mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 09:12 
Cytuj  
Trzeba mieć pojebane we łbie żeby zbierać takie pierdoły.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 09:52 
Cytuj  
Trzeba miec pojebane we lbie zeby przejmowac sie takim kretynem jak ty.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 14:15 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Trzeba mieć pojebane we łbie żeby zbierać takie pierdoły.


trzeba mieć pojebane we łbie żeby grać 916h w Cabal Online


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 15:19 
Cytuj  
Faktem jest, że to hobby głupie. Jak 90% innych hobby polegających na zbieraniu czegoś. Bo prawdą jest, że te pieniądze można wydać o wiele lepiej. Jednak mam z tego fun.

Ładnie proszę, Mugrim - Idź na swoje pole i daj ludziom w tym topicu spokój ; )

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 21:08 
Cytuj  
Czyli lubisz topić kasę w kawałki plastiku, ewentualnie gównometalu (ZnAl)?

Ile masz lat?

Jak 10 albo mniej to ok zrozumiem w takim wieku dzieciaki wydają kasę na tego typu pierdoły lekką ręką.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 21:11 
Cytuj  
Ciekawe jak zareaguje dziewczyna ktora zaprosiliscie do pokoju gdy zobaczy na polce 50 figurek :)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 21:12 
Cytuj  
Mugrim, a ile Ty masz lat ze lubisz wydawac cudza kase? Mniej niz 10? Jesli tak to w porzadku, bo w tym wieku sie mysli o tym na co nasi rodzice powinni wydac kase, czyli na kieszonkowe dla nas. Jak wiecej, to zajmij sie swoim portfelem i nie decyduj za innych.

Samo hobby niesamowite, ja probowalem sie wciagnac, ale na malowanie jakos sie zebrac nie moglem i nie bylo z kim grac. To co niektorzy ludzie sa w stanie zrobic z figurkami i farba zapiera dech.

Polecam coolminiornot.com, a potem ustawienie ocen od 10 w doł.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 21:42 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Czyli lubisz topić kasę w kawałki plastiku, ewentualnie gównometalu (ZnAl)?

Ile masz lat?

Jak 10 albo mniej to ok zrozumiem w takim wieku dzieciaki wydają kasę na tego typu pierdoły lekką ręką.


Zawsze można być takim wyjebanym elo ziomem podprowadzającym starszej kasę z portfela na browar jak ty.


Widać nie rozumiesz podstawowej zasady 'zbierania' bądź 'kolekcjonowania', figurki z mangi i anime są dla przykładu produkowane w limitowanych ilościach, a po czasie ich wartość wzrasta i w niektórych przypadkach osiąga kosmiczne wręcz wartości. Dla wytłumaczenia komuś tak ograniczonemu jak tobie... to jest jak zbieranie monet, tylko że z tą różnicą że jeszcze za swojego życia będziesz mógł na tym zarobić. Ja w sumie mam tylko jeden 'model' ale już wiem że jego wartość wzrosła od momentu jak go kupiłem.

koci napisał(a):
Ciekawe jak zareaguje dziewczyna ktora zaprosiliscie do pokoju gdy zobaczy na polce 50 figurek :)


Na dzień dzisiejszy większość normalnych dziewczyn na takie rzeczy nie zwraca uwagi, wystawka na półce jak wystawka na półce.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 22:23 
Cytuj  
koci napisał(a):
Ciekawe jak zareaguje dziewczyna ktora zaprosiliscie do pokoju gdy zobaczy na polce 50 figurek :)


bzykniesz mnie jak pokonasz moja 5k pts armie Skavenow :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 00:03 
Cytuj  
Armia skavenów nie stoi na półce i służy a właściwie służyła do grania.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 00:36 
Cytuj  
Cytuj:
Czyli lubisz topić kasę w kawałki plastiku


Gówno cię dzieciaku obchodzi kto na co swoje pieniądze wydaje. Jak będę chciał to się będę 200 złotówkami w kiblu podcierał a tobie nic do tego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 01:35 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Czyli lubisz topić kasę w kawałki plastiku, ewentualnie gównometalu (ZnAl)?

Ile masz lat?

Jak 10 albo mniej to ok zrozumiem w takim wieku dzieciaki wydają kasę na tego typu pierdoły lekką ręką.


W tym momencie, widzę że nie trollujesz, lecz jesteś po prostu głupi.

Pytanie wydaje się retoryczne, jednak odpowiem. Lat niedługo będzie 19 ;) Więc jeszcze gówniarz. Tak jak ty. Przynajmniej mam taką nadzieje. Bo jeśli z tą mentalnością masz więcej jak 20 lat to po prostu...Rence.

Jak na razie mam tylko jedną figurkę, którą mogę sprzedać z dwukrotnym przebiciem (Zasługa szczęścia. Ale kupiłbym ją, nawet gdybym miał przepłacić) Następna do mnie jedzie. Kupiona za mniej więcej za cenę rynkową. (Trochę niżej) Powiększę kolekcja o kilka, kiedy znajdę parę groszy. Może kiedyś mi się znudzą...Wtedy zarobie. Albo odrobię część pieniędzy, które w to włożyłem. Tego nie wiem. Wiem jednak, że daję mi to obecnie dużą bezsensowną satysfakcję. Jak większość hobby.

Ty z kolei, możesz kontynuować swoje próby ośmieszania mnie. Może kiedyś zrozumiesz na czym polega kolekcjonerstwo...Trzeba tylko poczekać aż wyjmiesz mamusi rączkę z portfela, i kupisz własny. Może wtedy, przestaniesz tak rzygać siarką na ludzi którzy wydają kasę na "pierdoły" Proste. Jest moja, więc mogę. Nie podoba się? Gówno cię to obchodzi.

@koci
Moja ex zbierała noże. Moja ex ex (?) miała obsesje na punkcie książek kucharskich. Nawet, gdy nie lubiła przepisów w nich zawartych...Więc jak na razie, nie mam tego problemu.
Jeśli jednak, jakaś panna nie potrafiła by uszanować prostego hobby, i zareagowała tak jak Mugrim - Nie jest dla mnie. Nie musi tego rozumieć. Nie musi tego lubić. Po prostu, powinna uszanować moje dziwactwo...Jeśli nie jest w stanie...Drzwi wyjściowe. Tyle.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 10:26 
Cytuj  
Jak ktoś na tym zarabia to ok pochwalam masz moje błogosławieństwo.

I nie powiem bo na różne dziadostwo kusiło mnie wydawanie kasy:

np. ostatnio miałem zajawkę na AIRSOFT (bieganie z replikami broni po lesie i strzelanie plastikowymi kulkami):

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Airsoft

Bylem napalony na to przez jakiś tydzień myślałem zajebiste hobby ciul z tym że na początek lekką ręką min. 1000zł wydam ale ochłonąłem trochę zastanowiłem przemyślałem i zrezygnowałem.


Na BBC Lifestyle jest taki program nie pamiętam jak się nazywa ale pokazują ludzi którzy zapuścili mieszkanie jak chlew zbierając różne rzeczy takie już totalne pierdoły i psycholog z nimi pracuje żeby zgodzili się to puścić na aukcjach i jakoś wyszli na prostą.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.