mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 01:50 
Cytuj  
C:\Documents and Settings\XXX User\Moje dokumenty\The Witcher

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 02:31 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Ktos w V akcie gra moze neutralnym wiedzminem i wie jak sie wydostac z tego tajemnego pokoju z questu 'Magiczna formula"?
Zeby tam wejsc trzeba bylo uzyc Aard, Igni, AArd na kamieniu drogi ale ta sama kombinacja (ani zadna inna - sporo czasu mi zajelo sprawdzanie) nie pozwala wyjsc - w rezultacie jestem uwieziony w tym dungu.


Trzeba było użyć tej samej sekwencji znakow co na wejsciu ale w wersji wzmocnionej (może sie komuś przyda - ja powtarzalem caly akt bo myslalem ze to jakis przypadkowy bug).

Wiedzmin juz niestety skończony u mnie. Wrażenia... po kiepskim V akcie rewelacyjna koncowka (Epilog).
Nie spojlujac dam tym, ktorzy ciagle graja garsc tipow:
1. III i IV akt to ostatni moment do zakupu niektorych ksiazek - 2 pobocznych zadan nie skonczylem bo nie mialem wpisow w bestiariuszu o bruxie i czyms jeszcze a pamietam ze ostatni raz te ksiazki widziałem w akcie III.
2. Na poczatku V aktu warto wykonac DUZY zapas eliksirow, olejow i petard bo pozniej praktycznie nie bedzie dostepu do "banku" (sygnalem do tego jest to, ze Jaskier spelnia funkcje naszego bankiera). Jesli ich zrobimy tyle, zeby nam wystarczylo do konca gry to bedziemy mogli praktycznie olac lotowanie mobow i zachowac miejsce w inwentory do innych rzeczy. Oczywiscie mówie o potionach lepszej jakosci (z rubedo, albedo etc)
3. Z tego powodu co #2 trzeba wyjac z banku wszystko co bedzie nam potrzebne do ukonczenia jakis questow (np. zeby dla dentysty). Niestety wiele "ewentow" w V akcie polega na zgadywance "nie masz białych róż, bursztynu i cukiereka? to spierdalaj" wiec mozemy zaryzykowac i reszte miejsca w inv wypelnic takimi "unsless" itemami.
4. Warto wziac zestaw 10x biala mewa + 20x kazdy z podstawowych skladnikow alchemicznych. Raz ze w tym akcie bedziemy mieli kilka mobow dajacych skladniki do unikatowych potionow (a nei bedzie szansy powrotu do banku) a dwa ze bedziemy mogli sobie dorobic praktycznie wszystko "od reki" jesli czegos nam zabraknie.
5. Przed wyprawa do starego dworzyszcza mozemy uzyc najlepszych kamieni runicznych/olejow na mieczu - jesli nie bedziemy medytowac godzinami tylko do pozbywania sie zatrucia bedziemy uzywac bialego miodu to wystarcza do konca gry.

I to chyba tyle.
Czas wracac do Battlefielda 2142 ;(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 12:23 
Cytuj  
Az sie poryczalem na koncu 5 aktu :>
Ech, ech, czlowiek chcialby wiecej.

juz.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 12:30 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Az sie poryczalem na koncu 5 aktu :>
Ech, ech, czlowiek chcialby wiecej.

juz.


A dla mnie bylo "w sam raz" :)
Ten silnik aurory jest rownie meczacy jak w NWN2 - zonowanie sux.
Bardziej mi szkoda tego, ze ta gra jest naprawde tak bliska sapka. Planowalem zagrac jeszcze ze 2x zeby skonczyc ja na rozne mozliwe sposoby ale chyba sobie odpuszcze. Ksiazki zlamaly mi kregoslup i nie wyobrazam sobie wiedzmina w szeregach zakonnych a grac tylko po to zeby "bylo inaczej" to juz sztuka dla sztuki.
W tym sensie Ci ktorzy nie czytali sapkowskiego maja lepiej - nie sa spaczeni jedynie slysznym wizerunkiem wiedzmina ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 12:32 
Cytuj  
Ja jestem w szeregach zakonnych ;).

BTW w 5 akcie, w starej wyzimie mam 10-15 fpsów w czasie jak biegam po mieście które się pali O_o.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 12:58 
Cytuj  
Karol wlasnie o to mi chodzi, ze juz koniec tego bycia w klimacie, historii. Nie mowie o grze jako grze, tylko o tym ze wlasnie, cos sie konczy :>

juz.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 13:01 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja jestem w szeregach zakonnych ;).

BTW w 5 akcie, w starej wyzimie mam 10-15 fpsów w czasie jak biegam po mieście które się pali O_o.


to nie biegaj - walcz :)


przepraszam, nie moglem sie powstrzymac ^^
przypomnial mi sie tekst z tego skeczu http://www.youtube.com/watch?v=k4eMyeLTq28


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 13:27 
Cytuj  
Chyba nie myslicie ze robili 2 lata mechanike i wszystko zeby teraz olac najlatwiejsza rzecz tj dorobienie questow i wydanie dodatku.... :wink:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 14:26 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Chyba nie myslicie ze robili 2 lata mechanike i wszystko zeby teraz olac najlatwiejsza rzecz tj dorobienie questow i wydanie dodatku.... :wink:

ale jak sprzedac dodatek na pare godzin? za 10zl? musieliby wprowadzic sklepik internetowy a'la steam lub cos :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 14:57 
Cytuj  
Za free.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 14:59 
Cytuj  
Moga dodac normalnie z patchem albo zrobic dodatek nie na kilka tylko na kolejne 50h ;) Teraz gdy uporali sie z sprawami technicznymi to moga meczyc fabule. A techniczni moga sie powoli zabierac za kolejny tytul ;p


Btw znalezliscie jakies bugi ?;]

Obrazek
Stos mieczy =]

Pamietacie ze jak buga znajdziecie to robic save i wyslac save przed, w trakcie na odpowiedni adres cdprojektu + opis :wink:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 15:45 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
cos sie konczy

, cos sie zaczyna.
ajt?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 15:54 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Pamietacie ze jak buga znajdziecie to robic save i wyslac save przed, w trakcie na odpowiedni adres cdprojektu + opis :wink:

Ta, ale a propos saveow to jest fail kompletny. Ostatnio skasowalem kilka jak zaczely zajmowac 900MB. A wcale ich nie bylo jakos strasznie duzo.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 16:09 
Cytuj  
No mi zajmuja juz 4GB ale zostaje mi jeszcze z 400GB wolnego wiec wisi mi to ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 16:18 
Cytuj  
Bugi są niestety. "Dzięki" niektórym można pomnożyć kasę do 50k orenów w kilka chwil, dobrze, ze to nie on-line i tylko od Ciebie zależy, czy użyjesz i nie wplynie to na innych graczy. Czasem w karczmie jestes o 12, wychodzac na miasto juz masz 14:30 - szczegolnie denerwujace, jak masz spotkac sie z kims o 12 w celu oddania Q.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 17:49 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Bugi są niestety. "Dzięki" niektórym można pomnożyć kasę do 50k orenów w kilka chwil, dobrze, ze to nie on-line i tylko od Ciebie zależy, czy użyjesz i nie wplynie to na innych graczy. Czasem w karczmie jestes o 12, wychodzac na miasto juz masz 14:30 - szczegolnie denerwujace, jak masz spotkac sie z kims o 12 w celu oddania Q.

bug na 50k? :/ a ja trzaskalem pokerem prawie caly dzien 10k na zbroje i wszystkie scrolle do alchemii, zielarstwa i bestiariusza,jakie znalazlem w Wyzimie Klasztornej :har:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 18:18 
Cytuj  
Równie odbrze można ściągnąc sobie trainera... ale po co.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 18:25 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
MacDwain napisał(a):
Bugi są niestety. "Dzięki" niektórym można pomnożyć kasę do 50k orenów w kilka chwil, dobrze, ze to nie on-line i tylko od Ciebie zależy, czy użyjesz i nie wplynie to na innych graczy. Czasem w karczmie jestes o 12, wychodzac na miasto juz masz 14:30 - szczegolnie denerwujace, jak masz spotkac sie z kims o 12 w celu oddania Q.

bug na 50k? :/ a ja trzaskalem pokerem prawie caly dzien 10k na zbroje i wszystkie scrolle do alchemii, zielarstwa i bestiariusza,jakie znalazlem w Wyzimie Klasztornej :har:


I o to chodzi :P co by to była za przyjemność mieć te 50k orenów. Ja mmo iż te wałki znam, to z nich nie korzystam, bo i po co...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 18:28 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
RufeN napisał(a):
MacDwain napisał(a):
Bugi są niestety. "Dzięki" niektórym można pomnożyć kasę do 50k orenów w kilka chwil, dobrze, ze to nie on-line i tylko od Ciebie zależy, czy użyjesz i nie wplynie to na innych graczy. Czasem w karczmie jestes o 12, wychodzac na miasto juz masz 14:30 - szczegolnie denerwujace, jak masz spotkac sie z kims o 12 w celu oddania Q.

bug na 50k? :/ a ja trzaskalem pokerem prawie caly dzien 10k na zbroje i wszystkie scrolle do alchemii, zielarstwa i bestiariusza,jakie znalazlem w Wyzimie Klasztornej :har:


I o to chodzi :P co by to była za przyjemność mieć te 50k orenów. Ja mmo iż te wałki znam, to z nich nie korzystam, bo i po co...

no,niby tak, ale patrzac na to z innej strony to moglbym zaoszczedzic te pare godzin koksania i questy porobic dla funu - skoro i tak sie uparlem,aby to wszystko kupic (tymbardziej,ze marnie u mnie z czasem na granie) ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 19:45 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
bug na 50k? :/ a ja trzaskalem pokerem prawie caly dzien 10k na zbroje i wszystkie scrolle do alchemii, zielarstwa i bestiariusza,jakie znalazlem w Wyzimie Klasztornej :har:


No wlasnie to jest "zrypane".
Nie powinno byc tak, ze pokerem zarabiasz 10x tyle co ze zlecen wiedzminskich.
Stawki powinny byc CO NAJMNIEJ 10x nizsze bo inaczej po prostu poker=trainer :(
Podobnie zreszta z walka na piesci - powinni ustawic stawke na 20 i mozliwosc powtornej walki z tym samym przeciwnikiem po dobie a nie co godzina.

Z drugiej strony ksiazki powinny byc tansze bo glupota jest ze na ksiazke potrzebna do wykonania zlecenia wydajesz wiecej niz dostajesz nagrody z tego zlecenia.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.