mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 21:47 
Cytuj  
Ja tam mialem Toyote Corolle '97 jako pierwszy woz.
Przetrwal wszystko i do dzis na liscie popsutych czesci to:
-standardowa wymiana akumulatora x2
-sprzeglo po 240tys km
-sonda z tlumikiem po niefortunnej jezdzie w terenie

A tak poza awariami spowodowanymi uzytkowaniem, to nic z siebie samo sie nie popsulo. 90km/h na dwojce jezdzila majac 1.3 silnik, rozpedzala sie do 180km/h i palila malo.
Jak chce sie pobrykac to 1.6 spokojnie da kopa w tym modelu (ekhem, trzeba tylko odblokowac ogranicznik i wlozyc dobry filtr).

Teraz mam Fieste 2007 i jakos slaba jest w mocy :P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 21:57 
Cytuj  
Nie polecam Corolli jak jestes wysoki i lubisz miec sporo przestrzeni. Samochod w srodku nie jest maly, ale fotel odsuwa sie zdecydowanie za blisko. Ja mam 190 cm wzrostu i nie bylem w stanie odsunac fotela tak daleko zebym czul sie komfortowo podczas prowadzenia. Wprawdzie mlodzi kierowcy maja tendencje do przysuwania foteli zbyt blisko kierownicy, ale w koncu z tego wyrosniesz. Mi jest juz bardzo ciezko pojechac gdzies dalej samochodem gdzie nie moge miec prawie prostej nogi w kolanie jak naciskam sprzeglo.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 22:51 
Cytuj  
Dodam ze to bylo combi sorry :P
A wzrost mam 197, wiec chyba mylisz rocznik '98 (typowe, to ten z okraglymi swiatlami) z rocznikiem co podalem (prostokatne swiatla).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 23:04 
Cytuj  
No masz racje szczochu.
Mialem na mysli ten z okraglymi swiatlami, myslalem ze to zachacza o twoj '97.
No to wszystko co napisalem powyzej tyczy sie toyot z okraglymi swiatlami ;] Nowszej nie ujezdzalem.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 23:18 
Cytuj  
http://kooi02.tripod.com/tomi_t/COROLLA97.jpg

To cos w tym stylu. Ogolnie one chodza drogo jak na takiego staruszka.
A z ta z okraglymi swiatlami, to teges one byly produkowane tez pod koniec 97' wiec sie czesto myli wszystkim.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 23:25 
Cytuj  
jak toyota, to tylko MR2 :wink:

Obrazek

Nie pali mało, na początku nie jeździ się łatwo z powodu centralnie umieszczonego silnika, po zmianie z mniejszego silniczka dość trudno się przyzwyczaić, ale ma za to to czego żadne powyższe auto nie ma...
przyjemność z jazdy :wink:

(Polecam wersję MK2 Revision 5 GT T-Bar Limited, z silnikiem 2.0 Turbocharged 230HP (180kW) 0-100 w 5.2sec, a max prędkość koło 270km/h)

na pierwsze auto się niestety nie nadaje... wymagane jest jako takie doświadczenie w prowadzeniu. A co do części to są dość tanie i autko jest mało awaryjne (jak zresztą większość japońców)

Patrząc na to Porsche z pierwszej strony, to design powinien ci się spodobać


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 24.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 21:06 
Cytuj  
Wracając jeszcze do tego porshe to nie wiem jak u ciebie z kasą ale paliło to będzie zajebiscie dużo :D jak teraz 1,8 pali ok 9-10 to taki porsche nie wiem ile spali ;P? z 15? a w srodku to fajne :PP widze że skóra :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.