mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:43 
Cytuj  
Jak chcesz poprowadzic albo zagrac w cos prostego, w co na pewno nie grales, polecam swoj system autorski 3arth - rozprowadzany na zasadach sceneware :D Czyli bierz, rob co chcesz, modyfikuj co chcesz, dopoki zostawiasz informacje kto jest autorem :D
Download: http://www.soulless.bezduszni.net/3arth.zip
Tam bedziesz mial probke mojej chorej wyobrazni :D
System pisalem 3 dni lezac chory na grype :D A to bylo z 10 lat temu :P

Mi sie osobiscie systemy wygrzewowe znudzily dosc szybko. Od tego mam komputer zeby szybko powybijac cos. RPG jest od myslenia i od dramy.
Lubie trudne postaci prowadzic. Na przyklad w systemie autorskim kumpla historical fantasy (magii praktycznie brak, ale istnieje; ale z drugiej strony inkwizycja i stosy - te sprawy) opartym na mechanice Kulta, prowadzilem pastuszka zoofila, ktory nie wiedzial ze jest jakims tam ksiazecym bekartem podrzuconym wiesniakom. I teraz wyobraz sobie gimnastyke mistrza gry probujacego kompletujac nas w druzyne zebrac wojownikow, mnicha, kusznika, barda i mnie, ktory poza dymaniem owieczek interesowal sie jedynie struganiem fujarek, przeganianiem kijem wilkow, tudziez spieprzaniem od owych szybkim biegiem przelajowym. No, w pozniejszych przygodach umiejetnosc walki kijem i szybkiego biegu sie przydala, nawet jak mnie do strazy wzieli kasztelnaskiej. Ale zamilowanie do strugania fujarek i grania na nich pozostal do konca postaci. Ku utrapieniu reszty, poniewaz moj pastuch sluchu nie mial za grosz i falszowal niemilosiernie, za co ciagle obrywal po lbie :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:45 
Cytuj  
Souless - 3arth to twoje dzieło? :o :o jestem pod wrazeniem. Fajnie sie z kumplami grało w to swojego czasu.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 20:59 
Cytuj  
Ja tam na poczatek polecam Earthdown - Przebudzenie Ziemi. Prosty i przyjemny system, bez nadmiernego szperania w tabelkach.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 21:10 
Cytuj  
khoga napisał(a):
Souless - 3arth to twoje dzieło? :o :o jestem pod wrazeniem. Fajnie sie z kumplami grało w to swojego czasu.


LOL no pewnie ze moje dzielo, czyzbys mial wersje bez mego imienia nazwiska i ksywy? :P
Swoja droga fajnie ze gral i prowadzil to ktos poza mna :D
System jest lekki przyjemny7 i mozna do woli czerpac pomyslow z wszystkich seriali SF dziejacych sie w czasach wspolczesnych, poczawszy od Sliders, StarGate, X-Files i takich tam :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 23:13 
Cytuj  
Cytuj:
http://aliens.g4sa.net/


Niewgłębiałem się ale to wygląda fajnie :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 23:20 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Vampir nie jest czasem zbudowany na GURPSie?


Gralem w Wilkolaka GURPS'owego i jeszcze kilka innych.
GURPS to system uniwersalny. Masz do niego w cholere nakladek. Niew dziwne ze jest i Vampir. Ale oryginalny byl V:tM.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 09:30 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
LOL no pewnie ze moje dzielo, czyzbys mial wersje bez mego imienia nazwiska i ksywy? :P


poszperałem po archiwach na cd - mam wersje z podpisem :] . Ale autora jakos przeoczyłem, poza tym grałem w to dosc dawno i moglem zapomniec. A sam system - polecam.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 11:41 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Ja tam na poczatek polecam Earthdown - Przebudzenie Ziemi. Prosty i przyjemny system, bez nadmiernego szperania w tabelkach.


Prosty moze pod wzgledem mechaniki. Napewno nie pod wzgledem bogactwa świwta i postaci. Dla poczatkujacych polecam cp 2020. Łatwa mechanika, postacie współczesne wiec i odgrywanie łatwiejsze. Ale i tak merp z dobrym gm rządzi ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 11:46 
Cytuj  
Jak chcesz poprowadzic albo zagrac w cos prostego, w co na pewno nie grales, polecam swoj system autorski 3arth - rozprowadzany na zasadach sceneware Czyli bierz, rob co chcesz, modyfikuj co chcesz, dopoki zostawiasz informacje kto jest autorem


Chetnie sobie popatrze na to :wink:
Ale i tak znajac zycie i mode na "jestem dorosly i sie juz nie bawie", moge bardziej liczyc na online sesje :/

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 17:28 
Cytuj  
chodzi o redemption czy o bloodlines, bo jak o to pierwsze to mogę pomóc


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.