mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 09:34 
Cytuj  
Empirycznie sprawdziłem tylko jednego tipa - po wódce na pewno nie ma lepszej kondychy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 09:52 
Cytuj  
Cytuj:
http://www.youtube.com/watch?v=_JBGqFfDl34 - a ci kolesie jakby sami z tego pizgali


:O hahahahhahahahha leże i kwicze kurwa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:01 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
MAm kumpli z narodowej reprezentacji Polski piłki wodnej i typ do nich na trening przyszedl i kazdemu za darmo dal to cos zeby "przetestowali". Kumpel mówił, że dużo wiecej bramek mu weszło niż zwykle( dzien po). Potem zapomniałem o tym i nie pytałem sie o efekty. Ten gosciu mowil wlasnie, ze znani sportowcy juz takie nosza np. w NBA , tiger woods chyba itp.



Uhahaha italios wierzy w świętą opaskę mocy :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=yd0Gb9EgkHA

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:16 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=CTf-aR8LDTc
Jedyne dzialajace opaski, to te ktore ma Wonder Woman. End of Story.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:42 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Cytuj:
http://www.youtube.com/watch?v=_JBGqFfDl34 - a ci kolesie jakby sami z tego pizgali


:O hahahahhahahahha leże i kwicze kurwa.


true, zenada pelna para a goscie maja takam mimike twarzy jakby zaraz mieli wybuchnac

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 11:57 
Cytuj  
Nie wiem czemu, ale przypomnial mi sie ten program w ktorym koles energetyzowal butelke wody magicznymi dlonmi.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 12:09 
Cytuj  
najlepszy byl kosmodisk i dziadek naparzajacy salta ;d


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 12:18 
Cytuj  
ale pajonczek naprawdę działał!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 13:36 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nie wiem czemu, ale przypomnial mi sie ten program w ktorym koles energetyzowal butelke wody magicznymi dlonmi.


marna podrobka Kaszpirowskiego :)

http://www.youtube.com/watch?v=6wU2CxhyGKY

teh nostalgia


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 13:43 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=mo_KjiojR5g ale ten był przynajmniej nasz

http://www.youtube.com/watch?v=3ePLx6Pu ... re=related


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 16:18 
Cytuj  
dobra, pobawilem sie w pogromcow mitow. zalozylem to gowno i rownie latwo sie obalalem!

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 16:44 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
italios1 napisał(a):
MAm kumpli z narodowej reprezentacji Polski piłki wodnej i typ do nich na trening przyszedl i kazdemu za darmo dal to cos zeby "przetestowali". Kumpel mówił, że dużo wiecej bramek mu weszło niż zwykle( dzien po). Potem zapomniałem o tym i nie pytałem sie o efekty. Ten gosciu mowil wlasnie, ze znani sportowcy juz takie nosza np. w NBA , tiger woods chyba itp.



Uhahaha italios wierzy w świętą opaskę mocy :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=yd0Gb9EgkHA


PO prostu napisałem to co słyszałem. Sam nigdy nie mialem tej opaski na reku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2011, 14:42 
Cytuj  
No ten tego. Wziąłem się za siebie - dietka, siłownia. I takie pytanie.
Zrzuciłem 4kg w tydzień (w zeszłym tygodniu po treningu 89.5, dzisiaj 85.6), ale już po dzisiejszej siłowni braknie mi sił na cokolwiek innego. I odczuwam lekki głód.
Pic polega na tym, że jem tylko śniadanie (którego zasadniczo nigdy nie jadłem), olewam obiad/kolację, za to uzupełniam kalorie poprzez owoce (czereśnie, nektarynki).
Skutki są, ale nie mogę sobie pozwolić na to, by funkcjonować zawodowo tylko od 12 do 22, a potem wymiękam.
Jakieś pomysły tych, co też zrzucali tłuszcz z siebie. Nie chodzi mi o jakieś bzdurne pakowanie tylko o zrzucenie mięśnia piwnego i poprawę kondycji.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2011, 14:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No ten tego. Wziąłem się za siebie - dietka, siłownia. I takie pytanie.
Zrzuciłem 4kg w tydzień (w zeszłym tygodniu po treningu 89.5, dzisiaj 85.6), ale już po dzisiejszej siłowni braknie mi sił na cokolwiek innego. I odczuwam lekki głód.
Pic polega na tym, że jem tylko śniadanie (którego zasadniczo nigdy nie jadłem), olewam obiad/kolację, za to uzupełniam kalorie poprzez owoce (czereśnie, nektarynki).
Skutki są, ale nie mogę sobie pozwolić na to, by funkcjonować zawodowo tylko od 12 do 22, a potem wymiękam.
Jakieś pomysły tych, co też zrzucali tłuszcz z siebie. Nie chodzi mi o jakieś bzdurne pakowanie tylko o zrzucenie mięśnia piwnego i poprawę kondycji.


Niejedzenie bedzie skutkowac zmniejszeniem spalania, organizm mysli, ze jest kryzys i oszczedza jedzenie. Nie pojedziesz za dlugo na takiej glodowce, a jak zaczniesz jesc normalnie to przytyjesz wiecej niz wazyles przed dieta (bo metabolizm zwolnil).
Jedz czesto, ale malo i o stalych porach. Nie dopuszczaj do sytuacji, kiedy czujesz ostry glod. No i zastap wegle z owocow bialkami: piersi kurczaka, indyka sa dobre, kup tez jakas odzywke bialkowa o dluzszym okresie wchlaniania.
To tak na szybko.

1kg zrzucony na tydzien to imo taki zdrowy wynik, przy cwiczeniach silowych powinienes uniknac rozstepow i ogolnie kiepsko wygladajacej skory. No i zrzucenie tluszczu z brzucha wymaga dlugiej, zmudnej roboty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2011, 15:13 
Cytuj  
Na kondycje IMO najlepsze pływanie i bieganie. A i dietowo też świetne.
I zacznij pić sok pomarańczowy, zamiast tych wszystkich gazowanych napoi. Jest to chyba rzecz, która najwięcej daje a najmniej wymaga (jeżeli nie lubisz soku pomarańczowego)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2011, 15:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No ten tego. Wziąłem się za siebie - dietka, siłownia. I takie pytanie.
Zrzuciłem 4kg w tydzień (w zeszłym tygodniu po treningu 89.5, dzisiaj 85.6), ale już po dzisiejszej siłowni braknie mi sił na cokolwiek innego. I odczuwam lekki głód.
Pic polega na tym, że jem tylko śniadanie (którego zasadniczo nigdy nie jadłem), olewam obiad/kolację, za to uzupełniam kalorie poprzez owoce (czereśnie, nektarynki).
Skutki są, ale nie mogę sobie pozwolić na to, by funkcjonować zawodowo tylko od 12 do 22, a potem wymiękam.
Jakieś pomysły tych, co też zrzucali tłuszcz z siebie. Nie chodzi mi o jakieś bzdurne pakowanie tylko o zrzucenie mięśnia piwnego i poprawę kondycji.


Wyjebana dieta rodem z Claudii albo Mens Health. Jajko na sniadanie i caly dzien na fruktozie. A soki z zageszczacy to tak samo dobrze robia jak ja sobie reka.

www.sfd.pl dzial odzywianie i sobie poczytaj.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2011, 15:27 
Cytuj  
Gazowane odstawiłem całkowicie - tylko woda niegazowana żywca.
Piwo odstawiłem - tylko wódka, raz w tygodniu pół litra.
Dieta tylko tymczasowa, aby w pierwszym strzale spalać zapasy nagromadzone po piwie (średnio szły 4 dziennie).
Na śniadanie to akurat jakieś tam płatki i mleko (a fuj).

Teraz chciałem dostawić obiady drobiowo - rybne. Bez wypychaczy jak ziemniaki.

Przekopywanie się przez SFD raczej nie wchodzi w grę. Ja nie chcę pro diety dla koxów tylko schudnąć i potem utrzymywać formę. Ciężko tam raczej znaleźć coś dla amatorów, którzy po prostu się odchudzają i stopniowo chcą wracać do formy sprzed lat.

Teraz planuję do siłowni dołożyć 1h dziennie na rowerze. Bieganie póki co odpada - za duża waga tułowia, nogi nie przyzwyczajone - padną mi kolana i będzie dramat.
Pływanie - brzydzę się basenów, a nad morze to dłuższa wyprawa i póki co za zimno :/
No, ale... po poprawie kondycji o trochę wyprawa nad morze będzie miała sens (i nie - w Trójmieście nie ma morza tylko ściek).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2011, 15:37 
Cytuj  
No to skoro nie ma czasu ani ochoty to albo idz do dietetyka, albo dalej sie truj. Nikt Ci za darmo tutaj diety nie ulozy, a tym bardziej na sfd.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2011, 15:52 
Cytuj  
A ile masz wzrostu? Przy takiej głodówie i wysiłku wycieńczysz organizm. Tak jak pisał mrynar - jedz częściej, a mniejsze porcje i o stałych godzinach. Wywal z diety fastfoody i inne śmieci smażone na tłuszczu, grilluj na patelni beztłuszczowej piersi kurczaka i ryby, dorzuć do diety warzywa, trochę owoców (możesz pominąć winogrono i czereśnie, bo mają sporo cukrów). Siłownia 2x w tygodniu po godzince, rower i basen 1x i powoli wrócisz do formy bez robienia sobie krzywdy. Jak się wzmocnisz to można dorzucić bieganie. Na szybką redukcję masy od głodówki lepsza jest dieta proteinowa (dieta Dukana) - jest dosyć monotonna, ale skuteczna. W ubiegłym roku jak mi się chciało w to bawić zrzuciłem 10kg w 1,5 miesiąca jedząc pełne posiłki do uczucia sytości, nigdy nie odczuwałem głodu czy zmęczenia, ale niestety trzeba się trochę namordować, żeby nie wsuwać twarogu 7x na tydzień, tylko coś urozmaicić i pić b. dużo wody.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2011, 16:04 
Cytuj  
tego dukana? http://www.tvn24.pl/12690,1709636,0,1,d ... omosc.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.