mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Jesteś...
nolifem, nic nie robisz, tylko grasz (ashton) 10%  10%  [ 15 ]
robolem 24h/dobe 2%  2%  [ 3 ]
regular robolem co wraca już o 20.00 do domu 8%  8%  [ 13 ]
jestem z UK 4%  4%  [ 6 ]
szefem wszystkich szefów 22%  22%  [ 34 ]
pracownikiem o normowanym czasie pracy 27%  27%  [ 41 ]
bezrobotny student 25%  25%  [ 38 ]
student pracujący w biedrze 3%  3%  [ 4 ]
Liczba głosów : 154
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 18:27 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Highlander, spokojnie, inne rzeczy tez robie;] Co nie zmienia faktu ze jak sobie dobrze poukladasz to ci w te 10h bardzo duzo rzeczy wejdzie;)


Raczej mam dosc dobrze zorganizowane, ale i tak robota zżera masakrycznie duzo czasu, ale to tez za sprawa tego, ze godzine jade i wracam i zalezy jak pojdzie to sie przeprowadze (i tak mialem to zrobic), i raczej srednio mnie juz jara samo miasto i chyba wolalbym jakies przedmiescia itp itd. Pracuje 8-16 + 2h jezdzenia +0,5h -1h rano by sie ogarnac. Spie 5-6h zalezy od rozjebania w dany dzien.

Codziennie robie zakupy, jakies male, mi to zajmuje 10-15 min, a żrec mrożonego chleba nie chce. Żarcie albo zahaczę o cos po pracy lub zamówie- dosc czesto lub jakies gotowce, czasowo i smakowo nie jest zle, gorzej z kosztami ;] Gotowac nie lubie (chyba, ze mam natchenienie) i zajebiscie bym sie cieszyl jakby byla stolowka w robocie. Chwile tak pracowalem, zarcie bylo dobre. To czulem, ze mam pelno czasu. Najgorzej ze sprzataniem... lub jak baba chce wyjsc gdzies tam, to dzien z glowy, a marketow nienawidze.

Tak naprawde pograc moglbym wiecej gdybym po prostu nie siedzial w necie i nie czytal. Ale czesto to wole, bo czasem sie czuje tak zjebany, ze w multi tylko baty.

Ale tak sobie mysle, zeby zrobic sobie jakis przezapierdol przez 1 rok, multum obowiazkow, ale by pozniej dluzo plażowac :P

A co do baby jeszcze to mysle, ze jesli z obecna by mialo cos nie wyjsc to bede męskim nerdem i bede robil co chce. Kupie sobie psa, motor, gitare elektryczna i bede gral ile bede chcial i skakal ze spadochronem i ch** ;] ale wiązac sie z nikim nie zamierzam.


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 cze 2011, 19:12 przez Highlander, łącznie edytowano 4 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 18:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
spoko, przekonałeś mnie. będę się tym interesował na emeryturze :P !


spoko mozemy kupic obok i 2 dziadki beda grac po wifi :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 18:31 
Cytuj  
Zobaczcie co pisal Desh na 1 stronie tego tematu, jakto on ma zajebiscie ;)

W turcji sa tanie mieszkania ponoc. ogolnie marzy mi sie mini imperium nieruchomosci (I don't fuck fishbones lol), zeby praktycznie nic nie robiac kase posiadac ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 18:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ale tak sobie mysle, zeby zrobic sobie jakis przezapierdol przez 1 rok, multum obowiazkow, ale by pozniej dluzo plażowac :P


Tiaa... po 20 latach bys sie zorientowal ze nadal zapierdalasz ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 18:35 
Cytuj  
W sumie... to może być prawda. hueh

Ale póki co chciałem w najblizszym czasie zrobic cos "edukacyjnego" póki jeszcze mi się chce, bo im dalej tym gorzej z przyswajaniem wiedzy... np. podyplomowke, a jak pomysle, ze co 2 tygodnie bede mial weekendy wyjete z życia, to nie wiem czy nie dopierdolic sobie czegos jeszcze.


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 00:34 
Cytuj  
Nieruchomosci ssa pauke, to juz lepiej na lokacie trzymac kase...przynajmniej na dzis :lol:

Ja nie mam czasu na nic, 3h dojazdy do roboty, 8h w robocie, wracam to kapiel malej, lulanie, potam ogarnac spoly z gieldy, popatrzec na wykresy, poczytac infa...i w kimono.
Czasem sobie jebne meczyk czy dwa w HoNa.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 04:52 
Cytuj  
jestem student pracujacy w biedrze i w sumie to nie mam czasu. najswiezsze w co gram to 3ci assassin, a wiesiek leży i sie kurzy

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 09:09 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nieruchomosci ssa pauke, to juz lepiej na lokacie trzymac kase...przynajmniej na dzis :lol:

Ja nie mam czasu na nic, 3h dojazdy do roboty, 8h w robocie, wracam to kapiel malej, lulanie, potam ogarnac spoly z gieldy, popatrzec na wykresy, poczytac infa...i w kimono.
Czasem sobie jebne meczyk czy dwa w HoNa.


nieruchomosci to raczej dlugoterminowa inwestycja a teraz w sumie mozna powoli myslec nad zakupami. moze nie gotowych domow ale ziemia zawsze bedzie w cenie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.