mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 21:04 
Cytuj  
a i jeszcze polecam Pillars of the earth jak ktos nie widzial , ladna obsada , w miare historyczna dokladnosc , ciekawy okres angielskiej historii


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 21:06 
Cytuj  
give spartakus s2 i vive biance calkowicie rozberana w kazdym odcinku,kkthx

Aldatha napisał(a):
a i jeszcze polecam Pillars of the earth jak ktos nie widzial , ladna obsada , w miare historyczna dokladnosc , ciekawy okres angielskiej historii


Przykladam sie do tego od jakeigos czasu, musze chyba obejrzec wreszcie, podobno to miasto w ktorym sie akcja dzieje zostalo wybudowana cale na potrzeby filmu.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 22:51 
Cytuj  
Luther jest mocny - zupelnie inny rodzaj serialu, bez miliona kurew ale klimat ciezki i mocny - na pewno nie rodzinny...

No i Idris.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 23:39 
Cytuj  
Oglądał ktoś serial OZ i może go szczerze polecić? Jestem po pierwszym odcinku, który średnio mi się podobał czy później jest ciekawiej? Nigdy nie zawiodłem się na serialach HBO ale muszę być pewien ;P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 01:22 
Cytuj  
luther - mieszane uczucia. Z jednej strony nudny jak flaki z olejem (przynajmniej pierwsza połowa sezonu) ale jednak cos w sobie ma

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 07:12 
Cytuj  
Dla mnie Luther to rewelka. Jedyny minus to final sezonu - imo slabo to troche wyszlo.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 17:05 
Cytuj  
muflon napisał(a):
Oglądał ktoś serial OZ i może go szczerze polecić? Jestem po pierwszym odcinku, który średnio mi się podobał czy później jest ciekawiej? Nigdy nie zawiodłem się na serialach HBO ale muszę być pewien ;P


Dla mnie jeden z lepszych seriali - tylko ostatnia seria jest konkretnie zjebana.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 23:05 
Cytuj  
Justified - zaczal sie drugi sezon. :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 23:21 
Cytuj  
Wlasnie skonczylem ogladac 4ty sezon The Wire i:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Zabieram sie za piaty. :)

Co jest jeszcze najblizsze tym klimatom? Tj. niggersy, dragi, miasto, policja itp... The Shield ogladalem calosc - rowniez awesome.

Wiem ze to pewnie bylo pisane pierdyliard razy ale plx napiszta jeszcze raz - ten temat ma 140 stron. :)

Ten Oz dzieje sie tylko w wiezieniu? Czy "na ulicy" rowniez?

BTW. The Shield i The Wire to chyba najlepsze seriale jakie ogladalem z zyciu, nie przypuszczalem ze gangsta klimaty moga zostac pokazane tak "fajnie" i autentycznie. Dla mnie Shield > Wire ale tylko troszeczke bo LA > Baltimore. :) Natomiast The Wire jest bezprzecznie serialem trudniejszym w odbiorze, glebszym i bardziej autentycznym.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 01:52 
Cytuj  
Oz to 98% czasu pucha.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 09:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wlasnie skonczylem ogladac 4ty sezon The Wire i:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Zabieram sie za piaty. :)

Co jest jeszcze najblizsze tym klimatom? Tj. niggersy, dragi, miasto, policja itp... The Shield ogladalem calosc - rowniez awesome.

Wiem ze to pewnie bylo pisane pierdyliard razy ale plx napiszta jeszcze raz - ten temat ma 140 stron. :)

Ten Oz dzieje sie tylko w wiezieniu? Czy "na ulicy" rowniez?

BTW. The Shield i The Wire to chyba najlepsze seriale jakie ogladalem z zyciu, nie przypuszczalem ze gangsta klimaty moga zostac pokazane tak "fajnie" i autentycznie. Dla mnie Shield > Wire ale tylko troszeczke bo LA > Baltimore. :) Natomiast The Wire jest bezprzecznie serialem trudniejszym w odbiorze, glebszym i bardziej autentycznym.


Przez the wire chodzilem tydzien do pracy jak zombie. Ogladalem codziennie do 4-5 nad ranem :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 14:56 
Cytuj  
The Wire > The Shield.

Ten drugi pod koniec juz mnie zaczal lekko irytowac, bo w sumie ciagle dzialo sie to samo.
No i serial koncentrowal sie tylko i wylacznie na policji, brak bardziej szczegolowego spojrzenia na to co sie dzialo po przeciwnej stronie barykady.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 17:51 
Cytuj  
No Kabraxis to sie zabieraj za 5 sezon, bo mnie o ile 4 i wczesniejsze wciagnely, to 5 musialem doslownie w dwa dni zobaczyc caly. Motywy sa takie ze glowa mala.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 20:32 
Cytuj  
Próbowałem kiedyś oglądnąć The Wire, ale zasnąłem w połowie pierwszego odcinka i wszystko wywaliłem w pizdu, bo wmówiłem sobie, że jest nudne. Ale skoro tak zachwalacie to podjadę po raz drugi :P


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 21:08 
Cytuj  
z the wire jest jak ze spartacusem.
ja pierwsze 4 odcinki ogladalem w sumie rok.
a potem wszystkie sezony chyba w miesiac obejrzalem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 21:34 
Cytuj  
Wystartował drugi sezon Justified. Pozycja obowiązkowa dla fanów południa i redneckowych klimatów.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2011, 22:19 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Próbowałem kiedyś oglądnąć The Wire, ale zasnąłem w połowie pierwszego odcinka i wszystko wywaliłem w pizdu, bo wmówiłem sobie, że jest nudne. Ale skoro tak zachwalacie to podjadę po raz drugi :P

mniej więcej jakbyś napisał:
Pewnego razu popełniłem największy błąd w moim życiu. Na szczęscie zrozumiałem go i planuję go naprawić.


_________________
Obrazek

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 10:50 
Cytuj  
Ja z the Wire mam podobnie. Nie dotrwalem nawet do konca pierwszego odcinka. Wzialem sie za OZ i po dwoch epizodach nie wiem co tam jest takiego zajebistego. Nic, dam im jeszcze szanse.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 13:08 
Cytuj  
sam poczatek pilota The Wire jest kurwa najgorszy w chuj, ten motyw z mudżynami, grą w kości, mudżynem co ich okradał z hajsu a oni mu nadal pozwalali grać bo THIS IS AMERICA, to takie jebane, płytkie, patetyczne gówno, że następny odcinek obejrzałem chyba po 3latach i obejrzałem całe 5 sezonów w miesiąc albo dwa. Jak dla mnie z tego co pamiętam to the wire sie rozkrecil gdzies pod koniec 1 sezonu dopiero z akcją jak SPOILER



kima została postrzelona

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2011, 13:34 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Ja z the Wire mam podobnie. Nie dotrwalem nawet do konca pierwszego odcinka. Wzialem sie za OZ i po dwoch epizodach nie wiem co tam jest takiego zajebistego. Nic, dam im jeszcze szanse.


Po prostu to nie sa seriale dla Ciebie... Jedni wola Oz/Wire/Shield/Sopranos a inni ogladaja z wypiekami na twarzy prison breaki/housy czy inne CSI.

EDIT: Ja osobiscie wole duzy realizm sytuacyjny + slowny niz jakies ugrzecznione seriale dla pedalow. Jak bede mial ochote na grzeczna rozrywke to puszcze sobie 2 and a half albo My Name is Earl... W serialu o policjantach/gangsterach/wiezniach wymagam aby bylo to pokazane w prawdziwy sposob, a nie banda ulizanych sledczych w garniakach od armaniego z superkomputerami ktorze rozwiazuja sprawy za nich. Bron boze bez krwi i przeklenstw.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 12 lut 2011, 13:43 przez Asmax, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.