mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 20:25 
Cytuj  
po co tak agresywnie

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 20:31 
Cytuj  
po co takie bzdury pisac


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 22:02 
Cytuj  
Boardwalk Empire - must see. Jak się komuś nie spodoba to albo mu urwała jaja na wojnie, albo jest pedałem, albo po prostu kobietą.
Supernatural - szczerze... najgorszy odcinek SN ever. Jednak patrząc na posuchę serialową i jakąś taką niewydolność w innych serialach + to, że widziałem Grey's Anatomy - nadrabia postacią Deana. Niestety Sam i ferajna to pizdy do kwadratu. Wcisnęli tego łysego już totalnie na siłę nie wiadomo po jaki chuj. Gdyby dali Johna... to już serial byłby nom nom nom.
The Event - efekt psuje czarny prezydent. Ja rozumiem, że teraz na to moda, ale naprawdę facet tam pasuje jak świni siodło. Po za tym zapowiada się świetnie o ile nie pójdą w kierunku kosmitów.
House - niby przeszkadza romans, ale... serial nadal trzyma jakiś poziom. Nie jest to najmocniejszy odcinek, ale zagrywki doktorka nadal cieszą. A o to przecież w tym serialu chodzi.
The Gates - nienajgorszy finisz - mam nadzieję, że będzie kolejny sezon, w którym do społeczności dołączą zombie :D No tylko zajebać te emo dzieci jeszcze (synalka i rude kurwiszcze). Taki luźny w cholerę serial - dobry zabijacz czasu, bez ambicji, ale i bez tragedii.
The Mentalist - trzyma poziom. Jak ktoś jeszcze nie zna to w czasie tej posuchy warto się zapoznać - klimaty podobne do Monka, ale z humorem a'la House. Po za babką - szefową głównego bohatera aktorzy tworzą ciekawe postacie.
The Bing Bang Theory - zajebisty odcinek. W przeciwieństwie do IT Crowd nadal jest śmiesznym serialem.

I teraz pytanie - Community, Castle, Fringe - warto oglądać?
Vampire diaries - to jest jakieś gówno w konwencji Twilight, czy coś z prawdziwymi wampirami a'la True Blood?

Asmax napisał(a):
Ciekawi mnie rola Omarka

Michael Kenneth Williams as Chalky White, the de facto mayor of Chickenbone Beach


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 22:11 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
prawdziwymi wampirami

rofl.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 22:15 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
po co takie bzdury pisac

imo byłby to całkiem chyży psikus ze strony twórców, gdyby "omfg Omar" pojawił się w całym serialu na jakieś 2 sekundy

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 09:05 
Cytuj  
aha to fajnie


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 23:45 
Cytuj  
26 byl pierwszy dexter sezon 5 wg imdb.

Jest gdzies? Widzial ktos?


_________________
psn

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2010, 07:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
26 byl pierwszy dexter sezon 5 wg imdb.

Jest gdzies? Widzial ktos?


No 26 był w tv, w nocy sie pojawia w sieci;p


_________________
flidais#2625

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2010, 07:53 
Cytuj  
Już jest na torrentach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2010, 08:46 
Cytuj  
ta właśnie ściągam HDTV - thx


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2010, 11:00 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Vampire diaries - to jest jakieś gówno w konwencji Twilight, czy coś z prawdziwymi wampirami a'la True Blood?


ROTFL x2

Fringe ogladac warto, pierwsze 2 sezony moze nie powalaly na kolana ale byly bylo przyjemne do ogladania.

@tczewiak
Cytuj:
Elena jest załamana po śmierci rodziców w wypadku samochodowym. Pewnego dnia do jej szkoły przyjeżdża tajemniczy Stefan Salvatore. Dziewczyna nie wie, że Stefan jest wampirem. Zakochują się w sobie. W ich mieście dochodzi do kilku zabójstw, które wyglądają tak, jakby ich sprawcą było dzikie zwierzę. Okazuje się, że to wampir Damon Salvatore - zabójczo przystojny i arogancki, ale i uwodzicielski starszy brat Stefana. Ponad wiek temu Damon poprzysiągł Stefanowi wieczne cierpienie, dlatego że był jego rywalem w miłości do pięknej Katheriny, której Elena jest potomkinią. Czy Stefan będzie musiał zabić Damona? Czy może w Damonie zostało coś z człowieka? Którego z nich wybierze Elena?


Czy to moze NIE BYC w konwencji Twilighta?:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2010, 22:07 
Cytuj  
Nowy Dexter zajebisty, bardzo mocny i dramatyczny. Jak na początek sezonu znacznie lepszy niż Haws.

A jak ktoś lubi kreskówki to zaczął się nowy sezon Family Guy.
Epizod specjalny 50 minutowy, bardzo fajny. Choć jeżeli chodzi o stajnię Farlane'a to preferuję American Dad, już za tydzień :d

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2010, 23:33 
Cytuj  
Nowy Mentalist bardzo fajny. Ten serial to perelka, chyba malo osob go tu zna, a jest zajebisty :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 00:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nowy Mentalist bardzo fajny. Ten serial to perelka, chyba malo osob go tu zna, a jest zajebisty :)


ta tez moge polecic tylko laska z prison breaka jest wkurwiajaca.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 08:07 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nowy Mentalist bardzo fajny. Ten serial to perelka, chyba malo osob go tu zna, a jest zajebisty :)


s3 sie zaczal? :) Woohoo dlugo czekalismy na to, ja w miedzy czasie ogladalem Castle, jak pierwszy odcinek jest imo kopia Mentalisty tak dalej jest tylko ciekawiej :) Ogolnie dwa seriale na dobrym poziomie :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 08:14 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nowy Mentalist bardzo fajny. Ten serial to perelka, chyba malo osob go tu zna, a jest zajebisty :)

Widze, ze tylko ja na tym forum mam inna opinie o tym serialu. Obejrzalem polowe pierwszego seozonu kiedys. Tak glupiego, przewidywalnego i nudnego serialu dawno nie ogladalem. A glownemu aktorowi mialem ochote strzelic w twarz za ten glupkowaty usmiech.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 08:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Nowy Mentalist bardzo fajny. Ten serial to perelka, chyba malo osob go tu zna, a jest zajebisty :)

Widze, ze tylko ja na tym forum mam inna opinie o tym serialu. Obejrzalem polowe pierwszego seozonu kiedys. Tak glupiego, przewidywalnego i nudnego serialu dawno nie ogladalem. A glownemu aktorowi mialem ochote strzelic w twarz za ten glupkowaty usmiech.
zazdroscisz mu, face it


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 08:55 
Cytuj  
Najnowszy Supernatural nie taki zly jak pisza. WTF momenty troche naciagane i mamy powtorke z rozrywki jesli chodzi o sposob w jaki wracaja stare postacie ale darze ten serial sentymentem i jestem w stanie duzo mu wybaczyc ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 10:24 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
s3 sie zaczal? :) Woohoo dlugo czekalismy na to, ja w miedzy czasie ogladalem Castle, jak pierwszy odcinek jest imo kopia Mentalisty tak dalej jest tylko ciekawiej :) Ogolnie dwa seriale na dobrym poziomie :)


Castle imo jest duzo lepszy od mentalist

jedyne co tak na prawde mnie trzyma przy mentalist to cho i red john, jane byl spoko na poczatku, ale teraz sie jzu troche przejadl


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 11:18 
Cytuj  
goki napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
s3 sie zaczal? :) Woohoo dlugo czekalismy na to, ja w miedzy czasie ogladalem Castle, jak pierwszy odcinek jest imo kopia Mentalisty tak dalej jest tylko ciekawiej :) Ogolnie dwa seriale na dobrym poziomie :)


Castle imo jest duzo lepszy od mentalist

jedyne co tak na prawde mnie trzyma przy mentalist to cho i red john, jane byl spoko na poczatku, ale teraz sie jzu troche przejadl


To samo tutaj. Cho wymiata :) Mistrz pokerowej twarzy. No i jak juz przeszedlem te dwa sezony to chcialbym sie dowiedziec jak sie to rozwiaze z Red John :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.