mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 11:44 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Tylko po co ?
Można coś ciekawszego porobić, np. zarobić trochę kasy gdzieś :D


Po pagony i na poligon :)
Najlepsze historie jakie m ojciec opowiadal z dziecinstwa to wlasnie z czasow wojska :)
Znajomy byl w ramach studiow na przeszkoleniu wakacyjnym. Mowi, ze glownie sie opierdalal, ale jak mial cwiczenia o wygladalo to jak oboz survivalwy :)

ps. Do osob na 1 roku studiow i wczesniej:
Mozna odrobic wojo w wakacje pomiedzy 1 a 2 rokiem studiow. Jedzie sie do jednostki na 6 tygodni i opierdziela na koszt panstwa. I wojo z glowy. Mozna sie zorientowac u siebie w dziekanacie. Niestety nie wolno przegapic. Tylko miedzy 1 a 2 rokiem.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 11:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Byłem prawie 4 lata w wojsku


aaa, to już wiem skąd ta twoja znajomość matematyki, wszak tylko w wojsku cosinus fi jest większy od jeden


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 11:50 
Cytuj  
A moj kolega z dziecinstwa poszedl do zasadniczej, staral sie i przeniesli go do dobrej jednostki, po sluzbie dostal prace na lotnisku jako saper w jednostce antyterrorystycznej, pozniej skonczyl szkole i zostal celnikiem.
Dzis twierdzi ze wszystko do czego doszedl zawdziecza wojsku.
I to nie temu wojsku jakie bylo kiedys - gdzie dostawales mieszkanie, pensje w skali kraju taka ze zona nie musiala pracowac etc tylko juz "nowemu" bo gosc jest w moim wieku (33 lata) wiec poszedl do wojska 13 lat temu.

Inna sprawa ze zasadnicza sluzba wojskowa jest troche bez sensu przy nakladach jakie armia na to moze przeznaczyc ale zdecydowanie sie na kariere zawodowego wojskowego to IMHO teraz bardzo dobra decyzja.
Znajomi ktorych mam (faktem jest ze pracuja w warszawie - nie mam pojecia jakie sa place w "zielonych garnizonach") wyciagaja ze wszystkimi dodatkami ok 3k/miesiac majac stopien kapitana lub majora.
Po 12 latach (!) przysluguje im wczesniejsza emerytura (6 lat nauki plus 12 lat sluzby), pracuja do 15 (w praktyce do 13-14), wiekszosc dostala tez mieszkania (ale to juz nie jest automat).
WAT czy WAM to juz praktycznie w tej chwili cywilne uczelnie - nie ma takich cyrkow jak kiedys.

Szczerze mowiac sam zaluje ze kiedys sie na to nie zdecydowalem w swoim czasie :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 11:52 
Cytuj  
Good news! :> Moze skorzystam ;] co do strzelania w wojsku, jesli bym musial, strzelilbym.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 11:53 
Cytuj  
w stopę...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 12:44 
Cytuj  
postrzelac to Ci tam nie dadza za duzo , srednio raz w miesiacu to juz dobry wynik jak kumple opowiadali


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 12:47 
Cytuj  
Ja bym nie mial oporow, wlasciwie od kilku lat mam wielka chec strzelenia komus w leb albo moje ulubione uciecia glowy mieczem/katana ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 12:52 
Cytuj  
O widze ze swoj czarnuch z ciebie ashton ;]

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 12:58 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
ps. Do osob na 1 roku studiow i wczesniej:
Mozna odrobic wojo w wakacje pomiedzy 1 a 2 rokiem studiow. Jedzie sie do jednostki na 6 tygodni i opierdziela na koszt panstwa. I wojo z glowy. Mozna sie zorientowac u siebie w dziekanacie. Niestety nie wolno przegapic. Tylko miedzy 1 a 2 rokiem.


6 tygodni mówisz? Hmmm jeżeli uda mi się przenieść z wieczorowych na dzienne lub załapać stypendium, co sprawi, że nie będe musiał intensywnie myśleć o zdobyciu kaski na next semestr to chyba się zdecyduje. Półtora miesiąca to okres jak dla mnie do przyjęcia, szczególnie, że później dumnie mogę wpisać w podaniu do pracy, że już w woju byłem.

edit: literówka


_________________
Altaya | BF4


Ostatnio edytowano 23 lis 2005, 13:07 przez Vorten, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:03 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Ja bym nie mial oporow, wlasciwie od kilku lat mam wielka chec strzelenia komus w leb albo moje ulubione uciecia glowy mieczem/katana ;p

A mowia, ze gry nie deprawuja mlodziezy. ;) W sumie to po wyborach mialem ochote spacyfikowac wyborcow pisu i kaczynskiego.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:12 
Cytuj  
Tak Sweng studiowałem na WAT-ie elektonikę. Zdawałem na cybernetykę ale byłem 74/~1600osób na egzaminach (na cybernetykę było 50 miejsc) ale się nie dostałem, a że jestem leniwy i nie chciało mi się przenosić na polibudę to zostałem na WAT-ie na elektronice. I studiowałem tam ponad 3 lata - potem mi się znudziło :)

Aha i nawet w tym wypadku zgadzam się z Karolem66 - zazdroszczę teraz moim kolegom którzy ukończyli WAT.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:34 
Cytuj  
Przypadkiem przegladalem wczoraj rozne swoje papiery.
Kat. D - krwotoczne zapalenie zoladka ;]
(rzeczywistosc byla troche inna, ale na komisji wmowilem lekarzowi ze to sprawa przewlekla)
Mialem w papierach rozne zalecenia zywieniowe, a wojsko przeciez nie ma pieniedzy na odpowiednie zywienie i chyba nie wezmie takich problematycznych.
W kadzym razie polecam unikajacym sluzby skombinowac sobie cos z ukladem pokarmowym.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:58 
Cytuj  
O a ja mam sporo drogich lekow :) Do tego najdrozsze sa te na uspokojenie :D Dosyc mocne swoja droga :) Ale i tak ich nie biore ;)

Kregoslup mi ewoluuje i jest troche delikatny, powykrzywiany na wszelkie mozliwe strony. No i etap w psychiatryku ;) nadal mnie nie wyleczyli ;p

No nic, mam tylko nadzieje ze w przyszlosci nie bede mial problemow z dostaniem pozwolenia na bron bo z wiatrowki to nie to samo ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 23 lis 2005, 14:00 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:58 
Cytuj  
Dla wszystkich biednych co chca uciekac przed wojskiem:
http://www.wp.mil.pl/auths/562/files/42ad198c9c537_ustawa_pobor.pdf

Takie rozporzadzenie wydawane jest co roku, dla studentow pkt 2
Na tej wlasnie zasadzie w tym roku przeniesli mnie, bez obozow czy dodatkowych szkolen.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:02 
Cytuj  
O SWEEEEET :)
Teraz mam pewnosc ze mnie nie wezma.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
W kadzym razie polecam unikajacym sluzby skombinowac sobie cos z ukladem pokarmowym.


Tu potwierdzam na 100% 8)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 15:36 
Cytuj  
Ehehe. Ja wole nie mowic co u mnie stwierdzili na komisji wojskowej zanim mi D dali :D
Lista byla dluga.
A i tak teraz zaluje, bo po licencjacie a przed magisterka wszystkich z mojego rocznika przeniesli do rezerwy. By sie mialo A to by wujaszek zalatwil ciepla posadke na panstwowym wikcie :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 15:37 
Cytuj  
Hmm niby nic niemam, ale nie badalem sie ;) z 2giej strony minimum 5 kaw dziennie, fajki, leki itp na uklad pokarmowy dobrego wplywu nie mogly miec ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 15:42 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Hmm niby nic niemam, ale nie badalem sie ;) z 2giej strony minimum 5 kaw dziennie, fajki, leki itp na uklad pokarmowy dobrego wplywu nie mogly miec ;)


pierdziel to Ashton nie wiadomo czy dożyjesz ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 15:44 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Hmm niby nic niemam, ale nie badalem sie ;) z 2giej strony minimum 5 kaw dziennie, fajki, leki itp na uklad pokarmowy dobrego wplywu nie mogly miec ;)


I jeszcze ten ciągły seks :lol: :lol:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.