mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 10:31 
Cytuj  
No tez mam zawsze ubaw z takich zabawnych 'przeistoczen'. Czesto aktorki w jednej scenie sa potargane, a w nastepnych juz fryzurka cud malina ;] Albo z jednego ujecia ktos cos trzyma w lewej dloni, a z drugiego (ulamek sekundy pozniej, nie w innej scenie) juz w prawej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 10:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
"No country for old men"
bardzo dobry film, ogladaliśmy pare tygodni temu.

Potwierdzam. Film w klimatach "Fargo", ciezka, zawiesista atmosfera. Miejscami kapitalne dialogi.
Co do Hitmana to smierdzial kiczem przez 90%, jak wiekszosc filmow na podstawie gier. Tu nie ma co rozkladac na czynniki, byl slaby pod kazdym wzgledem(fabula, aktorzy) i tyle. Nie ma co plakac i bronic na sile jak czci wlasnej kobiety. podoba sie komus to ok. Mnie sie podobaja czesm filmy klasy B w stylu "Teksanska masakra.." i jesli je ktos nazwie slabymi nie czuje sie personalnie dotkniety. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 11:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
"No country for old men"
bardzo dobry film, ogladaliśmy pare tygodni temu.

Potwierdzam. Film w klimatach "Fargo", ciezka, zawiesista atmosfera. Miejscami kapitalne dialogi.


10-cio sekundowa scena z rozwijającym się papierkiem po cukierku (po uprzednim zgnieceniu) wymiata! Artyzm najwyższej klasy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 12:19 
Cytuj  
Mark, ty zawsze lubiles prosta papke. hehe Najwiekszy artyzm jest w scenie wyplatania koszyka przez iranska wiesniaczke w irackim filmie zrealizowanym z reki za 200$.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 19:43 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
No tez mam zawsze ubaw z takich zabawnych 'przeistoczen'. Czesto aktorki w jednej scenie sa potargane, a w nastepnych juz fryzurka cud malina ;] Albo z jednego ujecia ktos cos trzyma w lewej dloni, a z drugiego (ulamek sekundy pozniej, nie w innej scenie) juz w prawej.

oglądałem ostatnio z dziewczyną Casablancę ("klasyk") - jest tam scena w której Rick stoi na peronie czekając na swoją kobietę, a leje niemiłosiernie... w końcu decyduje się wsiąść do pociągu i w jego drzwiach już nie wygląda jakby w ciuchach wpadł do basenu, tylko jest cały suchutki i elegancki - klasyk ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:34 
Cytuj  
Wróciłem z Jumpera. Jak się komuś Hitman nie podobał to niech nie ogląda, tylko idzie na Enchanted :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Na cholere ma się męczyć. Mi Jumper się podobał. A, że to nówka to bez spoilerów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 21:13 
Cytuj  
Gabriel

Swietny klimat, swietny film imo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 23:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark, ty zawsze lubiles prosta papke. hehe Najwiekszy artyzm jest w scenie wyplatania koszyka przez iranska wiesniaczke w irackim filmie zrealizowanym z reki za 200$.


myślisz, że scena z rozwijającym się papierkiem kosztowała więcej niż 30c? I to sie teraz liczy!! a nie komercyjne fekty specjalne za setki tysięcy dolarów. A te "miejscami świetne dialogi" to chyba te niedopowiedziane momenty kompletnej ciszy :)
Artyzm jak chuj...
Ja wiem, że trzeba odkrywać nowe ścieżki, poszukiwać czegoś bla blabla ale to nie znaczy, że niekomercja = artyzm.
Można zrobic wybitny film komercyjny za miliony dolarów (przykłady można mnożyć), można nakręcić (ale znacznie trudniej) wybitny film za 1000USD (przykłady mozna policzyć na palcach jednej ręki u stolarza z wieloletnim doświadczeniem). To nie znaczy, że każde przeciętne kino, które w jakimś stopniu/momencie odcina się od komercji (np. zajebistą 30s sceną z papierkiem od cukierka, albo dialogami których nie ma - a mimo to są prześwietne zdaniem krytyków i znawców) jest wybitne...

Dla mnie osobiście mocno średni film. I niekomercyjna scenki dorobione na siłę, lub na maksa drętwe dialogi tego nie ratują, a raczej pogrążają.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 00:04 
Cytuj  
a ja uważam, że dialogi są genialne i naprawde nie przypominam sobie tak dobrze zagranego psychopaty w jakimkolwiek filmie


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 01:50 
Cytuj  
/sign - swietny film

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 19:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
myślisz, że scena z rozwijającym się papierkiem kosztowała więcej niż 30c? I to sie teraz liczy!! a nie komercyjne fekty specjalne za setki tysięcy dolarów

Chuja tam
Efekty specjalne za miliony dolarow >>> rozwijajacy sie papierek od cukierka.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 20:33 
Cytuj  
lol mark24 ale pieprzysz z "Można zrobic wybitny film komercyjny za miliony dolarów (przykłady można mnożyć), można nakręcić (ale znacznie trudniej) wybitny film za 1000USD (przykłady mozna policzyć na palcach jednej ręki u stolarza z wieloletnim doświadczeniem)." no ale pisales to pewnie pod wyplywem zawiazywania kokardy na majtach to mozna jeszcze wybaczyc

z innej beczki, dzisiaj leci dobry film "sprzedawcy" na tvp2 gdzies kolo 22. i ogolnie polecam wszystkie filmy na tvp 1 okolo 22 w niedziele z serii "uczta kinomana i wlasnie na tvp2 we wtroki "kocham kino". naprawde swietna uczta to dla milosnikow dobrego kina. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 20:57 
Cytuj  
Zgadzam sie z Postalem. Na 2 , kocham kino jak i uczta kinomana to w/g mnie najlepszy dostepny w tej chwili program. ida tu swietnie filmy, po prostu genialne ( co nie znaczy ze kazdemu przypadna do gustu) Ostanio ogladlem film "Czeka na nas świat" i z czystym sumieniem, moge powiedziec ze to najlepszy polski film jaki widziałem, ba, jeden z lepszych w moim zyciu. Ten aktor, te realia, ten głód...polecam wszystkim. Czeka na nas swiat. btw, z lepszych filmow jakie jeszcze ogladalem to "Droznik", i "U progu sławy" - te zapadły mi w pamieci, i wszystkie one wyswietlane były na tvp ... Tak więc gratki, i wiecej takich filmow...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 21:02 
Cytuj  
dawno temu na "czeka na nas swiat" bylem w kinie.byly az 2 osoby. smutne jest to ze na takie filmy nikt nie chodzi a takie gnioty jak testosteron, dklaczego nie, czy jakies lejdi maja full sale :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 21:05 
Cytuj  
Dokładnie, ale musisz przyznac ze film wymiata. To trafia do człowieka, a jak wyjdziesz z kina to naprawde bedzisz czuł "głod" i zroumiesz jak to jest, btw, bardzo realistyczny. To tez mi sie podoba. Co do dlaczego nie itp, to dla ludzi z nizszych sfer ( nie zebym kogs obrazal, no ale...) lubisz idziesz, i juz. Mnie tato nauczył "wyszukiwac" co dobre. sam ma pokazna kolekcje filmow, ale mniejsza z tym.

Jeszcze raz gorąco polecam film Czeka na nas świat, jesli ktos nie oglądał, musii to zrobic...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 22:19 
Cytuj  
realistycznym bym go nie nazwal :P raczej groteskowym

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 10:16 
Cytuj  
http://www.youtube.com/user/LazienkaTiVi
Bravo Girl rox.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 11:57 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
http://www.youtube.com/user/LazienkaTiVi
Bravo Girl rox.


O kutfa... dałem radę przy 2girls1cup, ale przy tym wymiękłem po 30 sekundach. A monolog dopiero później się rozkręcił.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 12:02 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Zychoo napisał(a):
http://www.youtube.com/user/LazienkaTiVi
Bravo Girl rox.


O kutfa... dałem radę przy 2girls1cup, ale przy tym wymiękłem po 30 sekundach. A monolog dopiero później się rozkręcił.


zastanów się czasem co piszesz


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 13:51 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Zychoo napisał(a):
http://www.youtube.com/user/LazienkaTiVi
Bravo Girl rox.


O kutfa... dałem radę przy 2girls1cup, ale przy tym wymiękłem po 30 sekundach. A monolog dopiero później się rozkręcił.


zastanów się czasem co piszesz


Jak mówisz do siebie to mnie nie cytuj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.