mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 01:32 
Cytuj  
a nie draznia was molestujace wyglodniale nastolatki ? ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 02:34 
Cytuj  
A ja gram female bo mi redtube zablokowali :<

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 08:15 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A ja gram female bo mi redtube zablokowali :<


Rodzice?


_________________
...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 08:32 
Cytuj  
Ja pierwszego chara mam male zawsze, alta czasami robie female. Roznie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 08:42 
Cytuj  
czasami mozna female postac dla jaj, w eq1 np krasnoludki mogly miec brody ;) pozatym ogr/troll female i molestowac innych graczy ;>

zreszta, jak grasz magiem zazwyczaj jedyna roznica miedzy male a female to cycki ;) jedni i drudzy chodza w kieckach ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 10:21 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
czasami mozna female postac dla jaj, w eq1 np krasnoludki mogly miec brody ;) pozatym ogr/troll female i molestowac innych graczy ;>

sick!


_________________
.


Posty: 3
Dołączył(a): 25.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 10:23 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze casterow bardziej pasuja female, a do ciezkozbrojnych male ale to juz kwestia gustu.

Wedlug mnie gracze dziela sie na dwa rodzaje:
1. Tacy, ktorzy utozsamiaja sie z postaciami. Ten rodzaj czesto stara sie w jakims tam stopniu dopasowac postac do siebie lub do swoich wyobrazen o sobie. Czyli jezeli jest to facet to postac bedzie mezczyzna, jezeli imponuje mu sila to stworzy warriora etc. itd.
2. Oraz tacy ktorzy postaci traktuja jak "figurki" ktorymi graja. Czyli jak ktos juz wspomnial obserwuja postac niejako z boku. Maja wiekszy dystans i moga grac tak samo male jak i female.

Jest to generalizowanie bo oczywiscie jest zapewne masa innych przypadkow ale chyba z grubsza tak to wyglada.


_________________
Deep Mountain Mining Guild

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 10:33 
Cytuj  
a mnie sie wydaje ze przypisywanie jakies ideologi do tego jest ghey.
zawsze gram shemale bo tak i ch.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 11:40 
Cytuj  
@up to tlumaczy avatar :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 12:21 
Cytuj  
Dla mnie granie male/female to kwestia prezencji in-game.

Alliance druid, sila rzeczy NE - Jak sie spojrzy na NE male, to az zal.
Horde Paladin, sila rzeczy BE - Jak sie spojrzy na ta wysuszona haris pilton z dwurakiem wielkosci wykalaczki to az zal bierze. Musi byc male, mimo ze jedno i drugie wyglada jak kobieta.
Horde Druid, Tauren Male. Bo tauren male to najlepszy model w grze :) Taurenki sa jakies takie nijakie, raz zrobilem hunterke z ciekawosci ale daleko nie zaszla.

Teraz robilem sobie postac w PQ:Galactrix, i z selekcji avatarow jaka tam byla, gdzie kazdy facet to niewiadomo co, albo poprostu ma chujowy styl, wzialem babeczke, bo przynajmniej sie prezentuje ok.

Takie trollowanie ze ktos jest tranzwestyta bo gra kobiecym avatarem in-game jest poprostu smieszne i celuje w poziom okologimnazjalny.

Ja tam jestem spokojny o swoja (hetero)seksualnosc i nie mam problemu z doborem awatarow. Mozna by sie zastanawiac czy to samo mozna powiedziec o ludziach ktorzy kurczowo trzymaja sie beefy males, bo obawiaja sie ze jak raz zagraja damskim avatarem to przyjdzie ochota na ssanie kutachow irl.. :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 12:27 
Cytuj  
Dokładnie, female tauren to jest jakiś kompletny fail. Wygląda to jakoś tak nijako. A male Tauren to ma trochę masy mięśniowej, generalnie szeroki w barach, i budzi respekt :lol:


_________________
...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 12:56 
Cytuj  
Wirtualny transwestyta to nie jest obraźliwe określenie, jedynie dosyć precyzyjnie definiuje pewien sposób grania, nie ma w tym nic złego.
Sam wyraz transwestyta nie ma negatywnych konotacji w sensie słownikowym.

Nie zamierzam nikogo obrażać, zwyczajnie zastanawiam się czy argument o "oglądaniu ładnych tyłków" nie jest fałszywy, a powodem wyboru płci są korzyści, które nawet podświadomie każdy gracz dostrzega grając kobietą w towarzystwie bądź co bądź erotycznie wygłodzonych nastolatków.

Nawet jeśli ktoś udziela takiej dokładnie odpowiedzi (czyli ładna pupcia własnej postaci), to nie uważam żeby kłamał, ale mam takie lekkie podejrzenie, że prawdziwe powody są bardziej podświadome a sprowadzają się do tego, że kobiety (lub też postaci uznane za kobiety) spotykają się z lepszymi reakcjami innych graczy niż postacie męskie.

Nikt chyba nie zamierza ze mną dyskutować nad tym czy kobiety są lepiej traktowane przez graczy, bo to jest raczej oczywiste (nie wnikam tu w powody takiego traktowania), a przecież łatwo się zgodzić z twierdzeniem, że człowiek jako istota z wbudowaną potrzebą akceptacji przez środowisko woli być traktowany lepiej niż gorzej. Stąd też może byś skłonny kierować się tymi uczuciami przy tworzeniu postaci, choć może być tych uczuć nieświadomy.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 14:35 
Cytuj  
Obrazek

Cześć.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 14:41 
Cytuj  
...mam na imię Karolina. Mam 12 lat :lol:


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 14:43 
Cytuj  
Obrazek

Czesc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 16:08 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Horde Druid, Tauren Male. Bo tauren male to najlepszy model w grze :) Taurenki sa jakies takie nijakie, raz zrobilem hunterke z ciekawosci ale daleko nie zaszla.

Eleeist napisał(a):
Dokładnie, female tauren to jest jakiś kompletny fail. Wygląda to jakoś tak nijako. A male Tauren to ma trochę masy mięśniowej, generalnie szeroki w barach, i budzi respekt :lol:


Jurne jałówki > drapiące się po dupie byki! *o*

A co do tematu - jak dla mnie, nie ma nic nienormalnego w tym, że facet wybiera granie postacią żeńską - wybiera, bo jest fajna i tyle. Gorzej gdy zaczyna udawać kobietę [nie mówię tu o rp], bo to faktycznie jest już trochę niebardzo.. ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 16:12 
Cytuj  
ehh a ja przez cały okres grania w WoW (z 5 miesięcy aż) żałowałem, że mój tauren to male, a nie słodziutka łaciata krówka female.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 16:14 
Cytuj  
A w odwrotną stronę też to działa? Grające kobiety robią male chars dla ładnych widoków?

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 16:17 
Cytuj  
Nie dla "ładnych widoków", ale dlatego, że fajnie wyglądają ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 16:20 
Cytuj  
Nosz właśnie o to pytam, bo nie spotkałem kobiety grającej male... Znaczy się co, samiec lepszy od jałówki? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.