mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 16:30 
Cytuj  
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862
Bardzo polecam, swietny art.
White Trox: nie czytam means health, ale rzeczy typu klata w 6 tygodni z wieloma suplementami to brzmi zupelnie jak reklamy typu "zrzuc 10 kilo w miesiace z naszym preparatem i bez diety!" - czyli bullshit.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 16:53 
Cytuj  
no dobra to zeby wyrzezbic ladnie klate to ile trzeba?;p


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 16:54 
Cytuj  
W 6 tygodni przy odpowiedniej diecie+treningu i obowiazkowych codziennych aerobach mozna sie wyrzezbic. Ale rzezbienie to spalanie tkanki tluszczowej zeby ladnie wygladaly miesnie ktore robiles stosujac trening na mase miesniowa. A jezeli ich sie nie ma [miesni] to mozna ewentualnie pieknie wyrzezbic kosci...

Mens health to taka Claudia czy inne damskie gowno w ktorej proponuja diete odchudzajaca typu wpierdlaj codziennie 2 grejfruty - czyli nic zdrowego i nic nie dajacego.

Nie ma recepty na 'ladna klate'. Jeden bedzie cwiczyl 10 lat i nei bedzie mial ladnej klaty bo ma ja genetycznie zjebana, a drugi po miesiacu na silowni bedzie zaczynal wygladac jak mlody bog.
I nie ma sie co oszukiwac, popmpkami i brzuszkami nie zrobisz sylwetki tylko wzmocnisz miesnie...

www.sfd.pl i nic wiecej nie potrzeba.

EDIT: W Skrocie: Zaczynasz budowac mase jesienia, przy tym nie ma sposobu zeby uniknac tluszczu (z idealna dieta po prostu minimaluzujesz to), na wiosne zaczynasz trening na rzezbe i ladnie wypuklasz i modelujesz sobie do co zbudowales, potem znowu jesien itd...

Ew. mozna caly rok lazic na masie, bo niektorym to odpowiada/dobrze tak wygladaja.
Nie mozna w 4 tygodnie poprawic 'klaty' . Trzeba cwiczyc caly czas, przestajesz to wszystko leci.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 17:23 
Cytuj  
ok , ladnie to opisane
a jak jest z suplementami / koksem? , to prawda ze koksujac mozna sie dosc szybko przerobic z szczuplego goscia na nalanego wielkiego swiniaka z 50 cm w lapie ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 17:24 
Cytuj  
:(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 18:08 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ok , ladnie to opisane
a jak jest z suplementami / koksem? , to prawda ze koksujac mozna sie dosc szybko przerobic z szczuplego goscia na nalanego wielkiego swiniaka z 50 cm w lapie ?


4 treningi w tygodniu, zadnych aerobow. 7 obiadow dziennie, 4x oma w tygodniu i bedziesz nalanym swiniakiem ;].


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 19:18 
Cytuj  
Nie ma czegos takiego jak trening na rzezbe, noz mi sie w kieszeni otwiera jak to slysze. Dieta na 'rzezbe' (nienawidze tego slowa) jeszcze jakos ujdzie, ale trening? Nigga plz

@Alda
Wszyscy sie smieja z Roberta, ale on wie co mowi: trzeba wpierdalac zeby rosnac. Koks to sobie mozesz sprobowac jak po 5 latach dojdziesz do szczytu mozliwosci i nie bedziesz mial innego sposobu, zeby tego przeskoczyc.

Artykul od Kasjanka fajny, brakuje jeszcze tam tylko 2 mitow:
- trzeba jesc 6 razy dziennie male posilki zeby schudnac
- organizm jest w stanie wchlonac jednorazowo tylko 30g białka


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 19:52 
Cytuj  
to sie ladnie trendy pozmienialy.
za moich czasow byl trening na 'rzezbe' albo na 'sile' hehe.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 21:25 
Cytuj  
Pytanie czysto teoretyczne:

Gdyby ktoś przez np rok, codziennie po 20 pompek robił, dałoby to jakiś efekt?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 21:27 
Cytuj  
Tak, bylby w stanie robic 20 pompek bez zadnego problemu.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 21:28 
Cytuj  
Mirtul robi pompki na jednej rece wiec wie co mowi...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 22:17 
Cytuj  
A co niby więcej ma dać trening w 60 sekund ? :O

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 23:33 
Cytuj  
Pozatym co to jest 20 pompek po miesiacu jakis cwiczen, albo dla zdrowego faceta? Na konkurs paralitykow sie szykujesz? ;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 00:43 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Pytanie czysto teoretyczne:

Gdyby ktoś przez np rok, codziennie po 20 pompek robił, dałoby to jakiś efekt?


Tak - wzmocnienie mięśni ergo łatwiejsze budowanie masy i ewentualne spalanie.
Lepiej weź w warunkach domowych chociaż tabata/bieganie + drążek + pompki jakoś sensowniej + brzuszki (nie te tradycyjne). A po roku na siłownię.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 07:08 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Pytanie czysto teoretyczne:

Gdyby ktoś przez np rok, codziennie po 20 pompek robił, dałoby to jakiś efekt?


Robilem przez pol roku codziennie 200 pompek, rano 100, wieczorem 100. Po tym czasie cos sie stalo z nadgarstkami, przestalem. Efekt? Na poczatku 100 to byl dla mnie zajebisty wysilek, po 2 miesiacach juz czulem po zrobieniu 100 zapas sily na kolejne 100. Jesli chodz o efekty wizualne, to do pol godziny po zrobieniu cos widac, pozniej nic. Ale jak chcesz wygladac, to uloz sobie diete i idz na silke, a nie rob pompki w domu.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 12.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 07:16 
Cytuj  
Kiedyś poznałem kolesia który jakoś miedzy 16-19 rokiem życia robił tylko trening w domu, prawie codziennie, pompki (wszystkie opcje, wąsko szeroko, jakieś na krzesłach itp) do tego drążek, jakieś przysiady. Jako 'cardio' to w piłkę grał no i jeszcze brzuszki, no to wyglądał trochę jak szczupak ale fakt był dobrze wyrzeźbiony, tylko no chudy wiec myślę ze niby trening w domu jest ok itd ale bez sprzętu nie ma co się napalać na ładne ciało (sry ale 70 kg przy 180+ i trenowanie żeby się wyrzeźbić to pomyłka) wiec co kto lubi z tym treningiem w domu.

Imo jedyna słuszna opcja to siłka i micha (pierwszy trener powiedział mi że w gównie nie da się rzeźbić lal) albo iść do więzienia (srsly) nie wiem jakie są dokładnie metody itd ale wychodzą byki więc jakoś działa


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 20:34 
Cytuj  
Wracając... Ja od dwóch lat, codziennie robię tak o 20 pompek i z 50 brzuszków przed prysznicem. Wzięło się to od tego, że musiałem się jakoś rozgrzać, bo wodę w okresie marzec - wrzesień miałem chłodną. Weszło w nawyk i zostało. Zastanawiałem się jednak ostatnio, czy np nie spierdolę sobie czegoś praktykując tego typu ćwiczenia. Mamy mnóstwo speców, to pytam.

Generalnie jestem raczej gibki aniżeli "nabity". Mam 190, ważę ~80 kg, szpagat i flaga to nie problem, kakato geri jak u Andiego Hug'a. Kondycyjnie też nieźle. Od dwóch miechów cisne 100 km tygodniowo, teraz już bez zadyszki. Cobyście polecili na poprawę szeroko rozumianej "rzeźby", która nie jest taka zła u mnie.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 20:51 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Wracając... Ja od dwóch lat, codziennie robię tak o 20 pompek i z 50 brzuszków przed prysznicem. Wzięło się to od tego, że musiałem się jakoś rozgrzać, bo wodę w okresie marzec - wrzesień miałem chłodną. Weszło w nawyk i zostało. Zastanawiałem się jednak ostatnio, czy np nie spierdolę sobie czegoś praktykując tego typu ćwiczenia. Mamy mnóstwo speców, to pytam.

Generalnie jestem raczej gibki aniżeli "nabity". Mam 190, ważę ~80 kg, szpagat i flaga to nie problem, kakato geri jak u Andiego Hug'a. Kondycyjnie też nieźle. Od dwóch miechów cisne 100 km tygodniowo, teraz już bez zadyszki. Cobyście polecili na poprawę szeroko rozumianej "rzeźby", która nie jest taka zła u mnie.


proponuję +20kg i wtedy pomyśleć o rzeźbie ;)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 21:10 
Cytuj  
^this
80kg i 190 cm = jestes chudy jak patyk.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 21:46 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=ZPsYg4yqWmQ

taka mozna miec sylwetke bedac skinny. mi sie tbh bardziej podoba niz tak zwany koksu ;>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.