mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:55 
Cytuj  
Dzięki za info, jutro sprawdzę. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 23:05 
Cytuj  
arisel napisał(a):
Ashton napisał(a):
Seto No Hanayome - tak glupiej komedi nigdy nie widzialem :) polecam kilka razy oplulem monitor ze smiechu :P


Obejrzyj Nagaserete Airantou podobny poziom :)
Eeeee Nagaserette jest dużo gorsze od Seto, głownie za oklepany schemat - harem dziewczyn + gościu który dostaje krwotoku z nosa przy każdym zbliżeniu. Nie powiem, ściagam regularnie każdy nowy release... czasem się pośmieję, ale obiektywnie oceniając obie serie to "Nagaserete Airantou" do pięt nie dorasta "Seto No Hanayome". Za to serią (z tych najnowszych) o dość podobnym do Seto potencjale jest "Hayate No Goku", które jest po prostu zdrowo jebnięte :lol:

W sumie ostatnio coś nie jesteśmy rozpieszczani dobrym anime. Więszkość to strasznie gnioty niestety :har: Z aktualnie wychodzących jakie widziałem, jedyne warte wspomnienia to:

Claymore (przypomina troche Berserk, ale imo lepsze, wiernie bazuje na świetnej mandze co jest dużym plusem, osobiście wolę mangę, anime tak z ciekawości ściągam)

Kaze no stigma (kreska podoba do Shuffle - czyli chujowa, ale nie jest tak źle, z nudów można oglądać)

Heroic Age (mecha anime, takie sobie, momentami beznadziejne, momentami fajne, z nudów można oglądać)

AIKa R-16: Virgin Mission (dość śmieszne, szkoda że to OAV, jako seria byłoby lepsze)

El Cazador de la Bruja (praktycznie to samo co Noir, nie jest źle, choć wieje nudą)

Engage Planet Kiss Dum(wreszcie coś ciekawego... szkoda że do kurwy nędzy nikt tego nie subuje)

Lovely Complex (komedia romantyczna, perypetie żyrafy i kurdupla, niby się nie lubią ale pewnie skończą w łóżku, może się podobać, mnie znudziło szybko - może dlatego, że znam mangę... ogólnie mówiąc kto lubi klimaty temu się spodoba)

Rocket Girls (krótka seria, w sumie nie wiem co mnie w niej urzekło, może to, że w przedszkolu chciałem być kosmonautą :lol:, osobiście polecam jako miły przerywnik w oczekiwaniu na releasy czegoś lepszego)

Darker than Black (ciekawa seria, ale nie dla każdego głownie dlatego, że powoli się rozkręca)

Over Drive (sportowa typu "od zera do bohatera" tym razem w temacie kolarstwa, da się oglądać)

Nodame Cantabile (komedia, przyznam, że fajna, ale osobiście odrzuciła mnie kreska i fortepian - 7 lat się grałem i mam wstręt po prostu, ale seria może się podobać)

Idol Master Xenoglossia (kolejne mecha, tym razem w wydaniu sportowym, da się oglądać, momentami fajne)

Bokurano (mecha anime, dość dobre)

Lucky Star (must c dla każego gracza i/lub otaku, zabójcze dialogi i wywody psychologiczne :lol:)

Tengen Toppa Gurren-Lagann (zdrowo jebnięta mecha komedia, bardzo dobra pozycja)

Reideen (mecha anime, remake z lat 70-tych i w porównaniu do takich remake'owych gniotów jak Dancouga trzyma jakiś tam poziom)

Devil May Cry (chyba każdy kojarzy tytuł... osobiście dla mnie w wydaniu anime DMC to super gniot...)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, 23:16 przez Kassei, łącznie edytowano 4 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 23:07 
Cytuj  
To nie tak, że teraz dobrych anime jest mało. Po prostu kiedyś ogólnie tłumaczono mniej i wybierano raczej lepsze produkcje. Teraz znajdują się ludzie praktycznie do każdej nowej serii, więc mając dostęp do dużej części tego, widać, jak bardzo poziom jest zróżnicowany.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 00:22 
Cytuj  
niezla robota kassei, choc bokurano bym zmienil na seinen, coprawda postacie walcza w mecha ale daleko w tej produkcji do normalnych mecha anime ;)

teraz wlasciwie czekam tylko na dalsze odcinki code geass + gundam 00
wie ktos moze czy zapowiadzieli jakies inne dobre/ciekawe serie na ten rok ?

p.s. dodalbym do tej listy

Wangan Midnight - seinen/street racing - zrealizowane z okazji 15 lecia mangi, design postaci odswiezony, muzyka ok, animacja tez... nie jest to initial d ale zapowiada sie ciekawie :)

@ Razoth: skoro ci sie spodobalo seto, to poszukaj sobie Green Green. Klasyk teraz, ale jezeli nie widziales to musisz zaliczyc :) aha, tylko omin ostatni odcinek :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 07:54 
Cytuj  
http://randomc.animeblogger.net/2007/06 ... 7-preview/ - preview serii, które będą puszczane w lecie 2007.

@Ashton - nie ostatni odcinek Green Green ominąć, tylko OAV. Btw, seria na podstawie eroge jest.

Wszystkim, którzy mają mocne nerwy gorąco polecam Higurashi no Naku Koro ni ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 07:58 
Cytuj  
Eroge chyba powstalo na podstawie green green ?
Zreszta, zarty w green green pwnuja wiec gra musiala byc dosyc oryginalna ;P

A kazalem ominac ostatni bo wszyscy sie mnie czepiali ze ich do placzu doprowadzil a ja ich nie ostrzeglem _-_;


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 08:06 
Cytuj  
hehe jak tak was czytam to mam wrazenie ze ogladacie albo mechy, albo school love stories :-l.
nikt tu nie oglada jakis bardziej powaznych produkcji?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 08:10 
Cytuj  
Akira? GiTS?
Senkaiden Houshin Engi manga była ambitna, ale niestety zgubiłem się w postaciach (180+ ich było).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 08:13 
Cytuj  
Powazne ? co uwazasz za powazne ?

Imho eureka seven jest calkiem ambitna i "powazna" a jest mecha anime z elementami love comedy ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 08:14 
Cytuj  
bardziej chodzi mi o klimaty lain/texh.
gits2 nie dalem rady obejrzec do konca. koncowka w berserku mnie rozjebala po prostu :-)
zreszta cowboy tez konczy sie dosc oryginalnie.
a niestety duza czesc z tego co napisal kassei ni huhu mnie nie pociaga.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 11:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bardziej chodzi mi o klimaty lain/texh.
gits2 nie dalem rady obejrzec do konca. koncowka w berserku mnie rozjebala po prostu :-)
zreszta cowboy tez konczy sie dosc oryginalnie.
a niestety duza czesc z tego co napisal kassei ni huhu mnie nie pociaga.
Przecież ja zrobiłem przegląd najbardziej aktualnych serii tylko :roll: :roll: Może jedynie Death Note pominąłem, ale to przecież KAŻDY zna :roll: Nie rób z siebie takiego kozaka, jaki Ty to masz wyszukany gust co do anime, bo większość z nas oglądała to samo co Ty :roll: :roll: To, że ktoś ma czas i chęć oglądać wszystko co wychodzi, to nie znaczy, że nie jest wymagającym widzem. Osobiście oglądam wiele serii, ale obiektywnie staram się je oceniać i może jedna na 15 jest oryginalna, co nie przeszkadza nawet tym "mniej ambitnym" dostarczać widzowi rozrywki. Poza tym o tym czy coś jest ambitne nie decyduje gatunek w jakim zostało stworzone - taki Evengelion to mecha a jest uważana przez masę ludzi za kultowe dzieło... RahXephon jest imo nawet lepszy od Evy a to praktycznie ten sam typ anime. Podobnie jest ze wspomnianą Eureka Seven, które jest mecha/love story, a jest przez wielu uważana za genialny tytuł. Code Geass to mecha/school i nie przeszkadza my to być jednym z ciekawszych tytułów ostatnich lat... Poza tym omawiamy w tym momencie aktualnie wychodzące tytuły... zresztą już i tak pominąłem te na które kompletnie szkoda czasu. Jeśli przeoczyłem jakąś aktualną i AMBITNĄ wg Ciebie serię, to proszę napisz o niej w temacie. Sam chętnie oglądnę, a pewnie reszta też skorzysta :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 20 cze 2007, 12:42 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 12:08 
Cytuj  
Evangelion jest pseudo-ambitną papką, ale mimo to bardzo go lubię :P
Ale, że RahXephon jest od niego lepszy, ho ho, z taką opinią spotykam się po raz pierwszy :>


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 12:40 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Evangelion jest pseudo-ambitną papką, ale mimo to bardzo go lubię :P
Osobiście nie przepadam za tym anime, pseudo-ambitna papka to dobre określenie ;) No ale się utarło, że jest kultowy, więc jako taki go traktuję :] Fakt faktem, że w momencie premiery znacząco się wyróżniał od podobnych tytułów.


Keii napisał(a):
Ale, że RahXephon jest od niego lepszy, ho ho, z taką opinią spotykam się po raz pierwszy :>
Ano moim zdaniem jest znacznie ciekawszy i klimatyczniejszy, ale to kwestia gustu...

Zresztą obie serie oglądałem strasznie dawno temu, pewnie teraz inaczej bym je oceniał. Pamiętam, że jak na Hyper wyświetlali Eve to chciałem sobie odświeżyć pamięć, ale wysiadłem po 2 odcinkach chyba :lol: :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 13:00 
Cytuj  
Ja sie bardzo zawiodlem na koncowce Evy, o RahXephon slyszalem tez ze jest lepszy od Evy, ale ja ogolnie nie przepadam za mecha anime.

Choc, ja uwielbiam DragonBalla wiec moje opinie w oczach coponiektorych moga sie wydac cokolwiek nic nie warte :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 20:49 
Cytuj  
E tam dawno ;) zaledwie rok temu ;)
No ale biorac pod uwage ile zaliczyles anime od tego czasu... ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 22:02 
Cytuj  
Gdzie moge znalezc napisy do Seto no Hanayome w txt? Na animesub.info nie ma

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 02:05 
Cytuj  
http://dictionary.com/ - masz napisy do wszystkiego ;)

pozatym google.org


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 07:16 
Cytuj  
Polskich żadnych nie znajde? Może zna ktoś jakis sposób zkonwertowania ass do txt?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 07:28 
Cytuj  
http://www.matroska.org/technical/specs ... s/ssa.html

http://sourceforge.net/docman/display_d ... p_id=82303

tam powinienes znalezc informacje :P


p.s. po co ci napisy w .txt ? w ogole po co ci pl napisy po polsku ? :)

p.s.2. sprobuj skonwertowac subripem ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 16:37 
Cytuj  
Bo chce w Windows Media Playerze odtwarzać, mam polskie w formacie .ass ale jakos nie moge skonwertowac do txt :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.