mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 703 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:06 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
masochistyczne sklonnosci :)


Cale zycie w domu + masturbacja do rysowanych panienek - rzeczywiscie masochizm.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:11 
Cytuj  
e tam, kiedys takich jak ja nazywali medrcami/pustelnikami.

Zresztam jak juz komus ostatnio wspomnialem, prowadze badania nad wspolczesna rozrywka, specjalizujac sie w tematyce m&a + grach.

kiedys napisze ksiazke o tym wszystkim i bede znanym i szanowanym naukowcem, ale to jak juz jak nie bede mial co robic..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:15 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
e tam, kiedys takich jak ja nazywali medrcami/pustelnikami.
:roll: , nawet fajny ten twój świat... czasami

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:15 
Cytuj  
"Żył kiedyś pewien znany mędrzec, który mieszkał na szczycie góry w Himalajach. Zmęczony ludźmi wybrał proste życie i spędzał większość czasu, medytując.

Jego sława sięgała tak daleko, że różni ludzie gotowi byli iść wąskimi ścieżkami, wspinać się na strome góry i przepływać rzeki, by spotkać się ze świętym człowiekiem, który, jak niosła wieść, potrafił rozwiązać każdy kłopot."


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:24 
Cytuj  
No to tak jak ja...
Zyje w izolacji bo mam dosc ludzi, nie chce mi sie zapierdalac za kase tak dlugo jak mam to czeog potrzebuje, medytacja jest przereklamowana, wiec gram. Kazdy sie do mnie zglasza jak ma problem.

Ja tylko przenosze to na wyzszy level, a to ze nie uznaje sie mnie za swietego i traktuje jak dziwaka ? coz zyjemy w czasach gdzie gowno uznaje sie za dzielo sztuki, a swiatem rzadzi jeszcze wieksze gowno pod postacia politykow, ktorzy zreszta wybrani sa przez spolecznosc...

Czy naprawde uwazasz ze to co robie jest czyms gorszym od tego co robili ci medrcy ?

zreszta nie bierz doslownie takich historyjek, wiadomo ze z czasem wszystko jest koloryzowane, koles pewnie chlal wlasny mocz i gwalcil kamienie.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:32 
Cytuj  
Ci mędrcy skoro uznawano ich za mędrców musieli mieć jakąś wiedzę o życiu, inaczej nazywano by ich głupkami. Zapewne nie czerpali tej wiedzy z anime i gier, być może z powodu, że jeszcze ich nie było ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:35 
Cytuj  
Nie trzeba wiele medytowac by zauwazyc ze zycie jest gowno warte bo i tak predzej czy pozniej zdechniesz i nie bedzie nic, wiec moze najlepiej je spedzic robiac to co sie lubi ? Ja poszedlem o krok dalej, wprowadzilem moje madrosci w praktyke. No ale jak ktos lubi robic z siebie szanowanego osobnika jakich w chuj w tych czasach to jego wola. Baw sie dobrze pracujac dla kogos za kase ktora wypierdoli twoja zona/dziewczyna/dziecko na jakies pierdoly.


Bycie szanowanym czlowiekiem to poprostu mila nazwa dla niewolnika :)
Tracisz swoja wolnosc i po co? myslisz ze ktos bedzie wiedzial o tobie za 100 alt ? kogos bedzie obchodzilo ze na forum mmo nie robiles z siebie idioty ? Zy pracowales ciezko dla rodziny ? Bedziesz jedynie statystyka :) Jezeli jednak zrobisz cos wielkiego to wycofuje swoje slowa, jezeli pracujesz nad przelomowym odkryciem, wspaniala ksiazka/gra etc to jak najbardziej rob to dalej. Jezeli jednak jestes robolem w jakiejs firemce i cieszysz sie z kasy na samochod / dom / nowe ciuchy dla dziewczyny zastanow sie ile zycia tracisz.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 09:39 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:38 
Cytuj  
Nie sadzilem,ze mozesz miec Ashton takie przemyslenia. Ogolnie calkiem dobre rozumowanie. Pytanie tylko czy dorobiles ideologie do sytuacji czy sytuacja twoja jest wynikiem ideologii?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:39 
Cytuj  
ty chyba ciagle tylko zapominasz, ze to MY pracujemy na CIEBIE.
i, ze bez NAS nie mialbys nic :)
no ale niestety zyjemy w kraju, ktory dopuszcza takie sytuacje.
bo jestem w stanie tolerowac naprawde wiele - ale twoje podejscie
'nie pracuje - bo nie musze - bo zapieprzaja na mnie inni - bo jestem 'chory' - ale nie az tak, zeby nie moc grac/pisac - a reszta z was to glupki bo pracuja'
jest dosc wkurwiajace, i serio nie dziw sie, ze ludzie po tobie jada.

a z tymi madrosciami to jest tak, jak z 20 letnimi dziewicami z LPR, ktore wypowiadaja sie o ciazy i jej usuwaniu.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie sadzilem,ze mozesz miec Ashton takie przemyslenia. Ogolnie calkiem dobre rozumowanie. Pytanie tylko czy dorobiles ideologie do sytuacji czy sytuacja twoja jest wynikiem ideologii?



pol na pol, jako gowniarz wpadlem w depresje i zauwazylem ze zycie jak inni niema sensu, pracowanie po to by ktos inny mial dobrze... reszta doszla po drodze.

Mendol napisał(a):
ty chyba ciagle tylko zapominasz, ze to MY pracujemy na CIEBIE.
i, ze bez NAS nie mialbys nic :)
no ale niestety zyjemy w kraju, ktory dopuszcza takie sytuacje.
bo jestem w stanie tolerowac naprawde wiele - ale twoje podejscie
'nie pracuje - bo nie musze - bo zapieprzaja na mnie inni - bo jestem 'chory' - ale nie az tak, zeby nie moc grac/pisac - a reszta z was to glupki bo pracuja'
jest dosc wkurwiajace, i serio nie dziw sie, ze ludzie po tobie jada.

a z tymi madrosciami to jest tak, jak z 20 letnimi dziewicami z LPR, ktore wypowiadaja sie o ciazy i jej usuwaniu.



czyli kieruje toba wylacznie zawisc ? zaslepia ona twoje myslenie ? ja tylko pomagam ludziom pobudzajac ich do przemyslen :P mam w dupie czy beda robili swoje dalej czy skoncza jak ja... osobiscie mam tylko szacunek do osob wielkich, ktore naprawde robia cos co sprawi ze zostana zapamietani po smierci. Reszta jest jedynie statystyka :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:43 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Nie trzeba wiele medytowac by zauwazyc ze zycie jest gowno warte bo i tak predzej czy pozniej zdechniesz i nie bedzie nic, wiec moze najlepiej je spedzic robiac to co sie lubi ? Ja poszedlem o krok dalej, wprowadzilem moje madrosci w praktyke. No ale jak ktos lubi robic z siebie szanowanego osobnika jakich w chuj w tych czasach to jego wola. Baw sie dobrze pracujac dla kogos za kase ktora wypierdoli twoja zona/dziewczyna/dziecko na jakies pierdoly.

Było by miło gdybyś te swoje mądrości praktykował za swoją kasę, wówczas rób sobie co chcesz co tam chcesz. Człowiek, który rzuca wszystko w pizdu i idzie żyć w lesie, nie chcąc nic od innych zasługuje na szacunek, ktoś kto gada o "spędzaniu życia tak jak się lubi" będąc na czyims utrzymaniu to tylko pasożyt.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:46 
Cytuj  
ale legalnie to moje pieniadze, czy naprawde roznia sie czyms od pieniedzy ktore zarabiaja politycy czy wasi pracodawcy ?

czy ja na was napadlem ? czy zmuszalem rzad by dal mi prawo ich pobieranie ? to ze ulamek pieprzonego grosza z twoich pieniedzy idzie do mojej kieszeni jest jedynie twoja wina, sam na mnie pracujesz zdajac sobie z tego sprawe, takie sa koszta pracy w naszym kraju.

Jezeli ci sie nie podoba mozesz wyjechac, mozesz przestac pracowac, dunno zrob co chcesz, ja nie chce pracowac na innych wiec nie pracuje, a ze jestem chory psychicznie rzad postanowil sie podzielic ze mna swoja kasa.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 09:47 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:46 
Cytuj  
zawisc? myslenie?
chyba na medrca sie jednak jeszcze za bardzo nie nadajesz.
ja stwierdzam fakty - wkurwia mnie twoje pierdolenie, jak to masz na wszystko wyjebane i jest super - jednoczesnie wysmiewujac sie z nas - bo pracujemy, probujemy w zyciu cos osiagnac, zbudowac.
a ty uwazasz, ze zycie na koszt innych jest fajne, nalezy sie tym chwalic i jeszcze mowic, ze jest dobrze. problem w tym, ze twoje doswiadczenia zyciowe nie bardzo pozwalaja ci na 'medrkowanie' w jakimkolwiek temacie - z wyjatkiem psychotropow, gier i mangi/anime.


jednak jestes ulomny ashtonku :)
ja nie narzekam na swoje warunki, tylko na twoje pierdolenie.
moze bys jednak przedawkowal? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:50 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Ashton napisał(a):
Nie trzeba wiele medytowac by zauwazyc ze zycie jest gowno warte bo i tak predzej czy pozniej zdechniesz i nie bedzie nic, wiec moze najlepiej je spedzic robiac to co sie lubi ? Ja poszedlem o krok dalej, wprowadzilem moje madrosci w praktyke. No ale jak ktos lubi robic z siebie szanowanego osobnika jakich w chuj w tych czasach to jego wola. Baw sie dobrze pracujac dla kogos za kase ktora wypierdoli twoja zona/dziewczyna/dziecko na jakies pierdoly.

Było by miło gdybyś te swoje mądrości praktykował za swoją kasę, wówczas rób sobie co chcesz co tam chcesz. Człowiek, który rzuca wszystko w pizdu i idzie żyć w lesie, nie chcąc nic od innych zasługuje na szacunek, ktoś kto gada o "spędzaniu życia tak jak się lubi" będąc na czyims utrzymaniu to tylko pasożyt.

O ironio. Mowi to czlowiek, ktory pochwala wieksosc postulatow socjalnych.

Wykorzystanie luk i mozliwosci wymaga pewnej wiedzy i inteligencji. Czy pracodowca, ktory zatrudnia ludzi za minimalna krajowa maksymalizujac swoje zyski nie jest pasozytem? Kewstia semantyki tylko. Po pierwsze mam pretensje to prawodawcy, ktory pozwala na dojenie panstwa na rozne sposoby. W drugiej kolejnosci do plebsu, ktoremu wydaje sie ze cos im sie nalezy. Nie widze, zeby Ashoton dorabaial taka ideologie.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:54 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
ale legalnie to moje pieniadze, czy naprawde roznia sie czyms od pieniedzy ktore zarabiaja politycy czy wasi pracodawcy ?

czy ja na was napadlem ? czy zmuszalem rzad by dal mi prawo ich pobieranie ? to ze ulamek pieprzonego grosza z twoich pieniedzy idzie do mojej kieszeni jest jedynie twoja wina, sam na mnie pracujesz zdajac sobie z tego sprawe, takie sa koszta pracy w naszym kraju..

Legalne, fakt. Tyle, że te pieniądze dostajesz nie dla tego, że jesteś jakiś wybitny czy potrzebny, to taka litość ze strony społeczeństwa. Czy jest to powód do dumy i radości, nie wydaje mi się.

@TBN, nie wiedzę tu sprzeczności z moimi poglądami :). Postulaty socjalne służą wyrównywaniu szans w sporze "pracodawców" z "pracobiorcami" i powinny istniec ponieważ ta 2 grupa ma mniejsze szanse a jej względne zadowolenie jest warunkiem utrzymania spokoju. Ofk moglibyśmy wrócić do zasad rządzących wspólnotami pierwotnymi ale wówczas zaiast zastanwiać się w co pograsz po powrocie do domu, zastanwiałbys się czy dojdziesz do swojego szałasu (o ile miałbys szałas).


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 10:02 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zawisc? myslenie?
chyba na medrca sie jednak jeszcze za bardzo nie nadajesz.
ja stwierdzam fakty - wkurwia mnie twoje pierdolenie, jak to masz na wszystko wyjebane i jest super - jednoczesnie wysmiewujac sie z nas - bo pracujemy, probujemy w zyciu cos osiagnac, zbudowac.
a ty uwazasz, ze zycie na koszt innych jest fajne, nalezy sie tym chwalic i jeszcze mowic, ze jest dobrze. problem w tym, ze twoje doswiadczenia zyciowe nie bardzo pozwalaja ci na 'medrkowanie' w jakimkolwiek temacie - z wyjatkiem psychotropow, gier i mangi/anime.


Przepraszam cie mendolku, co takiego osiagnales w zyciu ? jakie sa efekty twojej pracy ? Jezeli zrobiles cos tak wspanialego ze opadnie mi szczenka to wysle ci tego grosza ktory i tak jest pewnie znacznie wiecej wart niz % kasy z twojej kieszeni ktora do mnie poplynela.

Chwalic ? wysmiewac ? ja poprostu szczerze mowie prawde, a ze jestes zaslepiony zloscia i nie potrafisz zauwazyc sensu moich slow to nic na to nie poradze

@tor: dobrze ze ktos zauwazyl ze nie jestem socjalista... zreszta jakby wiekszosc osob tutaj potrafila spojzec dalej niz ich dupy i uzyc troche glowy zauwazylaby ze krytykuje owy system.


Havok napisał(a):
Ashton napisał(a):
ale legalnie to moje pieniadze, czy naprawde roznia sie czyms od pieniedzy ktore zarabiaja politycy czy wasi pracodawcy ?

czy ja na was napadlem ? czy zmuszalem rzad by dal mi prawo ich pobieranie ? to ze ulamek pieprzonego grosza z twoich pieniedzy idzie do mojej kieszeni jest jedynie twoja wina, sam na mnie pracujesz zdajac sobie z tego sprawe, takie sa koszta pracy w naszym kraju..

Legalne, fakt. Tyle, że te pieniądze dostajesz nie dla tego, że jesteś jakiś wybitny czy potrzebny, to taka litość ze strony społeczeństwa. Czy jest to powód do dumy i radości, nie wydaje mi się.



a czy ty jestes dumny ze te pieniadze pochodza z twojej kieszeni i trafily do mnie bo ty ciezko pracowales ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 09:57 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:57 
Cytuj  
o ja pier.... Aszton, Dalejlama mmorpg.pl


_________________
.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 09:58 
Cytuj  
Obrazek

Dalail Llama z mmorpg.pl chyba


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:01 
Cytuj  
twoi rodzice nie beda zyc wiecznie , tak z ciekawosci zapytam Ashton czy bez nich tez dasz rade "utrzymac" sie z renty ? :) , chyba ze twoja renta to srednia krajowa

"fajne" przemyslenia , ale nie pisalbys tak patrzac na zusowskie RMUA , ile kasy panstwo upierdala na socjal


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:02 
Cytuj  
biorac pod uwage, ze kiedys bylem tak samo zjebany jak ty ashton,
a teraz mam zone, dziecko, ciekawa prace - to mysle, ze cos osiagnalem :)
to, ze ty nie masz takich potrzeb, badz o nich nie wiesz, badz nie jestes w stanie ich zrealizowac, nie znaczy, ze sa zle.
poza tym serio kurwa, ale ostatnia rzecza o jakiej bym pomyslal to zrobienie czegokolwie, zeby ci zaimponowac :)
niestety ludzi z wytartym czołem nie szanuje za bardzo ;/

aldzia - starzy zostawia mu dom, pokazny spadek - i bedzie mogl grac do konca zycia - a rente bedzie przekazywal na WOSP.


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 10:03 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 703 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.