mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 14:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sorry ale sg to nudny krap z ok w miare wymyslonym, lecz jednak troche infantylnym swiatem, z macgywerem w roli glownej.

Już chciałem napisać że twój stary to nudny krap ale nie napiszę o.
Jak chcecie się umartwiać przy beznadziejnych efektach to sięgnijcie do "Kosmos 1999" to dopiero klasyka. Nawet u nas w tv gwizdnęli im orła ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 14:46 
Cytuj  
czy ja sie umartwiam? nie.
wyrazam swoja opinie na temat okreslonych seriali :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 15:17 
Cytuj  
Babylon 5 to najlepsza seria sci-fi, a sg to taka opera mydlana, jakby dali do niego cichopek to by u nas nawet emeryci ogladali, natomiast bsg to raczej analiza psychologiczna zalamanego dowodcy statku, czyli cos w rodzaju szpital na peryferiach galaktyki.
Nie moglem sie opanowac :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 15:28 
Cytuj  
sg1 crap
sga bardzo fajny
bsg bardzo fajny
wanted crap
babylon 5 widziałem tylko kilka odcinków, ale te kilka wystarczyło :P
star trek crap


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 15:44 
Cytuj  
MagPS oswiecony madroscia Imperatora ma racje w 100%. Ale chyba troche oftopujemy, bo to topik o filmach, a nie o niepodwazalnej wyzszosci SGA i BG nad SG1, ST i innym badziwiem. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 15:48 
Cytuj  
Wojna Swiatow - super film ogladalem 3 albo 4 razy i za kazdym razem mi sie podobal. Tak jak Mark napisal - to klasyka SF. Moim zdaniem calkiem fajnie przeniesiona ksiazka do wspolczesnosci, bez kompletnego jej przerabiania. Super atmosfera w czasie burzy i pierwszych atakow.

Kosmos 1999 - wychowalem sie na tym! Zdecydowanie najlepszy serial mojego dziecinstwa. Niestety nie da sie juz tego ogladac (mimo szczerych checi...).

Ze wspolczesnych seriali BSG to nr 1 dla mnie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 16:27 
Cytuj  
Natomiast mowic o "glupocie" w przypadku czysto rozrywkowego kina sci fi to lekkie nieporozumienie.

Nie szaleje za sci-fi, ale lubie i akceptuje mase rzeczy. Mimo wszystko w Wojnie Swiatow sporo rzeczy bylo nie do zaakceptowania (i to nie dlatego, ze byli kosmici, ktorych przeciez nie ma~ itd.), bo w niektorych momentach film byl po prostu bezsensowny. Nie wiem, jak sie to ma do ksiazki, bo jej nie czytalem. Niestety nie jestem w stanie przytoczyc zadnych przykladow, bo film ogladalem juz ladny kawalek czasu temu.

btw przypominam, ze topic o serialach znajduje sie gdzie indziej, a dzial do flames jeszcze gdzie indziej, i w tym momencie wystarczy juz postow nie w temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 16:32 
Cytuj  
z klasyki sci-fi to polecam Dune lyncha.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 16:43 
Cytuj  
Dune zrobił David Lynch?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 17:01 
Cytuj  
Tak, jeżeli chodzi o film z lat 80-tych bo powstał też jakiś mini serial na zamówienie którejś ze stacji telewizyjnych gdzieś w okolicach roku 2000.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 17:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
z klasyki sci-fi to polecam Dune lyncha.

Ksiazka lepsza.
Niestety film zupelnie nie wytrzymal proby czasu, imo tylko dla masochistow :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 18:56 
Cytuj  
mi do tej pory sie podoba ze wzgledu na ciekawe podejscie wizualne do pewnych spraw.
nawigatorzy i takie tam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 00:03 
Cytuj  
"Mroczny Rycerz" - wlasnie wrocilem z kina i musze przyznac, ze ten caly hype na film byl uzasadniony. Swietne kino akcji, kapitalna rola Jokera. Mimo wszystko ten nr 1 na imdb jest mocno przesadzony. :>


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 00:19 
Cytuj  
bo to byl 4chan rush


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 14:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sorry ale sg to nudny krap z ok w miare wymyslonym, lecz jednak troche infantylnym swiatem, z macgywerem w roli glownej.

numer jeden dla mnie to bsg i tyle.

star trek to moze dobry film dla ludzi, ktorzy sci-fi nie interesuja sie zbytnio a ogladali go wlasnie ze wzgledu na efekty i dziwactwa, ktore pokazywali w tym serialu.
takze troche zrozumienia dla innych marek, bo troche pieprzysz glupoty.


to twoje zdanie mendol, i co to znaczy nie interesowali się sci-fi? nie studiowali fizyki/astronomi tylko oglądali/czytali książki SF czy odwrotnie? :lol:
Bo szczerze mówiąc 40 lat temu to właśnie ST był prekursorem tego co teraz nazywamy SF. Wcześniej był tylko Wells/Verne i fantazjowanie o tak niespotykanych rzeczach jak łódź podwodna czy podróż na księżyc.


BSG - sorry o ile byłem fanem tego serialu (chociaż dla mnie to cały czas 2 miejsce po SG1/SGA), teraz tego nie oglądam, po 2-3 odcinkach nowej serii serial zaczął przypominać brazylisjką operę mydlaną..

Tor-Bled-Nam - czekam na kino w twojej reżyserii, z tobą w roli głównej etc. bo cała reszta równo zasysa ;)

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 14:28 
Cytuj  
Angielska robota - 6/10

A był już ktoś na Zona: Teren Prywatny? Bo z zapowiedzi wygląda na ciekawy :).


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 14:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mendol napisał(a):
sorry ale sg to nudny krap z ok w miare wymyslonym, lecz jednak troche infantylnym swiatem, z macgywerem w roli glownej.

numer jeden dla mnie to bsg i tyle.

star trek to moze dobry film dla ludzi, ktorzy sci-fi nie interesuja sie zbytnio a ogladali go wlasnie ze wzgledu na efekty i dziwactwa, ktore pokazywali w tym serialu.
takze troche zrozumienia dla innych marek, bo troche pieprzysz glupoty.


to twoje zdanie mendol, i co to znaczy nie interesowali się sci-fi? nie studiowali fizyki/astronomi tylko oglądali/czytali książki SF czy odwrotnie? :lol:
Bo szczerze mówiąc 40 lat temu to właśnie ST był prekursorem tego co teraz nazywamy SF. Wcześniej był tylko Wells/Verne i fantazjowanie o tak niespotykanych rzeczach jak łódź podwodna czy podróż na księżyc.


BSG - sorry o ile byłem fanem tego serialu (chociaż dla mnie to cały czas 2 miejsce po SG1/SGA), teraz tego nie oglądam, po 2-3 odcinkach nowej serii serial zaczął przypominać brazylisjką operę mydlaną..

Tor-Bled-Nam - czekam na kino w twojej reżyserii, z tobą w roli głównej etc. bo cała reszta równo zasysa ;)

Nie gadaj 10 otocinek 4 sezonu wgniatal, w podloge i nie pozwala sie podniesc przez tydzien.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 15:11 
Cytuj  
wells... verne...
a asimov? philip k. dick? ray bradbury? to niby pisali bajki dla dzieci?
sorry marek ale doksztalc sie troche odnosnie tego co bylo 40-50 lat temu.
a potem wypisuj bzdury o lodziach podwodnych. bo zapewniam cie ze ludzie ktorzy pisali scenariusz pod st nie wymyslili tego SAMI.
st bylo zrobione dla amerykanow, i ok. sa ludzie, ktorym sie podoba.
napisz jeszcze ze st stworzylo military sci-fi, i fundacja zostala napisana w oparciu o serial :-)

interesowac - czytac przede wszystkim, bo w naszym kraju do roku 89 bylo ciezko o dobra literature, a opowiadania mozna bylo sobie w fantastyce raz w miesiacu czytac.

bsg nadal jest dla mnie 10 razy lepsze niz sg. ale to dla mnie.

i skonczmy. bo to nie ten temat


Posty: 11
Dołączył(a): 26.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 15:42 
Cytuj  
The Dark Knight - bardzo dobry film.
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka - dobry film przygodowy.
Czarna Owca - gówno.
Mutant Chronicles - średni.
Speed Racer - raczej słaby, jedynie efekty specjalne dobre.
The X-Files: I want to Believe - gówno bez klimatu.
WALL.E - bardzo dobry film.
Kung Fu Panda - dobry film.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 21:47 
Cytuj  
Windtalkers (Szyfry Wojny) - wytrzymałem z nim tylko 13 minut. Praktycznie zero "efektów specjalnych", nawet nie ma co porównywać z Saving Private Ryan (bądź co bądź, wydany trzy(?) lata wcześniej). Nicolas Cage w ogóle nie nadaje się do tego typu filmów, niech lepiej zostaną razem z Johnem Woo przy filmach akcji.

Z dobrych wojennych za to polecam film "The Great Raid". Jedyne co mi się nie podobało to wystrzał z bazooki :P.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.