mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 01:18 
Cytuj  
trochę się nazbierało, to po kolei :

Transsiberian - dobrze przemyślany i zmontowany thriller, całość dzieje się gdzieś na końcu świata (syberyjskie zadupie), co jest ogromnym plusem filmu, można obejrzeć dla samych widoczków ; szkoda tylko że końcówka się niezbyt udała, ale i tak warto zobaczyć

Max Payne - na początku myślałem że to średni film, ale potem puknąłem się w głowę : to jest crapiszcze totalne, która nie trzyma się kupy, są 2 efekty na krzyż a obsada rozśmiesza (Sucre, Ludacris - pewniacy do złotej maliny)

Wall-E - animacja dla adults, dzieci też mogą ewentualnie obejrzeć :) ; dialogów właściwie brak, robocik jeździ sobie po wastelands...i klimacik szybko robi się odpowiedni ; polecam obejrzeć w HD, wtedy kładzie na łopatki

Midnight Meat Train - ale badziew :< film miał świetną historię do opowiedzenia (morderstwa w metrze - wiadomo - Clive Barker stuff) , ale kładzie go brak napięcia i tragiczne sceny gore, a zakończenie to już syf nad syfy ;

Iron Man - wow, duża niespodzianka, najlepszy obok DK superhero movie, zdecydowanie odcina się od kolorowej papki z taśmociągu adaptacji komiksowych ; w sumie ten film "zrobił" Downey Jr, po tej roli jest moim fav aktorem atm, mistrz po prostu :>

The Wrestler - drama z świetną rolą dziadka ex-ćpunka Rourke'a, on nie gra wrestlera, on nim JEST - oskar się należy ; mimo wszystko najgorszy film Aronofskyego, tzn nie jest zły - tylko że pozostałe sa wybitne i robią brainwash, a po Wrestlerze jest tylko smutno.

Twilight - fajne filmidło do popcornu dla teenagers ; sala kinowa była okupowana przez 16stki, po zachwyconych minach widać że się podobało :]

The Day the Earth Stood Still - watchable, ale to jest flop generalnie, widać na co poszła kasa ale momentami jest nudno wch; podobała mi się rola Keanu, zawsze sobie dobiera scifi stuffik

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 18:39 
Cytuj  
Cytuj:
Clerks II (był w niedzielę na tvp1). Obydwie części - koniecznie.


Dwójka imo ssie, i to tak mocno.

Jedynka nie do pobicia ; )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 19:02 
Cytuj  
poleci ktos film thriller, ewentualnie jakies fantastyczne efekty typu duchy itp. ;p, ktory warto obejrzec, ktory ukazal sie w ostatnich latach typu "seryjny morderca kobiet, scigajacy go detektywi, policjanci" - no taki w klimacie Siedem ;)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 19:17 
Cytuj  
hmm lustra? tak sobie strzeliłem ;p

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 19:40 
Cytuj  
Niestety nie bylo nic tak dobrego w takim klimacie, przynajmniej nie przypominam sobie. Przydalaby sie lista filmow z ostatnich lat. The Alphabet Killer jakis wyszedl, ale to podobno jakis crapik - sam jeszcze nie widzialem. W Righteous Kill tez jest motyw mordercy/zabojcy, z tym ze tam to scigaja glownie kase przy wykorzystaniu slawy dwoch lead actorow, zdobytej swietna gra w dobrych filmach, do ktorych RK sie niestety nie zalicza. W 2007 byl dobrze oceniany Zodiac (tez Finchera btw) - wypadaloby obejrzec, jesli nie widziales, chociaz mnie nie zachwycil specjalnie. Thriller, dochodzenie, seryjny morderca - tak. Klimat - nie. W jednej z historyjek Sin City byl motyw seryjnego mordercy/gwalciciela...

btw, ktos moze polecac Disturbie. Trzymaj sie od tego dziadostwa jak najdalej. Teen thriller komedioromans z glownym aktorem cierpiacym na ADD i zaawansowany brak talentu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 20:02 
Cytuj  
lustra widzialem i troche nie ten klimat to tzw. "wku*wiacze" - muza, ktora wprowadza czlowieka w napiecie i dobrze wie, ze cos mu za chwile na twarz wyskoczy ;)

panic room - nie widzialem, obejrze.

Alphabet Killer - widzialem, taki sobie, chwilami bzdurny IMO, nic wielkiego.

Zodiac- fajny film, ale brakuje tego czegos, klimatu.

Zawodowcy - echh jakos sie boje tego obejrzec. Chociaz jesli nei spodziewam sie kokosow, to moze nbie byc taki zly.

Disturbia- nie uratowales mnie, widzialem, faktycznie komedia.

w miare ostatnio obejrzalem Kiss the Girls (PL-Kolekcjoner, rok 1997), calkiem dobry film. Anamorph(2007)- w sumie mi sie podobal, ale moglby byc troche lepszy, pomysl ciekawy gorzej z wykonaniem. Cherry Falls - ROFL, jak ktos lubi komedie to niech obejrzy ;) Pathology- naciągany ale fajnie nakrecony, troche jeb**ty, mozna obejrzec. Identity - dobry. Drapieżnik - nie jest takie zle. Tyle ode mnie, przegladajac foldery na kompie.

Ale bardzo dobrych w ostatnim czasie brak. Z 97 roku fajny jedynie :P


_________________
.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 21:40 
Cytuj  
Panic Room to niezly thriller z menska Jodie Foster w roli mamy. Zwiazku z seryjnymi mordercami niestety brak. Wlamanie zlodziejaszkow do domu, w ktorym znajduje sie tytulowy Panic Room - opancerzony pokoik na wypadek takich wlasnie sytuacji z kamerami do podgladu calej posiadlosci.

Faktycznie bieda. Pozostaje posilkowac sie jakimis przeoczonymi filmami sprzed lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 23:28 
Cytuj  
Jak nie widziales to "Ogniu krocz za mna" sobie obejrzyj. Sa detektywi, jest morderstwo, ale film nietypowy jak to u Lyncha.
Jesli ci sie spodoba to poszukaj gdzies serialu (Twin Peaks).

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 23:52 
Cytuj  
Oglądaliście może Eden Lake ? Przeleciałem urywkami narazie i wygląda na mocny thiller, raczej nie do oglądania z gf :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 00:04 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Oglądaliście może Eden Lake ? Przeleciałem urywkami narazie i wygląda na mocny thiller, raczej nie do oglądania z gf :wink:


Dosc miesne i w ogole takie lewe: p Jak ktos lubi takie cos jak "hostel" np to tutaj bedzie mial podobne odczucia ( tylko mniej miesa niz w hostelu ;p ).


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 02:18 
Cytuj  
Twin Peaksa raczej nie warto zaczynac od filmu. To niby "prequel", ale przedstawia wydarzenia, ktore bez znajomosci pierwszego + polowy drugiego sezonu tego serialu nie beda mialy zbytniego sensu czy znaczenia dla widza (i to nie tylko dlatego, ze to film Lyncha). Oczywiscie calosc (w kolejnosci najpierw serial, potem film) na pewno warto zobaczyc

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 10:27 
Cytuj  
Nie wiem czy ktos juz wspominal, (przyznam bez bicia ze nie przegladalem poprzednich stron)
Film Opór

Wart polecenia, Jak ktos moze to niech sie wybierze do kina bo warto

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 11:00 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Nie wiem czy ktos juz wspominal, (przyznam bez bicia ze nie przegladalem poprzednich stron)
Film Opór

Wart polecenia, Jak ktos moze to niech sie wybierze do kina bo warto


Fragment książki "Odwet", będącej odpowiedzią na "autentyczność faktów" tego filmu. Nie dosyć, że film jest co najwyżej średni, w dodatku robi z ludobójcy bohatera.

http://wyborcza.pl/1,75480,6147557,Wojn ... eckim.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 21:52 
Cytuj  
No niestety jak kon napisal max payne the movie to kupiszon ;/ co dziwi bo to byl jeden z lepszych materialow na dobry film w konwencji noir,marky moze sie nadaje na rozdawanie zlotych globow ale facet tej gry na oczy nie widzial n/c .dalej gry nie maja farta do ekranizacji,i vice versa, szkoda bo takie tytuly jak torment ,baldur z odpowiednim budzetem bylyby hitami fantasy na miare lotr .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 22:03 
Cytuj  
Straszny hype zlapal mnie na Valkyrie, czuje w kosciach, ze film bedzie bajerancki.Takie antidotum na walentynkowa papke w lutym.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 22:37 
Cytuj  
max payne fajny film do pracy.
ale zdecydowanie gorszy od snajpera (jakos tak).

valkyria z tomkiem, sorry, nie dziekuje.
juz wole obejrzec dziala nawarony po raz 100 ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 23:12 
Cytuj  
Defiance calkiem ok, fajnie sie oglada.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 17:07 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Straszny hype zlapal mnie na Valkyrie, czuje w kosciach, ze film bedzie bajerancki.Takie antidotum na walentynkowa papke w lutym.

Ziomki Toma podobno nieźle się z niego pizgali na premierze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 17:20 
Cytuj  
Ja Cruisa nie moge ogladac. Nic nie mam do jego aktorstwa, sa lepsi i gorsi od niego. Niestety jak go widze to mysle o tym scjentologicznym belkocie i nie moge traktowac z nim filmu powaznie. Debil po prostu. ;/


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 17:33 
Cytuj  
Mi Tomek przypomina swoja osoba, Kate Holmes, a ona Jezioro Marzen, a Jezioro Marzen przypomina mi o James Van Der Beek:
Obrazek
A wyraz jego twarzy przypomina mi o trudnym przezyciu w dziecinstwie.
Mam brnac dalej?
Jakbym mial ogladac film myslac o biografii kazdego aktora to tak, idzie sie zalamac.Cruise nie jest zlym aktorem, a co robi prywatnie to jego sprawa.
A pizgajace ziomki Tomeczka to juz abstrakcja totalna, nie wiem nawet jak sie do tego odniesc.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.