mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 01:49 
Cytuj  
Gdzies na forum byl post o takiej gierce na steam co to na statku sie morduje nawzajem, imho moze byc niezly fun na lanie, ciekawe by bylo ragdoll kung-fu tez.. pozatym polecam powyszukiwac rozne mody do fpsow, kiedys jak gralismy na lanie z kumplami to byl niezly fun, od jakichs gier z wampirami/slayerami, przez klimaty mafii po falloutowe czy nawet fantasy ;)


Jedi Knight 2 / Jedi Academy tez moze byc fajne na lanie, jak wypuscili jk2 to ostro se oczy zjebalem, sypialem po 2-3h reszte czasu gralem ;) i tak caly tydzien az mnie tak oczy zaczely bolec ze musialem zrobic przerwe ;P

NWN(2?) i Vampire the Masquarade: Redemption mialy chyba niezle toolsety do rolepleyowania ;P

No i jest wiele starszych crpg ktore sa warte uwagi, chocby arcanum.

Mozesz tez sciagnac emulatory automatow i pograc w fightery ;) czy beat em up ;)
Zreszta jest chyba kilka fajnych fighterow 2d na pc

hmm swoja droga, pamieta ktos fighting force ? :D


edit: co do strategii moge polecic civke, imperialism i... zawsze bylem ciekaw jak sie gra w constructora na lanie ;DD


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 08:27 
Cytuj  
5-6 osob ? D.O.T.A. imo ... ;) Kupic W3+FT i do boju. Opcjonalnie na lan to Starcraft np. ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 07:54 
Cytuj  
rockband se kupcie ?


z gier na gc to polecalbym donkey konga ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 09:57 
Cytuj  
ja ze znajomymi na lanie tradycyjnie zawsze gramy w C&C generals, MOHAA, i BF1942 (nie ma to jak wpakować się ekipą w samoloty i urządzić plugawym aliantom jesień średniowiecza)

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 10:01 
Cytuj  
FPS-y z kolegą /kolegami? SF:DH 2. Najlepsza gra Multi jaka istnieje.


_________________
...

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 10:10 
Cytuj  
Padła tutaj nazwa IWD2, a jak wygląda gra po sieci? Każdy 1 postacią gra?


_________________
Free your brain of your mind

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 10:35 
Cytuj  
moze kazdy grac jedna, moze jedna osobia miec 3 i druga 3, obojetne...


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 13:58 
Cytuj  
urwa .. co Wy tu za wykopaliska jakies robicie ..

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 15:12 
Cytuj  
vote : Qraczek


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 16:08 
Cytuj  
H3h3 :lol:


_________________
...

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 16:13 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
vote : Qraczek


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 16:28 
Cytuj  
Słońce powoli znikało za linią horyzontu, gdy userzy mmorpg.pl zebrali się na forum, by dyskutować o tym, w którą grę warto zagrać po lanie. Niestety, jak w każdym temacie znalazł się osobnik który nie potrafił wytrzymać i musiał napisać posta, nie mając jednak nic sensownego do powiedzenia. Tym razem był to Qraczek, który jednak w błyskawicznym tempie został publicznie zlinczowany. Lincz był tak długi i bolesny, że ofiara nie wytrzymała i wyzionęła ducha.

Qraczek był: ATTENTION WHORE.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 16:58 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Słońce powoli znikało za linią horyzontu, gdy userzy mmorpg.pl zebrali się na forum, by dyskutować o tym, w którą grę warto zagrać po lanie. Niestety, jak w każdym temacie znalazł się osobnik który nie potrafił wytrzymać i musiał napisać posta, nie mając jednak nic sensownego do powiedzenia. Tym razem był to Qraczek, który jednak w błyskawicznym tempie został publicznie zlinczowany. Lincz był tak długi i bolesny, że ofiara nie wytrzymała i wyzionęła ducha.

Qraczek był: ATTENTION WHORE.


Nastepnego łerłulfa hostuje razoth.


_________________
Free your brain of your mind

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 23:58 
Cytuj  
4fr0 napisał(a):
BF1942 (nie ma to jak wpakować się ekipą w samoloty i urządzić plugawym aliantom jesień średniowiecza)


Taaa w to, to sie nawet przyjemnie nie tylko na LANie gra ;). Ale jak juz to dupe kopie sie axisom!


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:02 
Cytuj  
Lordrigar napisał(a):
Taaa w to, to sie nawet przyjemnie nie tylko na LANie gra ;). Ale jak juz to dupe kopie sie axisom!


Tia, BF'y to już bardziej shotery sieciowe niż gra na 2-4 osoby :)
Ja też w BF'y dużo ciąłem ale BF: Bad Company mi jakoś skutecznie zjebało tą serie. Z jednej strony "technologicznie" nie ma lepszego shotera (model destrukcji terenu jest najlepszy jaki dotąd zrobiono) ale praktycznie nie da się pograć we 2 (nie ma opcji zamknięcia teamu dla innych graczy, spawnu na określonej osobie z teamu czy nawet oznaczenia na mapie kto jest kim). W efekcie w stare BFy nie gramy "bo stara technologia" a gra w BF:BC bardziej przypomina solową gre z voice chatem niż teamowy coop.
Jedyna nadzieja w nowym Bad Company 2 ale to dopiero we wrześniu ma wyjść.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:39 
Cytuj  
moze stare dobre Red Faction? w sumie przyjemna gra fpp


Posty: 32
Dołączył(a): 27.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 15:10 
Cytuj  
Jesli posiadacie Win XP to mozecie pograc w Knight&Merchant imo najlepszy rts w jaki gralem lub dungeon keeper 1 lub 2, w dk sam bym chetnie z kims pogral bo na viscie KM nie idzie a szkoda.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 16:13 
Cytuj  
K&M w multi? Jakoś tego nie widzę, ja największy fun w tej grze miałem patrząc na ekipę jedzącą w karczmie, a nie na podbojach :)

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2009, 01:51 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Lordrigar napisał(a):
Taaa w to, to sie nawet przyjemnie nie tylko na LANie gra ;). Ale jak juz to dupe kopie sie axisom!


Tia, BF'y to już bardziej shotery sieciowe niż gra na 2-4 osoby :)
Ja też w BF'y dużo ciąłem ale BF: Bad Company mi jakoś skutecznie zjebało tą serie. W efekcie w stare BFy nie gramy "bo stara technologia" a gra w BF:BC bardziej przypomina solową gre z voice chatem niż teamowy coop.


Hehe stara technologia powiadasz?:) A wiesz ile ja sie nameczylem i nazamawialem w empku, zeby dostac BF 1942 pierwsza czesc?;p To jest wlasnie klasyka jak dla mnie ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2009, 11:08 
Cytuj  
Lordrigar napisał(a):
Hehe stara technologia powiadasz?:) A wiesz ile ja sie nameczylem i nazamawialem w empku, zeby dostac BF 1942 pierwsza czesc?;p To jest wlasnie klasyka jak dla mnie ;)


"Stara technologia" tzn chodzi o sam silnik odpowiadający za fizykę w grze. Możliwość niszczenia otoczenia (np. rozwalenia domu w ktorym campuje przeciwnik) albo przynajmniej zastrzelenia faceta przez ścianę to IMO już teraz absolutne minimum. Jasne, że można grać w gierkę gdzie nie ma np. rykoszetów etc ale to raczej z sentymentu niż dlatego, że takie rozwiązanie jest lepsze od tych "nowoczesnych".

Inna sprawa, że w tych starszych gierkach lepiej się przykładali do "modułu dowodzenia" - nie mogli poszaleć z grafą bo wtedy nie było takich możliwości technicznych jak teraz więc koncentrowali się na innych rzeczach. Ale na dłuższa metę mnie męczy granie w gierkę, w której facet chowa się np. za oponą samochodową w którą władowałeś 2 magazynki z ckm, poprawiłeś granatnikiem a ona ciągle wygląda jak nowa i daje mu 100% osłonę - IMO to w dzisiejszych czasach już lekki fail.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.