mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 12:09 
Cytuj  
nie wiem czy nie bylo:
Black Sheep - http://pl.youtube.com/watch?v=q-l93gltkCc
Jakies frontieres czy tam pily to sie przy tym chowaja :wink:
az mi sie Martwica Mozgu przypomniala :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 12:22 
Cytuj  
Mac napisał(a):
In Bruges. Jedna z lepszych pozycji ostatnio.

Tez polecam, a w zalewie letniego gowna tym przyjemniej sie oglada.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 14:56 
Cytuj  
Black Sheep - http://pl.youtube.com/watch?v=q-l93gltkCc
Jakies frontieres czy tam pily to sie przy tym chowaja


Tak. Nalezy ostrzec, ze jest to tylko film dla widzow o wyjatkowo mocnych nerwach. Hiszpanski Rec sie chowa.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2008, 15:05 
Cytuj  
Ja nie wiem kto na coś takiego chodzi do kina. To jest po prostu... horror!!!


_________________
...

*

Posty: 128
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 18:19 
Cytuj  
dla mnie ulubiony i najlepszy film ktory mnie najbardziej poruszyl go Green Street Hooligans :) no i tez lubie np gladiatora:P a z polskich to tylko komedie takie jak: Poranek Kojota, Czas Surferow,Chlopaki nie PLacza ale tez nie pogardze takimi filmami jak szybcy i wsciekli

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 21:42 
Cytuj  
Rowniez polecam In Bruges. Magiczny film. Moj ulubiony w tym roku so far~

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 21:43 
Cytuj  
byl juz ktos na pandzie ?


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 11:52 
Cytuj  
Nowy Indiana - dobry, trochę w niektórych miejscach przegięty. I wprowadzili młodego Jonesa :D


_________________
...

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 19:23 
Cytuj  
Polecam te filmy mi się podobały :]

21 - zajebisty film
Never Back Down - dobry film jeśli ktoś lubi filmy z tej kategorii ( czyli napierdalanka )
Drillbit Taylor - z Owen Wilson'em komedia
Pathology
Hero Wanted
Stop-Loss
Semi-Pro



:evil:

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 19:31 
Cytuj  
:evil: :evil: :evil:

apropo house of sand and fog, swietna rola araba, reszta przydlugawa i nudna a gra aktorki grajacej protagonistke okropnie mnie denerwowala z jakiegos powodu


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 20:27 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
21 - zajebisty film


zajebisty? przeraźliwie nudny


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 20:51 
Cytuj  
co ostatnio wrzucałem na ruszt :

Paranoid Park - Elephant tego reżysera był całkiem dobry, ale PP już nie dałem rady zdzierżyć, prawie usnąłem na tym dziele ; ok rozumiem, że senna atmosfera te z może być niezła ale bez przesady, ogólnie te wewn. rozterki tak pokazane, że mnie nie ruszyły nic a nic, chyba zbyt ambitne kino jak dla mnie ; chcecie to spróbujcie, chętnie poczytam o czym był ten film

Monster - (widziałem wcześniej, ale w TVP leciało to odswieżyłem egen) takie kino to ja rozumiem, świetne wyraziste role (Theronka dopiero jak się oszpeciła to pokazała że umie grać, genialna rola, czemu? bo na jednej scenie prawie się poryczałem :oops:, czyli musiała być believable wch) ; zdecydowanie godny film na wieczór

The Happening - byłem w kinie , pusta sala mówiła sama za siebie ; ogólnie ten film krzyczy "JESTEM TOTALNYM CRAPEM" , ale początek był bardzo ok, potem klimacik był juz tylko momentami ; liczyłem chociaż na supertwist na końcu...ale albo go nie było albo go nie zauważyłem ; miało być zdarzenie a nic się nie działo - wtf? jakieś love story, beznadziejna plastikowa morda Marka Wahlberga (a taki był zajebisty w Departed) ; chciałem poszukać czegoś na obrone tego filmu bo Village/Sixth Sense/Unbreakable były dobre ale to jest totalnie drętwe

The Ruins - żałosny debilny kicz dla gimbusów, nudne i niestraszne

Frontieres - rozczarowanie, flaki na wierzchu zamiast ciężkiego klimatu, chociaż motyw z neonazi całkiem zdrowy; watchable jak nie masz nic lepszego

A l'interieur (Inside) - świetny euro horror, zero nagłego buu, jest ciężarna typiara, siedzi sobie w domku i ktoś ją nachodzi (typowy film pod mieszczuchów) - i tyle musicie wiedzieć ; jest troszkę krwi, ale nie jest to zrobione chamsko, jak coś chlapnie to bardziej "artystycznie" :]
dla fanów konkretnej grozy must see, jedna z mocniejszych pozycji w tym roku (obok Rec) ; moja rekomendacja 5stars! oglądać unrated wersje ofc

Night Skies - dla fanów ufo i tylko dla nich, szkoda, że klimacik się ulatnia w połowie


_________________
you are already dead

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 21:09 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=azxrs55Q ... re=related

Tak, tak. Artystycznie...


_________________
...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 21:48 
Cytuj  
redruM napisał(a):
co ostatnio wrzucałem na ruszt :

Paranoid Park - Elephant tego reżysera był całkiem dobry, ale PP już nie dałem rady zdzierżyć, prawie usnąłem na tym dziele ; ok rozumiem, że senna atmosfera te z może być niezła ale bez przesady, ogólnie te wewn. rozterki tak pokazane, że mnie nie ruszyły nic a nic, chyba zbyt ambitne kino jak dla mnie ; chcecie to spróbujcie, chętnie poczytam o czym był ten film

The Happening - byłem w kinie , pusta sala mówiła sama za siebie ; ogólnie ten film krzyczy "JESTEM TOTALNYM CRAPEM" , ale początek był bardzo ok, potem klimacik był juz tylko momentami ; liczyłem chociaż na supertwist na końcu...ale albo go nie było albo go nie zauważyłem ; miało być zdarzenie a nic się nie działo - wtf? jakieś love story, beznadziejna plastikowa morda Marka Wahlberga (a taki był zajebisty w Departed) ; chciałem poszukać czegoś na obrone tego filmu bo Village/Sixth Sense/Unbreakable były dobre ale to jest totalnie drętwe



agree w 100%

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 00:59 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Ilove50cent napisał(a):
21 - zajebisty film


zajebisty? przeraźliwie nudny


mi akurat się podobał

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2008, 01:01 
Cytuj  
@not agree

mi sie tez podobal.


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 11:21 
Cytuj  
http://www.apple.com/trailers/miramax/blindness/

Gęsia skórka pod koniec, zapowiada się świetne kino. Tylko zróbcie głośno.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 15:59 
Cytuj  
Cloverfield - film JJ Abbramsa (tego od lost)

w skali od 0-10 daje całe 2

dawno tyle życia nie zmarnowałem oglądając 'coś' co się okazuje nawet jakiejś sensownej fabuły nie mieć


Arn; The Knight Templar - właśnie będę oglądał :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:34 
Cytuj  
Hancock - niezły film na sobote


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:53 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Cloverfield - film JJ Abbramsa (tego od lost)

w skali od 0-10 daje całe 2

dawno tyle życia nie zmarnowałem oglądając 'coś' co się okazuje nawet jakiejś sensownej fabuły nie mieć


Arn; The Knight Templar - właśnie będę oglądał :wink:


Dla mnie 9/10, trzyma w napięciu, fajne ujęcia. Nic więcej nie wymagam po filmie typu 'Godzilla'.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.