mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 19:47 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No ale 18+ w PEGI, już na wstępie przy ubijaniu jakiegoś maga wali do mnie bezpośrednio "chodź tu kurwo!" ;)

Taki realizm wypowiedzi lubie, zwlaszcza ze w ksiazkach jezyk czesto byl dosadny. Mam nadzieje, ze autorzy tekstow wykazali sie rowniez poczuciem humoru. Mogli zrobic cos na ksztal wypowiedzi w Fallout.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 21:08 
Cytuj  
BPP - Biedna Pierdolona Piechota :D

http://www.thewitcher.com/community/dow ... d=70&p=mov

tutaj macie dyskusje z krasnoludem :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 23:01 
Cytuj  
Sou napisał(a):
A czajcie to :D ftp://ftp.thewitcher.com/pl/wiedzmin/vi ... og_wmv.zip

Padlem w momencie tlumaczenia czemu ludzie nie lubia nieludzi :D


w wersji angielskie nawet w połowie nie jest ta rozmowa tak klimatyczna jak w PL
heh pierwsza gra w ktorą naprawde chce zagrac w polskiej wersji

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 23:08 
Cytuj  
Dla mnie wykonanie dialogu ssie. Zebrowski czyta jak by to byl list milosny, a czesc krasnoluda z kolei czyta lektor wykorzystany w serii Gothic, co rowniez klimatu nie dodaje.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 23:31 
Cytuj  
Geralta dubbinguje Rozenek a nie Żebrowski </fix>


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 23:46 
Cytuj  
Fakt. Nie kojarze tego Rozenka zupelnie, ale glos ma ludzaco podobny do Zebrowskiego. Przynajmniej w tych dialogach.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 00:13 
Cytuj  
Ale chłopaki odjebali rpga, jestem teraz na etapie bestii i naprawdę mogę powiedzieć, że dawno mnie nic tak nie wciągnęło. Padam na ryj i idę spać, ale wstaje o 8 rano jutro. Grafika piękna, klimat jeszcze lepszy, questy trochę średnie, ale przy takiej scenerii można o tym zapomnieć.

BTW scrashowała mi się gra przy wyjściu ;/ nie wiem why, może dlatego że sterowniki instalowałem do dzwięku dzisiaj. Ogólnie jestem pod wrażeniem i nie mogę uwierzyć że zrobili to Polacy. Naprawdę polecam dla maniaków Bladura/Ice Wind i Neverwinter Nights. Tzw. MUST HAVE.

Screeny poniżej, polecam obejrzeć.

http://picasaweb.google.pl/sobtainer/TheWitcher

Co do dialogów. Czy Wy nie macie co robić? akurat to są tak zbyteczne sprawy, że w ogóle nie zwraca się na nie uwagi.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 04:45 
Cytuj  
^blind fanboi ? :<

imo wlasnie te dialogi mocno spieprzone, fakt ze pozatym prezentuje sie najs... osobiscie wolalbym wersje z eng dubbingiem + pl napisami... przynajmniej nie brzmiala by tak zalosnie ;)


Zreszta co mnie razi to brak umiejetnosci lektorow, ta rozmowa zajezdza sztucznie.. wiem ze niepowinno byc epic voicow ale jak krasnolud mowi spokojnie witaj.. poczym zaczyna drzec pizde o lapowkach...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 15:35 
Cytuj  
pieprzysz e-polaczku, dialog jest dobry.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 16:17 
Cytuj  
Ponoc english dialogi sa w gorszym wydaniu i nie maja polskich smaczkow - nie wszystkie dowcipne rzeczy zostaly przetlumaczone.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 16:31 
Cytuj  
Crashuje mi się gra jak wychodzę, nawet mi dzisiaj 2 razy w czasie wczytywania wywaliła. Ma ktoś podobny problem? czuje że to EAX....

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 16:53 
Cytuj  
masa osób ma ten problem


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 17:34 
Cytuj  
Angielska wersja jest niezła, ale słabiutka w porównaniu do polskiej (przede wszystkim spicy dialogi praktycznie tylko w native wersji), najmocniejszy insult jaki słyszałem w angliku to 'bastard' a to co jest w polskiej wersji...uszy więdną czasem :oops: , typowy Sapek

Anglik jest dla kerbersów, naprawdę.

A sama gra? Cudo. Wszystko mi się podoba na razie, grafa, muzyka a raczej MUZYKA, klimat, feeling z ksiażki, wszystko wiernie oddane, polish gem z kilkoma ryskami (z bugzorkami do wytępienia przez patche) Polecam się zaopatrzyć jutro w tą pozycję, fani Sapkowskiego pewnie już dawno kupili.

Tak już zupełnie BTW. to polska standardowa edycja Wiedźmina miażdży, praktycznie to jest collector's ed, tymczasem polska kolekcjonerska to już wogóle pwnij

polskie wydanie <--- clickz0r


_________________
you are already dead


Ostatnio edytowano 25 paź 2007, 17:40 przez redruM, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 17:40 
Cytuj  
Dostalem dzisiaj pudelko ale niestety pod Vista jest coś zrypane i po kilku minutach gry wywala do windowsa. Moze jutrzejszy patch to poprawi bo masa ludzi na podobny problem.

Co do pudelka etc to sie naprawdę postarali, za 90zl to prawie darmo, a widać ze gra warta zakupu.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 17:44 
Cytuj  
u mnie na viscie 64 dziala bez problemu (nie mam EAX)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 17:47 
Cytuj  
Cytuj:
Tak już zupełnie BTW. to polska standardowa edycja Wiedźmina miażdży, praktycznie to jest collector's ed, tymczasem polska kolekcjonerska to już wogóle pwnij


I za to cenię CDP, tak samo było ze Stalkerem czy ostatnio World in Conflict.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:49 
Cytuj  
Pogralem chwile i gierka sie wydaje calkiem si. Jedyne dwa minuse jakie mi sie rzucily w oczy to strafe w tpp (tak ciezko dodac obracanie sie klawiszami?:() i dosyc czesty loading screen.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:01 
Cytuj  
Ja mam podobne odczucia co do sterowania. Drugi minus to fakt, ze gra jest prawdopodnie mocno liniowa, przynajmniej poczatek na to wskazuje. Mimo wszystko jutro kupie polska wersje. Mam w zwiazku z tym pytanie, czy ktos swie cos na temat przenoszenia save'ow z wersji angielskiej do polskiej? Jak sie nie da, to dzis opuszcze sobie granie. Szkoda marnowac czas jak jutro mam to samo przechodzic.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:04 
Cytuj  
Właśnie nie jest liniowa. Później Twoje decyzję będą miały wpływ na to co spotkasz i przeżyjesz dalej. Zresztą sami to zobaczycie. Początek mnie zniesmaczył troszkę, ale teraz nie moge się doczekac co będzie dalej. Naprawde wciąga ta historia, zwłaszcza jak zajdziecie do końcówki Aktu 1. Walki są dość trudne, w jaskiniach nie możesz się poruszać bez mikstury kruka bodajże i pochodni, a pochodnie zajebiście długo szukałem.

Co do sterowania. F2 i F3 jest dość ciekawa kombinacją. Używam F3 do biegania, F2 do walki/screenshotow/czytania questów etc. Gram na 2 poziomie, chociaż chciałem na 3. Teraz widzę, że dobrze wybrałem, bo na 3 poziomie trudności bez mikstur nie da rady z niczym wygrać.

Ogólnie, oprócz problemów technicznych które niby mają być jutro usunięte przez patcha, gra chyba sprawiła dobre wrażenie u graczy, przynajmniej u mnie. Ciekawe czy będą kontunuacje. Mam nadzieje, że tak bo naprawdę rewelacyjnie się gra i czuje że kawał czasu zajmie przejście jej. Hardocre gracze sa na początku Aktu 2 dopiero, a graja od wtorku, także myślę że ~3 tygodnie minimum, a podawanie przez devsów ilości 40 godzin na przejście jest bezsensu. Zależy jak grasz, delektujesz się to będziesz 2 razy dłużej przechodzil.

Edit:
Podobno już jest patch O_o własnie mi kumpel piszę że zasysa

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:47 
Cytuj  
Cholera, "nocna premiera" się zaczyna, niby konkursy z nagrodami i jakieś koncerty, ale jako, że gra mi nawet nie ruszy, chyba zostanę w domu. Poza tym pogoda kaprawa raczej jest.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.