mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 12:59 
Cytuj  
Cytuj:
Jesli wiec ktos kategorycznie pisze ze NIGDY to mysle ze mozna sobie pozwolic na zart.

Piszac "zycie" niedookreslilem czy "w calym" czy "w doroslym" moj blad.
Niemniej jednak porowanie mnie do zwierzecia nie miesci sie w mojej ocenie w kategorii zartu.Przynajmniej nie w TYM konkretym przypadku.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 13:29 
Cytuj  
podobno jest jakas religia/sekta nie wiem co uznaja sex za najlepsza rzecz na swiecie... duzo tam nifomanek jest i w ogole. slyszal ktos : P ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 14:29 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Niemniej jednak porowanie mnie do zwierzecia nie miesci sie w mojej ocenie w kategorii zartu.Przynajmniej nie w TYM konkretym przypadku.


Zart byl z Twojego bledu a nie generalnie z takiej postawy - moze dlatego tak zabolalo :)
Dla mnie jesli ktos nie zastanawia sie nad soba, tym kim jest, skad pochodzi i dokad dazy (generalnie - nic go to nie obchodzi i nie mysli o tym) jest zwierzeciem - przynajmniej od strony emocjonalnej. Bo oznacza ze jedyne co go interesuje to zarcie, spanie i pieprzenie (z gory przepraszam Scorpa jesli przeczyta to i poczuje sie urazony :D )
Chyba ze mowimy o postawie agnostyka ale to roznica.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 14:46 
Cytuj  
Sorry, ale wysuwasz zbyt daleko idace wnioski!
To ze nie zastanawiam sie nad tym skad wziela sie LUDZKOSC [ja jestem na tym swiecie w wyniku stosunku seksualnego jaki odbyli moi rodzice 23 lata temu] nie oznacza to iz nie zastanawiam sie JAKIM jestem czlowiekm [bo nie ulega zadnym watpliwosciom ze jestem czlowiekem] ani tym bardziej co chce w zyciu robic a wiec i dokad zmierzam [a zmierzam do nieuchronnej smierci].

Mowienie ze "On nie mysli o niczym, bo nie mysli o tym skad sie wziela ludzkosc" jest chyba lekko skrzywione, nie uwazasz?

Nie trudze sie nad problemem powstania swiata bo wystarczy mi fakt iz moge po nim chodzic i cieszyc sie kazdym nowym dniem.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 14:54 
Cytuj  
Jestem Bogiem...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 15:47 
Cytuj  
:wtf: Co za debil to pisal. Nie chodzi mi o religie bo jest to kazdego prywatna sprawa (sam jestem przeciwko kosciolowi)... Jakis domorosly filozof ktory skonczyl na budowie?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 16:46 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
:wtf: Co za debil to pisal. Nie chodzi mi o religie bo jest to kazdego prywatna sprawa (sam jestem przeciwko kosciolowi)... Jakis domorosly filozof ktory skonczyl na budowie?


No co ty ci to nas reprezentuja w sejmie, a filozof kopie rowy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 17:08 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
podobno jest jakas religia/sekta nie wiem co uznaja sex za najlepsza rzecz na swiecie... duzo tam nifomanek jest i w ogole. slyszal ktos : P ?


jest ale panienki "obsługują" tam tylko "Guru" :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.