mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 11:01 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Coverfield
fajne.
Taka Godzilla zrealizowana w formie Blair Witch Project.
Tzn. wolabym gdyby bylo zrealizowane tradycyjnie, ale nie jest zle.


Tak naprawde Cloverfield czyli w "genialnym" polskim tlumaczeniu Projekt: Monster.
Bardzo bylem napalony na ten film po obejrzeniu trailera, niestety samym filmem sie rozczarowalem.
Blair Witch Project byl fajny, bo byl pierwszy (chyba), ale generalnie nie lubie tego sposobu krecenia filmu. Udawane, albo i nie amatorstwo nie jest fajne.
Ostatnio widzialem tak samo zrealizowany film o zombie - Diary of the Dead. Na tle innych filmow o zombie wypada nawet niezle, ale ogolnie dosc sredni jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 13:06 
Cytuj  
dobry byl Diary of the Dead, calkiem fajny klimat, sceny w szpitalu FTW oczywiscie tylko dla fanow gatunku.

Land of the dead, calkiem interesujaca pozycja o zombi, jesli ktos nie widzial.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 16:00 
Cytuj  
A znacie moze cos w stylu felona czy fight clubu?
Nie chodzi mi tutaj o filmy wiezienne jak wczesniej pytano tylko takie w ktorych dorabiaja sobie jakas ideologie, ladna otoczke do napierdalania sie.

Na zasadzie: 'leje sie po mordach bo to wyzwala w czlowieku pierwotne instynkty i dzieki temu staje sie lepszy balbalbla pierdu pierdu'
albo 'nakurwiam sie z innymi w ochronie wyzszych wartosci - rodziny' :wink:

Ewentualnie cos w stylu American History X: 'bylem zlym skinem, wyruchali mnie w dupe i zaszla we mnie wewnetrzna przemiana na lepsze'

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 18:48 
Cytuj  
shp napisał(a):
A znacie moze cos w stylu felona czy fight clubu?
Nie chodzi mi tutaj o filmy wiezienne jak wczesniej pytano tylko takie w ktorych dorabiaja sobie jakas ideologie, ladna otoczke do napierdalania sie.

Na zasadzie: 'leje sie po mordach bo to wyzwala w czlowieku pierwotne instynkty i dzieki temu staje sie lepszy balbalbla pierdu pierdu'
albo 'nakurwiam sie z innymi w ochronie wyzszych wartosci - rodziny' :wink:

Ewentualnie cos w stylu American History X: 'bylem zlym skinem, wyruchali mnie w dupe i zaszla we mnie wewnetrzna przemiana na lepsze'

Never Back Down - nic ambitnego, ale nawet niezłe "teledyskowo" kręcone walki


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 18:55 
Cytuj  
Co do Never Back Down, pierwszy film w ktorym udalo sie osiagnac efektownosc+b. duzy realizm walk.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 22:31 
Cytuj  
Never Back Down


ale za scenariusz to 5/10 :P


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 22:53 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=Wb58CwsoEAY polecam


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 19:57 
Cytuj  
Eeeee tam... Jakieś to takie dziwne...


_________________
...

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 19:44 
Cytuj  
[rec] nooo dawno takiego straszaka nie widzialem. 9/10


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 20:45 
Cytuj  
The Happening - syf, syf i jeszcze raz syf. (Genre: Drama... n/c) Okropna gra Marka Wahlberga. Jedyna w miarę sensowna scena to zabicie murzyna :P.

The Eye - tak samo. Cały film oglądałem przyspieszając. Niech Alba lepiej wraca do "świecenia" twarzą w kolorowych czasopismach.

REC - niczym mnie nie "zachwycił". Wszystko wydawało mi się strasznie udawane (szczególnie ta reporterka), wręcz chciało mi się śmiać a nie bać. A może to przez ten język...

Chronicle of an Escape wydaje się sensownym filmem, niestety, brak napisów.

Może ktoś polecić jakieś dobre thrillery? (nie horrory)

Pozdrawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 20:49 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
The Happening - syf, syf i jeszcze raz syf. (Genre: Drama... n/c) Okropna gra Marka Wahlberga. Jedyna w miarę sensowna scena to zabicie murzyna :P.


No way stary, nawet ta scena była żenująca. Jedno z większych gówien ostatnich lat jakie widziałem, ale wytrzymałem do końca. Kompletna porażka, nie oglądajcie, nawet kobieta w roli głównej jest średnia, a w takich filmach przeważnie uroda nabiera kształtu - w tym filmie NIE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 20:56 
Cytuj  
Hehe, no tak, bardziej mi chodziło o sam fakt "killnięcia" z shotguna z 10(?)cm (nareszcie coś ciekawego :P), niż o tą całą otoczkę (bieg w zwolnionym tempie itd.)

Paranoid Park - hmm kompletnie nie wiem o co w tym filmie chodziło. Tak jakby brakowało zakończenia. Raczej jedynie dla "fanów" skateboardingu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 21:05 
Cytuj  
In the Realm of the Senses (org Ai no korida) , mocno ryjacy psychike japonski film o dehumanizacji i hedonistycznej samodestrukcji , Imo mocniej ryje beret niz requiem for a dream , film z 1976 roku wiec wiekowy ale warto obejrzec


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 01:51 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
In the Realm of the Senses (org Ai no korida) , mocno ryjacy psychike japonski film o dehumanizacji i hedonistycznej samodestrukcji , Imo mocniej ryje beret niz requiem for a dream , film z 1976 roku wiec wiekowy ale warto obejrzec


Jak ryje bardziej niz mechaniczna pomarancza to obejrze! Mow tu prawde!

Taken - bardzo fajny film, 9/10
Never back down - calkiem ok, realistyczne walki 7/10
Felon - ciekawy, bardzo sie dobrze oglada 8/10
Rise of the footsoldier - bardzo dobry film, ciekawie przewinieta historia kibola 9/10
The bucket list - 9/10 trzeba przyznac ze freeman to postac juz legendarna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 07:54 
Cytuj  
bardziej , japonczycy umieja przekazac takie emocje w filmach bardziej niz amerykanie

ale nie bardziej niz anglicy :) , to moze byc mocny film

Amalgam

http://www.youtube.com/watch?v=zYKC3Hv1RkI


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 09:58 
Cytuj  
Taken 9-/10 Bardzo dobry i realistyczny film, gdyby nie dwa przegięcia - po ch*ja był ten wielki wybuch na budowie (chyba za dużo kasy im zostało...), a po drugie, to po tym, jak go przywiązali, i mieli go zabić, to się zaczęła rura, do której był przywiązany, obrywać... :roll:


_________________
...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 10:26 
Cytuj  
w ch realistyczny, 4 kolesi z automatu nie moglo go trafic a on wszystkich z pistoletu... ale film dobry i milo sie go ogladalo.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 18:53 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
bardziej , japonczycy umieja przekazac takie emocje w filmach bardziej niz amerykanie

ale nie bardziej niz anglicy :) , to moze byc mocny film

Amalgam

http://www.youtube.com/watch?v=zYKC3Hv1RkI


to się nazywa "granice dobrego smaku" a nie przekazywanie emocji, co prawda ameryka goni chorą azję i w kilku swoich produkcjach (.m.in. seria Saw)tak jak azjaci szczegółowo pokazuje np. przebijanie oka igłą czy w zwolnionym tempie podrzynanie gardła szlifierką kątową. Azja lubuje się w takich chorych efektach specjalnych i u nich katowanie/gwałt + powolne i szczegółowo zobrazowane zażynanie człowieka na milion sposobów to element "must be" tak samo jak w hollywódzkim filmie pogoń ze strzelaniną ;)

Ja należę do tych co uważają, że co za dużo to niezdrowo i dla mnie te azjatyckie superszczegółowe i realistyczne gore jest przesadzone, niepotrzebne a nawet chore.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 19:07 
Cytuj  
Taaa chore... 100% true. Dajmy np. Guinea Pig. "Efekty" są tam tak realistyczne, że niektórzy twierdzą nawet, że te "morderstwa" odbywały się naprawdę... :roll:


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 21:55 
Cytuj  
no wlasnie Mark bez tego nie przekazaliby totalnej dehumanizacji , degradacji zezwierzecenia i upodlenia jakiego moze dostapic istota ludzka

Japonczycy nie owijaja niczego w cenzuralna papke , pokazuja rzeczywistosc jaka jest naprawde , twoj sasiad Mark moze byc chorym psycholem i miec w piwnicy kolekcje noworodkow w formalinie , na przyklad

pewne rzeczy musza szokowac , chociaz przyznam ze widzialem jedynie guinea pig 1 i nie bylem w stanie zobaczyc sceny z okiem , i film spelnil swoje przeslanie takie jakie chcieli jego tworcy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.