mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 14:53 
Cytuj  
Huragan na prezia !!!


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 14:56 
Cytuj  
zlota polska jesień a w duszy noc ciemna
zimne oczy Kurskiego wbite w me przerażone ciało
piąta rano
znów kolbami w drzwi załomoczą
krew spływa po btych pejczem plecach
czarni oprawcy lżą Twą dziewczynę
wbją gwożdzie w Twą słowiańską czaszkę
piąta rano
kolejne przesłuchanie pajda chleba na śniadanie
wargi Kaczyńskiego wsciekle toczą ślinę
jeszcze nie zginęła
już młodzi stają do walki
1956 - pamiętamy !
2005 - złota polska jesień...

edit: nie jestem autorem tego postu.....................................


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 28 paź 2005, 15:10 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 15:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
mark po 1st. nie odpowiedziales mi na pytanie poprosze o konkretna odpowiedz

po 2nd. wlasnie dlateog wierze w program PO bo jako jedyne nie obiecywalo zlotych gor, tylko mowilo to wam zabierzemy bo potrzebujemy na to etc. podkreslajac ze bedzie ciezko ale jak przetrzymamy to zbudujemy silna polske



Kupe zrobia, w polsce nie ma idealow, ostatnim byl pilsudski, od tamtej pory nasz zajebisty kraj grzeznie w gownie wyprodukowanym przez socjalizm, zlodziejstwo i debilizm, to forum mmorpg a wy tu jakies rozprawy polityczne prawicie, dajcie spokoj, powaznie to nie ma sensu :<

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 15:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
podkreslajac ze bedzie ciezko ale jak przetrzymamy to zbudujemy silna polske


wiec niech spadaja.. kazdy tak mowi od 15 lat...... bedzie ciezko, ale przetrzymajcie to kiedys moze wasze wnuczki lub prawnuczki beda mialy lepiej.. a sami kurwa kradna na potege.... nikt im juz nie wierzy, wiec WYPAD !


sprytnie wycioles zdania z kontekstu a teraz wichura przeczytaj jeszcze raz caly moj post i dopiero go skomentuj.

jesli marzy ci sie panstwo gdzie:
- dostaniesz mieszkanie bo jestes obywatelem
- czy ciezko bedziesz pracowal czy sie obijal dostaniesz te same pieniadze
- wprowadzona zostanie godzina policyjna

To zapraszam do ChRL, KRLD lub na Kube tam sie taki ustroj dobrze ma, gorzej z obywatelami.


RoozTer napisał(a):
to forum mmorpg a wy tu jakies rozprawy polityczne prawicie, dajcie spokoj, powaznie to nie ma sensu :<


forum tak, ale board nazywa sie "Pogawedki" wiec to ty daj spokoj, a co do tego czy ma to sens czy nie to hmmm...z pewnoscia ma sens prztynajmniej taki ze Ja (zapewne jak i inni uczestnicy) zabijam czas w pracy :] mysle ze temat ciekawszy niz "Horda IMBA", "Pala ownz me" etc.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 15:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jesli marzy ci sie panstwo gdzie:
- dostaniesz mieszkanie bo jestes obywatelem
- czy ciezko bedziesz pracowal czy sie obijal dostaniesz te same pieniadze
- wprowadzona zostanie godzina policyjna


- dostaniesz zasilek dla bezrobotnych z ktorego stac cie bedzie na wynajecie mieszkania
- za prace powinny byc godziwe pieniadze a nie jalmuzna nie wiele wyzsza od zasilku
- godzina policyjna dla nieletnich ? jestem za :)

Cytuj:
To zapraszam do ChRL, KRLD lub na Kube tam sie taki ustroj dobrze ma, gorzej z obywatelami.


po co tak daleko szukac.??? W Angli tez jest takie prawo i jakos nikt nie narzeka :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 15:45 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
- dostaniesz zasilek dla bezrobotnych z ktorego stac cie bedzie na wynajecie mieszkania

Wiesz osobiscie wole aby pieniadze z moich podatkow byly przeznaczane na sluzbe zdrowia, policje, remonty drog i zabytkow, a nawet na imprezy dla ludnosci

Huragan napisał(a):
- za prace powinny byc godziwe pieniadze a nie jalmuzna nie wiele wyzsza od zasilku

przykro mi huragan ale jesli tak jak mowiles (jesli mnie pamiec nie myli) mieszkasz w wawie, to nie rozumiem twojego problemu wybacz mieszkam w wawie od 5ciu lat na prace i wynagrodzenie nienarzekam aczkolwiek moglo by byc wyzsze niestety podatki zjaadaja za duzo a przy programie pisu beda zjadaly jeszcze wiecej (na szczescie marcinkiewicz przedstawil troche inny plan chodz do podatku liniowego mu bardzo daleko /cry)

Huragan napisał(a):
- godzina policyjna dla nieletnich ? jestem za :)

nie nie dla nieletnich dla wszystkich

Huragan napisał(a):
po co tak daleko szukac.??? W Angli tez jest takie prawo i jakos nikt nie narzeka :)


to porownaj PKB Wlk.Brytanii (bo jak sie domyslam to miales na mysli) i PKB Polski jesli Polska bedzie miala takie PKB to takie prawa maja racje bytu.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 28 paź 2005, 15:47 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 15:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
- za prace powinny byc godziwe pieniadze a nie jalmuzna nie wiele wyzsza od zasilku


a czemu jest jalmuzna? ( moze trzeba likwidowac/niwelowac przyczyny a nie opierac hasla na skutkach )

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 15:49 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Huragan napisał(a):
- za prace powinny byc godziwe pieniadze a nie jalmuzna nie wiele wyzsza od zasilku


a czemu jest jalmuzna? ( moze trzeba likwidowac/niwelowac przyczyny a nie opierac hasla na skutkach )


a to druga prawda, wiesz huragan myslisz ze mnie nie denerwuja studenciki robiacy sklepik internetowy za 500zl? oczywiscie ze mnie denerwuja jesli by podniesli ceny to osoby zainteresowane by placily jak nalezy a tak dupa, na szczescie klienci powoli dojrzewaja i zaczynaja rozumiec roznice miedzy studedzkim sklepikiem a platforma e-commerce


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 16:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

a to druga prawda, wiesz huragan myslisz ze mnie nie denerwuja studenciki robiacy sklepik internetowy za 500zl? oczywiscie ze mnie denerwuja jesli by podniesli ceny to osoby zainteresowane by placily jak nalezy a tak dupa, na szczescie klienci powoli dojrzewaja i zaczynaja rozumiec roznice miedzy studedzkim sklepikiem a platforma e-commerce


Zazdroscisz owym studencikom? A ja ich podziwiam, ze proboja i chca cos zrobic. Widac nie potrafisz zadbac o klienta, ze Ci go "studenciki" podbieraja. Chcialoby sie windowac cenki hmm?


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 16:56 
Cytuj  
Szkoda że w Polsce mamy tak wielu pesymistow m.in. jak Mark, Huragan. Wiem że po tylu latach dosc nieudanych rzadow mozna stracic wiare w polityke, ale to do niczego nie prowadzi.

PO jako jedyna partia finansuje sie z wlasnych skladek, sa jedyna (albo jedna z niewielu partii) ktora zdecydowanie chce ukrócić przywileje polityków. Zlikwidować senat, zmniejszyc liczbe posłów, ukrócić wszelkie zarobki polityków. Władza ma być służbą.

Szkoda że w Polsce tylu ludzi stracilo wiare we wladze. Rzeczywistość jest taka, że powinniśmy zmienic wpierw siebie a nie oczekiwac tego od politykow. Wizerunek naszego rządu to wizerunek naszego spoleczenstwa.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 17:02 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
PO jako jedyna partia finansuje sie z wlasnych skladek, sa jedyna (albo jedna z niewielu partii) ktora zdecydowanie chce ukrócić przywileje polityków. Zlikwidować senat, zmniejszyc liczbe posłów, ukrócić wszelkie zarobki polityków. Władza ma być służbą..


sry..ale to imho tylko gadanie...mówią że chcą czy chcą a nie to samo,
tym bardziej że to nośne, prawie/część populistyczne hasła

Carnillon napisał(a):
Szkoda że w Polsce tylu ludzi stracilo wiare we wladze. Rzeczywistość jest taka, że powinniśmy zmienic wpierw siebie a nie oczekiwac tego od politykow. Wizerunek naszego rządu to wizerunek naszego spoleczenstwa.


Święte słowa


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 17:08 
Cytuj  
- dostaniesz zasilek dla bezrobotnych z ktorego stac cie bedzie na wynajecie mieszkania
- za prace powinny byc godziwe pieniadze a nie jalmuzna nie wiele wyzsza od zasilku
- godzina policyjna dla nieletnich ? jestem za


-Tak duzo ludzi dostanie dobry zasilek, bo zostana zwolnieni za rzadow PiSu, mowie tu o firmach nie posiadajacych zagranicznego kapitalu.
-Nom, tylko ze te godziwe pieniadze polskie firmy moga wyplacic tylko jak potrafia zaoszczedzic(ekonomizacja) lub zarobic (do tego potrzeba rozwoju i techniki, ale to bedziemy mieli z importu, drozej...) pieniadze, a spadek zlotowki im w tym nie pomoze.
-No za godzina policyjna dla nieletnich jestem za, ale to i tak gryzie sie w jakichs sposob z demokracja i wolnoscia.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 17:12 
Cytuj  
kadź dalej, realistom (niekoniecznie pesymistom) radzę poczytać:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=4348628&N=1

fajnie że taka super extra partia wybrała (tak jak zresztą pisałem wcześniej) interes partyjny niż interes kraju - stawiając niemozliwe do spełnienia przez PiS postulaty, tym samym odrzucając koalicję z PiS i pozostawiając kraj na łasce lub nie łasce całego PiSu, komunistycznego SLD, Samoobrony itd. Ale rozumiem, po cholerę brać teraz odpowiedzialność za Polskę i grac drugie skrzypce jak za 4 lata można własnymi dupencjami obsadzić najwyższe stołki w kraju. Cel godny poświęceń.
I tak jak napisałem za 4 lata zagłosuję, ale przeciwko PO! :x

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 17:40 
Cytuj  
No kadzic bede, a potem tylko wspomne innym moje slowa.

Ja tylko nie rozumiem czemu ty popierasz Kaczki, ogolnie to jaka masz korzysc z ich rzadu?
Oczywiscie wykluczam ze jestes nierobem co pracuje rok i rok na zasilek, homofobem, fanatykiem religijnym, zapatrzonym w przeszlosc konserwatysta, wisniakiem czy tez naiwna osoba. Czemu tak brutalnie podsumowalem elektorat? Bo tylko ci ludzie maja jakas korzysc z tego rzadu na bank lub sa poprostu naiwni.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 17:49 
Cytuj  
Przykro mi ze nie rozumiesz dlaczego PO nie weszla do koalicji. Jaki sens miałaby koalicja jesli partie sie nie zgadzają? Koalicja POPiS w rządzie i koalicja (nieformalna) PiS-Samoobrona-LPR w sejmie? Poczytaj sobie o Monteskiuszu to moze zrozumiesz.

MagPS Co do populistycznych haseł platformy. Uwazam ze nie masz do konca racji. Napewno jest to gra wyborcza, ale PO juz dzialalo za poprzedniej kadencji w kierunku zrealizowania tych postanowien. Problem w tym ze kompletnie nie znalazle poparcia sejmu. Udalo im sie jedynie ograniczyc liczbe radnych o jedna trzecia. W tej kadencji tez im to sie nie uda bo reszta partii na to nie pozwoli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 18:27 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 73877.html
uzyskalem 100%


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 18:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kadź dalej, realistom (niekoniecznie pesymistom) radzę poczytać:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=4348628&N=1



Akurat wiekszosc tych punkow ktore pogrubiono uwazam za jak najbardziej sensowne (moze poza pierwszym, chociaz to pewnie jest argumentowane tym ze w tym momencie PO mialo by cos do powiedzenia, bo inaczej to w kazdym momencie pis moze zerwac koalicje i nara). Zreszta, nie ma tu co mowic ze to ambicja Rokity rozwalila koalicje. Jak sobie to wyobrazasz inaczej? "Wejdzcie z nami w koalicje, prosimy, zgodzimy sie na wszystko"? Jaki by to wtedy mialo sens?


pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 19:40 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
MagPS Co do populistycznych haseł platformy. Uwazam ze nie masz do konca racji. Napewno jest to gra wyborcza, ale PO juz dzialalo za poprzedniej kadencji w kierunku zrealizowania tych postanowien. Problem w tym ze kompletnie nie znalazle poparcia sejmu. Udalo im sie jedynie ograniczyc liczbe radnych o jedna trzecia. W tej kadencji tez im to sie nie uda bo reszta partii na to nie pozwoli.


Możliwe że niektóre (może nawet wszystkie są genialne etc.) tylko że ich przegłosowanie jest w sejmie nie możliwe i tym są one populistyczne :P

edit:
tomugeen napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,2673877.html
uzyskalem 100%


za pierwszym razem? :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 20:53 
Cytuj  
Nie przeczytalem wszystkiego, niedawno wrocilem, wiec teraz mi sie nie chce czytac wszystkiego... ;)

Bodajze Fabianek napisal, ze "kto chce ten znajdzie pracę" jaaaaasne... ale niekoniecznie taka jakby ten ktos chcial...widziales kiedys ludzi co zarabija gdzies z 5 zł dziennie, nie moga dostac innej roboty...studiowac? niby jak? za co? jak zyc? No i nie kazdy ma zdolosci (nie twierdze, ze trzeba miec wielkie) by isc na studia by pozniej dostac dobra prace... bo praca by sobie popracowac az takiego sensu nie ma. Jakis inny przyklad,czyli sporo osob, ktos przynosi 600 zł ale gowno z tego ma pojdzie na prad, wode itd a haruje od rana do wieczora, swietna perspektywa ale co ma zrobic, niekiedy jeszcze probuje cos studiowac cos rodzina pomoze itd. ale dalej ciezko. Nie mozna powiedziec, ze jak ktos chce bedzie pracowal, a to, ze Ty, twoi rodzice potrafili to gratuluje niewiele osob matakie szczescie... nie mowie tu o sobie ani zbytnio bliskich mi osobach...

Ja jestem tez pesymista raczej dla mnie w sumie pesymizm=realizm i zawsze staralem sie przygotowac na ta gorsza opcje... ale co do rzadu PiSu specjalnie pesymistycznie nie podchodzilem. btw. denerwuje mnie juz ta propaganda mediow jak to co sie wielce stanie gdy kaczynscy przejma rzad itd.. ze trzeba uciekac z kraju itd. Wierzenie w to jest naiwne. Tak samo media lansowaly Tuska i widocznie czesc spoleczenstwa o zauwazylo. Media trabia, ze idziemy na dno jak na gieldzie odrobinke spadnie...ale jak dzisiaj indeksy poszly w gore to jakos nikt o tym nie wspomnial w TV.

A takze moim zdaniem oczywiscie nie powstanie koalicji to raczej wina PO a nie PiSu, PO obraza sie na wyborcow i caly swiat i robi syf nie chcac stworzyc rzadu z PiSem. PiS nie ma najmniejszej ochoty tworzyc rzadu z Samoobrona itd.... za to kolesie z PO o niczym innym nie gadaja jak to PiS bedzie tworzyl rzad z Samoobrona i Radiem Maryja ;)

Ktos wspomnial jeszcze cos tam o podatku liniowym. Kazdy pyta ale czemu za moje pieniadze itd. A jakby tak pomyslec o innych? Moze zamiast zamrazarki, czesci do kompa, telewizora itd. to moze innym ludziom by sie troche poprawilo? Moze zamiast zarobienia 600 zł i wydania wszystkiego na oplaty by cos zostalo?

heh... Piłsudzki "Co wy z tą Polska zrobicie gdy mnie juz nie bedzie?" ta zmach stanu itd. jak Kaczynscy maja łeb na karku to jak Piłsudzki dobrrze zrobia w koncu to spoleczenstwo PiS wybralo ;)

Uwazam, ze praktycznie mam 0 pojecie o polityce, poniewaz w ciagu tygodnia nie mam zbytnio czasu wlaczyc telewizor ani tez nie mam neta ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 paź 2005, 21:09 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 21:05 
Cytuj  
grr /ciach/


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.