mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 00:13 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Polecam Zaczarowaną. Piekny film.
I wzruszajacy.


Jak to piekny i wzruszajacy :o

Chcialem na to pojsc w nadzieji ze zobacze jakas extra komedie... Przynajmniej z reklam tak wynika


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 00:33 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Aldatha napisał(a):
odbieram Ci -10 pkt

Czyli dodajesz 10?

-10 -10 = ?
Geniuszu -_-

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 01:44 
Cytuj  
-(-10)=10 i po co wyskakiwać przed orkiestre

Knocked Up (Wpadka) - miła komedia


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 02:33 
Cytuj  
a ja widziałem Great Debaters. ;>
Kolejna fajna rola Denzela ( Washingtona, nie Whitakera - też gra). Forest też się spisał w roli smutnego tatuśka. Może nie ma nic specjalnego w filmie, ale fajnie zobaczyć jak wyglądało amerykańskie południe w latach 30stych.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 03:25 
Cytuj  
Brave One (Odważna), bdb filmidło drama/thrill, kolejna świetna rola Dżodi do kolekcji.


_________________
you are already dead

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 04:17 
Cytuj  
Death Sentence - kolejny film o zemście kochającego tatusia 4/10


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 09:54 
Cytuj  
Strasznie bzdurny ten death sentense, fabula nie trzyma się kupy...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 10:24 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Rise of the footsoldier mocne brytyjskie kino


Mocne moze i tak, ale max daje 6,5/10 (dalbym 8 gdyby nie trailer ktory pierdoli caly film). Ogladalo sie nawet fajnie, ale liczylem na cos wiecej niz fabularyzowany dokument. Bardzo ladnie (sic) przedstawili Carltona Leacha, proponuje troche o gosciu przeczytac, bo z tego filmu wynika, ze byl kibolem, troche popracowal na bramkach, pohandlowal dropsami i stworzyl sobie jakis tam gang. Nagle jego rola w filmie wygasa i jest potulny jak baranek, splukany, odcina sie od wszystkiego, nikogo nie bije, jest wyrozumialy wobec zdrajcow przyjaciol, ew. krzyknie na zone bo mu teston do glowy wali - lol.

Ladnie musial scenarzyste postraszyc aby go tak pieknie ubarwil.
A i kto nie ogladal - proponuje odpuscic trailer, bo sobie zepsujecie caly film czekajac na cos z czego i tak gowno wynika.

Chlopcy z Essex > RotF.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 14:14 
Cytuj  
Jestem Legenda bardzo fajny mi sie podobal


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 14:30 
Cytuj  
patataj88 napisał(a):
Jestem Legenda bardzo fajny mi sie podobal


To ja inaczej - bardzo nudny, parktycznie zero akcji, aspekty zoofilii kek, przefantazjowany, czy pisalem juz, ze nudny? A zakonczenie to juz mega rotfl. 3/10.

AvP2 - aehahehaehahehae. Dobrze, ze do kina nie poszedlem...

Hitman - a mi sie podobal ;> Chociaz drazniacy jest fakt pojawienia sie w zyciu 47 kobiety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 15:01 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Aldatha napisał(a):
Rise of the footsoldier mocne brytyjskie kino


Mocne moze i tak, ale max daje 6,5/10 (dalbym 8 gdyby nie trailer ktory pierdoli caly film). Ogladalo sie nawet fajnie, ale liczylem na cos wiecej niz fabularyzowany dokument. Bardzo ladnie (sic) przedstawili Carltona Leacha, proponuje troche o gosciu przeczytac, bo z tego filmu wynika, ze byl kibolem, troche popracowal na bramkach, pohandlowal dropsami i stworzyl sobie jakis tam gang. Nagle jego rola w filmie wygasa i jest potulny jak baranek, splukany, odcina sie od wszystkiego, nikogo nie bije, jest wyrozumialy wobec zdrajcow przyjaciol, ew. krzyknie na zone bo mu teston do glowy wali - lol.

Ladnie musial scenarzyste postraszyc aby go tak pieknie ubarwil.
A i kto nie ogladal - proponuje odpuscic trailer, bo sobie zepsujecie caly film czekajac na cos z czego i tak gowno wynika.

Chlopcy z Essex > RotF.


Najlepsza scena [Spoiler] to jak Carlton zarzuca ecstasy i dmucha ta latynoske :) , niezle teksty mial . Film ogolnie jest nierowny , ale dobrze pokazuje gangsterke w UK lat 90 i o to chodzilo , tez polecam poczytac wywiady Carltona jak wspomina stare czasy z West Ham


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 15:10 
Cytuj  
Cloverfield
Będzie hit czy shit?

Ze zwiastunów (jak i ekipy zajmującej się filmem) można wnioskować, że filmek mocny będzie.

Ktoś mieszkajacy na obczyźnie wybiera się w najbliższych dniach do kina na Cloverfield? Bo u nas premiera w lutym (ma być kilka przedpremierowych projekcji). Jeśli się wybiera, to chętnie poznam opinie.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 06:30 
Cytuj  
Shoot Em Up - parodia super zabójcy z Monicą Bellucci, słaba


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 15:05 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Cloverfield
Będzie hit czy shit?

Ze zwiastunów (jak i ekipy zajmującej się filmem) można wnioskować, że filmek mocny będzie.

Ktoś mieszkajacy na obczyźnie wybiera się w najbliższych dniach do kina na Cloverfield? Bo u nas premiera w lutym (ma być kilka przedpremierowych projekcji). Jeśli się wybiera, to chętnie poznam opinie.


W weekend nie mam czasu ale moze podskocze na cloverfield w poniedzialek to opowiem co i jak, w sumie to nrazie jedyny film na ten tydzien ktory jest w miare interesujacy.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 18:25 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Polecam Zaczarowaną. Piekny film.
I wzruszajacy.


Jak to piekny i wzruszajacy :o

Chcialem na to pojsc w nadzieji ze zobacze jakas extra komedie... Przynajmniej z reklam tak wynika

No prawde mowiac calkiem w pytke humor, kilka razy sie zasmialem.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 13:56 
Cytuj  
Monster (2008) - łó jesu... ale kupa. Film nakreciony z technice z reki, czyli Jak Blair Witch Project. Zreszta zalozenie tez jest to samo. Tokyo zostalo zniszczone przez "trzesienie ziemi", ale zostala znaleziona kamera dwoch studentek z USA i na niej jest "prawda". Film to niby urywki kaset nakreconych przez panny.
Nie wiem jak bardzo trzeba byc glupim zeby sie drugi raz nabrac na taki trik (przy Blair moja znajoma przez jakis czas naprawde wierzyla ze to byla prawdziwa opowiesc). Film jest wtorny. Znow bieganie, trzesaca sie kamera, prawie nic nie widac, a juz napewno nie widac przyczyny calego zamieszania... Generalnie aktorki udaja panike. Na szczescie nie ma gluta z nosa...
Film bardzo mierny.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:00 
Cytuj  
Blair Witch Project to było badziewie, jakie rzadko się ogląda. Szkoda, bo liczyłem na to, że Monster będzie dobrym filmem.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:07 
Cytuj  
BWP bylo dla mnie genialne i jedno z najlepszych w gatunku. Az chyba obejrze znow :)


_________________
.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:16 
Cytuj  
Moim zdaniem w tym filmie nie było nic dobrego, dosłownie zero, nul.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:21 
Cytuj  
BWP właśnie był zajebisty, nie oglądałem tego Monster ale Blair Witch rządzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.