mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 15:59 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Będziesz pracował bezpośrednio dla firmy czy poprzez agencję?

Pracowałbym przez agencję. Umowy co miesiąc. Lekki klops, ale w sumie takie rozwiązanie nie jest złe. No i kasa, która proponują jest OK jak dla mnie. Nie jaram się jednak, bo pewnie wyjdzie gówienko jak zawsze.


W twoim wypadku nie ma znaczenie przez agencje czy nie. Popracuj troche, zlap doswiadczenie i z tej perspektywy szukaj pracy juz na wlasna reke.

Trzymam kciuki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 16:44 
Cytuj  
zabol - zostan przy cobolu ;d

wydaje mnie si ,ze z certyfikatami jak wszedzie. Nie zaszkodzi, ale pewnie tez niewiele pomoze ;p i raczej nie pomoze w tym by moc aplikowac na wyzej niz juniora.
Ale ogolnie chyba sam egzamin certyfikacyjny nigdy nie jest drogi a do egzaminu mozesz sie sam przygotowac? MS zdaje sie bije dodatkowy hajs na tych swoich szkoleniach.

ja troche probowalem szukac 'ofert edukacyjnych' ale nic ciekawego nie znalazlem... no chyba, ze nie Ty placisz. Chyba zostaje tylko nauka w zakresie wlasnym + proba stworzenia swojego portfolio, a certyfikat to tez w formie nauki dla siebie. Tylko nie wiem czy na tych certyfikatach nie ma sporo rzeczy malo przydatnych.


PS. ja sie duzo nie znam ;]


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 18:49 
Cytuj  
kuzwa nie ten temat :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 8 paź 2014, 19:00 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 18:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
PS. ja sie duzo nie znam ;]

Więc po co się wypowiadasz? ;>


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 19:34 
Cytuj  
bo nikt wiecej nie odpowiedzial ;d


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 23:26 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
bo nikt wiecej nie odpowiedzial ;d


i co z tego? :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 10:15 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Trzymam kciuki.

Dzięki. Przydało się. Właśnie się dowiedziałem, że mam tą robotę. Nie mogę w to za cholerę uwierzyć, bo spóźniłem się na rozmowę kwalifikacyjną aż 45 minut. Od środy zaczynam. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 10:18 
Cytuj  
Ale zes zjebal, zamiast wyjechać ;)

później będziesz gadal sobie, ze nie sprobowales ;)

mimo wszystko gz.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 10:21 
Cytuj  
No robota jak na razie do końca roku. Potem nie wiadomo. Fajnie bo praca z angielskim i kasa nie jest zła. Cieszę się, że w końcu się udało.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 10:39 
Cytuj  
Po jakims czasie pewnie stwierdzisz, ze to wcale nie jest dobra kasa.
A bez perspektywy wiekszych zarobkow pewnie zaczniesz sie wkurwiac :)


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 11:06 
Cytuj  
A co miałbym robić za granicą po filologii angielskiej i z rokiem doświadczenia w różnych firmach?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 11:18 
Cytuj  
Np. to co marek. Balansować na drabinie za dużo lepsze pieniądze, niż prawdopodobnie kiedykolwiek tutaj będziesz w stanie zarobić.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 11:21 
Cytuj  
pewnie cokolwiek bys nie robil zarobilbys lepiej niż w Polsce i tez zyloby się lepiej, nikt Ci później nie broni w takim UK rozwijać się w jakims nowym kierunku, zrobić jakiś kurs, cokolwiek. Poza tym pojechałbym i najwyżej bym wrocil, i tyle. Obecnie już rzadko ktoś ma 1 zawod na cale zycie, tylko jest on zmienny. Wiec tak naprawdę wszystko przed Toba. Nie jesteś skazany na filologie.

Przynajmniej w krótkim czasie moglbys nas razem z Markiem wyzywac od eastern peasantow.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 11:29 
Cytuj  
Dobrze napisałeś ju filty istern juropijan. Z dobrym angielskim i <26 to jeszcze poszedłbym na studia w UK.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 12:10 
Cytuj  
Na drabinę nie chcę, wolę do biura. Jeżeli miałbym robić fizycznie to wybrałbym zdecydowanie sprzątanie.

Muszę obczaić dojazd do tej firmy gdzie mam od środy zacząć. Moja droga na rozmowę kwalifikacyjną tam to było istne piekło. Może ktoś z autem się znajdzie. Fajnie by było.

W ogóle to szkoda, że skasowałem maila od jednej z firm, która zajmuje się tłumaczeniami. Za namową kogoś z Was postanowiłem aplikować do kilku takich fifm. Oczywiście wiązało się to z wypełnieniem formularza i przetłumaczeniem krótszych i dłuższych fragmentów tekstu. Jedna z firm odpisała mi, że moje tłumaczenie nie spełniało odpowiednich wymagań i nie mogą mi przyznać oceny 8/10, która jest wymagana do podjęcia współpracy. Oczywiście nie napisano jakie te błędy popełniłem ani w jaki sposób tekst jest oceniany. Przynajmniej mi humor tego dnia poprawili.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 12:21 
Cytuj  
Nie rozumiem czemu jest takie parcie na biuro, nawet gównianą, papierkową robotę. Dużo lepiej zrobić jakieś papiery jak Mareczek na elektryka. Fizyczna nie znaczy zapierdalanie na łopacie z menelami bez szkoły. Ewentualnie zrób jakiś konkretny kurs za granicą, np. księgowość i będziesz miał konkretny fach. Znajoma wyjechała z mężem do Australii, była po szkole hotelarskiej czyli jakiś badziew. Tam zrobiła kurs księgowy i problemu z pracą nie ma.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 12:23 
Cytuj  
Lepiej zapierdalac z łopatą niż robic chujwieco co w biurze. Ale to moje zdanie. Nienawidze papierkowej roboty.
W ogole jak ktoś podaje argument, ze 'chce pracować w biurze' a nie mowi co chce tam robic to mnie rozpierdala.

Przy moim trybie pracy, czyli niemal zawsze przy biurku to az ciesze się jak czasem ktoś poprosi mnie o pomoc by cos wnieść czy cokolwiek na magazynie...

W sumie jakbym zapierdalal 'fizycznie' pewnei rozrywka elektroniczna sprawiałaby większy fun ;)
U mnie w firmie serwisanty pracują w terenie i sobie chwala - wiedza branzowa + elektryka w sumie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 13 paź 2014, 12:25 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 12:25 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W sumie jakbym zapierdalal 'fizycznie' pewnei rozrywka elektroniczna sprawiałaby większy fun ;)
U mnie w firmie serwisanty pracują w terenie i sobie chwala - wiedza branzowa + elektryka w sumie.


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 12:27 
Cytuj  
hehe, nie. Wiekszosc raczej malej postury, musza lazic po dachach itp. to wieksza masa nie sprzyja ;)

Najlepiej mieć chyba robote w polowie biurkowa w polowie np. warsztatową jeśli chodzi o aspekt trochę zdrowotny.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2014, 12:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Lepiej zapierdalac z łopatą niż robic chujwieco co w biurze. Ale to moje zdanie. Nienawidze papierkowej roboty.
W ogole jak ktoś podaje argument, ze 'chce pracować w biurze' a nie mowi co chce tam robic to mnie rozpierdala.

Przy moim trybie pracy, czyli niemal zawsze przy biurku to az ciesze się jak czasem ktoś poprosi mnie o pomoc by cos wnieść czy cokolwiek na magazynie...

No ja w biurze robiłem do tej pory następujące rzeczy:
- kontrola procesów produkcyjnych i wydajności pracowników
- wprowadzanie danych
- gospodarka magazynowa
- obsługa korespondencji
- obsługa klienta telefoniczna i bezpośrednia
- przygotowywanie raportów i tabeli
- wystawianie i korekta faktur
- robienie raportów kasowych
- obsługa reklamacji
- zajmowanie się obiegiem dokumentów
- robienie ankiet marketingowych

Większość z tych rzeczy naprawdę była fajna. Bardzo lubiłem pracę gdzie pracowałem dużo w biurze i trochę na magazynie. Ważenie palet i takie tam. Fajna odskocznia, ale nie chciałbym jednak przez 8 bitych godzin zajmować się tylko ważeniem.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.