mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 19:58 
Cytuj  
Wracasz do nc postnij pozniej jakis topic jak ci idze tak z ciekawosci:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 20:22 
Cytuj  
A wracam, bo styczen/luty ma w koncu wyjsc BDoY :grin:


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 20:41 
Cytuj  
ciągle płaczesz?

Tak. Nie spie i lamentuje po nocach, bo do tej pory nie moge pogodzic sie z faktem, ze nie jest mi juz dane postowac na mmogspot.com. Cale to wydarzenie wywarlo ogromny wplyw na moim zyciu i mysle, ze gdyby nie codzienna dawka Prozacu i regularne spotkania grupowe u psychoterapeuty, to juz dawno bym ze soba skonczyl. Ale jak mowi McLAREN, 16 grudnia czeka nas jakas niespodzianka! Czekam na ten dzien z utesknieniem i gleboka nadzieja, iz 8 dni przed wigilia Bozego Narodzenia stanie sie cud i Daniel zdejmie bana.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 20:54 
Cytuj  
Rotfl :|

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 21:09 
Cytuj  
hehhe :smile: to bylo niezle Kon :smile:
... a 16 juz jutro :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 21:15 
Cytuj  
... a "jutro to dzis, tyle ze jutro" :wink:

Seksmisja jak w morde strzelil.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 21:58 
Cytuj  
MacLaren, ciesze sie, ze Cie dobry humor nie opuszcza, mi by jednak nie bylo do smiechu jakby mi jakis 16-latek tak autorytet i wiarygodnosc podkopal.
Ladnie zes zalizal otworek Elementowi, gratuluje, do tego trzeba miec napewno wiele wprawy^^ Pozdrawiam bylych nauczycieli pana Larena,bo na garbate aniolki, z mistrzem rozmawiam !!!
Dla mnie to byl jeden wielki ubaw i postaram sie dalej kontynuowac ta zabawe w polewanie z wwc.pl <-- :grin:
A wiec nie spodziewaj sie panie infantylny, ze wygrales ta wojne bo ja nie postawilem jeszcze kropki nad "i"
<diablek lub jakis inny straszny motyw^^>


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 22:08 
Cytuj  
Na pamiatke ;]
http://ashenvale.info/gfx/pics_news/rarytas_2.jpg

"Osobiscie sie przyznam, ze czytalem to juz kilkanascie razy i ciagle mi malo !"
LOL


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 22:32 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-15 21:09, McLAREN napisał:
hehhe :smile: to bylo niezle Kon :smile:
... a 16 juz jutro :smile:


Lick more? :~~

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 02:45 
Cytuj  
Mops dziecko drogie :smile: zejdz na ziemie sam sie udupiles - i teraz jeszcze placzesz, jak to bylo to powiedzienie z mmorpg? "Cry more?" heh...
Twoj dowcip ani mnie ziebi ani grzeje, splywa to po mnie jak po kaczce wiec sie nie wysilaj - a opinie psujesz tylko sobie a nie mi jezeli tego jeszcze nie rozumiesz to za kilka lat moze... [ja doskonale psuje swoja opinie sam :wink: bez Twojej pomocy]
Jedziesz po kazdym kto da ci kuksanca na rozluznienie, teraz jeszcze po Elementalu ehh... serio pomysl 10 razy zanim cos palniesz.
Czy Twoi rodzice wiedza jak marnotrawisz ich pieniadze siedzac w necie i popisujac sie swoja glupota? Czy moze do nich zadzwonic i ich uswiadomic? :wink:
A serio chlopaku to wez sie za cos konstruktywnego lepiej, bo nerwica w tak mlodym wieku na dobre Ci nie wyjdzie.

Asmax a Tobie radze ODP sie ode mnie bo nie wiem o co ci chodzi - czy ta rozmowa dotyczy w jakims stopniu ciebie ze sie tak udzielasz w dodatku nic madrego nie piszac czy tak tylko lubisz sobie poszczekac na kogos bo jestes schowany za komputerem? jak napisalem niedawno na forum battlenet.pl - ma ktos mi ochote nawsadzac prosze bardzo spotkamy sie w RL i prosze mi wtedy nawsadzac - honorowo a nie tak... - tak to kazdy ciec potrafi. Bo juz zaczyna mnie to zloscic powoli, zawsze sie trafi jakis "mozg" bez honoru i sie uczepi niewiadomo po co i na co bo go nie widac zza tego komutera.
Ehh...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-12-16 02:51 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 03:33 
Cytuj  
omg mops, zrozum ze to co zrobiles zalosne ;/

chociaz cos mi to przypomina...

http://emusearch.net/lolfiles/projects/abuse/

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 05:45 
Cytuj  
Obrazek

Drugi news od gory... roofles.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 09:30 
Cytuj  
wszystkie te newsy lolowe, ale fakt 2gi najglupszy ;p

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 10:38 
Cytuj  
heh, musze byc sprawiedliwy - potraktowali chlopaka paskudnie... z drugiej strony moze sam sie prosil nie znam calej sprawy :/
Ale ten emulator budki fakt faktem tak mnie rozbawil ze nie moglem przestac sie smiac :grin:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 11:16 
Cytuj  
znalem go, byl ok ale dosyc upierdliwy, kradl newsy, ciagle o cos pytal itp..

z drugiej strony to tylko wymowka bo oni tak w chuja robia kogo popadnie, nawet miedzysoba ;p

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-12-16 11:17 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 11:23 
Cytuj  
LOL bo moze to taka nowa "narodowa tradycja" :smile:
jak widac czlowiek nie moze ufac nikomu :wink:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 11:35 
Cytuj  
ma ktos mi ochote nawsadzac prosze bardzo spotkamy sie w RL i prosze mi wtedy nawsadzac - honorowo a nie tak... - tak to kazdy ciec potrafi.
laren taki z ciebie kozak?
bo tak wszystkich in rl zapraszasz.
no offens tylko sie tak z ciekawosci pytam.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 12:39 
Cytuj  
Cytuj:
(..) czy tak tylko lubisz sobie poszczekac na kogos bo jestes schowany za komputerem?


Tak, mam Metr piecdziesiat, chodze do liceum, jestem lysy, mam dluga brode i pryszcze, koledzy zawsze opisuja mnie ciekawymi epitetami i tylko czekam na okazje, zeby sobie w intenrecie, poflamowac jakiegos zadbanego mlodzienca. Daje mi to sil na reszte dnia.

Cytuj:
Tak napisalem niedawno na forum battlenet.pl - ma ktos mi ochote nawsadzac prosze bardzo spotkamy sie w RL i prosze mi wtedy nawsadzac - honorowo a nie tak... - tak to kazdy ciec potrafi.


Wiesz, teraz jestesmy w takiej sieci globalnej, zwanej internetem. Jezeli nie potrafisz odroznic tych dwoch rzeczy, to naprawde, zycze powodzenia w dalszym (:|) internetowym zyciu. Nie mam ochoty Cie poznac IRL, ale z mila checia bym zobaczyl, jaki to Ty rzeski chlop jestes, bo narazie to ani zaproszenia nie widze, tylko gadasz w tym Twoim internecie, ze fajny chlop jestes.

Duzo osob na takim mysleniu 'ciekawie' skonczylo. Znam pewna osobe, ktora za 'takeover' kanalu na ircu zostala wywieziona w las, polamano jej zebra i wybito szyby w domu (hi Next)

Cytuj:
Bo juz zaczyna mnie to zloscic powoli, zawsze sie trafi jakis "mozg" bez honoru i sie uczepi niewiadomo po co i na co bo go nie widac zza tego komutera.
Ehh...


Tak, sadzisz 'honor' po wypowiedziach z internetu. I robie to oczywiscie dlatego, ze mnie nie widac, ze nie wiesz kim ja IRL jestem i na pewno nie mam zamiaru z Toba pokonwersowac o moim prywatnym zyciu co robie z co ciekawszymi e-kolegami :eek:. lol :|

Powiem Ci tak, troszke mniej subtelnie niz probowalem Ci zakomunikowac wczesniej...

To wlasnie Ty masz pewien problem, zaburzen RL - Internet... Jestes stary kon a nadal bawi Cie to jak dziecko.

EOT K THX.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 12:41 
Cytuj  
Aenima :smile: nie ma znaczenia czy jestem kozak czy nie ale mam swoj honor. Jak ktos jest taki wlasnie "KOZAK" aby komus wsadzac via internet to niech ma na tyle odwagi aby to zrobic prosto w oczy.
Problem w tym ze najczesciej i najglosniej szczekaja mlode gnojki bo im sie wydaje ze sa bezkarni i tak jest fajnie a moze ktos zacznie im jezcze klaskac to juz w ogole pelna duma a dla mnie przejaw skrajnej glupoty - bo jak sie nie ma czym wykazac, braknie argumentow czy zasob slownictwa konczy sie kurwa i chuj, wtedy pozostaje tylko zbluzgac kogos i jest super.

A kozak nie jestem i jezeli masz na mysli przemoc to ja jej unikam i nie toleruje bo to rozwiazywania konfliktow od lat uzywam glowy a nie reki co mnie calkowicie odroznia od lysego dresa.

Pozdrawiam

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 12:57 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-16 12:39, Asmax napisał:
Duzo osob na takim mysleniu 'ciekawie' skonczylo. Znam pewna osobe, ktora za 'takeover' kanalu na ircu zostala wywieziona w las, polamano jej zebra i wybito szyby w domu (hi Next)


To pojechales stary...
"wywieziona w las, polamano zebra i te szyby" - stary jestes chory i powinines sie leczyc.
Kompletnie nie rozumiem co tym chciales argumentowac bo chyba jedynie swoje buractwo, sorry ale jak czytam takie teksty to mnie szlak trafia, jedziesz mi tu z jakimis bandziorami, moze za chwile mi opowiesz jak twoi kumple zgwalcili 10 letnia dziewczynke bo na blogu im nawsadzala?? Wez sie lecz psychopato.
Teraz to dales do pieca.

Cytuj:
Powiem Ci tak, troszke mniej subtelnie niz probowalem Ci zakomunikowac wczesniej...
To wlasnie Ty masz pewien problem, zaburzen RL - Internet... Jestes stary kon a nadal bawi Cie to jak dziecko.


Tak bawi mnie setnie czytanie takich glupot jak twoje - tylko wlasnie mnie to bawi, dla mnie takie fora to rozrywka i zabawa.
A ty chcesz mnie tu pouczac jak nauczyciel niesfornego dzieciaka?
Wytlumacz mi o ile potrafisz sklecic zdania bez unoszenia sie, filozofowania na niskim poziomie i podawania przykladow z zycia bandytow - co co ci kurwa chodzi? czy cokolwiek w tym temacie tyczy sie ciebie, ktos zmusza cie do zagladania tutaj? Czy ja mam w ogole ochote z Toba gadac? Wez idz straszyc kury przed domem bo wtraciles sie w jakis temat ze swoimi niezrozumialymi uwagami a kiedy ci grzecznie zwracam uwage abys sobie odpuscil lub wyslal mi swoje "ale" do mnie na prv, jedziesz mi z jakimis bandziorami i innymi bzdurami.

poza tym, zawsze konczysz (prawie zawsze)
Cytuj:
EOT K THX.


Wiec albo niec ktos ci rozszyfruje ten skrot albo sie zastosuj sam do swojego zakonczenia postu.

Nara


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.