mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Jakiej przegladarki uzywasz?
/me smart Opera user :) 10%  10%  [ 12 ]
/me smart Opera user :) 10%  10%  [ 12 ]
Mozilla 13%  13%  [ 16 ]
Mozilla 13%  13%  [ 16 ]
Netscape 5%  5%  [ 6 ]
Netscape 5%  5%  [ 6 ]
/me **** IE user :( 15%  15%  [ 18 ]
/me **** IE user :( 15%  15%  [ 18 ]
Other~ 8%  8%  [ 10 ]
Other~ 8%  8%  [ 10 ]
Liczba głosów : 124
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 13:35 
Cytuj  
Nie po prostu IE w tym wypadku jest chyba najbardziej bezproblemową przeglądarką (i chyba jedyną która poprawnie interpretuje scrypty VB, od początku do końca).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 13:36 
Cytuj  
Odnosisz zle wrazenie. Zaznaczylem juz, ze jedynie nie lubie wynalazkow, a takze niepotrzebnych dodatkowych aplikacji. Jesli mam w systemie calkiem sprawnie mi dzialajaca przegladarke, to na grzyba mi smiecic system jakas inna? Lubie miec porzadek w systemie, bez zadnych nadplanowych i niepotrzebych plikow. Moze to dlatego Windows u mnie dziala latami bez reinstalacji (lacznie z upgradami do nowych wersji)?

X.

PS. Przez ostatnie 7 lat tylko raz reinstalowalem system, przy przejsciu z WinME na XP. Poprzednio windows mi dzialal od 95, poprzez 98 beta, az do ME, za kazdym razem byl tylko upgrade. A zainstalowalem pod koniec 97 roku. Przez ten czas Windows przezyl 3 kompletne wymiany sprzetu lacznie z dyskami. I co, da sie? Da. Trzeba tylko umiec ;)

PS2. A co do fana microsoftu. Coz, system mi dziala prawidlowo, nic zlego sie nie dzieje, dlaczego mam go nie lubic? Dla zasady, bo to teraz "trendi"? Bez jaj...
Pozatym ja zarabiam na znajomosci windowsow ;)


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 14:04 
Cytuj  
ja nie twierdze ze windows jest do pupy tylko ie :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 14:33 
Cytuj  
ja tam jestem za leniwy na instalowanie jakiegoś nowego tworu w stylu opera czy firefox. Zresztą liczę na to, że wkrótce 90% zainstalowanych przeglądarek to będzie np. genialna opera lub zajebiaszczy firefox i hakerzy zaczną na nie pisać robaczki i inne tałatajstwo... A ja będę bezpieczny uzywając produktu niszowego jakim stanie sie IE 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 14:46 
Cytuj  
Od czasu SP2 IE jest bezpieczny. Trzeba tylko wiedziec na co sie klika. Bo zainstalowanie "lewego" plugina z wlasnej niewiedzy jest mozliwe takze w innych przegladarkach.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 20:32 
Cytuj  
Firefox

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 21:20 
Cytuj  
Kiedyś IE, potem Opera a od wyjścia SP2 znowu IE.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 21:30 
Cytuj  
Jesli sie nie wie na co klika X. to kazda przegladarka nie jest bezpieczna.
Ja uzywam Opery bo mam zakladki, ktore mi jej nie zwiesza... a w Mozilli/FF to sie zdarzalo... czesto. Wiem bo uzywam w pracy i 100 otwartych zakladek to norma.
Sam od wiekow uzywalem IE i windy nigdy nie reinstalowalem ;) Ale Opera to po prostu wygoda.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 22:25 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
[...]
I co, da sie? Da. Trzeba tylko umiec ;)
[...]

Ano da sie, tylko to tak jak z zyciem w celibacie. Da sie? Da. Ale po co? Jesli jestes komputerowym "asceta" to wcale sie nie dziwie, ze tak dlugo masz Windowsa. Zreszta... starsi ludzie tak maja... :wink:

Cytuj:
(...) W sieci ukazał się już exploit na lukę. Obecnie nie działa na Windows XP SP2. Według zalecenia Secunii, system ten nie jest podatny na atak. Jednakże AusCERT donosi, że bardziej wyrafinowany exploit może sprawić, że platforma XP SP2 również będzie podatna na atak. Wskazuje także na możliwość wkorzystania luki za pomocą Microsoft Outlook.
zrodlo: hacking.pl


Aha, uzywam Firefoksa od wczesnej bety... No i Firefox to tez wygoda, jakby ktos nie wiedzial :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 22:37 
Cytuj  
dobrze gadasz truely , me proud Opera user i jak otwieram IE dostaje nerwowej wysypki , biegunki i mam suchosc w przelyku :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 22:41 
Cytuj  
MyIE2 , a od teraz Firefox


_________________
you are already dead

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 22:56 
Cytuj  
Jedynym felerem Firefoksa jest mala ilosc dobrych skorek. Mysle, ze stac ich na wiecej; mam nadzieje, ze sie cosik ruszy po oficjalnej premierze 1.0. Dobrze chociaz, ze domyslna skore dopracowali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 23:05 
Cytuj  
truetly napisał(a):
Jesli jestes komputerowym "asceta" to wcale sie nie dziwie, ze tak dlugo masz Windowsa

Komputerowym asceta? A skad ci to przyszlo do glowy? :o
Jak pisalem, ja na swojej wiedzy zarabiam dosc dobra kase, co nie znaczy, ze nie eksperymentuje. Tyle, ze ja doskonale wiem co robic, zeby nie rozpizdzic systemu :)

X.
PS. LOL, komputerowy "asceta" majacy pod opieka pol tysiaca stacji roboczych i 30 serwerow. LOLOLOL :lol:


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 00:16 
Cytuj  
Czy admini zawsze lubia sie chwalic ile to oni maja komputerow pod soba?
Nie musisz sie nabijac z tego, ze nie wiem czym sie zajmujesz. Zreszta umyslnie zaczalem zdanie od magicznego slowa "jesli".

Tak czy owak nawet bycie administratorem miliona komputerow nie ma jakiegos superspecjalnego zwiazku z testowaniem "jak leci" programow. Powiedziales, ze nie lubisz wynalazkow i niepotrzebnych aplikacji, po czyms takim latwo jest uznac, ze masz opory przed testowaniem. Wedlug mnie to oczywiste zalozenie i nie wiem z czego sie smiejesz. Cale szczescie teraz wiem, ze sie mylilem. Przepraszam, ze cie posadzalem o "ascetyzm" komputerowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 08:55 
Cytuj  
Nie lubie na swoim primary systemie. Od zabawy i eksperymentow mam chocby vmware albo drugi dysk. Wiesz, nie kazdy robi wszystko na systemie, ktory sluzy mu do codziennej pracy i zabawy i ma byc niezawodny :)

X.

PS. I owszem, zdaza mi sie zainstalowac cos na primary systemie a potem to wywalic. Bez sladu :)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:26 
Cytuj  
nigdy nie bede informatykiem :/


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:43 
Cytuj  
ja jestem komputerowym ascetą w takim razie. Tak nie lubię wynalazków z prozaicznej przyczyny - nie cierpię robić reinstalki kompa.
IE mi służy do przeglądania ston WWW - rolę swoją spełnia znakomicie, wodotryski pozostawiam do obadania innym :P Jeszcze nie trafiłem na stronę www z którą moja przeglądarka miałaby kłopoty - więc.... po cholerę mam ją zmieniać?
bo ma dziury? każda ma dziury, a że pod IE się pisze robactwo bo jest najpopularniejsza... tak jak napisałem wyżej mam nadzieję, że z powodu popularności konkurencji robactwo zacznie powstawać na inne przeglądarki.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 15:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tak jak napisałem wyżej mam nadzieję, że z powodu popularności konkurencji robactwo zacznie powstawać na inne przeglądarki.


No to fajnie masz... wsplczuje :(

EDIT: poza tym pomysl troche czemu wlasnie wykorzysuje sie IE jak leak w Windows.... no pomysl :( I na pewno nie dlatego, ze jest popularne...


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 19:39 
Cytuj  
i znowu sie skończyło na dyskusji kto ma więkrzego i ładniejszego penisa
, zaraz się jeden z drugim zacznie przekrzykiwać kto lepiej zarabia i ma fajniejszą pracę :har: .

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 19:55 
Cytuj  
Ja sie z nikim nie kloce. Sam uzywalem IE od X lat.
Opery uzywam niecaly rok.
Po prostu smieszy mnie tekst typu, ze ktos ma nadzieje o naprzykrzaniu sie userom innego softu ;)
I ze mysli: "Wszyscy sie uwzieli na ataki przez IE bo jest popularna"
G. prawda.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.