mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 11:39 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Peggy Bundy żoną Johna Locke'a oł jea :)

Pieprznij sie w leb tym spoilerem. Nie kazdy zaczal ogladac 6 sezon Lost.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 11:53 
Cytuj  
FFS, bana mu!

Btw, kolega pochwalil sie, ze nowe seriale z tlumaczeniem sa dostepne w VoD enki raptem pare dni po angielskiej emisji (jesli ktos nie lubi sciagac i chce ogladac wygodnie na tv).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 11:59 
Cytuj  
Nie szalej, to żaden spoiler, ledwie popierdółka nie związana z głównym wątkiem.

I właśnie dlatego wspomniałem o tym, a nie o paru innych rzeczach z tego odcinka.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 14:44 
Cytuj  
Że ona była kobietą Locka to już było we wcześniejszych sezonach więc to żaden spoiler.

edit
A dokładnie zagrała w 3 odcinkach:
S02E03 - Orientation
S02E17 - Lockdown
S06E03 - The Substitute

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 14:56 
Cytuj  
ta wlasnie mialem pisac ze juz ja w lost widzialem, wiec dana i x FAIL!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 15:03 
Cytuj  
Szczerze powiedziawszy to o tym zapomniałem :)

Tak czy siak Xanth, jak prześledzisz historię moich postów o Lost w tym temacie, to zobaczysz że dokładam wszelkich starań by niczego poważnego nie zespojlić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:36 
Cytuj  
To, ze byla kobieta Locka, to jedno. To, ze zostala w nowych odcinkach jego zona, to drugie. I to drugie jakby nie bylo, jest spoilerem. I moze osobiscie sie takiego obrotu rzeczy nie spodziewalem, a ty swoim spojlerem zniszczyles moje prawdopodobne zaskoczenie. Sio!

X.

PS. Wręcz jakim cudem mogla zostac jego zona, jesli Locke nie zyje? No wlasnie, spoiler kurwa jak nic.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:41 
Cytuj  
jak by w loscie nigdy nie bylo flashbackow X.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:44 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jak by w loscie nigdy nie bylo flashbackow X.

No owszem, i z nich wynika, ze Locke przed wyjazdem sie poklocil/rozstal ze swoja kobieta, a nie, ze sie z nia ozenil. A jesli piszesz o jakis nowych flashbackach, to pieprznij sie w leb spoilowaniem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:51 
Cytuj  
Jeśli brać pod uwagę "żona Lock'a" to X faktycznie ma racje. Ja to wziąłem po prostu za przejęzyczenie i nie ścisłość a tak to spojler jak nic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:56 
Cytuj  
Ja generalnie przezyje ten spoiler, bo spoilery zazwyczaj na mnie wrazenia jakotakiego nie robia, ale chcialem pokazac, jak mozna spieprzyc komus ogladanie danego odcinka taką "ledwie popierdółką nie związana z głównym wątkiem".

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:58 
Cytuj  
Kłócicie się o informację, ktora nie jest prawdziwa. Dana tak "uważnie" oglądał serial, że podał wam fałszywe info.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:59 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Kłócicie się o informację, ktora nie jest prawdziwa. Dana tak "uważnie" oglądał serial, że podał wam fałszywe info.

I na tym proponuje zakonczyc dyskusje o tej sytuacji serialowej (zeby ktos przypadkiem nie zaczal tlumaczyc, dlaczego bylo falszywe, lub nie) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 17:03 
Cytuj  
SPOILER



to nie byl flashback a raczej flashside , kiedy Juliet zdetonowala jughead powstala rzeczywistosc w ktorej samolot dolatuje na miejsce do LA , nowy wymiar w ktorym losy bohaterow biegna torem jakby nigdy nie zyli na wyspie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 17:48 
Cytuj  
o jebany, teraz to zaspoilował wszystko wszystkim


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 17:50 
Cytuj  
Cytuj:
Dana tak "uważnie" oglądał serial, że podał wam fałszywe info.


Kiedy leciał 2gi sezon ? 5 lat temu ? Gimme a brejk, tak dobrej pamięci to nie mam. Szczególnie do takiego serialu ala czeski film. Poza tym, w którym miejscu moje info jest fałszywe.

Kod:
SPOILER


To jest wiedza powszechna :)

Cytuj:
jak mozna spieprzyc komus ogladanie danego odcinka


Oczywiście tylko dopóki TYŚ go nie oglądał, bo problemu nie było jak dyskutowaliśmy jak to serial Caprica opowiada o stworzeniu Cylonów na wyżej wymienionej Caprice :>

ooops, spojler.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 17:56 
Cytuj  
Tak samo Caprica jest o stworzeniu Cylonow, jak Lost o rozbitkach na wyspie. To nie jest spoiler, tylko tematyka serialu.
Ty zaś zaspoilowales konkretna sytuacje, konkretne zdarzenie zwiazane z konkretnym bohaterem. Szkoda, ze tego nie widzisz.

X.

PS. Alda, to żeś pojechal teraz... na szczescie, to co napisales, to jest od dawna znana tematyka 6 sezonu. Byle bez szczegolow, prosze.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 18:31 
Cytuj  
totez z uwagi na "kaliber" spoilera nie staralem sie go zbytnio ukrywac , bez obaw , deep spoilerami nie bede sypac bo doskonale rozumiem ludzi co czekaja do konca sezonu i sciagaja cala paczke zeby obejrzec jeden odcinek po drugim


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 02:27 
Cytuj  
Hm, jestem po porzadnym maratonie BG (10 odcinkow za mna) i na razie serial jest naprawde bardzo fajny, z jednym poteznym ale: zachowanie doktorka jest tak totalnie kretynskie, ze glowa mala, a szczegolnie jego reakcja na badanie Boomer (a raczej jej brak). To jeden z wiekszych debilizmow jakie widzialem w serialach - totalnie zenujaca i amatorska wpadka scenarzystow. Nie wspominajac o zachowaniu tego szefa mechanikow rowniez w stosunku do dzialan Boomer. Krotko mowiac zalosny popis scenarzystow, bo robia z bohaterow totalnych kretynow. Do tego ten watek na Caprice wrzucony ni z gruchy ni z pietruchy, nic nie wnoszacy do serialu.
No ale bede ogladal dalej, do konca sezonu 3 odcinki, mam nadzieje, ze zakonczy sie ujawnieniem Boomer i rozwiazaniem watku z Caprici. Chociaz mam przeczucie, ze fakt iz Boomer jest fajna dupcia moze marnie wplynac na szanse wypierdolenia jej z serialu.
A co do irytacji spowodowanej przez bohaterow - coz, prezydentowa juz mnie nie denerwuje :), chociaz jej reakcja na te slowa Cylona o komandorze? Gimme a break, uwierzyloby w to tylko 5 letnie dziecko. Kolejny 'popis' scenarzystow.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 08:33 
Cytuj  
Niektórzy się zachowują idiotycznie chwilami, ale zachowanie szefa na działania boomer wcalem bym tak nie nazwał, opętała biedaka, jak to dupa. Z resztą, Gaius zachowuje się jak najbardziej logicznie jeśli wziąć pod uwage jego egoizm i instynkt samozachowawczy. Z resztą wcale nie jest nigdzie powiedziane, że ten test działa.


A wczoraj zacząłem oglądać the beast z patrickiem swazy. Fajnie się zaczyna. Szkoda tylko, że patrick failnął i umarł, bo zapowiada się nieźle, a musieli cancelnąć po pierwszej serii.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.