mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 10:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
skoncz juz pierdolic.
nie chodzi O KASE. to raz. dwa nie porownuj oferty wczasowej w uk do tej, ktora jest w polsce.

wez sie ogarnij i niech dotrze do twojego durnego lba, ze czasami wybiera sie to co jest dostepne i mozliwe do zrealizowania.
myslalem, ze jak masz dziecko to jestes w stanie to skumac, ale widocznie zidiociales juz do reszty.

to temat o tym gdzie na wakacje, dzieki deshowi znalazlem dobra miejscowke na wyjazd z dzieciakami i jestem zadowolony.
a ciebie nie chce mi sie juz nawet czytac.


qft

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 10:48 
Cytuj  
niestety blednie zakladalem, ze myslisz marek.
natomiast z pewnoscia na forum nie bede ci opisywal co, dlaczego, po co, skad i jak.
zapytalem o kwatery nad polskim morzem, otrzymalem odpowiedz i jestem zadowolony.
ale ty jak zwykle musiales wyjebac ze swoimi madrosciami z dupy, nie wnoszac zupelnie nic do tematu.

jak nie rozumiesz to nic ci na to nie poradze, ale dosc czesto na przeszkodzie staja np. wymagania formalne jak i zwykly brak czasu.
teraz poskladaj to sobie jak chcesz i zakonczmy juz ta bezcelowa rozmowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 11:39 
Cytuj  
Tak Marek - idź szukać lekarza dla dzieciaka w kraju gdzie operują jakimś "dzikim" językiem. Dostanie lepszej sraczki i okaże się, że musisz kupować bilety "na teraz" po 2k sztuka, aby wrócić.
Po drugie - polskie morze nie jest takie złe. W porównaniu do tych kamienistych na południu to pełen wypas. Do tego biorąc pod uwagę ceny (tak tak - jest u nas jednak taniej) i zagęszczenie ludzi to nawet jest wypasik. Tyle, że na otwartym morzu - zatoka to ściek i tam brzydzę się do wody wchodzić. Pełno brunatnic i innego syfu zawsze.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 12:28 
Cytuj  
Polskie plaze sa jednymi z ladniejszych np. ladniejsze od slynnych plaz w Patong. Woda zimna, ale da sie do tego przyzwyczaic, ja tam nawet to lubie. W cieplych krajach woda jest ciepla, powietrze jest gorace i czesto jedyne schronienie to klimatyzowany pokoj.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 14:00 
Cytuj  
mendol - to mogłeś napisać, że dziecko nie ma paszportu i dlatego wybierasz przepłacanie za polską chujnię z patatajnią. Ale wolałeś się oburzyć bo zaproponowałem coś innego. Na mrynara jeszcze wjedź bo cały czas z jakąś Azją wyskakuje.
tczewiak - po pierwsze jest takie coś jak insurance. Jedziesz z rodziną - weź ubezpieczenie. Jadąc na Kanary w tym roku dopłaciłem jakieś 60GBP.
Zresztą na popularne sraczki i tak nie ma żadnego lekarstwa.
Po drugie nie jest najtaniej - bo w Polsce ceny są zbójeckie nawet nie biorąc pod uwagę różnic w płacach. Kilka przykładów Ci podałem. Resztę możesz wygooglać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 14:13 
Cytuj  
ale czemu mam ci cokolwiek pisac? chce jechac nad polskie morze i chuj ci do tego, wez to zrozum w koncu.
paszport to nie problem bo w miesiac robia.
bylem w zeszlym roku w stegnie i bardzo sie nam podobalo - dzieciom rowniez.
nie oburzylem sie bo zaproponowales cos innego. ale zadalem konkretne pytanie, na co ty wpierdoliles sie do rozmowy ze swoimi madrosciami.
wbij sobie do lba, ze kazdy tutaj jest osoba w miare inteligentna i nie potrzebuje twoich rad z dupy.
tygodniowy wypad z dziecmi nad polskie morze jest zajebiscie tani wiec sie ogarnij i serio ogranicz do komentarzy na temat.
mrynar w przeciwienstwie do ciebie udziela konkretnych odpowiedzi na zadane pytanie.


mrynar: nie zauwazylem zeby temperatura wody miala jakiekolwiek znaczenie dla dzieci :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 14:15 
Cytuj  
przecież on tylko chce, żebyście przyznali, że w Polsce jest chujowo

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 14:19 
Cytuj  
Plus polskich plaz to tez to, ze nie trzeba wypoczywac w tlumie Niemcow / Ruskow czy wiecznie najebanych Angoli (kiedys bylem w takiej "angielskiej" miejscowosci na Costa Brava).

Polskiego buraka tez latwiej spotkac w Tunezji niz nad Baltykiem, bo w Tunezji jest poprostu taniej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 15:44 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
przecież on tylko chce, żebyście przyznali, że w Polsce jest chujowo



Junkier - specjalnie dla ciebie napiszę tak jak Tczewiak czym uzyskam poklask gawiedzi z tego forum:
W Polsce są najładniejsze plaże na świecie i co lepsze jest najtaniej!

Zadowolony? :lol:

Mrynar wolę wypoczywać wśród wiecznie najebanych angolii niż wiecznie najebanych polaków. Bo jest różnica i to kolosalna w kulturze picia.
A podchodząc do zagadnienia prawdopodobieństwa spotkania polskiego buraka to niestety wszystkie kalkulatory swiata wykazują, że największe prawdopodobieństwo jest w Polsce.


dla mnie EOT nie warto z ksenofobiczną wiochą dyskutować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 15:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

nie warto z ksenofobiczną wiochą dyskutować.


haha

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 16:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
A podchodząc do zagadnienia prawdopodobieństwa spotkania polskiego buraka to niestety wszystkie kalkulatory swiata wykazują, że największe prawdopodobieństwo jest w Polsce.


ja sie nie zgodze. wiekszosc burakow wyjechala za granice w poszukiwaniu lepszego jutra.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 16:26 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
przecież on tylko chce, żebyście przyznali, że w Polsce jest chujowo

W polsce jest chujowo ;). Mimo to pisanie o innych krajach, gdy ktoś już zaplanował urlop w polsce jest jednak trochę bez sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 17:01 
Cytuj  
Dzieki Markowi dwiedzielismy sie ze turysci dziela sie na:

- glupich ksenofobow, do tego malo oszczednych (bo wybieraja drogi urlop w Posce)

- oswieconych, ktorzy wybieraja zajebisty urlop na jakiejs wyspie z zajebistym parkiem dinozaurow i wygaslym wulkanem i do tego za wspolurlopowiczow maja Niemcow i Anglikow, ktorzy nawet jak pija i halasuja to z kultura, bo lata okupowania roznych panstw zrobily z nich narody naprawde na poziomie

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 17:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Junkier - specjalnie dla ciebie napiszę tak jak Tczewiak czym uzyskam poklask gawiedzi z tego forum:
W Polsce są najładniejsze plaże na świecie i co lepsze jest najtaniej!

Zadowolony? :lol:

Potrafisz określić w którym momencie w twojej głowie pojawiła się myśl, że interesuje mnie co sądzisz o polskich plażach?
Cytuj:
- oswieconych, ktorzy wybieraja zajebisty urlop na jakiejs wyspie z zajebistym parkiem dinozaurow i wygaslym wulkanem i do tego za wspolurlopowiczow maja Niemcow i Anglikow, ktorzy nawet jak pija i halasuja to z kultura, bo lata okupowania roznych panstw zrobily z nich narody naprawde na poziomie

I którzy dostają najgorsze pokoje w hotelu, bo polaków cebulaków trzeba oddzielić od gości na poziomie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 17:10 
Cytuj  
nie wspominajac o tym, ze 4h podroz samochodem z dziecmi, jest dosc czesto zdecydowanie wygodniejsza niz przelot gdziekolwiek samolotem.
bylem pare razy na wakacjach w uk z dwojka szkrabow - odprawa, czekanie na lotnisku, sam lot - masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 19:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zarezerwowane w zielonym zakatku :)

gadałem z żoną dzisiaj podobno tam bez problemu niedaleko możecie wykupić żarcie prywatnie. widziała rok temu jakieś stołówki ale już nieczynne bo bylismy we wrzesniu.

domek czy pokój?

tylko zanim zaplacisz oblookaj to zejscie na plażę tunelem. dla nas spoko ale nie wiem czego oczekujecie. dobre.

sami sie zastanawiamy czy tam nie pojechac teraz drugi raz


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 19:40 
Cytuj  
Szczerze to jak widzialem rodzicow z malymi dziecmi w samolotach to mialem troche wrazenie, ze "lepiej byloby jakby pojechali gdzies w kraju", a taki lot 5 godzin to lekka masakra. Ja sam zaliczam Kołobrzeg, bo mam tanio z firmy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 19:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Szczerze to jak widzialem rodzicow z malymi dziecmi w samolotach to mialem troche wrazenie, ze "lepiej byloby jakby pojechali gdzies w kraju", a taki lot 5 godzin to lekka masakra. Ja sam zaliczam Kołobrzeg, bo mam tanio z firmy.

lot tak, a jeszcze pare godzin na lotnisku i w autobusie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 19:55 
Cytuj  
byl domek tylko ale to w sumie dobrze, 4 osobowy wiec powinnismy zmiescic sie bez problemu.
zejscie to nie problem, mysle, ze zawsze mozna samochodem kawalek podjechac :)
za obiadami bedziemy sie rozgladac, na pewno sie cos znajdzie. a jak nie to sam dam rade :)
ja juz wplacilem zaliczke.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 20:00 
Cytuj  
zejście jest spoko bez samochodu ten tunel. sprawdźcie go, a jak wam sie nie spodoba to samochodem do centrum. ja polecam tunel.

domki są ładne my mieszkalismy w takim studio na górze w tym domu


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.