mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 15:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tutaj występuje pewien problem logiczny. Oni nie postępują dobrze nie okradając CDP. Oni wyjątkowo tym razem nie postępują źle. Co nie zmienia faktu, że są spedalonymi frajerami. Jak każdy złodziej, oszust czy jakikolwiek inny przestępca.
rozumiem ze tu chodzi o akcje w której polska scena złodzieji nie kradnie - wysmiałem ich pare razy na forum.

o dziwo nawet w tak głupim postanowieniu nie utrzymali sie długo (dotychczas byli przynajmniej pro złodziejami), linki pojawiły sie kilka dni po ogłoszeniu akcji (kilka dni temu) na jednej ze stron rzekomych wspieraczy akcji.

porażka - i akcja i gra


_________________
psn

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 17:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
porażka - i akcja i gra


ahh tak? spłoniesz na stosie heretyku :D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 17:35 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
ahh tak? spłoniesz na stosie heretyku :D
książki sa za to boskie :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 02:13 
Cytuj  
Obrazek

:roll:


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 09:28 
Cytuj  
Jako wielki fan "Wiedźmina" grę kupiłem jako tzw. pozycję obowiazkową. Uważam, że odwalono kawał dobrej roboty, tym większy szacun, że nie zrobili gry dla dzieci, tylko poszli za książką. Więc jak krasnoludy się biją, to krzyczą "na pochybel skurwysynom", a nie np "za światło" czy też inne brednie, seks jest na porządku dziennym (i nocnym szczególnie). chlanie też, nikt nie udaje, że na świecie nie istnieje słowo "kurwa" - jak w zyciu. Poczucie humoru tez mocne "prawie udało im się w Kaer Morhen, prawie udało im się zabić alchemika, prawie robi wielką różnicę". Za to wielki plus.

Wersja kolekcjonerka wydawana w Polsce bardzo bogata, co mnie też miło zaskoczyło.

Naprawdę szacunek dla twórców za odwagę i zrobienie gry z jajami.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 09:30 
Cytuj  
@up

czyli gra komputerowa dla starych pryków jak ja ? :wink: kurde bede ją miał w poniedziałek :wtf:

ogólnie uważam że wzorowanie się na książce to pójscie na łatwizne tym bardziej że słyszałem że Triss nie ma kręconych włosów w grze


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 09:39 
Cytuj  
Ale ma odsłonięte poślady od góry :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 10:37 
Cytuj  
równiez niedlugo sie zaopatrze, ksiazek niestety nie czytalem, bo mialem wiele innych do czytania (w moim przekonaniu lepszych pozycji), choc teraz zastanawialem sie czy nie kupic w empiku gry z ksiazkami zdaje sie za 250 zł.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 11:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
równiez niedlugo sie zaopatrze, ksiazek niestety nie czytalem, bo mialem wiele innych do czytania (w moim przekonaniu lepszych pozycji), choc teraz zastanawialem sie czy nie kupic w empiku gry z ksiazkami zdaje sie za 250 zł.

hehe, a ja zaluje,ze kiedys zrobilem "deal zycia" na allegro (jak na 15to latka) - kupilem cala sage za 25zl, przeczytalem i sprzedalem za 130zł, teraz mi żal...


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 11:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@up

ogólnie uważam że wzorowanie się na książce to pójscie na łatwizne tym bardziej że słyszałem że Triss nie ma kręconych włosów w grze


Jasne, w koncu mozna bylo osadzic gre "WIEDZMIN" w realiach harrego pottera albo bolka i lolka, wtedy na pewno to nie byloby pojscie na latwizne.

juz.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 11:20 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Deshroom napisał(a):
@up
ogólnie uważam że wzorowanie się na książce to pójscie na łatwizne tym bardziej że słyszałem że Triss nie ma kręconych włosów w grze

Jasne, w koncu mozna bylo osadzic gre "WIEDZMIN" w realiach harrego pottera albo bolka i lolka, wtedy na pewno to nie byloby pojscie na latwizne.

Bolek i Lolek oraz Harry Potter to tez ksiazki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 11:21 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
porażka - i akcja i gra

Deshroom napisał(a):
czyli gra komputerowa dla starych pryków jak ja ? kurde bede ją miał w poniedziałek

ogólnie uważam że wzorowanie się na książce to pójscie na łatwizne tym bardziej że słyszałem że Triss nie ma kręconych włosów w grze

Nie ma to jak ocenic gre przed ujrzeniem jej na oczy. Do tego Na czym mialby sie wzorowac Wiedzmin? Na lotro?


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 11:26 
Cytuj  
Rewelacyjne jest to, ze wykorzystali postacie z ksiazek, swiat etc ale dopisali do tego zupelnie nowa historie ktora naprawde trzyma "ducha Sapka".
Do tego MASA luznych nawiazan do niktorych, czesto zupelnie epizodycznych watkow sagi (np. spotkanie z dawna 'narzeczona' Regisa ktorej w powiesci bylo poswiecone dokladnie JEDNO zdanie) i rozwiniecie ich w nowe historie... po prostu piekne wlosy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 12:00 
Cytuj  
O sorki, ale wzorowanie się na wiedźminie, to nie pójście na łatwizne - Ci, którzy oglądali film coś o tym wiedzą. Wiedźmin dla wielu ludzi (w tym dla mnie) jest pewnym sanctum, które bardzo łatwo sprofanować. A gra naprawdę daje mnóstwo funu i jakoś nie kłóci się z sagą. Swiat wiedźmina jest niby prosty, ale tak charakterystyczny, że ciężki do podrobienia. Twórcom gry udało się go skopiowac, Grając od razu nabrałem chęci, aby całą sagę przeczytać po raz piąty :)

Duuuużym plusem jest fakt, iż np moich dwóch kolesi z WoWa (no lify, jedyna książka w życiu to elementarz) po zagraniu pożyczyło książki sapkowskiego i stwierdzili, że są zajebiaszcze i czytanie czegoś więcej niż /ra czy /g jest przyjemne.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 12:10 
Cytuj  
klimaty polityczno - komediowe :P
Obrazek


Giera jest świetna, wielkie brawa, że w końcu wydano gre 18+ i że zrobili to nasi, grafika ładna, chodzi płynnie na GTS 640 (który to okazuje sie karta dla prawie każdego - po 800 zl na allegro hehe)
Zacząłem gre dopiero po wydaniu patch 1.1a i ani razu nie wywaliła mi się (i to na Viście x64) - ale te doczytywania trochę psują mi pełne zadowolenie z rozgrywki (i nie chodzi o długość ale o ilość), dałbym jej 95% ale daje tylko 85% ,(szczególnie w mieście kiedy co chwile wchodzisz i wychodzisz z domku ) i za alchemie - czemu nie można sobie zapisywać ustawień składników? i czemu nie można wyłączyć AUTOSAVE'a?, i czemu w 2007 roku na PC save'ujemy bez żadnej możliwości ingerencji w nazwe czy lokalizacje save'a?
Reszta jak klimat , walka, questy 10/10

bagna, miejsce wyrębu drzew
"Druidzi jebani, niedługo zaczną przykuwać sie do drzew"

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 14:19 
Cytuj  
A tak swoja droga to gre chyba warto przejsc 2x.... w III akcie straznik jeden opisuje kikimore wojownika cos w stylu "Wyobraz sobie ze pies zjada pajaka i to wysrywa. Teraz powieksz to 100x....co ja kurwa gadam! 1000x! Skad sie takie szkaradztwa biora na swiecie" ;) Tekst w oryginale jest tak zajebisty ze chcialem go dziewczynie puscic i.... nie dalo sie o_O dalem load lazilem po miescie z 20 minut gadalem z kazdym randomowym gwardzista i dupa, juz sie ten tekst nie wywolywal :/ Wniosek z tego taki ze niektore rozmowy dosc randomowo sie pojawiaja...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 22:28 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Deshroom napisał(a):
porażka - i akcja i gra

Deshroom napisał(a):
czyli gra komputerowa dla starych pryków jak ja ? kurde bede ją miał w poniedziałek

ogólnie uważam że wzorowanie się na książce to pójscie na łatwizne tym bardziej że słyszałem że Triss nie ma kręconych włosów w grze

Nie ma to jak ocenic gre przed ujrzeniem jej na oczy. Do tego Na czym mialby sie wzorowac Wiedzmin? Na lotro?


Deshroom failed.

Nie przeczytalem ani jednej ksiazki Sapkowskiego bo go nie lubie personalnie.

W Wiedzmina crpg dzisiaj pobiegalem u brata (kupil sobie wczoraj), a w poniedzialek sam po to pojade bo mnie wciagnelo na maksa hehe :[ Czego zadna gra nie-online nie zrobilem w przeciagu 5 ostatnich lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 22:59 
Cytuj  
nie bardzo failed, sciagam wszystkie gry z netu (wiedzmina też - troche z przekory), ale gram praktycznie tylko w legalne, bo te sciagane sa poprostu gorsze. wiedzmina bede miał ale nie sadze zebym pograł

mam kupione po Warcrafcie i BF2142, Crysis i CS:S (Crysis preorder, a HL2 wygrzebałem z szuflady) - wiec nie sądze żebym pograł w pirata w najbliższym czasie :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 1 lis 2007, 23:02 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 23:02 
Cytuj  
Cały czas failed bo wypowiadasz sie o grze w którą nie grałeś.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 23:04 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cały czas failed bo wypowiadasz sie o grze w którą nie grałeś.
Ok, to prawda. moją uwagę zarówno tu jak i na innym forum przyciągneła sprawa antypirackiej akcji organizowanej przez piratów.

Przepraszam, spadam :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.