mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:32 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Ktos ma jakies doswiadczenia z tym serverem? Ludzie dobre RP tam robia? Bo nie chce wybierac w ciemno.. Co z tego ze ja bede dbal o klimat, jesli podejdzie do mnie ktos ze slowami 'hi giev 1g plx plx plxxxxxxxx!!!!!!!!!11' :-)


Na początku tak robia a później rerollują, zostaje wiara 80% RP, tylko musisz dać jakiś bodziec, że chcesz tego RP... bo w sumie wiara powerleveluje (np gilidia Perfection)

Cytuj:
Krwawa Piesc -bardzo pasuje do hordy
Zakon Czarnego Wilka- nie wiem do kogo pasuje

Imo aby zachować RP powinniśmy mieć nazwę gilidi w anigielskim
Moje propozycje:
coś z słowami przykładowymi : Nightmare, Immortal, Nether,

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:41 
Cytuj  
RP i WoW :roll:
Juz widze wasze klimatyczne granie, które będzie polegac na bieganiu w te i wewte oraz gadanie o pogodzie. A to wszystko przez to ze sama mechanika gry nie umozliwia granie RP. :lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:42 
Cytuj  
No to panowie najpierw moze zdecydujemy jaki serv . przewleka sie pomysl Ravenholda moze faktycznie tam??? a na forum mozemy sobie osobny temat zrobic kto kim i cos o gildii :-) jak to wypali to juz zrobimy wlasne gildiowe itd itd:-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:43 
Cytuj  
Cashasty , przylaczyc sie to raczej nie problem :) , zobaczy sie czy to wszystko wytrzyma do przyszlego miesiaca hehe... zobaczy sie ile ludzi będzie na początku , 10 potrzeba zeby miec gildie ? ciekawe czy wogóle bedzie tyle na początek :) wiec ja bym ochłonoł bo zaczyna to troche nabierać rozpędu , jaka rasa klasa itd , wyjdzie w gierce : )


_________________
Obrazek

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:47 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
RP i WoW :roll:
Juz widze wasze klimatyczne granie, które będzie polegac na bieganiu w te i wewte oraz gadanie o pogodzie. A to wszystko przez to ze sama mechanika gry nie umozliwia granie RP. :lol:


Tutaj się absolutnie mylisz wejdź na porządny serer RP i zobacz to tam się dzieje w karczmie w IF, znajdziesz dużo zastosowań do rzeczy których normalnie w wowie byś nie używał przykładowo camp fire:P

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:49 
Cytuj  
Nie no tak bo to mozna sobie poprobowac ale tez zeby nie bylo 10 altow itp . bez cisnien i napiec:-) ale jakby sie zebralo pare os mozna by to ruszyc revenhold widze jest rppvp recomended jesli nam sie nie spieszy i chcemy sie poprostu pobawic to ja jestem za tym . robie postac narazie tam nick Yarp.


Posty: 31
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:56 
Cytuj  
Jakakolwiek nazwa po polsku nie wchodzi w grę moim zdaniem, szczególnie na serve RP. Moje propozycje:
<Righteousness>
<Second Sunrise>
<Deathgrip>
<Heat>
<Mind's Eye>

Coś "z jajem":
<Gnomish S.W.A.T team>

A jak chcecie coś po polsku koniecznie to tylko i wyłącznie:
<Mleczny Legion>

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:00 
Cytuj  
Pamietam te codowne czasy w hillsbrad... uwaga! 2 hordziakow jest na mountach, trzeba uwazac! (mowie o mountach 40 lvl bo chyba nikt jeszcze nie mial wtedy epika:) ) albo rajd 30x 20lvl ktorzy rzucali sie jak mogli zeby jedna 60 ubic :D to byla zabawa...

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:12 
Cytuj  
Dlatego trzeba to wskrzesic:-) a przynajmniej cos z tym zrobic zeby jak ktos nas za jakis czas zobaczy wiedzial ze to my wlasnie rozwalilismy wczoraj xr a skoro gdzies idziemy to lepiej dac sygnal bo kto wie moze orgri w niebezpieczenstwie:-)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:22 
Cytuj  
Wg. mnie takie tworzenie nazwy gildii 'na sucho' to kompletny bezsens... Nawet nie wiemy co chcemy robic..

Gildia RP musi cos za soba niesc. Nawet wysmiewany przez wielu Mroczny Legion niesie za soba jakies "przeslanie". Sa mroczni, zli, bezwzgledni - slowem horda. Nazwa ich gildii doskonale oddaje ich styl gry. Oczywiscie pomijam inne aspekty ich egzystencji ;-)))

Trzeba stworzyc jakas koncepcje. Przyklad: Wszyscy tworza magow i zakladamy zakon (mozemy byc zli i dazyc do przejecia wladzy na swiecie ;-) a mozemy byc mlodymi adeptami sztuki wyslanymi przez nauczycieli na doskonalenie swoich umiejetnosci przez podroz po swiecie) Siedizbe mozna miec np. w dzielnicy magow w SW. Przykladowe nazwy - University of Magic, Red/black/white Mages ( kolor w zaleznosci od naszego swiatopogladu ;-) )

Mozna tez swtorzyc gildie lotrow, zakladamy rogali, wojownikow i inne klasy pasujace do tej koncepcji. Mozemy byc piratami z dziedziba w BB, albo zabojcami przemykajacymi sie w ciemnosci po miastach. Ale mozemy byc tez zwyklymi zlodziejaszkami i chuliganami, jakich to pelno na ulicach :-) Przykladowe nazwy - Stranglethorn Vale Pirates, Assassin Society, Scoundrel Company

No ale najprawdopodobniej w gre wchodzi gildia zlozona z przeroznych klas. Dlatego nasze postacie musi laczyc jakis cel. Eksploracja swiata? Ja wiem, ze kazdy widzial juz wszystko. Ale nasze postacie nie! A to przeciez walsnie nimi odkrywamy swiat. Dlatego mozna stworzyc gildie podroznikow. Azeroth Geographic Society? :-)

No, a moze jestesmy poszukiwaczami tajemnego artefaktu? Albo jeszcze lepiej! Dzisiaj widzialem po raz pierwszy filmik 'Return' - idea tajemnego zakonu zebranego po latach jest doskonala!


O zakonie paladynow wole nie wspominac ;-) Chciaz moze byc ciekawie

Edit - literowki ;-)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:26 
Cytuj  
Oj kiedys planowalismy zakon palasow i priestow :-) ale na pvp servie raczej by nie wypalilo a tutaj mysle ze ludzie jednak bada chciali grac roznymi klasami choc jakis zakon czy grupa najemnikow czy cokolwiek w sumie pasi:-) ale background mile widziany tak jak i do charow:-)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:33 
Cytuj  
Mysle ze z lvl moze byc trudno sie az tak zgrac ale roznica kilku duzo nie zmieni bo zawsze kumus mozna pomoc z drugiej strony sesja za pasem a u innych matura wiec 2-3 h mi pasza jak najbardziej:-)
a co do nazwy gildii i klas itp mysle ze najpierw potrzeba i tak grajacych a potem sobie poustalamy z tego co widze na ravenholdzie juz trochu naszych gra .

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:34 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Generalnie to masz racje , ale wiadomoz ze w 5 rogali nie zrobimy deadmines ;]
Bo to tanka trzeba , healera itp. tylko chciałbym żebyśmy mieli mniej-wiecej te same levele.
Więc może zrobilibyśmy coś takiego ze poprostu na forum czy gdzies umawialibysmy sie na grę tymi postaciami ? 2-3h dziennie , wieczorami czy coś :]


Wiesz - jesli dorobi sie do tego odpowiednie historie to nie ma problemu.

Tank? Kto powiedzial, ze warrior nie moze byc zlodziejem? :-) Nie ma w sobie finezji rogala i nie wbija sztyletu w plecy jak on. Jego atutem jest sila a nie zrecznosc wiec nie chowa sie w cieniu, ale wali wprost :-)

Healer? Przeciez jakis kaplan mogl zostac wyrzucony ze szkoly.. Czasy sa ciezkie, a my oferujemy sprawiedliwy podzial lupow. Moze jakis sie skusi? :-)

Wystarczy tylko troche sie wysilic i nei ma problemu :-)



A co do czasu to mozna nawet grac 1-2 razy w tygodniu byle bylo fajnie :-) No i nalezy pamietac o tym aby nie levelowac samemu

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:37 
Cytuj  
chętnie bym się dołączył ... może horda ? "Orphans of Gamon" jest fajne :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:48 
Cytuj  
Wiele ludzi wlasnie sciaga powolutku na Ravenholdt, mamy tam gildie Warcry po tsronie Hordy, zamiar wiekszosci to spokojna gra dla zabawy, ale oczywiscie wielu chce tez zobaczyc MC/BWL i wszystko co sie da, ale odrazu moge napisac ze gra sie bardzo przyjemnie bo podstawa to brak scigania sie, zaczynamy sie poznawac i mam nadzieje na dobre zgranie.
Planujemy w przyszlosci raidy i wlasnie pvp nie na bg bo nuda by nas zabila szybko, zreszta wybor nalezy do kazdego i nie da sie na sile nikogo wciagnac, ale czuje ze ten miesiac co gram nie bedzie stracony bo juz robi sie rzeczy spontaniczne i wlasnie dla zabawy, wiec zapraszam.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:53 
Cytuj  
Mi szczerze mowiac na MC/BWL nie zalezy, bo tam o 'spokojnej grze' raczej nie ma mowy ;-) Szczegolnie ze grajac 2-3 godziny kilka razy w tygodniu to nie mamy nawet co marzyc o tym ;-)


Posty: 26
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:54 
Cytuj  
Nie chce nikogo pozbawiac zludzen, ale rp na rppvp bywa czesto tak zadkie jak drop itema z 1% szansy jak chcecie zabawy i luzu polecam serwer rp tam szybciej mozna to znalesc

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:59 
Cytuj  
pendzik napisał(a):
Nie chce nikogo pozbawiac zludzen, ale rp na rppvp bywa czesto tak zadkie jak drop itema z 1% szansy jak chcecie zabawy i luzu polecam serwer rp tam szybciej mozna to znalesc


Zgadzam sie calkowicie, pisalem juz o tym i mysle, ze lepiej wybrac server czysto RP

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:03 
Cytuj  
Niby fakt ale wszystko w naszych rekach . Nie wiem czy ktos z was bawil sie w Neverwintera ale tam na niektorych autorskich servach(np Embaros) wszystko tworzyli gracze . klimat byl niesamowity i bawili sie zapalency . Spotkania tylko po to zeby posiedziec przy ogniu wieczorkiem byly norma:-) a i panienke mozna bylo wyrwac( prawdziwa nie facia co to gra elfka bo fajnie tanczy:-)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:04 
Cytuj  
tylko jak chcemy naprawde cos fajnego zrobic,bedzie trzeba zebrac taka ekipe ,aby po zdobyciu 20 lvl nie znudzilo im sie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.