 jako całość.
W domu wersja ee oczywiście musi być.

Wracając do kin, niestety cyfrowe 2K to juz za mało, ja na projektorze i źródle tylko 720p/1080i mam lepszą jakość niż w kinie :wtf:
Muszą coś z tym zrobić bo zalewanie repertuaru gównianymi 3D nie da im już większych dochodów.
Podobnie IMAX, bariera technologiczna nie pozwala im na HFR, więc też są pod ścianą, tam jedynie ownują nadal filmy kręcone kamerami imax ale tego jest malutko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 17:37 
Cytuj  
embe napisał(a):
Hobbit jako film to tak sobie bo chyba jest już zmęczenie wizją jaką nam przez tyle lat oferuje jackson, jednak wykonanie i to że jest to HFR 3D podnosi walory wizualne na tyle że 8/10 daje przy czym lotr 9/10 jako całość.
W domu wersja ee oczywiście musi być.

Wracając do kin, niestety cyfrowe 2K to juz za mało, ja na projektorze i źródle tylko 720p/1080i mam lepszą jakość niż w kinie :wtf:
Muszą coś z tym zrobić bo zalewanie repertuaru gównianymi 3D nie da im już większych dochodów.
Podobnie IMAX, bariera technologiczna nie pozwala im na HFR, więc też są pod ścianą, tam jedynie ownują nadal filmy kręcone kamerami imax ale tego jest malutko.

Tak, tak embe. Tu juz chciales streamowac nieskompresowany material 1080p, tylko zapomniales, ze do tego potrzeba 1gbps ;).

Teraz sobie wyobraz ile dyskow trzeba bylo zeby trzymac te wszystkie filmy w wysokiej jakosci i jak bardzo by sie to nikomu nie oplacalo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:05 
Cytuj  
Swoja droga ciekawe czy zrobia cos z Silmarilliona albo cos co bedzie sie dzialo po wladcy piescieni.
Material jest, a starczy dopowiedziec co nieco. Ale raczej bylbym przeciwny takim pomyslom.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:17 
Cytuj  
iniside ale o co chodzi ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Swoja droga ciekawe czy zrobia cos z Silmarilliona albo cos co bedzie sie dzialo po wladcy piescieni.
Material jest, a starczy dopowiedziec co nieco. Ale raczej bylbym przeciwny takim pomyslom.

Na razie na szczęście nie mają praw do ekranizacji. Niestety Christopher ma już swoje lata, a nie wiem kto tam będzie decydował po jego śmierci.
Cytuj:
starczy dopowiedziec co nieco

Jakiś elfiokrasnoudzki romans by się przydał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 19:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Swoja droga ciekawe czy zrobia cos z Silmarilliona albo cos co bedzie sie dzialo po wladcy piescieni.

To by wychodziło co roku przez 20 lat.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 20:00 
Cytuj  
embe napisał(a):
iniside ale o co chodzi ?

W ktoryms temacie narzekales, ze material streamowany z internetu jest slabej jakosci, i najlepiej by bylo jakby streamowali nieskompresowany material w 1080p (;.

Teraz nrzekasz jakosc w kinie slaba. Nie wiem jakich ty cudow oczekujesz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 22:05 
Cytuj  
oczekuje ze kino nadal będzie wyznaczaj wysokie standardy, a nie będzie się cofać w jakości jak to ma miejsce z przeróbkami 3D, które są gorsze niż to co było 15 lat temu

stream jeśli będzie w jakości br to chętnie kupie, niech stawiają serwery na grenlandii, dyski teraz tanie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 22:54 
Cytuj  
Właśnie wróciłem z Hobbita. Boże, kto mi odda te dwie godziny.... A mogłem grać w Skyrima albo ED :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 23:03 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Właśnie wróciłem z Hobbita. Boże, kto mi odda te dwie godziny.... A mogłem grać w Skyrima albo ED :roll:


Heh no ja miałem mega mieszane uczucia. Jako film akcji w klimatach fantasy.

A co do Silmariliona to z tego co się orientuję (wyczytałem w jakiejś recce) to właściciele Śródziemia (rodzina Tolkiena) jest mega niezadowolona z tego co wyszło z Hobbita i nie zgodzili się na ekranizację. We'll see what will happen. Może inny reżyser?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 23:28 
Cytuj  
o ja..
następne grupowe narzekania i chodzenie za karę do kina, na film który na pewno nam się nie spodoba na Star Wars-ach dopiero czy jest coś jeszcze po drodze?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2014, 23:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
o ja..
następne grupowe narzekania i chodzenie za karę do kina, na film który na pewno nam się nie spodoba na Star Wars-ach dopiero czy jest coś jeszcze po drodze?

Okres masz?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 01:01 
Cytuj  
Hobbit - wow, jest źle, jest bardzo źle. Nie mogę uwierzyć, że ten film nakręciła ta sama osobę co Drużynę Pierścienia. Pomijam odczucia jako miłośnik tolkienowskiego uniwersum, ten film jest po prostu nudny. 90% tego filmu to sceny akcji nie wywołujące jakichkolwiek emocji, może poza zażenowaniem, bo miejscami wydawało mi się, że oglądam przygody Kojota Wilusia i Strusia Pędziwiatra. Do tego Jackson rozwleka 300 stronicową książeczkę na filmową trylogię, a nie jest nawet w stanie pozamykać wszystkich wątków. Ktoś wie co się stało z tym całym Ereborem?
Cytuj:
A co do Silmariliona to z tego co się orientuję (wyczytałem w jakiejś recce) to właściciele Śródziemia (rodzina Tolkiena) jest mega niezadowolona z tego co wyszło z Hobbita i nie zgodzili się na ekranizację. We'll see what will happen. Może inny reżyser?

Syn JRRa Christopher był już niezadowolony z Władcy Pierścieni. Zmiana reżysera tu nic nie zmieni. Po jego śmierci niestety zapewne prędzej czy później ktoś w rodzinie pęknie i filmowe wytwórnie zbeszczeszczą ostatnią świętość.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 01:12 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Ktoś wie co się stało z tym całym Ereborem?

Dowiesz się z trylogii Toma Bombadila.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 01:17 
Cytuj  
Nie no, w rozszerzonej edycji dadzą 30 sekundową scenę w której Jar Jar Wallace Żelazna Stopa przejmie władzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 02:35 
Cytuj  
spoko, lotr i hobbit to już historia, teraz czekamy na tor20, spajdermen12, ajronmen17 itd...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 08:14 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Jakiś elfiokrasnoudzki romans by się przydał.


Romans może nie ale wojny elfio-krasnoludzkie to chyba najprędzej bym przyjal z 'dopowiedzianych historii'.
Ale lepiej by się za nic nie brali więcej.
btw. co do tego, ze hobbit nie wywoluje emocji, ja miałem wrazenie, ze to przez jakość filmu hehe.

np. zginal Smaug... "i co, już? po wszystkim?" ;)
Ogolnie dobrze chyba, ze dość slabo pamiętam hobbita.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 09:16 
Cytuj  
Ja jestem najbardziej wkurwiony na to, że mieli kupę hajsu a zamiast zatrudniś stażystów to każdy ork/goblin to efekt komputerowy. Całkowicie odbiera to duszę filmowi. We Władcy to był jeden z najlepiej zrobionych elementów. Nawet to jednak nie uratuje tego filmu bo jest po prosty słaby. Wątpie aby Jackson podjął decyzję o tym aby podzielić Hobbita na 3 części. Tak czy inaczej film spartolił. Ludzie śmiali się częjściej niż na jakiejś komedi a ja czułem momentami zażenowanie tym co dzieje się na ekranie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 09:26 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Mark24 napisał(a):
o ja..
następne grupowe narzekania i chodzenie za karę do kina, na film który na pewno nam się nie spodoba na Star Wars-ach dopiero czy jest coś jeszcze po drodze?

Okres masz?


i pewnie znów dostanę przy premierze SW ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.