mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 14:57 
Cytuj  
No właśnie nie byłem pewien, wolałem nie ryzykować :oops:

No dobra, mój błąd...fixd.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 17:05 
Cytuj  
Sorki za blad w temacie x] Co do 4tej odpowiedzi to jak ktos woli klikac co chwile "pokaz wynik" to prosze bardzo. Ja z doswiadczenia wiem ze 80% osob jak nie ma co kliknac kliknie byle co i popsuje statystyke.

Co do samej gry to znajomy mowil ze osoby co testuja mowia ze dobra... no ale sa gusta i gusciki ;) Mogli by jakies demko jednak puscic przed premiera;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 17:18 
Cytuj  
CDP wie co robi.
jakby wypuscilo demo to polowa ludzi by sie wycofala ;/


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 17:23 
Cytuj  
wiedzmin gra = wiedzmin film *
*dno


Posty: 35
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 19:15 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
wiedzmin gra = wiedzmin film *
*dno


Panie wielki znawco tematu, moze zweryfikuj swoje informacje.
Gra nie ma nic wspolnego z filmem, jakbys nie wiedzial to sa jeszcze ksiazki A. Sapkowskiego. A ze wczesniej byl "film" na ich podstawie, to nie znaczy ze gra musi miec z nim jakis zwiazek.

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 19:15 
Cytuj  
te ksiazki to jakies specialnie wybitne nie byly...


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 20:02 
Cytuj  
Duven napisał(a):
te ksiazki to jakies specialnie wybitne nie byly...

Smiem sie nie zgodzic ale nie o to tu chodzi..

Film a gra to dwie rozne rzeczy. Film powstawal bez nadzoru Sapkowskiego a jego rezyserie powierzono jakiemus debiutantowi i dlatego wyszlo to co wyszlo.

Wiedzmina oplaca sie kupic chociazby dlatego zeby wspomoc tworcow. Jest to pierwsza polska gra za ktora stoja naprawde duze pieniadze i ktora wzbudza na zachodzie dosc spore zainteresowanie. JEsli sie sprzeda to powstanie nastepna, itd.... a dobrych gier nigdy za wile.

A sama gra? Coz... z tego co czytalem kolesie maja dosc spojna wizje swita, bohatera i calej reszty. W dodatku wsystko jest zaakceptowane przz Sapkowskiego co moze swiadczyc o dobrym poziomie merytorycznym. Wprowadzono dosc ciekawy system "moralnych wyborow". FMV robi Baginski.
Specyficzny, niesztampowy swiat "brudnego fantasy" ktory tak bardzo podobal mi sie w powiesciach moze spowodowac ze ludzi na maxa znudzenie zabijaniem 15 smokow w NWN kupia te gre i beda sie dobrze bawic. Na trailerach klimat jest ok. Wizualia i dzwiek sa na poziomie.
Jedynym mankamentem na filmikach jest walka, ktora jest dziwna troche.
No ale wole "dziwna" walke niz zaklikiwanie 6 orkow naraz sztyletem w Gothicu a w Wiedzminie system walki wydaje sie przemyslany. Ma byc kilka zakonczen.

Jesli wierzyc temu wszystkiemu to moze byc naprawde kawal dobrego RPG, rzeklbym nawet ze troche takiego oldcholowego. :-)


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 20:10 
Cytuj  
System walki jest dziwny tylko na poczatku, bo czegos takiego w zadnej grze jeszcze nie bylo, ale bardzo szybko sie mozna przyzwyczaic i to opanowac.
A na zachodzie sie zachwycaja ze The Witcher to prawdziwe dark fantasy, nie jakies kolorowe cukierkowe rpg jakich teraz pelno :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 20:20 
Cytuj  
Wlasnie dlatego ta gra bedzie miala wziecie. W zalewie cukierkowych WoW'ow, Oblivionow, Gothicow i Neverwinterow jest naprawde powiewem swiezosci.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 20:52 
Cytuj  
No i za jedyne 90zl w podstawowej wersji dla polakow x]

BTW byla jeszcze jedna polska gra jakis FPS z zombiakami, z tego co pamietam na zachodzie sie dobrze sprzedawala:)


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 20:59 
Cytuj  
Painkiller, a studio ktore to robilo pracuje teraz z Epic Games przy konwersji Gears of War na PC.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 22:55 
Cytuj  
niezły preview Wiedźmina, napisany przez kogoś znajomego ;)


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 00:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wiedzmina oplaca sie kupic chociazby dlatego zeby wspomoc tworcow. Jest to pierwsza polska gra za ktora stoja naprawde duze pieniadze i ktora wzbudza na zachodzie dosc spore zainteresowanie. JEsli sie sprzeda to powstanie nastepna, itd.... a dobrych gier nigdy za wile.


eh... nie wiem kto ci takich herezji do lba nawciskal. CDP to jedyna polska firma ktora robi gry na caly swiat, tak?
FYI - CDP robi gry na rynek polski i kurwa czeski.
People Can Fly albo Reality Pump robi gry na caly swiat.

CDP sie dopiero rozkreca a sadzac po tym co widzialem z wiedzminie - daleko sie nie rozkreci.
Roznica miedzy CDP a np takim Reality Pump jest jedna, ale bardzo bardzo istotna - fundusze. CDP ma staly doplyw kasy jako dystrybutor gier, a Reality Pump ma tyle kasy ile sobie sama zarobi na poprzednich tytulach. Tylko dlatego CDP jest w ciut lepszej sytuacji.
Jesli chcesz wspierac tworcow polskich gier kup nowego Painkillera albo Gears of War na PC, tudziez Two Worlds ktore gdyby nie horrendalne wymagania sprzetowe i kiepskawy voice acting (plus - oczywiscie - lepszy marketing, ale to juz jest typowo nie-polskie) stawaloby na podium obok Obliviona.

a Wiedzmin? Jechanie na popularnosci serii Sapowskiego zeby wydac sredniawa gre.
imo.


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 7.09.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 00:45 
Cytuj  
lol kompletnie nie rozumiem podziału na polskie i zagraniczne,
biznes to biznes , sex to sex ... te firmy to nie zrzeszenie polskich rolników , a wiedzmin to nie polska zdrowa zywnosc ... ni uja nie widze kupienia tej gierki jako supportu dla polskich developerow ... wogole ten ciągły podział pl vs reszta swiata ... ehhhh męczące sie robi myślenie takimi kategoriam


_________________
Stomp.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 02:39 
Cytuj  
3 i 4 odpowiedz sie zgadzaja, zaznaczylem 4 :D. Nie zagram na pewno, wow za duzo czasu pochlania. Pozatym jest jeszcze RL.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 07:22 
Cytuj  
wiedzmina dobrze sie czytalo film srednio ogladalo a co z gra.. pewnie nawet nie sprobuje bo ostatnia gra jaka na single gralem to byl baldurs gate 2 bardzo dawno temu i jakos mi sie nie spieszy zeby do singlowek wracac

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 08:01 
Cytuj  
"Dzięki uprzejmości i gościnności CD Projektu ekipa Imperium Gier spędziła z betą Wiedźmaka prawie 8 godzin"

sorry redrum ale recenzje na wp sa jeszcze gorsze od tych na gamespot.
parokrotnie probowalem przeczytac jakiekolwiek ale mam wrazenie ze ten serwis skierowany jest do osob do 16 roku zycia. i w takim wieku wydaja sie byc "redaktorzy" i "recenzenci".

i przy calej mojej sympatii do vercina niestety za sama recenzje wystawiam 2.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 09:14 
Cytuj  
a mnie sie podobala bo z dawka humorku :)

"Gdyby od każdego przekleństwa miało gęstnieć powietrze, to w Wiedźminie oddychano by betonem."

:lol:

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 09:16 
Cytuj  
No Vercin recka fajna, ale jakas taka nie poukladana do konca ( sa bledy stylistyczne) i ogolnie pokrywa sie z tym co wiem o grze. Jezeli uda im sie usunac wiekszosc bugow, to bedzie to naprawde ciekawa pozycja single player, w ktora pewnie zagram ( a zadko w cokolwiek single gram ostatnio oprocz pokierka z kompem)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 11:11 
Cytuj  
Prawda jest taka, że jak ktoś lubi Sapkowskiego to na 99% "da szansę" tej grze - z czystego sentymentu do prozy AS's.
IMO CDP należy się medal za zaangażowanie sporych pieniędzy w tą produkcję bo równie dobrze mogliby jechać na samym temacie i wydać jakiegoś durnego ale taniego w produkcji "klikacza".
Anyway... cRPG jest jak na lekarstwo (jak dla mnie powinny wychodzić PRZYNAJMNIEJ 1-2 tytuły miesięcznie) więc każdy nowy tytuł ma u mnie spore fory. A jeśli CDP choć w połowie przyłożyło sie do robienia gry tak jak do marketingu to będzie z tego prawdziwy hit :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.