mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 22:02 
Cytuj  
cypis ma racje z tym wpierdalaniem sie w temat. A z angieskim to pewnie mozliwe, nauka w polsce angola to masakra, mowilem tak tylko, ze alda uczy angola. ;]

heh... dzisiaj wlazlem na wage, oczekujac spadku, duzo roboty, stresu, malo czasu, gorąco, nawet nie zamowilem sobie bialeczka i prawie tydzien nie mam. Myslalem, ze bede wazyl jakos 86 kg, a tu 88,5 kg. Ech gdybym sie zmusil by zadbac bardziej o jedzenie to pewnie by lekko podskoczylo jeszcze.

btw. czy istnieja jakies pobudzacze, ale nie na bazie kofeiny, no i poza przedtreningowkami? nie wiem, guarana, żeń szenie itp. To dziala? W ostatnim tygodniu chodzilem troche jak z zapalkami w oczach i chlalem duzo kawy i mam raczej niedobory magnezu, dlatego wolalbym jej unikac.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 22:34 
Cytuj  
Robie cos takiego:
1- Bic, tric, łydki
2- Nogi
3- Off
4- Klatka + tric
5- Plecy + łydki
6- Barki + Bic
7- Off

I dokladna rozpiska:
Spoiler:


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 07:44 
Cytuj  
Ja wczoraj (jeszcze przeziebiony, ale juz nie moge w domu wysiedziec) zaczalem nowy trening, z 3 dniowego splita na 4 dni. Ukladalem sam, wiec nie wiem na ile to dobrze wyszlo.

pon - klata 16 serii, udo przod 12 serii
wt - plecy 16 serii, udo tyl 6 serii, udo wewn. 4 serie
sr - off
czw - barki 16 serii, lydka 6 serii, ledzwie 4 serie
pt - biceps 9 serii, triceps 9 serii, brzuch 4 serie

wczoraj porzadny trening zajal prawie 1,5h, pierwszy raz tak dlugo, ale dobrze wszedl i zajechalem sie jak nigdy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 08:04 
Cytuj  
Polecam by jak się jest przeziębionym to jednak nie robic treningu na 100%. Pozniej się okaze, ze będzie w kolko nawracać.

sam chętnie bym robil 4 razy w tygodniu, ale nie dam rady

robie teraz:
pon: klata, bic
środa: plecy, tric
piątek: barki, nogi

Da rade jakos rozlozyc nogi, może na kilka dni? a może barki wrzucić do klaty i bica? albo klate i barki a plecy+tric+bic ;p bo barki i nogi to masakrax.

a wlasnie, o co chodzi z tymi seriami?


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 lip 2013, 08:32 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 08:30 
Cytuj  
udo przod 12 serii udo tyl 6 serii, udo wewn. 4 serie ledzwie 4 serie
Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 08:34 
Cytuj  
cypisek, sam prowokujesz a potem sie oburzasz.
przeczytaj moze swoje posty tutaj, a potem pomysl nad tym co napisales w odniesieniu do 'na temat'.
i nie pitol o fotach progesowych, wkleiles zeby sie pochwalic jak to sie zmieniles od czasow wow'a ;p
wyluzuj troche bo widze, ze chyba opuszcza cie poczucie humoru.
i w twoim wieku nie wypada zebys juz uzywal takich slow jak 'wypierdalaj'. nie wspominajac o tym, ze troche smiesznie to brzmi.
kryzysu nie zauwazylem, ale dzieki, poszukam :)

highlanderek: wez mnie nie rozsmieszaj :)


Ostatnio edytowano 9 lip 2013, 08:39 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 08:38 
Cytuj  
mendolek: dalej więcej na temat napisał niż Ty :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 08:40 
Cytuj  
no ja nie mowie, ze nie pisal tutaj na temat. ale akurat w tym przypadku ja po prostu wesolo skomentowalem jednym zdaniem i tyle.
on sie troche z alda poprzerzucal, zreszta z twoim udzialem :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 08:41 
Cytuj  
Ehehe, standardowy post mendola:
- enter co 3 slowa
- zdrabnianie nickow zeby sie poczuc lepszym
- huehuehue wyluzuj, gdzie twoje poczucie humoru

Brakuje jeszcze wstawki o tym, ze wiesz lepiej bo masz dzieci wiec wszyscy maja sie zamknac. Widze, ze Ci sie demencja starcza juz na calego wlaczyla wiec wytlumacze jeszcze raz: alda wyskoczyl z tekstem jaki z niego don juan, ja go po prostu wysmialem.
Wypierdalaj juz z tego tematu prosze bo znowu syf robisz


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 08:45 
Cytuj  
z tym enterem to juz troche przesadziles.
zdrabnianie? pierwszy raz zdrabniam od niepamietnych czasow, wiec znowu klamiesz ;p
no mam dzieci, wiec z przerazeniem patrze na ciebie :)
alda wyskoczyl z tekstem, ty wysmiales alde, ja wysmialem ciebie. i to cie tak zabolalo? nie martw sie, jak dorosniesz to nabierzesz dystansu.
i co ty masz z tym 'wypierdalaniem', serio myslisz, ze to na kims robi tutaj wrazenie?
nie robilbym syfu, gdybys byl w stanie przelknac jeden komentarz. pretensje mozesz miec wiec tylko do swojej miekkiej dupy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 08:53 
Cytuj  
Zabolalo? Chyba sobie za bardzo pochlebiasz. Wiekszosc Twoich postow to cos w stylu kupy lezacej na chodniku. Idziesz sobie spokojnie, nagle czujesz dziwny swad i widzisz klocka na swojej drodze. Przez moment czujesz obrzydzenie, omijasz szerokim lukiem i po chwili zapominasz o zdarzeniu, koniec.
Bawi mnie to jak co jakis czas wyskakujesz z moja ogolona klata. Masz jakies ukryte tendencje homoseksualne czy po prostu Cie zzera standardowa zawisc ze ktos dobrze wyglada?

Co do robienia syfu to ciezko cokolwiek skomentowac, masz zajebista logike kalego: ja moge sie wpierdolic miedzy wodke a zakaske, cala reszta ma klaskac uszami na moje posty, a jak ktos zwroci uwage to ma miekka dupe. Oczywiscie jak ktos sie dojebie do Ciebie to zaraz wielkie oburzenie. Przyklad?
Mendol napisał(a):
zapytalem o kwatery nad polskim morzem, otrzymalem odpowiedz i jestem zadowolony.
ale ty jak zwykle musiales wyjebac ze swoimi madrosciami z dupy, nie wnoszac zupelnie nic do tematu.


Wez sie ogarnij troche wielki panie dorosly.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:00 
Cytuj  
hehe no wlasnie mam wrazenie, ze boli cie i to coraz bardziej.
biorac pod uwage, jak pamietasz swoja ogolona klate to cos jest na rzeczy.
i wyskoczylem z tym po raz pierwszy, jako odpowiedz na twoje pitolenie do aldy.
wpierdolilem sie dokladnie w dyskusje o niczym jakbys nie zauwazyl, wiec troche pomyslunku zanim zaczniesz z kupa wyjezdzac.
nie wiem czego cie tam nauczyli w irlandii, ale z pewnoscia nie dobrego wychowania i szacunku dla starszych :)

przeczytaj cala wymiane zdan w tym co wkleiles, a potem sie zastanow. bo mam wrazenie, ze powoli robisz sie jak marek.
kiedys fajny koles, ale po wyjezdzie z kraju, zaczyna wam zdrowo odpierdalac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:01 
Cytuj  
imo alda i tak sobie nic nie zrobi z tego "wyśmiania" tylko potraktuje z dystansem. Ale, zaluje, ze nie wroci do Azjatek.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:03 
Cytuj  
a co ma sobie robic? :)
wiekszosc potraktowala to jako wesole dogadywanie, tylko cypis sie uniosl :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:05 
Cytuj  
Zostałem zawołany. Cipas jesteś pizdą. Masz tak brzydki ryj, że musiałeś zasłaniać moim, żeby ludzi nie straszyć? Golisz się na klacie i nogach - pewnie trenujesz pośladki żeby czarni koledzy mieli ciaśniej jak cię posuwają pod prysznicem na siłce.
Jesteś zwykłym zerem po koksach. Cieszę się, że je żresz, bo szybko zdechniesz i to w cierpieniach :)
Zazdrościsz, że niektórzy mają powodzenie mimo, że nie muszą sobie zdrowia jakimiś gównami niszczyć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:07 
Cytuj  
Kto sie uniosl? Ja rozumiem, ze w Twoim wieku ciezko Ci zrozumiec zart, zwlaszcza jak sie nie napierdala usmieszkow w co drugiej linijce ale to juz Twoje problemy przekwitania.
A ogolona klate wypominasz non stop Ty, wiec chyba wiadomo kto ma z tym wiekszy problem

o, tczewiak przybyl. Dis gonna be gud, szkoda ze do pracy wychodze


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:12 
Cytuj  
cypisek, ogolona klate wspomnialem pierwszy raz (o ile mnie pamiec nie myli).
no i kto sie uniosl po moim tekscie o klacie? przeciez kurwa nie ja. takze z zartami to masz chyba naprawde duzy problem.
idz juz do pracy, pocwicz troche to moze ochloniesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:16 
Cytuj  
tczewiak- smiem twierdzic, ze cypis o wiele zdrowiej się odzywia niż Ty (nie wspominając o aktywności fizycznej)... a o "koksie" pisal tylko o jednym cyklu, chyba, ze klamie, ale tego nigdy nie ustalimy, wiec przyjmuje jego wersje.


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 lip 2013, 09:18 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:17 
Cytuj  
To, ze Cie pamiec zawodzi to kwestia wieku, nie przejmuj sie.

@tczew
Nie chce CIe smucic, ale wiekszosc koksiarzy zyje tyle ile srednia, czasami nawet dluzej. Dlatego sie powaznie zaczynam zastanawiac czy nie oplaca sie zrobic wiecej niz jeden cykl.
Ciebie natomiast czeka amputacja konczyn i slepota wywolana cukrzyca albo po prostu zdechniesz na zawal w wieku 40 lat kodujac php w jakiejs ciemnej piwnicy za 1500 zl na reke.
Przykro mi :<


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:25 
Cytuj  
cypis napisał(a):
udo przod 12 serii udo tyl 6 serii, udo wewn. 4 serie ledzwie 4 serie
Obrazek


ale ze musze uzywac okreslen czworoglowy itd. zeby byc bardziej pro, czy raczej za malo cwiczen na te partie, czy jeszcze cos innego?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.