mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 22:25 
 
A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be own3d.

a fajna chociarz jakaś ? ;]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 22:34 
 
A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be own3d.

:roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 22:35 
 
wrrrr :)
A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 22:36 
 
cFANiaKoZz & MagPS und Alkirion
napisał(a):
A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be own3d.


cowards :roll:


ps: just kidding


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:16 
 
Nie chce byc zakopany zywcem :(

A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 12:46 
 
Nie skopiuje tego, bo jestem odwazny ^^

Przy okazji licznik skoczy w gore jak innym.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 12:50 
 
A ja jestem za głupi by się bać to nie skopiuje :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 12:56 
 
sirek napisał(a):
taaa ektoplazmą do ducha strzelaj :P


Ain't afraid of no ghost :)

Mam srebrne kule 8)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 13:23 
 
Może zmieńmy nazwę threeda i wklejajmy wszystkie łańcuszki ? :roll:

Kocham Mojego Kotka,,. Kto nie pośle tej wiadomości dalej, będzie miał
nieszczęscie w miłości do końca życia.
Poślij tą wiadomość do: 5 osóbek a Twój Kotek będzie Cię lubił do końca
życia, 10 osobom zakocha sie w Tobie, 15 osobom poprosi Cię o chodzenie.
BEZ ZWROTU DO NADAWCY


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 13:41 
 
nieznam angielskiego :P
ps dlaczego wszyscy sie boicie


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 13:41 
 
SwenG napisał(a):
Może zmieńmy nazwę threeda i wklejajmy wszystkie łańcuszki ? :roll:

Kocham Mojego Kotka,,. Kto nie pośle tej wiadomości dalej, będzie miał
nieszczęscie w miłości do końca życia.
Poślij tą wiadomość do: 5 osóbek a Twój Kotek będzie Cię lubił do końca
życia, 10 osobom zakocha sie w Tobie, 15 osobom poprosi Cię o chodzenie.
BEZ ZWROTU DO NADAWCY

Hehe to ja mam coś w sam raz "łańczuszek any-łańcuszkowy" ^^
----------

Wiesiek umiera.

Jego zycie kończy się w straszliwych męczarniach, których nawet on sam nie jest w stanie opisac.Wiesiek choruje na ostra odmianę egzotycznej choroby zwanej przez specjalistów KAC (Koszmarna Abrakadabra Czachy).
Znajomi oraz pani Halinka, sprzataczka z bloku Wieska i jednoczesnie przyjaciólka rodziny twierdza, ze w obecnej sytuacji niewiele juz mozna zrobic - Wiesiek jest skazany na smierc. Pomysl, jak straszne musi byc zycie
z wyrokiem. A wszystko zacęlo się tak niewinnie na imieninach u szwagra Wieska, niejakiego Czelawa Dz. ...

Ale jest jeszcze szansa! Mozemy pomóc Wieskowi!
Firma WDUPEX s.a. z Rozworowa Podlaskiego, producent czopków przeciwgrzybicznych "Solaris", zgodzila się sponsorowac kampanię ratowania Wieska. Za kazde przeslanie tej wiadomosci nowej osobie, firma WDUPEX wplaca na konto Wieska 2 ruble bialoruskie. Uzbieralismy juz 374764687098176523,5 rubli, co jest równowartoscia okolo 26 groszy. Jezeli uzbieramy 1,50 zl
Mama Wieska będzie mogla kupic mu mineralkę w osiedlowym sklepie spozywczym i jej syn będzie uratowany (byc moze wystarczy nawet na regeneracyjna zupkę chińska).
Tak więc nie czekaj! Los Wieska lezy w twoich rękach! W tak latwy sposób mozemy mu pomóc…
To jest lańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI.
Jesli srasz na lańcuszki szczęscia wyslij ten lańcuszek wszystkim (lacznie ze mna).
Jesli wyslesz to : 5 osobom- nic sie nie stanie,
10 osobom - nic sie nie stanie, 15 osobom - tez pewnie nic sie nie stanie,
20 osobom - zgadnij co sie stanie
... NIC !
666 osobom - tez sie kurna nic nie stanie
Otoz to: Nic sie kurna nie stanie !
Ania nie wyslala lańcuszka i nic się jej nie stalo, Grzesiek wyslal lańcuszek i nic mu sie nie stalo
Robert nie wyslal lańcuszka i pierdyknal go tramwaj, ale nie wiadomo jaki byl zwiazek z lańcuszkiem.

Powiedzmy razem : SRAMY NA ŁAŃCUSZKI


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 14:19 
 
Jak do tej pory najbardziej rozwala mnie ten lancuszek:

Papiez kiedy umarl mial 85 lat -> 8 5=13
Godzina smierci: 21:37 -> 2 1 3 7=13
Data smierci: 02.04.2005 -> 0 2 0 4 2 0 0 5=13
Postrzelony 13 Maja
9 3 0 1=13 - liczba dni pontyfikatu.
Zmarl w 13 tygodniu roku.
JAN PAWEL DRUGI - 13 liter
czy to zbieg okolicznosci
przeslij to dalej
niech inni mysla
Sorry, ale musi sie spelnic. ...
Pomysl sobie zyczenie a zobaczysz co sie stanie...
Zacznij myslec o czyms czego naprawde pragniesz,
To funkcjonuje.
Osoba, ktora mi wyslala ta wiadomosc
powiadziala, ze jej zyczenie
spelnilo sie w 2 dni po odczytaniu tej
wiadomosci.
Wypowiedz zyczenie jak skonczy sie odliczanie:
10...
09...
08...
07...
06...
05...
04...
03...
02...
01...
****Wypowiedz zyczenie****
Wyslij te wiadomosc w ciagu 10 minut do 10 osob
Jesli tego nie zrobisz stanie sie
przeciwnosc Twojego zyczenia


Juz serio nie maja czego wymyslac, jak na razie tylko 5 osob zbanowalem na gg za to :p


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 16:36 
 
Dhoro, masz szczęście, że mi tego nie posłałeś, wiem gdzie mieszkasz :wink:
A najlepsza metodą antyłańcuszkową jest wysyłania do każdej osoby od której otrzymaliśmy łańcuszek, www.manka.info , po tygodniu przestałem otrzymywać cały ten szit :]


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 16:54 
 
Cytuj:
(...)mozesz isc przypudrowac nosek, czyli wypierdalaj.

Czyzby element z filmu "Ciało"? :D
EOT


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 21:08 
 
Mefi napisał(a):
Dhoro, masz szczęście, że mi tego nie posłałeś, wiem gdzie mieszkasz :wink:
A najlepsza metodą antyłańcuszkową jest wysyłania do każdej osoby od której otrzymaliśmy łańcuszek, www.manka.info , po tygodniu przestałem otrzymywać cały ten szit :]


Tą stronkę to wysyłam zawsze, a takze banuje na gg na 2 dni - od kiedy to praktyjuje nie dostałem ZADNEGO łańcuszka :wink: :wink:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 01:34 
 
khoga napisał(a):
a takze banuje na gg na 2 dni

Jakis Ty stanowczy :oops: .


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 08:56 
 
A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded.

Jak przeczytałem tytuł wątku to pierwsze co to mi się skojarzyło z tym uszatym grubasem co jaguarem jeździ, chyba mam obsesję, lol.

Miejskie legendy: chyba każde miasto ma jakieś legendy, które nie są ujęte w żadnych oficjalnych kronikach miejskich i podobnych publikacjach. Opiszę kilka które mi się nasunęły a związane są z Krakowem. Tytuły wymyśliłem na poczekaniu. Są to autentyczne postacie, które w moim przekonaniu, przeszły do legendy.
1. "Krakus" - kilkanaście lat temu po rynku chodził człowiek, w stroju krakowskim i sprzedawał pawie pióra. Mówił tylko i wyłącznie wierszem. Umarł, ale nie miał sukcesora tradycji, który robiłby tak niepozorną rzecz z takim wdziękiem
2. "Końskie pogotowie" - niejaki Cezary Piątek na nieco stuningowanym rowerze Jubilat (doczepiona z przodu końska głowa ze sklejki, kosz na bagażniku, światło odblaskowe, uchwyt na miotłę, napis "Końskie pogotowie"), przemierzał ulicę Śródmieścia w poszukiwaniu końskich odchodów. Był ubrany w strój krakowski. Sprzątał po dorożkarzach, ale potem jakoś tak było, że pokłócił się z miastem, nikt mu nie chciał za to płacić i olał robotę, zniknął.
3. "Tanio, okazja, skarpety polecam" - przez długi okres czasu na Floriańskiej, obok wejścia do mcdonalda stał inwalida z koszykiem, mówiąc głośno: "Tanio, okazja, skarpety polecam". Był tam dzień w dzień, wszyscy się zastanawiali, czy tylko skarpety polecał, czy może miał coś jeszcze ;) (oczywiście że nie miał). Jednak ton i sposób zachęcania klientów były bardzo zabawne, taka śmieszna intonacja. Na dodatek, stał przy fast food'zie, pierwszym w Krakowie tej sieci, niedługo po jego otwarciu. Jak wiadomo, wszystkie wycieczki dzieciaków z miasteczek i wsi przechodzą Floriańską, więc można powiedzieć, że ten koleś stanowił atrakcję turystyczną. Oczywiście, czasami zdarzały się utarczki słowne, albo i kulą pogroził, gdy go dzieci przedrzeźniały. Potem zniknął.

Nie wspominam o kolesiu co na skrzynce z pomalowaną twarzą rzeźbę udawał, bo uważam, że w każdym mieście tacy się znajdą. Mim Biała Dama to też chyba nie jest związany ściśle z Krakowem, także Kozacy co grają i śpiewają, bo oni jeżdżą po kraju (widziałem ich w Poznaniu). Oficjalne legendy jak Skrzynecki, Trębacz z Kościoła Mariackiego, Lajkonik czy Szewczyk Dratewka opisane są w kronikach.
Pomijam też lokalne legendarne postacie z Nowej Huty, jak Heine, Kiciuś i inne żule co to podobno za komuny dzielnicowego w śmietniku wozili, albo inwalida Sprężynowiec, co podobno pannę lekkich obyczajów chciał kosą potraktować, bo takich to na każdym osiedlu się znajdzie.

Zachęcam was do opisania jakiejś waszej lokalnej legendy


_________________
O.o

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 09:38 
 
A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded.

O_o


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:47 
 
Dhoro napisał(a):
redruM napisał(a):
(...) In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded."


a ja sie nie boje :wink:

A ja tak :P wiec:

A girl died in 1933 by a homicidal murderer. He buried her in the ground when she was still alive. The murdered chanted, "Toma sota balcu" as he buried her. Now that you have read the chant, you will meet this little girl. In the middle of the night she will be on your ceiling. She will suffocate you like she was suffocated. If you post this, she will not bother you. Your kindness will be rewarded

swoja droga zajezdza mi to ringu ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 16:39 
 
Uh czytajac poprzednia strone tego tematu wyszlo mi ze odwiedzi mnie 7,5 dziewczynek upiorow :D Moj biedny sufit, jak on je utrzyma ;)

Do postu ponizej: Polowa jest jak najbardziej uzasadniona, w ktoryms poscie pojawia sie tylko polowa cytatu z tektstem o dziewczynce ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.


Ostatnio edytowano 22 mar 2006, 18:07 przez Khraan, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.