mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 22:32 
Cytuj  
minie ze 20 lat gdy obecne gwiazdy przestana kopac pilke... ale niestety w zwiazku z tym ze nasza mlodzierz nie ma warunkow do trenowania dobrej polskiej pilki dalej bedziemy w dupie w jakiej jestesmy do tej pory :)


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 22:41 
Cytuj  
Lazac po wyborczej trafilem na calkiem sensowny komentarz Pola.
http://michalpol.blox.pl/2009/09/Trener ... u8230.html Juz myslalem ze polskie dzinnikarstwo sportowe podziela poglady Borka i wiesniaka Hajty podczas mistrzowstw europy 2008.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 23:21 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Quetzacotl napisał(a):
kurwa tylu trenerow na tym forum, ze o ja jebie : O


z przykrością dla ciebie stwierdzam że coraz więcej osób orientuje sie co nieco w polskiej piłce nożnej i ma pełne prawo stwierdzić że to wielkie głębokie gówno.
tak, skonczyli AWF, grali w kilku klubach i prowadzili kilka klubow, na pewno tu sie tacy znajda.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 23:50 
Cytuj  
Sorki ale zeby stwierdzic ze polska pilka nozna to gowno to wystarczy miec oczy i nie byc takim bucem jak ty. AWF niepotrzebny.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 00:09 
Cytuj  
polska pilka to gówno, ale ty nie masz pojecia dlaczego, bo gówno sie na tym nie znasz.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 02:06 
Cytuj  
ty za to masz...

to jest forum. Kazdy ma prawo do napisania swojej opinii obojetnie czy jest w tym specjalista czy laikiem.


_________________
oumn da lololegend

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 07:46 
Cytuj  
haha, to trzeba skonczyc AWF, aby sie znac na pilce? ja tam swoje zdanie o tepakach z AWFu mam - to sa po prostu studia dla fizoli (sry, ale sportowiec, czy to tenisista, czy to pilkarz, mlociarz, kajakarz, plywak itp. to dla mnie zwykly pracownik fizyczny), z paroma dodatkowymi kierunkami dla osob, ktore zawodowo beda zajmowaly sie ich opieka + jakies TIRy i inne kierunki, z ktorego np. u mnie na Uniwerku leja wszyscy wykladowcy - ocho, Pani chyba pomylila kierunki, to nie turystyka i rekreacja.

kiedys pilkarz gral w klubie, umowe mial podpisana z jakas kopalnia i ona mu placila - w zadne studia sie nie bawil... a dzis polska pilke prowadza takie typy i watpie, aby te studia na AWFie zmienily tutaj cos diametralnie ;)

rozwala mnie w naszym futbolu to,ze kluby maja sponsorow, a nie inwestorow (na zachodzie przeciez pilka nozna to sposob na robienie wielkiej kasy), a baza treningowa wyglada jak wyglada - kartofliska a nie obiekty treningowe z kilkunastoma boiskami, bierzniami, basenami, silowniami, odnowa biologiczna itp, czym dysponuje praktycznie kazdy powazniejszy klub na zachodzie.

no a oceny naszych ligowych (ekstraklasa - to brzmi dumnie!) meczy przez zagranicznych korespondentow czesto zawieraja w sobie: poziom 2-3 ligi niemieckiej - priceless.

ciezko z tym bagnem cokolwiek zrobic, bo w Polsce ogolnie jest zjebane systemowo pojecie nt przyszlosci - ludzie nie mysla o tym, aby pobudowac te boiska treningowe teraz itp, bo za ta kase mozna kupic paru pilkarzy, ktorzy jako taka ta druzyne utrzymaja w srodku tabeli, malo kogo obchodzi, co bedzie za klikanascie lat.
zreszta nie tylko fubol tutaj jest przykladem - z ostatnich dni, wg mnie najlepszy - mowi sie,ze 100k ludzi moze stracic prace w firmach kooperujacych ze stoczniami - :wtf: :wtf: :wtf: prezesi tamtych firm musieli byc pojebani, aby przez tyle lat powolnej agonii stoczni (w okresie najwiekszej koniunktory stocznie takze przynosily straty - to byl fajny news takze swego czasu) nie szukac energicznie nowych nabywcow swoich uslug/nie zmienic branzy.

taki jest niestety Polak, plany na przyszlosc? - jakos to bedzie...

(nie ma to jak troche pary z rana wypuscic,hehe)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 08:08 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
rozwala mnie w naszym futbolu to,ze kluby maja sponsorow, a nie inwestorow (na zachodzie przeciez pilka nozna to sposob na robienie wielkiej kasy),


Zaskoczyłeś mnie nieco... a kto z inwestorów zarobił wielką kasę na piłce?

On topic - ja mam wrażenie że to nasi gracze chcieli wypierdolić leo hehehe

Obejrzałem wczoraj 30 min poszedłem z psem na spacer - wróciłem było 3:0. Pogratulowałem sobie przezorności że cały browar wypiłem podczas meczy siatkarzy i koszykarzy ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 08:25 
Cytuj  
Zgodzę się z Quetzacotl, że w Polsce mamy 40 milionów trenerów piłkarskich, polityków, etc., którzy tak naprawdę gówno się znają. Do tej pory mało spotkałem osób, które wiedzą, co oznacza słowo reżim polityczny.

Ale są za to sprawy, które każdy może stwierdzić, bez specjalnej znajomości, jak takie że nasi politycy to idioci, a piłkarze to miernoty. Czy muszę być po AWF-ie by uznać, że zero drużyn w Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej oraz brak reprezentacji w największych rozgrywkach to dno dna?

Także część powodów można łatwo wymienić będąc laikiem. Skoro wszystko idzie źle, to błędne na pewno musi być zarządzanie na szczeblu najwyższym (PZPN), musi być kiepski system szkolenia piłkarzy (wytrzymałościowo,technicznie i psychicznie) oraz nasi trenerzy muszą być gorsi niż ich odpowiednicy za granicą. Jako, że biegam, jakiś rok temu trafiłem na ciekawą informację odnośnie piłki nożnej. W czasie meczu przeciętny zawodnik przebiega 10 km, najlepsi na świecie w granicach 12-15, a podobno Polacy koło 6-8 km. Coś w tym jest.

Odnośnie porażki ze Słowenią, no cóż, Leo nie był na boisku, także ciężko coś krytykować w taktyce, bo nie wiemy dlaczego taka miała być, a nie inna, ale na pewno jest kilka jego błędów, które się do tego przyczyniły:
- budowa złej atmosfery w drużynie - skoro trener lekceważy sobie swojego pracodawcę, to jak mogą się do niego odnosić piłkarze;
- ostatnimi czasy małe zainteresowanie polskimi piłkarzami - skoro piłkarze czują się niepotrzebni, to nie widzą sensu by dla trenera wypruwać flaki;
- ciągłe konflikty wokół reprezentacji - za które równą winę ponosi trener jak i PZPN.

Pewnie znalazłoby się jeszcze kilka takich pomyłek całkowicie niesportowych, które w ostateczności przyczyniły się do takiej a nie innej sytuacji w reprezentacji. Dlatego Leo powinien odejść.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 08:40 
Cytuj  
Pragne poruszyc problem od roche innej strony. Mianowicie przyszli zawodnicy.
Wracajac z pracy codziennie mijam szkolne boisko. Ogrodzone plotami, z siatkami i pomalowanymi bramkami. Obok boisko do kosza, bierznia i jakies kurwa chustawki do posiedzenia. I co ? I huj. NIKOGO kurwa tam nie ma.
Czasem na weekend tylko jakas banda sie cudem zbierze i pykaja. Dramat doslownie. Za gowniarza po szkole sie jadlo i szlo napierdalac w pile od dnia do nocy. Siatek i ogrodzen nie bylo, wiec co chwile ktos zapierdalal po pilke.
Nie wspominam juz o tym, ze idac na boisko modliles sie zeby bylo puste.

A teraz ? Dzieciaki gnija po domach, wpierdalaja batony z automatow, tyja, dostaja uczulen i huj wie co tam jeszcze. Kto ma potem grac ? Skad nastepca Leo ma kogokolwiek powolac ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 08:55 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
spalić do cna i zaorać i dopiero po tym zacząć budować polską piłkę nożną


Jebana korupcyjna fabryka? To trzeba zniszczyć i założyć coś nowego. /sign

A Leo niech się buja. Obejrzałem 90 sec wczorajszego meczu, w 32 minucie naliczyłem 6 piłkarzy naszej reprezentacji którzy stali w miejscu czekają na środku boiska na piłkę/kulkę w głowę/sraczkę ptaka. No thanks - i tak jest kurwa zawsze.

Wielkie nadzieje, przed każdym meczem to też jest piękna sprawa. Te wywody, komentarze po meczach, dzizus tylko mi się ciśnienie od tych pajaców robi... nie mówiąc o optymistycznych ankietach jaka to Polska piłka jest teraz ZAJEBISTA i mamy szanse wygrać nawet z włochami. JASNE.

Ziolo napisał(a):
Za gowniarza po szkole sie jadlo i szlo napierdalac w pile od dnia do nocy. Siatek i ogrodzen nie bylo, wiec co chwile ktos zapierdalal po pilke.


A to jest akurat prawda. Pamiętam sam jak biegałem po wojskowych obiektach w moim mieście co by murawa była... piękne czasy. Teraz to net, WoW, i jak piszesz wpierdalanie batonów. Za dużo komuny u nas było żeby teraz dzieciakom wyperswadować lepsze wartości życiowe. Oni wolą wpierdalać batony i grać w WoWa.


Ostatnio edytowano 10 wrz 2009, 09:01 przez Sobtainer, łącznie edytowano 4 razy
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 08:56 
Cytuj  
spalić do cna i zaorać i dopiero po tym zacząć budować polską piłkę nożną

Sobtainer /facepalm


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 08:59 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
spalić do cna i zaorać i dopiero po tym zacząć budować polską piłkę nożną

Sobtainer /facepalm


Ta, sorry ;P masz tutaj przykład, jak mnie ten temat wnerwia. Zapomniałem o początkowym zdaniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 09:52 
Cytuj  
Cytuj:
A Leo niech się buja.


Leo już się bujał z Feyenoordem, z Ajaxem, z Trinidadem i Tobago się też dobujał do MŚ06 gdzie zremisował ze Szwecją. Ba, nawet nas dobujał do ME08.

Ja specjalistą od piłki nie jestem, ale Leła najmniejsza chyba wina w tym jest (bo dlaczego rzucił jednego chłopka na atak wczoraj, to nie mam pojęcia).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 10:26 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Pragne poruszyc problem od roche innej strony. Mianowicie przyszli zawodnicy.
Wracajac z pracy codziennie mijam szkolne boisko. Ogrodzone plotami, z siatkami i pomalowanymi bramkami. Obok boisko do kosza, bierznia i jakies kurwa chustawki do posiedzenia. I co ? I huj. NIKOGO kurwa tam nie ma.
Czasem na weekend tylko jakas banda sie cudem zbierze i pykaja. Dramat doslownie. Za gowniarza po szkole sie jadlo i szlo napierdalac w pile od dnia do nocy. Siatek i ogrodzen nie bylo, wiec co chwile ktos zapierdalal po pilke.
Nie wspominam juz o tym, ze idac na boisko modliles sie zeby bylo puste.

A teraz ? Dzieciaki gnija po domach, wpierdalaja batony z automatow, tyja, dostaja uczulen i huj wie co tam jeszcze. Kto ma potem grac ? Skad nastepca Leo ma kogokolwiek powolac ?




no to moze u ciebie, ja jak od czasu do czasu ide popykac z kumplami to boisko zawsze jest full, pykamy z jakimis dzieciakami i czesto jest tak ze jak my oddychamy juz przez skore dzieciaki dopiero koncza rozgrzewke ;), kilku 12-15 latkow widac ma talent tak samo jak widac ze nie sa z najbogatszych rodzin i ze nie maja 5 w szkole wiec mozna sie domyslac jak skonczy - skonczy sie tak ze spija kilka brow spala kilka lolkow i jakos to bedzie



Cytuj:
haha, to trzeba skonczyc AWF, aby sie znac na pilce? ja tam swoje zdanie o tepakach z AWFu mam - to sa po prostu studia dla fizoli (sry, ale sportowiec, czy to tenisista, czy to pilkarz, mlociarz, kajakarz, plywak itp. to dla mnie zwykly pracownik fizyczny), z paroma dodatkowymi kierunkami dla osob, ktore zawodowo beda zajmowaly sie ich opieka + jakies TIRy i inne kierunki, z ktorego np. u mnie na Uniwerku leja wszyscy wykladowcy - ocho, Pani chyba pomylila kierunki, to nie turystyka i rekreacja.


haha widzisz to tak jak my na polibudzie lejemy z tych z uni hahaha
a tak pozatym zenujacy jest ten poziom twoich wykladowcow ktorzy tak schematycznie mysla :< tymbardziej obrazaja innych
znam poso osob z awf i musze poweidziec ze jak wszedzie trafiaja sie tam idioci jak i ludzie z glowa
a ty robisz z siebie typowego yntelektualiste, brak jakiegokolwiek szacunku dla innych, jak kiedys bedziesz po wypadku potrzebowal rehabilitacji to sobie szybko przypomnisz o tych 'tepakach' z awf'u i calowal ich po dupach ze cie poskladali i mozesz chodzic


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 wrz 2009, 11:02 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 10:45 
Cytuj  
No niestety az sie noz w kieszeni otwiera jak widac mlodych lebkow pi 10-13 lat, ktorzy juz maja jakies zaciecie, technike i nikt sie nimi nie zainteresuje, nie zaproponuje czegos innego niz browar i fajki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 11:04 
Cytuj  
leo trzeba szanowac jako ze wprowadzil nas do Euro , jako jedyny i po raz pierwszy w historii . Lato okazal sie bucem mowiac ze go wypieprza na zbity pysk na antenie telewizji , takie rozmowy sie przeprowadza w cztery oczy

to nasza taktyka , cos idzie chujowo to zmienic selekcjonera bo to jego wina a na boisku to kurwa biegaja same baletnice i nie mozna ich oczerniac

a fakt faktem to mlodego mamy chyba tylko bramkarza (Boruc) , i napastnika (Blaszczykowski) , reszta to przechodzone lesne dziadki

32-33 letni i wiecej napastnicy czy gracze w srodku pola - WTF?!

napastnik po 30 powinien isc grzecznie na emeryturke wedlug mnie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 12:01 
Cytuj  
Ja polska piłkę omijam szerokim łukiem, co mi na zdrowie wychodzi. Gdzieś dzisiaj przeczytałem ładne podsumowanie gry podopiecznych Leo: Oni kasę dostaną za grę w klubach i nareszcie skończył się dla nich przykry obowiązek gry dla Polski. Nic dodać nic ująć.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 13:17 
Cytuj  
Naprawde niechce nic mowic. Ale jak sie zmienia trenerow po kazdej wiekszej wtopie to, nie zadnych szans zeby cos poszło do przodu. Kazdy sie uczy na błędach. Jak sie mozna czegokolwiek nauczyć jak sie wylatuje na ryj ?
Inna sprawa, ze reprezentacje tez trzeba wymienieć.
A potem wymienić PZPN.
Przeciez ci tak zwani piłkarze są tacy sami od kilku lat i od kilku lat pokazuja ze jedyne co potraia to od czasu do czasu dobrze zagrać mecz w eleminacjach i jakiś towarzyski. Ich ambicja nie sięga dalej nie kwalifikacja do mistrzostw..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 13:34 
Cytuj  
no gdyby wywalano po kazdej wiekszej wtopie to leo od dawna nie bylby trenerem rep .. a dokladnie od mistrzostw europy. Zreszta on od dawna mial wyjebane na ta repre. Zamiast ogladac zawodnikow to sobie ogladal mecze feyenordu, na jakies spotkania nie przyjezdzal.. ogolnie smieszne to wszystko. Do tego pojebany pzpn..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.