mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 22:09 
Cytuj  
studniowka fajna rzecz byla, w sumie kazda okazja do picia jest fajna

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 23:31 
Cytuj  
to moze przyznaja sie Ci co maja studniowke uwieczniona na VHS bo inne wtedy raczkowaly :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 23:43 
Cytuj  
Ja mam na cd ;) I to w dodatku nie swoja.

Z pierwsza dziewczyna z ktora bylem ponad rok bylem na studniowce... na jej studniowce byla laska ktorej suty wypadly.

Druga studniowka z moja aktualna narzeczona... to tez byla laska ktorej suty wypadly... ale ja dzialam na te dziewczyny ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 23:50 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Na studniówkę to się chodzi rozdziewiczać ciasne 16stki, a nie na wódeczkę... Nachlać to się możesz byle gdzie.


uuu buhaju pochwal sie ile to ich nastukałeś na swojej studniówce ?

Żadnej - głupim był i piłem :D

Cytuj:
Stukać 16 ? marze ,jak to cycka nawet nie ma oO

Mają oj mają. Te co nie mają w wieku 16 to i później mieć nie będą.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:25 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
RufeN napisał(a):
samochodem bylem na swojej, dzis tego zaluje ;(

Ja też, ale w sumie nie zaluje. ;]


ja rozwozilem pochlanych kumpli ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:49 
Cytuj  
Teraz tak przegladalem zdjecia to nawet fajna dupa byla z tej mojej partnerki.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 01:33 
Cytuj  
nie ma czym się chwalić ale tak o tak pod koniec wyglądało :D

http://img693.imageshack.us/i/lol2v.jpg/

http://img46.imageshack.us/i/lolbc.jpg/

mega wódy było

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 11:20 
Cytuj  
co do 16stek, to ze cycka nie maja... widzialem 14stki, 15stki, 16stki, co ja i kumple obstawialismy, ze maja conajmniej 18 lat... skads sie musza brac galerianki nie? :p


_________________
.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 11:36 
Cytuj  
Studniówka zajebista rzecz :D

Najpierw zaczynamy od dramy:
1. Z kim iść?
2. Jak się tańczy?
3. Jak my tam mamy pić jak nauczyciele..? (i stąd pewnie niektórzy biorą auta - łączymy się w bólu)

Pierwszym punktem sam się zająłem, akurat miałem bardzo OK ekipę w LO i drugim zajęły się dziewczyny z klasy które zorganizowały parę wieczorków tanecznych na chatach, a trzeci się rozwiązał przez organizację - każda klasa miała swoją salę (klasę :P), którą urządzała przed studniówką i gdzie wychowawca pojawiał się raz. Tam też puszczaliśmy muzykę + główna zabawa na starej sali gimnastycznej.

Generalnie też jestem rebelem jeśli chodzi o taneczne imprezy i długo miałem opory czy w ogóle iść. Nie żałuję, wszystkim polecam - swoją studniówkę ze swoją ekipą z LO ma się raz :wink: . Podczas sprzątania sali okazało się że wódki nawet połowa nie poszła i mieliśmy równie dobre afterparty.

Highlander napisał(a):
co do 16stek, to ze cycka nie maja... widzialem 14stki, 15stki, 16stki, co ja i kumple obstawialismy, ze maja conajmniej 18 lat... skads sie musza brac galerianki nie? :p

+1, anyway jak można tak w ogóle uważać (że nie mają), chyba tylko po katolickiej szkole dla chłopców? Dość powiedzieć że kumpel wyrwał 16-tkę z rozmiarem E i całkiem zgrabną figurą ~~


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Ostatnio edytowano 12 gru 2009, 13:20 przez pooma, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 12:19 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
uuu buhaju pochwal sie ile to ich nastukałeś na swojej studniówce ?


A ty czarnuchu co robiłes na swojej studniówce pewnie juz nie pamietasz :P

A jezeli chodzi o moja studniowke to niestety chcialem isc ale po wszesniejszym apelu na sali gimanstycznej i naganie mialem bana na imprezy szkolne ;]

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 13:40 
Cytuj  
nas wycha nie odwiedziła ani razu przy stoliku :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 14:16 
Cytuj  
mojej laski kolezanka w wieku 14 lat miala cycki D. Pod tym wzgledem dziewczny znacznie szybciej dojrzewaja niz faceci. I ostatnio nawet czytalem, ze ich wiek dojrzewania caly czas sie obniza. Ze kurna juz 10 latka moze wygladac jak dojrzala kobieta wtf?! Pozniej po ulicach widac "chodzące paragrafy".


_________________
.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 15:11 
Cytuj  
jailbaity zasrane


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 15:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mojej laski kolezanka w wieku 14 lat miala cycki D. Pod tym wzgledem dziewczny znacznie szybciej dojrzewaja niz faceci. I ostatnio nawet czytalem, ze ich wiek dojrzewania caly czas sie obniza. Ze kurna juz 10 latka moze wygladac jak dojrzala kobieta wtf?! Pozniej po ulicach widac "chodzące paragrafy".


zebys wiedzial , kuzynka ma 12 letnia corke , jest na co popatrzec... az mi glupio bylo bo oczy same lecialy :wink:

tak wiec podpisuje sie ze dziewczynki co pokolenie to wygladaja mlodziej , i drugorzedne cechy plciowe szybciej staja sie dostrzegalne :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 15:31 
Cytuj  
to sie nazywa pedofilia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 15:32 
Cytuj  
nie, to aldatha.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 15:37 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zebys wiedzial , kuzynka ma 12 letnia corke , jest na co popatrzec... az mi glupio bylo bo oczy same lecialy :wink:


Ta, moj 7 letni bratanek tez jest całkiem crazy. Nie raz lewe oko uciekalo mi na niego :\


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 16:03 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Aldatha napisał(a):
zebys wiedzial , kuzynka ma 12 letnia corke , jest na co popatrzec... az mi glupio bylo bo oczy same lecialy :wink:


Ta, moj 7 letni bratanek tez jest całkiem crazy. Nie raz lewe oko uciekalo mi na niego :\


shit happens.

Ale Alda ma racje. Tez mam mloda kuzynke (13 lat) i juz ma wieksze niz niejedna dziewczyna z LO


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 16:44 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
to sie nazywa pedofilia


jak juz rzucasz oskarzenia tego typu pod moim adresem , to mam nadzieje ze masz zelazne dowody na to ze odbylem stosunek seksualny z tym dzieckiem , a jesli nie to radze przeczytac sobie definicje pedofila i dopiero pozniej podpinac to pod moja osobe , jesli uwazasz ze do mnie pasuje

zeby bylo jasne : to jest dziecko , ma urode starszej nastolatki co nie zmienia faktu ze to wciaz jest dziecko , ostroznie z osadami Morgul , zwlaszcza ludzi o ktorych masz sladowe pojecie

Asmax , z duza doza prawdopodobienstwa pewnie zareagowalbys podobnie do mnie :wink: .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 180
Dołączył(a): 24.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 16:57 
Cytuj  
noo znajomy znajomego miał akcje że brał się tam za jakąś, ale kiedyś zdenerwowany wpada i krzyczy "o to kurwa, ma 11 lat, a mówiła że 13!" :roll:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.