mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 13:39 
Cytuj  
Szkoda że już Ci się skończył.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 13:45 
Cytuj  
Sargeras Ty się chyba nie obrażasz na nas prawda?
Jako jedyny oświecony na tym forum powinieneś mieć chociaż odrobinkę pobłażliwości dla nas maluczkich - w końcu tyle lat indoktrynacji i prania mózgów mogło nas zmienić. Na pewno nie zauważamy wszystkich dobrodziejstw jakie na nas spływają ze strony naszych włodarzy.
Jestem przekonany, że wysłanie nas na przykład do obozów pracy (lub coś w tym stylu) powinno zmienić nasze wykrzywione poglądy.

W jednym ze swoich poprzednich postów zapomniałem podziękować Ojcu Dyrektorowi za ukazywanie prawdziwego oblicza tego padołu łez. Błąd swój naprawiam i dziękuję za wszystko.

(a teraz pędzę na pokutę)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 13:55 
Cytuj  
@Sargeras
No nie uwazasz, ze wykazalem sie sprytem i szybkoscia cwalujacego geparda ninja-przerabiajac Twoj obrazek na laboratorium majac za plecami wykladowce, ktory bog wie na kogo glosowal? Przy okazji dopisujac 4 literki tworzac blyskotliwa i cieta aluzje do legendarnych juz w kraju i za granica umiejetnosci lingwistycznych Pana Prezydenta?

Poza tym malo ktory polityk tak doskonale nadaje sie na obiekt zartow. Znam troche osob, ktore na niego glosowaly i zasmiewaja sie w glos z jego nikczemnego wzrostu tudziez kwiatkow podanych do gory nogami komustam Swoja droga to moze to tylko zbieg okolicznosci z tymi kwiatkami, ale efekt zaiste ultra-zabawny, a rada: "kolorowym do gory" nasuwaja sie sama.

Osobiscie jestem za prezydentura Lecha Kaczynskiego. Wiele zlego sam nie zrobi, a to co robi jest zazwyczaj bardzo zabawne. Nawet zastanawiam sie nad glosowaniem za reelekcja.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 15:18 
Cytuj  
Jakbyscie nie zauwazyli powtarzacie sie po raz n-ty.
Udercover naucz sie pisac poprawnie albo nie pisz wcale


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 16:05 
Cytuj  
Skoro juz na polityke przeszlo..

http://youtube.com/watch?v=hNq0nLTv67s& ... 20cartoons


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 16:33 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Marus przeja kontrole nad forum jak ja mialem bana :<<


Blah, go away!
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 17:37 
Cytuj  
Ashton napisał(a):


Storm Troopers lol


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 08:58 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
@Sargeras
No nie uwazasz, ze wykazalem sie sprytem i szybkoscia cwalujacego geparda ninja-przerabiajac Twoj obrazek na laboratorium majac za plecami wykladowce, ktory bog wie na kogo glosowal?

Fakt. To dość intrygujące. :roll:
Zychoo napisał(a):
Przy okazji dopisujac 4 literki tworzac blyskotliwa i cieta aluzje do legendarnych juz w kraju i za granica umiejetnosci lingwistycznych Pana Prezydenta?

Z tą "legendarnością" bym nie przesadzał. Znając temperament i obycie Lecha Kaczyńskiego na pewno "nie wzniesie się" na poziom kultowych wypowiedzi w stylu "Jestem za, a nawet przeciw", czy "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym nie jak zaczyna, tylko jak kończy", czy "Po raz kolejny w Sejmie staje mi". :lol:
Zychoo napisał(a):
Osobiscie jestem za prezydentura Lecha Kaczynskiego. Wiele zlego sam nie zrobi, a to co robi jest zazwyczaj bardzo zabawne. Nawet zastanawiam sie nad glosowaniem za reelekcja.

To co prawda dość daleka przyszłość, ale jeśli chodzi o reelekcję Lecha Kaczyńskiego daje się zauważyć pewną analogię do sytuacji George'a Walkera Busha. Bush junior jako prezydent był (i w zasadzie nadal jest) najbardziej wyśmiewanym, oskarżanym, obrażanym i pomawianym politykiem w swoim własnym kraju. Z każdej jego wpadki, nawet będącej kompletnie bez znaczenia, usiłowano zrobić wiadomość miesiąca, albo co najmniej tygodnia. Krytykowanie prezydenta za wszystko i wszędzie stało się ogólnonarodowym trendem, graniczącym z obsesją. Każdy, kto chciał uchodzić za inteligentnego i nowoczesnego najeżdżał na G.W.Busha.

A jaki był tego efekt? Podczas kolejnych wyborów, przy rekordowej frekwencji, George Walker Bush odniósł przekonujące, jak na warunki amerykański, zwycięstwo. :wink:

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 13:36 
Cytuj  
Lecz z Busha można było się wyśmiewać a u nas za małe żarciki(vide:"kaczki w e-mailu") można mieć przeszukany dom i dostać zawiadomienie od prokuratury. Chyba ktoś ma w tym państwie za wysokie mniemanie o sobie, albo strasznie boi się krytyki skoro ściga ludzi na emeryturze, którym w teorii miał pomagać.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 14:06 
Cytuj  
Johnson i Nixon tez wygrywali wybory mimo dramatycznej sytuacji w Wietnamie, Bush stosuje ta sama metode. Propaganda wygranej wojny i wizja strasznego niebezpieczenstwa grozacego USA jesli sie wycofaja.
Umiejetne manipulowanie nastrojami spolecznymi jest kluczem do zwyciestwa.

Bush wygral tak samo jak Nixon w '72. Najpierw podsycono strach przed wojna i atakami po czym na scene wkroczyl Nixon i powiedzial ze jest gwarantem pokoju ktory jest na wyciagniecie reki (jakos tak to bylo).
Bush zrobil to samo. Wzbudzono lek przed kolejnymi atakami, po czym pojawil sie Pan Bush i swoim cieplym glosem zapewnil ze jesli wygra to Ameryce nie zagrozi zaden terrorysta. I tak jak Nixon z McGovern'em tak Bush z Kerrym postawil retoryczne pytanie, czy ktos kto stroni od wojny i przemocy moze zapewnic Ameryce bezpieczenstwo...

Ach zapomnialem, a co sie dzialo po reelekcji? Fale protestow antywojennych w calych Stanach Zjednoczonych zarowno za Nixona jak i Bush'a. Efekt koncowy byl taki ze wojna wykonczyla politycznie jednego i wykonczy drugiego.

edit;
blad ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 14:20 
Cytuj  
wojna nie jest modna, tym bardziej ostatnimi czasy, kiedy coraz bogatsze i chowane pod kloszem społeczeństwo protestuje gdy przeczyta w jaki sposób zabija się bydło by im zapewnić świeże dostawy bekonu na śniadanie.
Ci sami ludzie protestują i chcą pokoju i ci sami ludzie rozumieją że najlepszym gwarantem pokoju jest stadko marines popieprzające na drugim końcu świata w upale. Przynajmniej mają tanią ropę - a to równie ważne jak bekon na śniadanie.

Każdy by chciał mieć wszystko: dominującą pozycję, tanią ropę, brak jakichkolwiek zagrożeń i pokój na świecie. Ale niestety trzeba wybierać - stąd wybór Busha.

A kariera polityczna obu panów i tak by była skończona. Na drodze stanęła konstytucja - nie można być prezydentem przez całe życie.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 14:21 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Lecz z Busha można było się wyśmiewać a u nas za małe żarciki(vide:"kaczki w e-mailu") można mieć przeszukany dom i dostać zawiadomienie od prokuratury. Chyba ktoś ma w tym państwie za wysokie mniemanie o sobie, albo strasznie boi się krytyki skoro ściga ludzi na emeryturze, którym w teorii miał pomagać.

Obrazek
Sam wymyśliłeś tą bajkę, czy powtarzasz po kimś? :o
Ja też już słyszałem w radiu jakiegoś tuskena-paranoika, który grzmiał, iż ustawa o sądach 24-godzinnych to przygotowania PiS-u do wprowadzenia stanu wojennego i kiedy PiS ten stan wojenny wprowadzi, to dzięki tej ustawie pozamyka w więzieniach wszytkich, którzy ich krytykowali. Tak żałosne :har: , że aż śmieszne. :lol:
Zematis napisał(a):
Johnson i Nixon...
...wykończy drugiego

O nastroje w Ameryce i poczucie zagrożenia postarała się Al-Kaida. A Nixon wykończył się sam składając fałszywe zeznania w aferze Watergate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 14:30 
Cytuj  
Sargeras wbrew pozorom i kilkakrotnym "przetołkowaniu" na tym forum definicji "wolności słowa", 90% w dalszym ciągu jest przekonana, że konstytucja pozwala im bezkarnie i publicznie naubliżać drugiemu człowiekowi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 14:39 
Cytuj  
Mark nikt nikomu nie może ubliżać ale w naszym kraju pojawiła się niepokojąca tendencja:
- satyra zaczyna być kamienowana ponieważ dotyka naszego najjaśniejszego i to jest smutne:(
Gdyby ktokolwiek powiedział że prezydent jest fiutem i złodziejem a na dodatek gwałci gołębie w parku to oczywiste jest że taka osoba powinna zostać poddana sankcjom karnym (o ile oczywiście zarzuty nie znajdą potwierdzenia w dowodach). Ale postawienie zarzutów prokuratorskich za satyrę hmmmm...

Sar się obraża na satyrę - razi ona jego przekonania polityczne społeczne itd. Ale nic w tym złego - jego prawo. Ale obawiam się (wyprowadź mnie Sar z błędu jeżeli się mylę) że jest On w pełni za karaniem tych którzy używają satyry jako walki z niepodobającym im się włodarzami naszej Najjaśniejszej...

To, że ulega On propagandzie sukcesu naszego rządu to także jego prywatna sprawa. To, że nie ma takiego argumentu który może go przekonać także jego biznes.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 14:48 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Jestem przekonany, że wysłanie nas na przykład do obozów pracy (lub coś w tym stylu) powinno zmienić nasze wykrzywione poglądy.

To ja poproszę do kamieniołomów 8)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 14:55 
Cytuj  
zderzaq ty już jesteś na obczyźnie więc nie zabieraj głosu :):):):):):):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 14:57 
Cytuj  
Johnson ustepujac mowil ze to wojna go zgubila i wycofuje sie z polityki (przeciez mogl startowac do reelekcji).

Gdyby nie wojna w Wietnamie, o Watergate nikt by nie uslyszal. Przypominam ze to wyciek tajnych dokumentow dot. zaangazowania USA w Wietnamie zainicjowal szereg wydarzen ktore w efekcie doprowadzily do ujawienia afery Watergate.
Oczywisicie mozna spekulowac czy gdyby wycofal sie z Wietnamu cos by to zmienilo. Ale smialo mozna powiedziec to wojna przyczynila sie do jego zguby.

AlKaida i owszem wzubdziala pierwsza fale leku wsrod amerykanow, ale we wrzesniu 2001. Do 2004 sytuacja praktycznie sie unormowala i zaczely sie protesty antywojenne. Dziwnym trafem cala kampania Busha ogniskowala w okol wojny z terroryzmem.
Kerry na polmetku zdobyl przewage wlasnie dzieki postulatom wycofania wojsk z Iraku.
To zabiegi specow Busha i wyciagniecie sprawy Purple Heart, sluzby w Wietnamie Kerrego i tlumaczenie ze Kerry nie jest odpowiednio silna osobowoscia by utrzymac pokoj spowodowaly spadek jego notowan.

edit;
korekta


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 15:05 
Cytuj  
@Sargeras:
1. http://wiadomosci.onet.pl/1313281,11,item.html
2. skad bierzesz te fotki :P

Offtopicowy Bonus: http://wiadomosci.onet.pl/1313106,12,item.html


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 15:29 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Z tą "legendarnością" bym nie przesadzał. Znając temperament i obycie Lecha Kaczyńskiego na pewno "nie wzniesie się" na poziom kultowych wypowiedzi w stylu "Jestem za, a nawet przeciw", czy "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym nie jak zaczyna, tylko jak kończy", czy "Po raz kolejny w Sejmie staje mi".

Zapomniales dopisac "Spieprzaj dziadu". Niestety umknelo mi kto to powiedzial. Pewnie jakis prostak lumpenliberal.


_________________
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 15:42 
Cytuj  
Sar bo Ci jakaś żyłka pęknie. Mówiłem o tym: http://media.wp.pl/wiadomosc.html?kat=39516&wid=8288224

To chyba załsuguje na miano "tak żałosne, że aż śmieszne"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.