mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 18:07 
Cytuj  
aaa demo ;-p
myslalem o full'u a ty mi z jakims demem ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 18:13 
Cytuj  
Bo ta gra jest niepodobna do żadnej innej (oprócz Ground Control 2, której jest kalką tak samo jak CoH z Wh40k:DoW) i lepiej najpierw sprawdzić grę w praniu.

A sama gra jest świetna dzięki wielu podobieństwom do FPSów.

-można dołączać do gry w jej trakcie
-istnieje podział na rodzaje wojsk, podobnie jak na klasy np. w BF2
-Gra jest szybka, kiedy wybiją ci jednostki poprostu zamawiasz je ponownie i kontynuujesz zabawę (respawn).

Imho gra bije na głowę CoHa pod względem miodności trybu multi, ale jednak nie każdemu taka rozgrywka musi się podobać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 18:21 
Cytuj  
no gralem z miesiac dwa temu w bete i jakos mi nie przypasowalo. ale sprobuje jeszcze raz, sciagam demo.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 18:25 
Cytuj  
kupiłbym, ale po CoH sam już nie wiem :evil:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 18:37 
Cytuj  
Ja tez zachwytow nad wic nie podzielam. Moze kiedys dam tej grze druga sznase, bo demko jakos na mnie wrazenia nie zrobilo. Zdecydowanie lepiej sie bawilem przy coh.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 19:00 
Cytuj  
Co z ta rozgrywka w multi? i jak to wyglada i ile skilla potrzeba bo gralem tylko w demo 8v8, a interesuje mnie glownie 2v2 3v3 max.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 19:28 
Cytuj  
count me in mate. 4v4 :-)

pogralem chwile i mam baaardzo mieszane uczucia. moze nabierze ta gra dla mnie sensu jak bede gral z ludzmi, ktorzy wiedza co robia, ew. jakis teamspeak itd.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 00:06 
Cytuj  
racja, my gramy z komunikacja na ventrilo i zabawa jest super :) chociaz w grze jest wbudowany tez jej system glosowy i druzyna z teamu moze ze soba rozmawiac.
Mapy sa ogromne wiec najlepiej sie gra 8 na 8.... ale znalesc klan, ktory by mial akurat 8 ludzi online to na razie ciezko, wiec sie rozgrywa 3na3 lub 4na4

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 07:26 
Cytuj  
pogralem wczoraj chwile i stwierdzam ze piechota w tej grze jest ciut do dupy.
nie znalazlem jeszcze dla niej sensownego zastosowania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 09:11 
Cytuj  
Wow, akurat piechota to mój konik i mogę cię zapewnić że poprawnie użyta jest potężną siłą, dość powiedzieć że wczoraj pobiłem swój rekord 1600 punktów właśnie nią :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 09:16 
Cytuj  
no to tell my how master jedi ;-p
chyba ze czekasz az uzbierasz po 10 jednostek anti tank i anti air i wtedy do boju, co i tak nie zmienia faktu ze na mapie na ktorej wczoraj gralem mijalo sie to z celem bo rozjezdzali mnie czolgami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 09:53 
Cytuj  
Podstawowa zasada to nigdy (w miarę możliwości) nie poruszać się otwartym terenem. Należy do tego wykorzystywać tereny zalesione, lub miasto gdzie w każdej chwili możesz się schować do budynków gdyby nadjechały czołgi (hotkey "H" bardzo przydatny).
Po drugie, piechota nie służy do ataku (mimo że może pełnić i taką rolę jeżeli posiadasz skill i trochę szczęścia). Jej podstawowym celem jest utrzymywanie konkretnych miejsc, takich jak punkty kontrolne (w takim przypadku oczywiście chowamy się w lesie lub budynku nieopodal) oraz tzw. "deny movement" (po polskiemu byłoby to "ograniczanie ruchu wroga) poprzez chowanie się w pobliżu kluczowych przejść by uniemożliwić wrogowi swobodny przejazd (oczywiście służy do tego piechota AT). Frontalny atak mija się z celem bo jak sam zauważyłeś czołgi mogą cię łatwo rozjechać. Można im trochę dopiec rozproszając siły, np. jeżeli dysponujesz 2-oma drużynami piechoty AT a wiesz że zaraz nadjadą czołgi które cię będą chciąły przejechać, możesz jedną drużynę ruszyć w jednym kierunku a drugą w drugim prostopadle do nadjeżdżających pojazdów, dzięki temu najpierw będzie on musiał rozjechać pierwszy team, podczas gdy drugi będzie mógł go ostrzelać albo uciec do budynku/lasu. Mój startowy setup to zazwyczaj 3xAT 2xNormalna piechota (albo na odwrót w zależności czego się spodziewamy), dwóch "zwyklaków" jest w stanie odstraszyć wrogie śmigłowce a trzech antypancerniaków powstrzyma każde natarcie pojazdów.

Jeszcze raz powtórzę złotą zasadę, poruszamy się tylko w terenie zadrzewionym/zabudowanym, bo nie dość że daje nam to bonus do obrony to dodatkowo dostajemy bonus do stealth.

Pamiętaj też, że mimo iż grasz piechotą masz dostęp do pojazdów transportowych takich jak ciężarówki, dzipy, IVF (Infantry Fighting Vehicle) czyli wozy opancerzone, amfibie, śmigłowce transporotwe a nawet możesz sobie wezwać pojazdy średniej obrony przeciwlotniczej albo średnią artylerię.

Ale jeżeli wolisz triumfalne przejazdy polami to lepiej przesiąść się na czołgi, piechota to najtrudniejsza do opanowania "klasa" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 10:20 
Cytuj  
najtrudniejsza nie sadze ;-p fakt ze gralem na nieprzystosowanej mapie do piechoty, wawozy i gorki a budynki nawet ok do czasu dopoki ktos w nie nie przyjebie z artylerii ;-p

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 10:30 
Cytuj  
wiecie co zbankrutuje przez was, idę sobie kupić WiC :har:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 11:10 
Cytuj  
buehehe.
www.wirtus.pl kolegi z tego forum ;-p
btw. nie kupuj tylko sciagnij demo i sprawdz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 11:11 
Cytuj  
Kolega tam robi za czarna sile robocza:) ale sklep polecam tanio i szybko


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 12:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
buehehe.
www.wirtus.pl kolegi z tego forum ;-p
btw. nie kupuj tylko sciagnij demo i sprawdz.


grałem już w demo, taniej mam w komputroniku (85zł), gdyż nie będę musiał płacić za przesyłkę


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 13:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
buehehe.
www.wirtus.pl kolegi z tego forum ;-p
btw. nie kupuj tylko sciagnij demo i sprawdz.


kiedy DFO w ofercie ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 13:12 
Cytuj  
Zaraz ustawie na 11.11.07 ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 14:03 
Cytuj  
hehehehehehe
hm dziwne to wic. probuje i probuje i jakos k.... nie moge hehe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.