mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 20:05 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):

A intesuje mnie czemu wegetarianizm ma byc zdrowszy? To ze jem mieso nie znaczy ze jem tylko to :) Poza tym zalezy to od tego kto co potrzebuje... Np. ja od 2.5 roku chodze na silke i bez mieska sie nie obedzie.


Abstrachujac od tego, ze wegetarianizm jest dla mnie choroba;), to gwarantuje Ci ze sie obejdzie. Czestym argumentem jest niepelen zasob aminokwasow - ok, ale z tym problem maja tylko weganie, w produktach pochodzenia zwierzecego ktore to wegetarianie jedza (przetwory mleczne, nabial) mamy pelnowartosciowe bialko.
Osobiscie znam kilku wegetarian z mojej silowni i nie widze po nich zeby mieso bylo im specjalnie potrzebne.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 20:25 
Cytuj  
Hmm no niby tak, ale to tez raczej zalezy kto i jak. Ja np. chce troche przytyc, a miesko moze mi w tym pomoc ;) A akurat u mnie z przytyciem jest ciezko bo mam szybka przemiane materii itp. Dobrze przynajmiej ze jest cos takiego jak odzywka...
No ja tez sie dziwie jak ktos mowi ze wegetarianizm jest zdrowszy. Ja jem duzo warzyw owocow itp + mieso, czyli to co wegetarianin( mniej wiecej) + wiecej, a wiadomo ze najlepiej jesc jak najbardziej zroznicowane posilki.
Poza tym walory... urozmaicajace. Zamiast ciagle wpieprzac zielenizne mozna zjesc troche mieska dla urozmaicenia, od chocby dla swoich kubkow smakowych ^^


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 20:34 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Hmm no niby tak, ale to tez raczej zalezy kto i jak. Ja np. chce troche przytyc, a miesko moze mi w tym pomoc ;) A akurat u mnie z przytyciem jest ciezko bo mam szybka przemiane materii itp. Dobrze przynajmiej ze jest cos takiego jak odzywka...


Tycie zalezy od dodatniego bilansu kalorycznego nie od miesa;).
Uzupelnienie bialka w diecie kulturystycznej to nie problem, dla 80kg to jakies 160g/dzien.
Wiecej problemu jest z weglowodanami ktore sa wlasnie pochodzenia, ze tak to ladnie ujme nie-miesnego. Dobrze opracowana dieta to podstawa, a odzywki jako uzupelnienie, gdy nie ma sie czasu zjesc - je sie cos malo wartosciowego.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 20:50 
Cytuj  
Heh, to juz lepiej na sezonowy cykl, a w zime miec po watrobie ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 21:06 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Hmm no niby tak, ale to tez raczej zalezy kto i jak. Ja np. chce troche przytyc, a miesko moze mi w tym pomoc ;) A akurat u mnie z przytyciem jest ciezko bo mam szybka przemiane materii itp. Dobrze przynajmiej ze jest cos takiego jak odzywka...


Tycie zalezy od dodatniego bilansu kalorycznego nie od miesa;).
Uzupelnienie bialka w diecie kulturystycznej to nie problem, dla 80kg to jakies 160g/dzien.
Wiecej problemu jest z weglowodanami ktore sa wlasnie pochodzenia, ze tak to ladnie ujme nie-miesnego. Dobrze opracowana dieta to podstawa, a odzywki jako uzupelnienie, gdy nie ma sie czasu zjesc - je sie cos malo wartosciowego.


Ej, ej, spoko spoko, nigdzie nie mowilem ze mieso to podstawa tycia- tylko ze moze pomoc.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 21:26 
Cytuj  
Lasagne >> all :)


pozdrawiam

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 23:50 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Ej, ej, spoko spoko, nigdzie nie mowilem ze mieso to podstawa tycia- tylko ze moze pomoc.


Lol :o

Rownie dobrze mozesz nazrec sie chleba, tez ci pomoze :|


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 00:19 
Cytuj  
Generalnie problem z niedowaga sam znika - tak mniej wiecej po trzydziestce :)

Pamietam ze w wieku 20-30 lat wpierdlalalem wszystko, w dowolnej ilosci i wazylem ok 70-75kg przy wzroscie 184.
Po 30 nawet nie zauzywalem kiedy "normalna" waga mi skoczyla do 92 i trzeba sie bylo zaczac kontrolowac zeby nie wzrosla :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 01:03 
Cytuj  
prawda do 22 roku zycia wazylem ok 66 kg (ok 185 cm wzrostu) , w ciagu 3 lat dobilem do 87 kg i zaczynam sie bardziej pilnowac , planuje ustabilizowac wage gdzies na poziomie 80-82 kg


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 05:18 
Cytuj  
khoga napisał(a):
Glorfindel1 napisał(a):
soja (...) jest smaczniejsza od "schabowego".


SZATANIE WYJDZ Z DUSZY TEGO MLODEGO CZLOWIEKA!HAX!MAX!PAX!HAU!HAU!

Schabowy > wszystko inne (no moze poza czekolada).


Sapkowski Narrenturm :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 07:02 
Cytuj  
Wegetarianizm akurat nie jest taki zly, wkoncu wegetarianie jedza pewne przetwory pochodzenia zwierzecego. Jedynie veganie maja przejebane bo niemoga dostarczyc do organizmu niektorych skladnikow...

Pozatym dunno jak wy, ale ja psychicznie nie wytrzymalbym bez miesa ;P
Tak samo jak nie wytrzymalbym jedzac samego miesa ;)

Akurat miecho, szczegolnie tluste, pieczone etc wspomoze przytycie, napewno takie jedzenie spowolni metabolizm ;)
Ale to raczej zamalo - trzeba jeszcze mneij sie ruszac ;)

Z drugiej strony nawet ruszajac sie nie wiele mozna schudnac - kofeina twoj przyjaciel ;)

W ciagu ostatnich 6 lat prawie sie nie ruszalem a schudlem w uj ;P
Jak sie domyslam dzieki duzym ilosciom kofeiny ktore spozywam ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 08:35 
Cytuj  
Karkowka z grilla rox do tego zimny browar, omg jak mozna nie jesc miesa:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 08:40 
Cytuj  
Pij piwo, bedziesz gruby :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 08:47 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Karkowka z grilla rox do tego zimny browar, omg jak mozna nie jesc miesa:)

/signed
Ale do popicia wole czerwone wino :>


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:10 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Z drugiej strony nawet ruszajac sie nie wiele mozna schudnac - kofeina twoj przyjaciel ;)

Wiesz od 14 roku życia jade na kawie non stop (czytaj kubek zawsze <> pusty). A sadełka przybywa :P

Ja bym się tu pdpisał pod tym o czy wspomniał Karol. Aczkolwiek tu chyba nie o wiek chodzi a o stan cywilno-zawodowy (co sie w zasadzie wiąże ze sobą) ;)
Wcześniej przytycie było dla mnie pojęciem abstrakcyjnym - nieważne co jadłem i ile zawsze chudy jak partyk. W pewnym momencie w ciągu roku przybyło ponad 10kg i teraz trzeba się pilnować :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:13 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Aczkolwiek tu chyba nie o wiek chodzi a o stan cywilno-zawodowy (co sie w zasadzie wiąże ze sobą) ;)


Tez zawsze mowie: "to co widzisz to nie 'brzuszek' tylko oznaka statusu spolecznego" ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:27 
Cytuj  
Hmm dunno, ja im wiecej kofeiny pije tym wiecej chudne ;PP
Ilosc tluszcuz ktora zrzucilem przez ten czas jest ogromna :P chociaz nadal mi sporo zostalo ;)

Zreszta nie widze sensu w tyciu ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:37 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Aczkolwiek tu chyba nie o wiek chodzi a o stan cywilno-zawodowy (co sie w zasadzie wiąże ze sobą) ;)


Tez zawsze mowie: "to co widzisz to nie 'brzuszek' tylko oznaka statusu spolecznego" ^^


Kazdy ptaszek ma swoj daszek :[

191cm/102kg wiec wiecie jaka mam wiate...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:59 
Cytuj  
Cytuj:
Ale do popicia wole czerwone wino :>


Pedał ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:29 
Cytuj  
170 cm i 80 kg ;]

22 lata w sierpniu skoncze.

Trzeba zrzucic tluszczyk z brzucha i zrobic z 4 kg miesnia :evil:


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.